Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Tak sobie patrzę na tag #pieklomezczyzn to się zastanawiam czemu faceci, yebani przez państwo nadal mają prawicowe poglądy na temat swojego problemu. Przecież państwo yebało mężczyzn na długo przed powstaniem feminizmu, lewicowo liberalnej polityki m.in przez pobór do wojska, imperatyw rozmnożenia się czy cię na to finansowo stać czy nie, będąc stale inwigilowanym przez tradycję i stadne, kolektywne społeczeństwo.
Moim zdaniem obecnie najlepszą ideologią dla mężczyzny to anarchizm egoistyczny wedle
Moim zdaniem obecnie najlepszą ideologią dla mężczyzny to anarchizm egoistyczny wedle
źródło: ex55dnntbvo61
Pobierz@Jarkendarion: bo progresywne państwo daje wolność tylko kobietom, a mężczyźni mają na tą koncepcję tylko płacić podatki.
To, że równości nie będzie już wiemy. Pozostaje jedynie sprawiedliwość. A lewicowe partie są przeciwieństwem sprawiedliwości.
To, że równości nie będzie już wiemy. Pozostaje jedynie sprawiedliwość. A lewicowe partie są przeciwieństwem sprawiedliwości.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Humor gituwa, papierosek miętowy, markowe buty kupione za grosze, kawka z żabencji, brak dzieci, stały zwiazek, 24 lata na karku i kurna chyba jestem szczęśliwy.
Patrzac na problemy innych smiać mi sie chce z zaganianych mamusiek czy roboli.
A zaraz lecę na skipy śmietnikowe, pozdro, sky the limut, bezdomności czar.
Etap zycia kiedy bardziej mnie jara wygrzebanie czegos fajnego na smieciach niż pojscie do sklepu i kupienie. Takie granie kapitalizmowi na nosie
Patrzac na problemy innych smiać mi sie chce z zaganianych mamusiek czy roboli.
A zaraz lecę na skipy śmietnikowe, pozdro, sky the limut, bezdomności czar.
Etap zycia kiedy bardziej mnie jara wygrzebanie czegos fajnego na smieciach niż pojscie do sklepu i kupienie. Takie granie kapitalizmowi na nosie
źródło: temp_file954637375462308265
Pobierz@NarkotykowyBaron nie zimno ci w tych podartych spodniach?
@NarkotykowyBaron: czy ja dobrze zrozumiałam że jesteś bezdomny grzebiesz w śmieciach i jesteś szczęśliwy? (ಠ‸ಠ)
Co poszło nie tak?
Co poszło nie tak?
- 0
Czy #antykapitalizm to po prostu #komunizm? Czy jeszcze tu mają miejsce jakieś #anarchizm,, #feudalizm etc?
@6a6b6c antykapitalizm to jak sama nazwa wskazuje krytyka kapitalizmu
- 0
@kamil-tumuletz: Tak. Ale ja pytam o #antykapitalizm.
źródło: GV6NYe8awAAyML7
Pobierz- 1
@PortowySzczur:
o ty kapitaluchu
o ty kapitaluchu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wygolony_libek-97: Ciekawe jest też dlaczego akurat ta strzelba ma lufę gwintowaną i dlaczego jest dość nietypowego kalibru czyli 23 mm? Otóż lufy z tych strzelb to lufy do działka lotniczego GSh-23, które nie przeszły testów jakości.
Ciekawe czy to było zamierzone czy jakiś kacyk co miał pilnować produkcję zaczął moczyć się w łóżku w strachu przed przyjazdem czarnej Wołgi więc wymyślił takie "nowatorskie rozwiązanie".
Ciekawe czy to było zamierzone czy jakiś kacyk co miał pilnować produkcję zaczął moczyć się w łóżku w strachu przed przyjazdem czarnej Wołgi więc wymyślił takie "nowatorskie rozwiązanie".
- 0
@RM_PL dlatego też to taki unikat wśród strzelb, które podobnie jak rewolwery ogółem nie mają w tej części kontynentu i dalej na wschód jakiejś zachowanej tradycji użytkowania.
