Kod ważny tylko dziś, kto pierwszy ten lepszy

Wykorzystaj kod podczas zakupu biletów na stronie multikino.pl lub w aplikacji mobilnej Multikino VUE. Kod jest ważny do 31 marca 2023 roku.

Jak skorzystasz z benefitu
Wejdź na stronę multikino.pl lub do aplikacji.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hejka, można gdzieś jeszcze dostać tanie klucze #windows ?

2 lata temu kupilem taki za 10zł, windows dziala do dzis, wszystko sie aktualizuje, normalnie udalo sie aktywowac

potrzebuje teraz kolejny klucz i nie widze juz wiecej takich ofert na #allegro

z
Ksemidesdelos - hejka, można gdzieś jeszcze dostać tanie klucze #windows ?

2 lata te...

źródło: tani_windows

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ksemidesdelos: @paczelok

o na olx faktycznie są, troche boje sie przedawców z olx ale 10zł moge zaryzykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na olx to są za darmo - na naklejkach lic. z Windows 7 - bez problemu aktywujesz 10.
Ale rozumiem że Uczciwość może nie pozwolić. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: "tak wiem ile kosztuje windows" - no to po co chcesz płacić nawet te 30 czy 40zł, skoro to ma taką samą (nie)legalność jak klucze z generatora?

KMSPico - oczywiście przed instalacją i pierwszym użyciem musisz wyłączyć antywirusa (jak masz) oraz defendera (bo MS się broni przed tym aktywatorem, jak tylko może) - system będzie aktywowany kluczem korporacyjnym, poprawki normalnie będą się instalowały...

https://www.official-kmspico.com/
  • Odpowiedz
Pamiętam jak ostatnim razem allegro zrobiło w dzień +20% a ja dzien wcześniej zacząłem shortowac. Minus 2000 zł w jedem dzoen- to były czasy

#gielda #allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wbite PKC na #allegro opłaciło się, ale teraz kusi wysiąść bo to wygląda jak jakaś absurdalna pompka
29,05 to 0,618 fibo a 30 to pik z sierpnia 2022
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro Czy jeśli zamówiłem produkt do paczkomatu One Box z Allegro Smart ale stwierdziłem, że jednak go nie potrzebuję to czy wystarczy, że go nie odbiorę i zostanie zwrócony do nadawcy a mi zwrócą koszt?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro #zakupyzchin #chinskiecuda

Pytanie o kwestie VATu przy zakupach na allegro:
Znalazlem fajna oferte na jakies smieci z singapuru, taniej niz w sklepach w PL o ponad 25%, kwota zakupu to 300zl.
Zapytalem przez kontakt allegro jak wyglada kwestia dodatkowych opłat, zostałem odesłany na stronę
https://allegro.pl/pomoc/artykul/zakup-towaru-spoza-unii-europejskiej-9dae5weBkt1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. W ofercie na Allegro Lokalnie widnieje login sprzedającego, ale nie jest on aktywny jako link. Możesz natomiast sprawdzić jego konto na stronie głównej Allegro.pl. Wpisz jego login w okno wyszukiwarki i zaznacz opcję "Sprzedawcy". Następnie kliknij w przycisk "Wyszukaj". Zostaniesz przeniesiony do karty użytkownika, na której znajdziesz informacje o tym, co dana osoba sprzedaje oraz jakie ma oceny i komentarze.
  • Odpowiedz
Nie chcę już korzystać z #allegrosmart. Wczoraj minął mi termin płatności za przedłużenie tej usługi na kolejny rok, a mimo to smart wygląda jakby nadal był aktywny z oczekiwaniem na opłatę. Tak ma być? Czy aby zrezygnować ze ze smarta wystarczy, że tego nie opłacę, czy muszę składać jakieś rezygnacje? Ktoś był w sytuacji jak moja obecnie? #allegro
sledziona_macana - Nie chcę już korzystać z #allegrosmart. Wczoraj minął mi termin pł...

