1. Czy na #allegro wysyłając coś komuś przez firmę zakolaka #inpost trzeba drukować etykietę? Jestem w domu rodzinnym gdzie robię porządki pozbywając się starych rzeczy i nie mam tutaj drukarki. 2. Jeżeli ktoś zamówi coś z Allegro powyżej 45 PLN to czy muszę to wysłać przez firmę Zakolaka by Allegro pokryło mu koszty?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgarnijpremie: Jestem przeciw. Podam jeden argument. W przypadku awarii systemu teleinformatycznego pozostajemy bez niczego, mamy gdzieś tam zapis cyferek na koncie bankowym, ale nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@zgarnijpremie: jestem przeciw gdyż gotówkę ciężej monitorować niż walutę cyfrową, a łatwiej się nią posługiwac niż barterem.
Zresztą wyżej widać takiego małego nazistę co blokowałby tym których nie lubi, bo w jego małej nazistowskiej główce myśl że zablokowanoby je mu nie ma prawa powstać, tak to jest z "rewolucjonistami".
Usmiech_Niebios - @zgarnijpremie: jestem przeciw gdyż gotówkę ciężej monitorować niż ...

źródło: 312

Pobierz
  • Odpowiedz
patrząc na subreddita SteelSeries nie brałbym nic od nich, nawet 50% taniej


@sirgorn: mam od kilku lat SteelSeries i nic mi się nie połamało. XD Co więcej, to jedne z najwygodniejszych słuchawek, z jakich korzystałem, a przerobiłem nawet takie x3 droższe (~1k PLN), których nie da się na głowie trzymać przez dłużej niż godzinę, bo tak uszy bolą.
  • Odpowiedz
@PanPrezesJohny: ale oni nie kupują tego ze strony producenta, tylko mają swojego deala z nimi. Aż się na sreneo zalogowałem zeby stare ceny sprawdzić i nigdy 960zł nie kosztowały.


OleOle to mi się kojarzy jako konkurent ceneo, to chyba też kiedyś jakaś porównywarka była
sirgorn - @PanPrezesJohny: ale oni nie kupują tego ze strony producenta, tylko mają s...

źródło: sreneo

Pobierz
  • Odpowiedz
Potrzebuję jedną rzecz z #allegro za 11 zł, nie ma sensu brać czegokolwiek innego od sprzedawcy bo nic ciekawego nie ma, nie chcę też brać czterech tych samych przedmiotów i potem zwracać trzech bo uważam to za #cebula #janusze - jakiś inny pomysł jak coś takiego zamówić żeby sklep nie miał więcej roboty a ja żebym miał darmową dostawę?
#zakupy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
  • 3
@pokpok chyba nie ogarniam ale czemu linek, sznurków nie sprzedaje się na metry bieżące? Chcesz 20m linki podajesz 20m I tyle dostajesz. Mieliby podać wagę, objętość czy ppc?
  • Odpowiedz
#allegro
Jak mnie w-------ą cioty które co chwila podbijają licytacje na aukcjach, w moim wypadku obiektywów. Podbija taki jeden z drugim żeby jego było na wierzchu, dzięki czemu na koniec trzeba zapłacić odpowiednio więcej niż przed podbijaniem. Przecież normalny człowiek wie, że najważniejszy moment aukcji to ostatnie parę minut żeby ją wygrać a nie p--------e podbijanie na tydzień przed końcem.

Tfu na frajerów.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Toszeron: Ale o co ci chodzi? Przecież to ty kompletnie nie rozumiesz, jak to działa. Oferty można składać, kiedy się chce. Jak uważam, że przedmiot X jest warty 120 zł, to taką cenę wpisuję tydzień przed. Jeśli inny da 50 zł, to moja oferta będzie z automatu z kwotą 60 zł. Jeśli trzecia osoba da maksimum 80, to z automatu moja cena będzie najwyższa z kwotą 90 zł itd. Tak
  • Odpowiedz
#allegro tez wam payu opoznia wyplaty z allegro??? wyplata zlecona wczoraj rano.... dzisiaj nie ma...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy po zakończonej licytacji, kupujący ma dostęp do moich danych, na wypadek ewentualnego zwrotu? Czy wszystko trzeba podawać przez czat? Pierwszy raz korzystam z tej opcji i niezbyt ogarniam temat.
#allegrolokalnie #allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedaję nie pierwszy raz na allegro lecz sprzedałem dziś smartwatcha i chcę go jutro wysłać. Tyle że wygenerowało mi etykietę z danymi odbiorcy lecz nie ma na niej żadnych moich danych czyli nadawcy.
Czy tak jest aby ok???

#inpost #paczkomaty #allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #allegro #rekojmia #prawo Warto kupowac tel z outletu na allegro? niby nie ma gwarancji ale jest rekojma 24ms... ale jak sie cos spiermandoli to rekojme mozna sobie raczej w dupe wsadzic?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach