@Jarkendarion jak dla mnie nieco zbyt przesadzona flaga o_O zamiast prostego dualnego znaczenia kolorów - jakieś tajemnicze kabalistyczne numery i układy (przywodzące na myśl takie) i jakiś sześcian³

Chyba to jakiś anarchista-kabalista sb robił dla siebie XD ale i tak lepiej to niż jak chodzę i widzę po ulicach prostacki czerwono-czarny Ankom (czemu ci uliczni anarchiści i to w PL tak bardzo chcą wchodzić w dupe komuchom?!)
  • Odpowiedz
Ażeby robić, co do Mnie należy, urzeczywistniając – jako dobry obywatel – ideę 'państwa', bądź jako małżonek i ojciec – realizować ideę rodziny? A co Mnie obchodzi takie powołanie! - Max Stirner "Jedyny i jego własność"

#anarchizm #anarchoindywidualizm #anarchoegoizm #zwiazki #demografia #stirner
Jarkendarion - Ażeby robić, co do Mnie należy, urzeczywistniając – jako dobry obywate...

źródło: egoist_anarchist_flag_v2_by_anarchomania-d901i1s

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarkendarion: no ja nie wiem co się stało- w pewnym momencie dosłownie wszyscy rzucili się na liberałów/libertarian wyzywając 'libkami'. Wierzę, ze tu był mocny PoPisowski spisek i wytrenowanie ludzi, bo nie wierzę, że jedyny przyjaciel jednostki jakim jest liberał/libertarian coś tu zawinił i zrobi coś na złość ludziom xd Serio nie wiem co się stało.
  • Odpowiedz
Pamięta ktoś post na wykopie, w którym ziomek namawiał do antyspołecznych zachowań i illegalizmu? Było tam coś o niszczeniu przystanków autobusowych, sikaniu w miejscach publicznych i ogólnie demolowaniu. Nie wiem czy to była pasta, czy zwykły prowokacyjny wpis. To było dobre kilka lat temu, miałem gdzieś zrzut ekranu, ale chyba niestety nie znajdę, jak ktoś coś, to pls daj znać w komentarzu. Z góry dziękuję ( ͡~ ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wygolony_libek-97: Dlatego co już ci pisałem wiele razy: połączyłem agoryzm jako ekonomię i anarchoindywidualizm jako filozofię społeczną. Akap niestety został zdewaluowany przez odłam paleolibertarianizmu i kolektywizm hoppego, potem na np polskim spektrum doszły korwinizmy, konfederacji i pojęcie akapu jest zohydzone. Anarchoindywidualizm, piratyzm, kryptoanarchizm, agoryzm, stirneryzm, to chyba nieskalane punkty odniesienia.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion:

Komunizm: jesteś niewolnikiem państwa


Komunizm wyklucza istnienie państwa, rozumowanie typu socjalizm jest jak państwo robi rzeczy a jak robi bardzo dużo rzeczy to komunizm jest błędne, jak chcesz robić takie wpisy to chociaż trzymaj się porządnych definicji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli miałbym o coś się przyczepić do niektórych libków to o to że czasami bronią wielkich korporacji typu Amazon brzoza ect. Moim zdaniem np samozatrudniony freelancer albo typowy szarak mający jakiś dochód pasywny spełnia bardziej wolnościowe założenia, bo bogaci się na sobie i na nikim innym a decentralizacja ekonomiczna to coś co libek powinien popierać. Korporacje to takie państwa które po rozrośniećiu zaczynają funkcjonować tak samo. Bądźmy szczerze hierarchia to też forma
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarkendarion: jedyny problem z korporacjami istnieje w prawie wprowadzanym pod nie przez skorumpowanych inicjatorów agresji pod postacią państwa. preferencyjne prawo podatkowe i bailouty to nie decyzja żadnego ceo.
  • Odpowiedz
  • 3
@korona_swirus: Zawsze obóz bractwa wydawał mi się najbardziej wolnościowy. Bezpieczeństwo, straż świątynna nie tylko nie wyłudza haraczu, ale legalnie broni nowicjuszy, obóz handluje bagiennym zielem, mając względną niezależność, nie istniał przymus pracy, ludzie chillowali przy fajkach wodnych a bardziej ambitni mieli szansę się wybić jako guru czy strażnik świątynny
  • Odpowiedz