Cześć. . Osoba, która w najkrótszym czasie udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe otrzyma Nagrodę Główną. Natomiast 50 osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe w czasie krótszym niż pozostali uczestnicy (z wyłączeniem zwycięzcy Konkursu) otrzymają nagrodę dodatkową. Zatem, im szybciej, tym lepiej :) Tutaj podrzucamy link do strony z dodatkowymi informacjami: https://allegro.pl/kampania/one/wygraj-z-one . Powodzenia :)
  • Odpowiedz
Mirki myślę o założeniu strony z możliwością sprzedaży części samochodowych. Około 2/3 tys produktów bym tam miał. Nowe oraz używane. Gdzie najlepiej celować ze startem w tym temacie. Z góry zaznaczam że nigdy wcześniej nie miałem styczność z tworzeniem stron internetowych stąd pytanie. Po prostu #allegro wykańcza sprzedawców na prowizjach. #wordpress #woocommerce #stronywww #stronainternetowa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aeterna: Jest taka zasada że ogólnie od rozwiązań Comarchu lepiej się trzymać z daleka xD
Wcale bym się nie zdziwił jakby ich sklep wymagał np. lokalnie stojącego PC na którym będzie baza danych, albo coś w tym stylu xD
  • Odpowiedz
Hej,

Wiele osób o tym nie wie, ale możesz zarabiać aż do 10 000 tys. zł mies. z aplikacji Allegro na smartfonie.

Wszystko przez to, że pojawiła się NOWA dziura w systemie Allegro.

Ta dziura pozwala zarabiać dobre pieniądze z produktów, które już tam są.

Produktów, które ktoś już wystawił, ocenił, i które tysiące osób codziennie kupują.

A to oznacza, że możesz zacząć zarabiać tak jak duże sklepy internetowe, bez rozwijania olbrzymiej firmy:
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pesymistyk: Eee jeszcze paczkomaty orlenowskie ujdą xd Co prawda często nie działają ale wtedy paczka idzie na stację i przy okazji odbioru paczki możesz skonsumować hot doga albo skorzystać z toalety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pesymistyk:
Paczka wróci na magazyn. Co do odbioru w placówce, to możesz spróbować, wszystko zależy od tego na kogo trafisz i cze będzie się jej chciało szukać przesyłki na magazynie paczek. Do tego dochodzi jeszcze kwestia uprawnień, nie każdy pracownik może dokonać zmiany kanału doręczenia i zdjąć paczkę ze stanu kuriera/magazynu i przekazać do okienka w placówce.

ps. A co do sprzedawców, to PP ma dość dobrą ofertę i w
  • Odpowiedz
Czołem mirki. Chciałbym prosić was o pomoc związana ze sprzedażą i jej rozwojem na allegro. Z jakich aplikacji korzystać przy ogarnianiu ofert w początkowej fazie, kiedy ilość zamówień będzie na poziomie gdzie będzie można jeszcze wszystko ogarniać ręcznie. A jakie rozwiązania proponujecie w późniejszym etapie, Jakich aplikacji użyć do przygotowania grafik, szablonów?
#allegro #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro Jak dużą promocję planujecie na rynek czeski? Bo nie wiem czy mam ryzykować z pobraniami dla pepiczków...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tttomasz Najczęściej wybieraną metodą płatności, na którą decyduje się 36% czeskich e-kupujących, jest płatność kartą. Sporym zaskoczeniem będzie dla polskich sprzedawców duża popularność płatności gotówką za pobraniem – wybiera je aż 29% klientów. Czesi lubią także płacić przelewem bankowym (22%) i portfelem elektronicznym (10%) – raport Digital: Czechia, 2023.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@allegro_pl powinien byc zbanowany za wymuszanie pisania czegokolwiek w wiadomosci do sprzedajacego a jesli nie napisze to wysylaja randomowa wersje produktu... to jakis zart... ale dzieki robaczki za odpowiedz. szacun.
  • Odpowiedz
Mirki,

Szukam #drukarka do etykiet samoprzylepnych.
Drukarka ma być wykorzystywana do etykiet różnych produktów, szukam czegoś bluetooth z możliwością wyboru zapisanych etykiet (powtarzalne produkty) z opcją wydruku np. 30 etykiet od razu (bez konieczności zatwierdzania tej samej etykiety każdorazowo). Na pewno ważna jest możliwość łatwego projektowania, głównie chodzi o nazwę produktu, skład, datę przydatności itp. Mile widziane polskie menu.

Polecacie coś sprawdzonego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shav_Arth: jak sprawdzone to Zebra albo TSC.

Zebra serwisowałem 3 lata (ale tylko dwa modele, które miałem u mojego poprzedniego pracodawcy) + łącznie w branży drukarek i etykieciarek przemysłowych pracuję od 8 lat i tam gdzie drukarka tego typu jest potrzebna to wybierana jest Zebra.

Nie wiem jaki masz budżet, nie mam doświadczenia w segmencie bardzo małym/biurowym więc jedyny model jaki mogę polecić to ZT230 ale to już jest sprzęt
  • Odpowiedz
  • 0
Dobra już wiem, od 14 marca jak weszły zmiany to zakup na 2x0% trzeba rozłożyć od razu, bo potem się już nie da. Zajebiste te zmiany, serio. xD
  • Odpowiedz
Chcę wystawić na licytację na allegro przedmiot warty około 3 400 zł. Czy jak ktoś wygra licytację i będzie chciał mi zapłacić na przykład 3 000 złotych to allegro nalicza jakąś prowizję od tego?

#allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dokładnie działają raty zero na allegro? Pierwszy raz będę brał coś na raty. Można rozłożyć na mniej rat niż 15 bez problemu i spłacić je szybciej? #allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro
Odkąd zrobili smarta za 45zl wydaje mniej, bo tak zawsze się coś dobrało do tych 40zl co się przyda, a teraz już nie opłaca się dobierać.

Zwłaszcza że zawsze dużo czasu z tym schodziło aby zobaczyć czy dany sprzedawca ma też i inna rzecz której potrzebuje czy przeglądanie asortymentu.

A jeszcze dodać popularycje tych zielonych paczkomatow gdzie często przesyłka jest 2zl tańsza niż inpost i nawet w sobotę o
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kepak: może to i lepiej :) zacznie się od Amigi 600, potem bedziesz ją czyścił, wybielał, wymieniał kondensatory, potem bedziesz dokupywał coraz to lepsze bebechy, Indivison MK 3, karty turbo, monitory, głośniki, myszki, nowy system operacyjny - wyjebiesz 10 koła :)
  • Odpowiedz