1. Czy na #allegro wysyłając coś komuś przez firmę zakolaka #inpost trzeba drukować etykietę? Jestem w domu rodzinnym gdzie robię porządki pozbywając się starych rzeczy i nie mam tutaj drukarki. 2. Jeżeli ktoś zamówi coś z Allegro powyżej 45 PLN to czy muszę to wysłać przez firmę Zakolaka by Allegro pokryło mu koszty?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
przegrywNL
- 0
konto usunięte via Wykop
- 1
@przegrywNL: kupujący wybiera sobie czym jest wysłane z dostępnych opcji.

allegro_pl
via Wykop- 0
@przegrywNL: tak, wydrukuj i naklej etykietę nadawczą. Co do wysyłki, to kupujący wybiera preferowany sposób.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@JackBauer666: Skąd +18 sie wzięło w moim poście to nie wiem. #wykop trolluje 24/7
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
8
Poziom Januszerki na Alledrogo

Tak na szybko. Jak z 5 euro zrobić 180 PLN? Podaję szybki przepis:
z- 13
- #
- #
- #
- 123
@zgarnijpremie: Jestem przeciw. Podam jeden argument. W przypadku awarii systemu teleinformatycznego pozostajemy bez niczego, mamy gdzieś tam zapis cyferek na koncie bankowym, ale nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić.
@zgarnijpremie: jestem przeciw gdyż gotówkę ciężej monitorować niż walutę cyfrową, a łatwiej się nią posługiwac niż barterem.
Zresztą wyżej widać takiego małego nazistę co blokowałby tym których nie lubi, bo w jego małej nazistowskiej główce myśl że zablokowanoby je mu nie ma prawa powstać, tak to jest z "rewolucjonistami".
Zresztą wyżej widać takiego małego nazistę co blokowałby tym których nie lubi, bo w jego małej nazistowskiej główce myśl że zablokowanoby je mu nie ma prawa powstać, tak to jest z "rewolucjonistami".
źródło: 312
Pobierz18
Niesłuszne dopłaty za przesyłki kurierskie dla konsumentów na tapecie Furgonetka