Takie działko będące już lekką artylerią pewnie miałoby wymaganą nieporównywalnie większą donośność skuteczną niż taka strzelba - i nawet bez kacyków w Sajuzie jednak potrafiono obmyślać i szczędzić z tego co było, tak jak potrafiono to w międzywojniu (gdzie w sumie podobnie się żyło
Takie działko będące już lekką artylerią pewnie miałoby wymaganą nieporównywalnie większą donośność skuteczną niż taka strzelba - i nawet bez kacyków w Sajuzie jednak potrafiono obmyślać i szczędzić z tego co było, tak jak potrafiono to w międzywojniu (gdzie w sumie podobnie się żyło
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jarkendarion:
komunizm nie jest przeciwko własności tylko własności prywatnej środków
jeśli komunizm był przeciw handlowi i własności
komunizm nie jest przeciwko własności tylko własności prywatnej środków
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Większość ludzi ma niekompletne wyobrażenie na temat niebinarności. Słysząc takie słowo, od razu mają jakieś skojarzenia, że są to ludzie, którzy nie akceptują swojego ciała lub używają niekonwencjonalnych zaimków lub dokonują tranzycji. Nie jest to kompletny obraz, ponieważ są osoby, które określają się zgodnie z płcią przypisaną przy urodzeniu i w pełni akceptują własną cielesność oraz zwierzęcość (naturę), ale nie akceptują tego, że społeczeństwo narzuca konstrukty społeczne np. role płciowe i wzorce
źródło: sztuczne-role-płciowe
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rmweb: Libertarianizm postuluje państwo minimum albo brak państwa w zależności od odłamu, a według Napierały coś takiego jak państwo minimum nie istnieje. Państwo potrzebuje dziesiątek/setek tysięcy urzędników, bo bez nich upadnie wszystko. A jak jest za dużo urzędników to żaden problem, bo oni dużo nie kosztują.
Zresztą to jest człowiek pełny hipokryzji, i w jego idealnym świecie cały świat należałby do Holendrów oraz Francji.
Podejrzewam, że on lepiej by się
Zresztą to jest człowiek pełny hipokryzji, i w jego idealnym świecie cały świat należałby do Holendrów oraz Francji.
Podejrzewam, że on lepiej by się
- 2
Krótki artykuł o tym jak Polacy postrzegali i postrzegają pacyfizm oraz podejście do wojska.
https://zeszyty-naukowe.awl.edu.pl/resources/html/article/details?id=41499&language=pl#145884
A Wy znacie jakieś organizacje pacyfistyczne lub antywojenne/antymilitarystyczne które mogłyby wpłynąć na opinię publiczną?
Kojarzę tylko Ruch Antywojenny, ale to są jakieś ruskie trolle, co można zauważyć po zachowaniach ich użytkowników.
https://zeszyty-naukowe.awl.edu.pl/resources/html/article/details?id=41499&language=pl#145884
A Wy znacie jakieś organizacje pacyfistyczne lub antywojenne/antymilitarystyczne które mogłyby wpłynąć na opinię publiczną?
Kojarzę tylko Ruch Antywojenny, ale to są jakieś ruskie trolle, co można zauważyć po zachowaniach ich użytkowników.
mała partia polityczna
@Xing77: Nie wiem,czy RDiP można tak sklasyfikować. To jest bardziej ruch społeczno-polityczny, bez ukształtowanych struktur partyjnych, co też było tłumaczone w programach M. Maciaka. Co mogę dodać, to to, że nie będę raczej szukał nowości, póki co Maciak niczym mi nie podpadł. Uważam, że dobrze punktuje naszych politykierów, zarówno z małych i głównych partii, dobrze obnaża też nasz fałszywy, systemowy "antysystem" (polityków, wszelkiej maści jutuberów, influencerów, działaczy),
A Wy znacie jakieś organizacje pacyfistyczne lub antywojenne/antymilitarystyczne które mogłyby wpłynąć na opinię publiczną?
@Xing77: Kosciół Katolicki -obrona życia od poczęcia do.... NATURALNEJ śmierci
Libertarianizm, akap, agoryzm czy inne wolnościowe nurty istnieją. W ciszy. W ciemnościach. W darknecie #akap #anarchokapitalizm #anarchizm #agoryzmzfenisem #darknet
źródło: tor-browser-sc1
Pobierz@Jarkendarion: nsa lubi to.
Parę wolnych chwil poświęciłem na finalne sprawdzenie gdzie jest "wolność" . Wolność nie jest pojęciem ani wąskim, ani szerokim, jest tak naprawdę samym w sobie, pierwotnym, wynikającym z autentyczności reprezentacji siebie samego.
Wolność musi być indywidualna, ekonomiczna, ustrojowa, światopoglądowa. Jest więcej aspektów, które obejmuje wolność, ale nie chcę walnąć lawiny tekstu. Gdzie jest zatem ta wolność? W jakiej idei można żyć, rozwijać się, żyć obok innych, którzy też są zajęci sobą, ale
Wolność musi być indywidualna, ekonomiczna, ustrojowa, światopoglądowa. Jest więcej aspektów, które obejmuje wolność, ale nie chcę walnąć lawiny tekstu. Gdzie jest zatem ta wolność? W jakiej idei można żyć, rozwijać się, żyć obok innych, którzy też są zajęci sobą, ale
źródło: agorism_crypto_anarchist_flag_by_liberancap_deshgxx-pre
Pobierz@Jarkendarion cała ludzka cywilizacja zakłada stadność, nie tylko koncept komunizmu.
