Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Mirki myślę o założeniu strony z możliwością sprzedaży części samochodowych. Około 2/3 tys produktów bym tam miał. Nowe oraz używane. Gdzie najlepiej celować ze startem w tym temacie. Z góry zaznaczam że nigdy wcześniej nie miałem styczność z tworzeniem stron internetowych stąd pytanie. Po prostu #allegro wykańcza sprzedawców na prowizjach. #wordpress #woocommerce #stronywww #stronainternetowa
konto usunięte via Android
- 2
@Aeterna: Jest taka zasada że ogólnie od rozwiązań Comarchu lepiej się trzymać z daleka xD
Wcale bym się nie zdziwił jakby ich sklep wymagał np. lokalnie stojącego PC na którym będzie baza danych, albo coś w tym stylu xD
Wcale bym się nie zdziwił jakby ich sklep wymagał np. lokalnie stojącego PC na którym będzie baza danych, albo coś w tym stylu xD
- 0
Hej,
Wiele osób o tym nie wie, ale możesz zarabiać aż do 10 000 tys. zł mies. z aplikacji Allegro na smartfonie.
Wszystko przez to, że pojawiła się NOWA dziura w systemie Allegro.
Ta dziura pozwala zarabiać dobre pieniądze z produktów, które już tam są.
Produktów, które ktoś już wystawił, ocenił, i które tysiące osób codziennie kupują.
A to oznacza, że możesz zacząć zarabiać tak jak duże sklepy internetowe, bez rozwijania olbrzymiej firmy:
@snorli12: @marsjanin2012 przeciez to zwykly dropshiping
@Wychwalany może być ale i tak trzeba mieć konto firmowe pewnie i rodzi się odpowiedzialność za sprzedany towar, dla mnie to scam bo używa słowa haker, dziura itd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pesymistyk: Eee jeszcze paczkomaty orlenowskie ujdą xd Co prawda często nie działają ale wtedy paczka idzie na stację i przy okazji odbioru paczki możesz skonsumować hot doga albo skorzystać z toalety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pesymistyk:
Paczka wróci na magazyn. Co do odbioru w placówce, to możesz spróbować, wszystko zależy od tego na kogo trafisz i cze będzie się jej chciało szukać przesyłki na magazynie paczek. Do tego dochodzi jeszcze kwestia uprawnień, nie każdy pracownik może dokonać zmiany kanału doręczenia i zdjąć paczkę ze stanu kuriera/magazynu i przekazać do okienka w placówce.
ps. A co do sprzedawców, to PP ma dość dobrą ofertę i w
Paczka wróci na magazyn. Co do odbioru w placówce, to możesz spróbować, wszystko zależy od tego na kogo trafisz i cze będzie się jej chciało szukać przesyłki na magazynie paczek. Do tego dochodzi jeszcze kwestia uprawnień, nie każdy pracownik może dokonać zmiany kanału doręczenia i zdjąć paczkę ze stanu kuriera/magazynu i przekazać do okienka w placówce.
ps. A co do sprzedawców, to PP ma dość dobrą ofertę i w
Czołem mirki. Chciałbym prosić was o pomoc związana ze sprzedażą i jej rozwojem na allegro. Z jakich aplikacji korzystać przy ogarnianiu ofert w początkowej fazie, kiedy ilość zamówień będzie na poziomie gdzie będzie można jeszcze wszystko ogarniać ręcznie. A jakie rozwiązania proponujecie w późniejszym etapie, Jakich aplikacji użyć do przygotowania grafik, szablonów?
#allegro #kiciochpyta
#allegro #kiciochpyta
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: z własnego doświadczenia mogę napisać, że od początku organizuj wszystko tak jak pod dużą sprzedaż, bo jak Ci się sprzedaż rozwinie, to później ciężko wdrażać różne systemy na "żywym organizmie".
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Jasne, pisz.
2
CSIRT NASK ostrzega. Oszuści podszywają się pod portal Allegro

Zespół CSIRT NASK w bieżącym raporcie dotyczącym bezpieczeństwa w sieci internet przekazał do mediów komunikat o nieuprawnionych i niezgodnych z prawem działaniach grup przestępczych zajmujących się wyłudzaniem danych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
12
Pracownicy Allegro założyli związek zawodowy.