Jako konsument nie masz prawa otrzymać nakazu dopłaty do przesyłki od pośrednika np. Furgonetka.pl. Nasz przykład bezprawnej dopłaty 175 zł. Taka umowa zawarta z tobą musi zostać zmieniona za wyraźną twoją zgodą, gdyż uznawane jest to za negocjacje i zmianę warunków umowy cywilno-prawnej zawartej z
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Nikita_Mazepin: obie nasze aplikacje, zarówno na iOS i Android, działają poprawnie. Na czym dokładnie polegają Twoje problemy i z jakiej apki dokładnie korzystasz?
Ej ktoś mi powie co to za scam? W oficjalnym sklepie producenta te słuchawki kosztują 960zł, a na allegro wielu sprzedawców ma ceny 550-650zł za nowe, nieużywane.
#elektronika #allegro #januszebiznesu
#elektronika #allegro #januszebiznesu
źródło: headset
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
patrząc na subreddita SteelSeries nie brałbym nic od nich, nawet 50% taniej
@sirgorn: mam od kilku lat SteelSeries i nic mi się nie połamało. XD Co więcej, to jedne z najwygodniejszych słuchawek, z jakich korzystałem, a przerobiłem nawet takie x3 droższe (~1k PLN), których nie da się na głowie trzymać przez dłużej niż godzinę, bo tak uszy bolą.
@PanPrezesJohny: ale oni nie kupują tego ze strony producenta, tylko mają swojego deala z nimi. Aż się na sreneo zalogowałem zeby stare ceny sprawdzić i nigdy 960zł nie kosztowały.
OleOle to mi się kojarzy jako konkurent ceneo, to chyba też kiedyś jakaś porównywarka była
OleOle to mi się kojarzy jako konkurent ceneo, to chyba też kiedyś jakaś porównywarka była
źródło: sreneo
PobierzPotrzebuję jedną rzecz z #allegro za 11 zł, nie ma sensu brać czegokolwiek innego od sprzedawcy bo nic ciekawego nie ma, nie chcę też brać czterech tych samych przedmiotów i potem zwracać trzech bo uważam to za #cebula #janusze - jakiś inny pomysł jak coś takiego zamówić żeby sklep nie miał więcej roboty a ja żebym miał darmową dostawę?
#zakupy
#zakupy
- 0
@Lapidarny Pytałeś o pomysł, podsunąłem.
Innym pomysłem - wynająć kogoś "z nad morza" do kupna osobiście i przesłać i postem.
Innym pomysłem - wynająć kogoś "z nad morza" do kupna osobiście i przesłać i postem.
- 0
- 1
@Couisi: jbc to nie
#allegro Działają Wam dziś wypłaty ze środków na P24/PayU?
- 0
#allegro
Jak mnie w-------ą cioty które co chwila podbijają licytacje na aukcjach, w moim wypadku obiektywów. Podbija taki jeden z drugim żeby jego było na wierzchu, dzięki czemu na koniec trzeba zapłacić odpowiednio więcej niż przed podbijaniem. Przecież normalny człowiek wie, że najważniejszy moment aukcji to ostatnie parę minut żeby ją wygrać a nie p--------e podbijanie na tydzień przed końcem.
Tfu na frajerów.
Jak mnie w-------ą cioty które co chwila podbijają licytacje na aukcjach, w moim wypadku obiektywów. Podbija taki jeden z drugim żeby jego było na wierzchu, dzięki czemu na koniec trzeba zapłacić odpowiednio więcej niż przed podbijaniem. Przecież normalny człowiek wie, że najważniejszy moment aukcji to ostatnie parę minut żeby ją wygrać a nie p--------e podbijanie na tydzień przed końcem.
Tfu na frajerów.
@Toszeron: Ale o co ci chodzi? Przecież to ty kompletnie nie rozumiesz, jak to działa. Oferty można składać, kiedy się chce. Jak uważam, że przedmiot X jest warty 120 zł, to taką cenę wpisuję tydzień przed. Jeśli inny da 50 zł, to moja oferta będzie z automatu z kwotą 60 zł. Jeśli trzecia osoba da maksimum 80, to z automatu moja cena będzie najwyższa z kwotą 90 zł itd. Tak
- 0
#allegro tez wam payu opoznia wyplaty z allegro??? wyplata zlecona wczoraj rano.... dzisiaj nie ma...
konto usunięte via Wykop
- 0
@Geno: tak
Czy po zakończonej licytacji, kupujący ma dostęp do moich danych, na wypadek ewentualnego zwrotu? Czy wszystko trzeba podawać przez czat? Pierwszy raz korzystam z tej opcji i niezbyt ogarniam temat.
#allegrolokalnie #allegro
#allegrolokalnie #allegro
Szukam obudowy do dysku HDD z wyjściem USB C. Ktoś poleci jakąś obudowę, może być nawet z Ali bo nie zależy mi na czasie. Najlepiej max 50 zł chyba że nie ma w tej cenie nic dobrego to może być trochę droższe
#obudowa #dyski #hdd #sdd #zakupyonline #amazon #allegro #aliexpress #pytanie
#obudowa #dyski #hdd #sdd #zakupyonline #amazon #allegro #aliexpress #pytanie
@2cf002b2f4: bledne zapytanie
- 0
@Colek: sorry, chodzi o dysk 2,5
konto usunięte via Wykop
- 4
@airflame: nie
- 0
Sprzedaję nie pierwszy raz na allegro lecz sprzedałem dziś smartwatcha i chcę go jutro wysłać. Tyle że wygenerowało mi etykietę z danymi odbiorcy lecz nie ma na niej żadnych moich danych czyli nadawcy.
Czy tak jest aby ok???
#inpost #paczkomaty #allegro
Czy tak jest aby ok???
#inpost #paczkomaty #allegro
konto usunięte via Wykop
- 0
@RexRX: Tak, jest ok.
- 0
4
CZY ALLEGRO OKRADA SPRZEDAWCÓW?, czyli nowy myk przy wystawianiu ofert.

CZY ALLEGRO OKRADA SPRZEDAWCÓW? Allegro zabiera sobie zdjęcia
z- 2
- #
- #
- #
- 0
#allegro #waleniewchuj
chcialem kupic ksiazke na allegro
pacze -> kupon 60zl taniej tuz pod cena
wchodze na ten kupon i co widze
"Kupon od KsiegarniaBAJ
chcialem kupic ksiazke na allegro
pacze -> kupon 60zl taniej tuz pod cena
wchodze na ten kupon i co widze
"Kupon od KsiegarniaBAJ
