- 1
@vvv-vvv: niekoniecznie, zachód przeszedł na indywidualizm w oświeceniu. Nawet w Azji widać często indywidualizm, tyle że nie dominujący
6
Pomiędzy indywidualizmem a kolektywizmem

Fundamentalnym celem jaki stawiała sobie większość teoretyków anarchizmu było znalezienie recepty na dokonanie syntezy dwóch pierwiastków ludzkiej natury: pierwiastka społecznego z pierwiastkiem indywidualnym. Precyzując, anarchiści pragnęli połączyć interes ogółu z interesem jednostki, hedonizm z..
z- 9
- #
- #
- #
- #
#antykapitalizm #antykomunizm #symetryzm #anarchizm #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne #4konserwy #neuropa #libertarianizm #akap
Własnie tak wygląda centroskrętny anarchizm. Czyli wolność na sterydach czego w sumie nie gwarantuje ani ankom, ani akap
Własnie tak wygląda centroskrętny anarchizm. Czyli wolność na sterydach czego w sumie nie gwarantuje ani ankom, ani akap
źródło: 434479714_3793306964325963_690348773351202645_n
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@Jarkendarion: i jak to wygląda w praktyce?
konto usunięte via Wykop
- 3
@Jarkendarion: co XD
Dlaczego Hans Hermann Hoppe nie jest nie tylko libertarianinem, ale wrogiem całej ideologii?
To bardzo proste. Libertarianizm to ideologia rynkowa ekonomicznie i silnie indywidualistyczna społecznie. Jednostka jest nadrzędna, oraz jej dobro. Jednostka sama siebie posiada i sama o sobie stanowi. I jeśli jej działania nie wykraczają poza jej autonomię może robić co chce i kiedy chce. Korzysta z pełni praw naturalnych. W więc jest wolna od przymusu. Nie tylko państwowego, każdego. Zaś
To bardzo proste. Libertarianizm to ideologia rynkowa ekonomicznie i silnie indywidualistyczna społecznie. Jednostka jest nadrzędna, oraz jej dobro. Jednostka sama siebie posiada i sama o sobie stanowi. I jeśli jej działania nie wykraczają poza jej autonomię może robić co chce i kiedy chce. Korzysta z pełni praw naturalnych. W więc jest wolna od przymusu. Nie tylko państwowego, każdego. Zaś
źródło: hans-hermann-hoppe-487fa010-9f2b-4727-9600-488491b3ee3-resize-750
Pobierz@Jarkendarion: płacz mocniej
źródło: 1*3W4gK5t2d4AbUiLfbzIuvw
PobierzLibertarianizm zawsze był niszową ideą, więc nie miał szans zaistnienia na szerszą skalę.
@Jarkendarion:
Argentyna ma libertariańskiego prezydenta, a w parlamencie Nowej Zelandii jedna z największych partii, to partia libertariańska. Czy niszowa? Może kiedyś, teraz zdecydowanie nabiera tempa. Zobacz jak dobrze się ma libertarianizm na polskich uczelniach. Ci ludzie niedługą pójdą w świat, niektórzy w politykę, dziennikarstwo itp..
A tak na marginesie, kupiłeś nową książke o Hoppe'm od Slenzoka?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jarkendarion: Mnie akapki w-------ą tym, że nadal wierzą, że idąc głosować cokolwiek zmienią
@Jarkendarion: Też kiedyś byłem tym wolnorynkowym wolnościowcem xD Wydaje się, że poglądy ekonomiczne ulegają z czasem zmianie, ale tego komponentu "wolnościowego" w mojej opinii nie da się zmienić, bo to jest jakaś cecha charakteru. Nie wiem, jak ją nazwać. To jest takie coś, że wszystko trzeba robić po swojemu, a wolność w tym przypadku jest rozumiana bardzo subiektywnie, jako możliwość działania w zgodzie ze sobą. Taka bardzo egzystencjalna. Mam wrażenie,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Pandillero: Nie tyle mi chodziło o samą ideę tyle o fakt, że konserwy zbydlęciły nawet to, są jak midas z dotykiem gówna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























Chyba w każdym większym mieście jest ten problem: w deficytowych lokalizacjach stoją stare i zaniedbane budynki tudzież puste "nieruchy". Ci którzy mają do nich tytuł własności lub się o ustalenie tego tytułu sprzeczają - mają czas i nawet całkiem fajne mieszkanko.
źródło: 62a8fe6af1877_o_full
Pobierz