Kto sprzedawał na allegro ten się w cyrku nie śmieje.
Gościu skorzystał z opcji "kup teraz" i nie dokończył płatności, dostałem przed chwilą wiadomość, że "kup teraz to podpisanie umowy i mam mu wysłać towar, a jak on go otrzyma to dokończy płatność"
Kurtyna
#allegro #januszebiznesu #j--------e
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś się orientuje czy w tym roku będzie allegro Smart week? W poprzednich latach zaczynał się pod koniec września, a jak na razie nie mogę znaleźć żadnych informacji czy w tym roku też będzie.
#allegro @allegro_pl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest. Oglądałem etui do telefonu, widzę fajna oferta, dodaje do koszyka, ale jeszcze nie kupuję, wracam do zamówienia po niespełna godzinie bo nie znalazłem nic lepszego, a tu nagle patrzę w koszyku x piniędzy wincyj do zapłaty. Odświeżam jeszcze raz aukcję i patrzę co jest?! a tu cena podniesiona w nocy przy głupim etui. Czyżby wystawiający dostał jakieś info, że ktoś jest zainteresowany jego aukcją i podniósł cenę o 2
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianeX1X podnosi się cenę po to by później obniżać, bo obserwujący dostają informację, że oferta potaniała. A przeciętnego zjadacza chleba i etui co chce kupić to i tak wszyscy mają w czterech literach.
  • Odpowiedz
Sprzedaję przedmiot przez licytację na allegrolokalnie. Gość zalicytował wysoką kwotę, po czym napisał, że już kupił gdzie indziej i prosi o wycofanie oferty. Nie mam jednak takiej możliwości, jedynie on może poprosić o wycofanie i wtedy ja akceptuję. Napisałem mu co musi zrobić, a on tego nie zrobił.
Czyli jak dobrze rozumiem, jeśli nikt go nie przebije, a on tego nie wycofa, to mam całą aukcję do śmietnika i muszę od nowa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sir_nietzsche: dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego nigdy nie wystawiam licytacji, bo same problemy, u mnie często było tak, że ktoś wygrywał licytacje i nie płacił po prostu
  • Odpowiedz
Wiecie co...
Ten kraj schodzi na psy.
Wysłałem klientce z #allegro paczkę, DPD ją zgubiło.
Nie chciałem narażać klientki na opóźnienie i wysłałem drugą, na swój koszt (pierwsza była w Smart) no i ta doszła. Tego samego dnia doszła też pierwotna paczka.
Klientka potwierdziła mi w SMS że doszły dwie przesyłki i że chce zapłacić za tą nadmiarową.
Wysłałem dane do przelewu tydzień temu. I cisza.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dibhala: u mnie na odwrot xD Kiedys firma wyslala mi dwie lopaty zamiast jednej (2 rozne paczki), odezwalem sie do nich zeby zwrocic. Nadalem paczke na swoj koszt i mi tej kasy potem nie oddali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nadawałem paczke w paczkomacie inpost, zeskanowałem kod i otworzyla się skrytka w której była inna paczka, anulowałem nadawanie i jeszcze raz zeskanowałem swoją paczkę i znowu otrorzyla się ta sama co wcześniej, dorzuciłem swoją paczkę do czyjejś. To błąd systemu czy kurier coś nie ogarnął i zostawił czyjąś paczkę? o,O
#pytanie #pytaniedoeksperta #inpost #allegro
artem17 - Nadawałem paczke w paczkomacie inpost, zeskanowałem kod i otworzyla się skr...

źródło: comment_1663523478ohFOTV5gpEijEfQIBGr79d.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artem17 zwykły błąd systemu, a klient nigdy nie powinien mieć dostępu do paczki innej osoby, po prostu nie dorosłeś do korzystania z paczkomatów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile teraz sprzedający na #allegro dopłaca do wysyłki Smart jeśli jest zamówienie poniżej 100zł? Chodzi o allegro lokalnie, chłop mi pisze, że całość przesyłki 8,99 jest po jego stronie i dał cenę 39,99 - rzeczywiście aż tyle dopłaca? #zakupy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy sprzedając przez przesyłki OLX dalej trzeba generować taki papier co kiedyś i przylepiać na paczkę? Bo słyszałem, że teraz generuje się jakiś numer i normalnie np. pocztą polską się wysyła jak każdą inną przesyłkę. Prawda to?

#olx #allegro #zakupy #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przy płaceniu za zakupy na #allegro, podczas logowania do banku wystąpił błąd. W szczegółach zakupu mam teraz "oczekujemy na potwierdzenie płatności" Niestety nigdzie nie widzę opcji, żeby przejść ponownie do płatności i ją dokończyć. Jak to zrobić?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest sobie na allegro sklep który wysyła towar dopiero po rozpoczęciu dyskusji w komentarzach setki tej samej sytuacji i co ciekawe 97% pozytywnych
obstawiam że zarabiają na 1% który oleje sprawę i zostawi im pieniądze
ciekawy model biznesowy nie znałem
#allegro #afera
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuje się rozsierdzony.
Szukam telefonu na #allegro, zaznaczam stan nowe, ustalam cenę i klikam szukam.
Mnóstwo ofert zaznaczone jako stan nowe a w opisie KLASYFIKOWANE JAKO NOWE
Czemu @allegro_pl nic z tym nie zrobicie.
To wprowadzanie w błąd użytkownika.
Koniec, można iść na harbatkę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu @allegro_pl nic z tym nie zrobicie.


@wlamsiedomozgu: mają przeklikiwać się przez miliony ogłoszeń ręcznie? xDDDD

@allegro_pl: swoją drogą reagujecie w jakiś sposób gdy ktoś w wynikach wyszukiwania zwracające sam szajs zamiast szukanego przedmiotu na samym dole wybiera 1 w "Na ile jesteś zadowolony/a z tych wyników wyszukiwania?" ?
  • Odpowiedz
Podstaw wiedzy ekonomicznej, z czego bierze się inflacja i do czego prowadzi rozdawnictwo i dodruk pustego pieniądza. Skutki tego obserwujemy m.in. dziś i nie bez powodu i człowiek głupszy i mniej wykształcony tym bardziej potem popiera wszelkie "dej, dej"...
  • Odpowiedz