Od środy część z nich jest zrzeszona w Związku Zawodowym Pracowników Allegro Komisji OZZ Inicjatywa Pracownicza. - Reprezentujemy osoby ze wszystkich spółek i działów Grupy Allegro. Łącząc różne perspektywy, zebraliśmy pierwsze postulaty i przedstawiliśmy je zarządowi - wyjaśniają założyciele
z- 3
- #
- #
- #
- #
- 0
#allegro Jak dużą promocję planujecie na rynek czeski? Bo nie wiem czy mam ryzykować z pobraniami dla pepiczków...
@tttomasz Najczęściej wybieraną metodą płatności, na którą decyduje się 36% czeskich e-kupujących, jest płatność kartą. Sporym zaskoczeniem będzie dla polskich sprzedawców duża popularność płatności gotówką za pobraniem – wybiera je aż 29% klientów. Czesi lubią także płacić przelewem bankowym (22%) i portfelem elektronicznym (10%) – raport Digital: Czechia, 2023.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PeaceUN sprzedający może wystawić ofertę i w niej warianty.
- 0
@allegro_pl powinien byc zbanowany za wymuszanie pisania czegokolwiek w wiadomosci do sprzedajacego a jesli nie napisze to wysylaja randomowa wersje produktu... to jakis zart... ale dzieki robaczki za odpowiedz. szacun.
źródło: Allegro Uokik
Pobierz@bylembordo dlaczego fatalna? paczkomat jak paczkomat, tylko nie można go tak oficjalnie nazywać
@bylembordo: dlaczego uważasz, że Allegro One Box są fatalne?
Mirki,
Szukam #drukarka do etykiet samoprzylepnych.
Drukarka ma być wykorzystywana do etykiet różnych produktów, szukam czegoś bluetooth z możliwością wyboru zapisanych etykiet (powtarzalne produkty) z opcją wydruku np. 30 etykiet od razu (bez konieczności zatwierdzania tej samej etykiety każdorazowo). Na pewno ważna jest możliwość łatwego projektowania, głównie chodzi o nazwę produktu, skład, datę przydatności itp. Mile widziane polskie menu.
Polecacie coś sprawdzonego?
Szukam #drukarka do etykiet samoprzylepnych.
Drukarka ma być wykorzystywana do etykiet różnych produktów, szukam czegoś bluetooth z możliwością wyboru zapisanych etykiet (powtarzalne produkty) z opcją wydruku np. 30 etykiet od razu (bez konieczności zatwierdzania tej samej etykiety każdorazowo). Na pewno ważna jest możliwość łatwego projektowania, głównie chodzi o nazwę produktu, skład, datę przydatności itp. Mile widziane polskie menu.
Polecacie coś sprawdzonego?
@Shav_Arth: jak sprawdzone to Zebra albo TSC.
Zebra serwisowałem 3 lata (ale tylko dwa modele, które miałem u mojego poprzedniego pracodawcy) + łącznie w branży drukarek i etykieciarek przemysłowych pracuję od 8 lat i tam gdzie drukarka tego typu jest potrzebna to wybierana jest Zebra.
Nie wiem jaki masz budżet, nie mam doświadczenia w segmencie bardzo małym/biurowym więc jedyny model jaki mogę polecić to ZT230 ale to już jest sprzęt
Zebra serwisowałem 3 lata (ale tylko dwa modele, które miałem u mojego poprzedniego pracodawcy) + łącznie w branży drukarek i etykieciarek przemysłowych pracuję od 8 lat i tam gdzie drukarka tego typu jest potrzebna to wybierana jest Zebra.
Nie wiem jaki masz budżet, nie mam doświadczenia w segmencie bardzo małym/biurowym więc jedyny model jaki mogę polecić to ZT230 ale to już jest sprzęt
@Shav_Arth: ja uzywam, Brother QL-1110NWB. Polecam!
- 0
Co jest z tym #allegro, że nie mogę rozłożyć zakupu na raty 2x0%, tylko na 3 i więcej? Spełniam wszystkie warunki i nie wiem o co tu chodzi.
#pytanie #zakupy #allegrosmart
#pytanie #zakupy #allegrosmart
- 0
Chcę wystawić na licytację na allegro przedmiot warty około 3 400 zł. Czy jak ktoś wygra licytację i będzie chciał mi zapłacić na przykład 3 000 złotych to allegro nalicza jakąś prowizję od tego?
#allegro
#allegro
- 0
Kupiłem myszkę na allegro plomby chyba nietknięte sam je rozcinałem, ale jest jakaś czarna taśma na środku. Zwracać czy po prostu ktoś coś na pudełku sprawdzał? Dodam, że kupie jako nowe.
#allegro
#allegro
źródło: 4DA686AB-4A04-44B3-A262-EC188588C8FB
Pobierz- 0
Jak dokładnie działają raty zero na allegro? Pierwszy raz będę brał coś na raty. Można rozłożyć na mniej rat niż 15 bez problemu i spłacić je szybciej? #allegro
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@widmo82: wszystko.pl xD Oni chyba utknęli w początkach internetów
"Wszystko" co chciało konkurować z allegro padło (przewiduję przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a Comarch to mem rynku IT
"Wszystko" co chciało konkurować z allegro padło (przewiduję przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a Comarch to mem rynku IT
- 1
#allegro
Odkąd zrobili smarta za 45zl wydaje mniej, bo tak zawsze się coś dobrało do tych 40zl co się przyda, a teraz już nie opłaca się dobierać.
Zwłaszcza że zawsze dużo czasu z tym schodziło aby zobaczyć czy dany sprzedawca ma też i inna rzecz której potrzebuje czy przeglądanie asortymentu.
A jeszcze dodać popularycje tych zielonych paczkomatow gdzie często przesyłka jest 2zl tańsza niż inpost i nawet w sobotę o
Odkąd zrobili smarta za 45zl wydaje mniej, bo tak zawsze się coś dobrało do tych 40zl co się przyda, a teraz już nie opłaca się dobierać.
Zwłaszcza że zawsze dużo czasu z tym schodziło aby zobaczyć czy dany sprzedawca ma też i inna rzecz której potrzebuje czy przeglądanie asortymentu.
A jeszcze dodać popularycje tych zielonych paczkomatow gdzie często przesyłka jest 2zl tańsza niż inpost i nawet w sobotę o
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kepak: może umarł po tym jak odpisał koledze
@kepak: może to i lepiej :) zacznie się od Amigi 600, potem bedziesz ją czyścił, wybielał, wymieniał kondensatory, potem bedziesz dokupywał coraz to lepsze bebechy, Indivison MK 3, karty turbo, monitory, głośniki, myszki, nowy system operacyjny - wyjebiesz 10 koła :)































#allegro #allegrosmart