źródło: smart

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam, ale rzadko korzystam. Nie wiem dlaczego, ale amazonowe 49 zł/rok aż tak nie boli jak allegrowe 59 na nowych zasadach. Może dlatego, że amazon w cenie ma tv/platformę sprzedażową/gry i nie wiem co jeszcze. W każdym razie zrezygnowałem z allegro smart, ponieważ wolę się podzielić z bratem kosztami i korzystać z jego smarta na pewno do końca czerwca w ramach allegro family (chyba tak się nazywa dzielenie smarta w rodzinie). Co
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, jak działa ochrona kupujących na #allegro? Kupiłem pewien przedmiot, wysyłka była do paczkomatu. #inpost najprawdopodobniej zagubił paczkę, od 18 dni status jej to "odebrana przez kuriera". Sprzedawca oczywiście nie zamierza ani zwrócić mi pieniędzy, ani wysłać drugiej paczki. InPost na reklamacje ma 30 dni i też na razie bez żadnej informacji. co mogę w takiej sytuacji zrobić? #kiciochpyta #paczkomaty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BJXSTR to jest problem sprzedawcy i to on musi złożyć reklamację w InPost. Jeżeli jesteś osobą prywatną i kupiłeś od firmy to masz otrzymać towar lub zwrot pieniędzy. Nie czekaj tylko od razu zakładaj spór.
  • Odpowiedz
@BJXSTR: jeśli paczka nie została odebrana to wciąż należy do sprzedającego, to on z paczkomatami załatwia. Jeśli nie chce oddać kasy to otwórz spór na allegro, oni go będą cisnąć.
  • Odpowiedz
Nie polecam kupować żadnego TV na #allegro #oszukuja #wykopefekt #prawokonsumenckie

Na początku lutego kupiłem na platformie Allegro TV 55 cali. (od oficjalnego sklepu Allegro, nie od żadnego Janusza biznesu – och jak się pomyliłem).

Niestety po miesiącu na ekranie pojawiły się czarne i kolorowe paski – coś z matrycą. Napisałem reklamację, spoko spoko, nie ma sprawy wymienimy lub oddamy kase, już wysyłamy kuriera po stary
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Dziki_czoug: miałem wrażenie że w przypadku sporu z zewnętrznym sprzedającym to allegro gra po stronie konsumenta, ale jeśli jest spór z ich sprzedawca to nagle nie są pomocni wcale. Czyli gnoic innych sprzedających ale my jesteśmy święci
  • Odpowiedz
@Limonene: oczywiście że można,dlatego najlepiej zamówić od razu 2 sztuki skoro sie nie zna produktu ( ͡° ͜ʖ ͡°) darmowy smart nie ma tu nic do rzeczy prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy ten zestaw jest legit? Niby wszystko opisane jako Lego. Zestaw już nieprodukowany i ceny wyższe o kilka stów niż w innych sklepach, a wysyłka z chin, sklep też jakiś chińczyk. Są nawet tańsze o kilkadziesiąt złotych, ale bez loga Lego, pomimo że jako marka w aukcji już Lego xD
https://allegro.pl/oferta/lego-ideas21322ideas-pirates-of-barracuda-bay21322-13431402027
Reszta ofert:
https://allegro.pl/listing?string=LEGO%2021322&order=p

#lego #allegro #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Badass: Obecnie na oko ponad połowa ofert LEGO na Allegro to p------i z Chin. Allegro ma to w dupie bo trzepie na tym kasę. Jak ktoś się natnie i przyślą mu podróbę to zasłaniają się że jest to niezgodność z opisem a nie oszustwo i aby dostać zwrot kasy z POK trzeba te podróby na swój koszt wysyłać do chin do sprzedawcy który już dawno ma inne konto i adres.
  • Odpowiedz
usunęliśmy tę ofertę.


@allegro_pl: Gratuluję. A co powiecie o tym że ten sam sprzedający którego już oficjalnie chyba uznaliście za handlarza podróbkami ma ich jeszcze 140?
https://allegro.pl/uzytkownik/zhengjinxing/lego-zestawy-305601
I że takich samych "sprzedawców" też jest 140 i każdy z nich ma 140 ofert? To co robicie to draństwo i oszukiwanie zarówno uczciwych sprzedawców jak i klientów, szczególnie mniej technicznych. Pomagacie w okradaniu babć chcących zrobić prezenty wnukom.

@Badass @rosomak94
  • Odpowiedz