#allegro #allegrosmart

@allegro_pl teraz w strefie okazji "smart only" o 10:00 są czipsy lays, jako że jestem nowy ze smartem mam pytanie jak często te czipsy lays albo jakieś inne pojawiają się w tej strefie okazji smart only?

pozdrawiam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#amazon #pytanie #zakupy #promocje #allegro
Pytanko Mirki może pomożecie.
Jak to jest z zakupem np. telefonu komórkowego używanego na gwarancji Amazon?
Niby gwarancja 2 lata, pewne zwroty i reklamacje ale jednak zakup odbył się z konta użytkownika od sprzedającego. W przypadku zwrotu trzeba dokonać go również kontaktując się z sprzedającym, aby to on wykonał systemowe wygenerowanie etykiety zwrotu czy można w jakiś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z zakupem np. telefonu komórkowego używanego na gwarancji Amazon?


@Kaolin28: do tego miejsca rozumiem pytanie, pozniej to juz ciezko wylapac o co chodzi.

Jesli kupisz przedmiot nie bezposrednio od amazonu, ale od osoby ktora nabyla go na amazonie, to masz takie
  • Odpowiedz
jeżeli sprzedawca pomylił paczki i wysłał mi nie moje zamówienie + pomylił dane na etykiecie, to odbierać takie paczki z punktu odbioru? Nie wiem jak zrobić aby przypadkiem nie była wina po mojej stronie na #allegro

kupiłem od sklepu uczestniczącego w programie "super sprzedawca"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś legitny sklep na #allegro lub i nie, gdzie można kupić legitne powystawowe / używane iphone 12 pro lub 13 pro koniecznie z 23% fakturą VAT? Legitne czyli jeśli gość pisze, że stan 100% techniczny ok, to nie były wymienane podzespoły, jeśli pisze że rysy na obudowie, to ok, ale nie na wyświetlaczu etc. Szukam modelu pro, 14 pro poza budżetem, celuję w 12 / 13 pro sprawny, z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemodnie z tego co wiem w kontekście używanego sprzętu to zwykła faktura na 23% jest chyba niemożliwa. Najszybciej co będą w wystawiać to fakturę VAT-marża gdzie opodatkowany jest tylko zysk na skupionym używanym sprzęcie.

W przypadku prawdziwego powystawowego telefonu nie powinno być problemu, ale z doświadczenia wiem że sklepy używają określenia powystawowy na sprzęt który w rzeczywistości jest używany.
  • Odpowiedz
Zauważyliście, że jak ktoś sprzedaje np. laptopa czy konsolę to (często) go czyści żeby wyglądał jak najlepiej, że niby właściciel o niego dbał i wtedy jego wartość jest większa a jak ktoś wystawia część samochodową, lusterko czy drzwi to zawsze ta część jest u-----a w błocie, kurzu, pomazana markerem, gównem i c*%j wie czym jeszcze i nawet nie wiadomo czy to co leży najczęściej w tej trawie to jest u-----e i wystarczy
kidi1 - Zauważyliście, że jak ktoś sprzedaje np. laptopa czy konsolę to (często) go c...

źródło: 307402147_8365012490239841_8536667764842851403_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: serio oczekujesz, że ktoś na szrocie będzie siedział i czyścił każdą część jaką sprzedają? xD musieliby chyba zatrudnić dwie dodatkowe osoby do tego
zresztą bród maskuje rysy i inne defekty, dopisują "stan jak na zdjęciach" i elo
  • Odpowiedz
#allegro #pytanie

sprzedałem przedmiot przez allegro lokalnie i po 2 godzinach przyszedł mail że na konto nałożono ograniczenia.
Paczke wysłałem w ten sam dzień, zapłaciłem prowizje i dzisiaj dalej mam ograniczone konto i nie moge wypłacić pieniędzy...
Ktoś wie kiedy to ograniczenie zejdzie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon:
To fulfillment, towar wcale nie szedł od sprzedawcy, tylko z magazynu Allegro w pobliżu twojej miejscowości (albo nawet z twojej). Sprzedawca płaci Allegro za trzymanie swojego towaru w ich magazynach, dzięki temu może być ono dostarczone nawet tego samego dnia.

Inpost też ma taką usługę.
  • Odpowiedz
Znalazłem na allegro firmę, która wydaje reedycję starych czasopism z komputerami 8-bitowymi m.in. Top Secret, Bajtek, Tajemnice Atari.
Nowe numery wychodzą około raz w miesiącu, kosztują trochę, ale są wykonane w dobrej jakości, nie jest to skok na kasę na uczuciach nostalgii.

https://allegro.pl/uzytkownik/Retronics/czasopisma-internet-komputery-66780

#czasopisma #retrogaming #atari #topsecret #allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@materazzi: Dla mnie za drogo, ale ja prawie wszystko mam w oryginale. A tych pojedynczych brakujących nie chce mi się kupować, bo i tak tego nie przeczytam.

Generalnie fajnie to wygląda i w ogóle, ale sam pomyśl - to ma wartość historyczną, ale uczyć się już z tego nie będziesz. Nie będziesz przepisywał listingów (robiłem to prawie 30 lat temu i wcale za tym nie tęsknię). Nie mówię, że tam
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie na #tiktok są tak głupi i nabierają się na dropshiping?

Chyba najpopularniejsza akcja ostatnio z ta drukarka termiczna gdzie wiele kont powstało na jej temat i każdy ma swój link do strony xD

Nie dosyć ze na #allegro jest taniej a już o #aliexpress nie wspominając

No
Herato - Dlaczego ludzie na #tiktok są tak głupi i nabierają się na dropshiping? 

Ch...

źródło: IMG_2100

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herato ludzie to debile, wiem że można na tikitongu znaleźć fajny content jednak jakieś 95% ludzi tam to dno intelektualne i to się aż prosi o wykorzystywanie przez sprytniejszych. Obecnie większości nawet nie chce się wpisać pytania w google tylko od razu leci to samo pytanie na FB. Co z tego że google odpowie 1 linkiem, dałny wolą czekać aż ktoś im pod pysk poda.
  • Odpowiedz
@Herato: Też tego nie rozumiem, ponieważ gościu sprzedaje tą drukarkę za 120 zł i to mu się sprzedaje, a ja wystawiałem linki do Ali za mniej niż 70 zł i nie kupiły nawet 2 osoby.
  • Odpowiedz
#vinted #modameska #allegro #pytanie

Chcę trochę uzupełnić garderobę. Zwykle ledwo przechodzi przez udo, a w pasie luzy do tego krótkie nogawki. Mieszkam w powiatowym.
Pas nie bardzo wiem gdzie mierzyć. Na pępku jest 77cm udo 62cm. Do tego od kroku spodnie które pasują mają 84cm. Widzę że rozmiar jest zwykle tylko jeden podany do filtrowania, a potem male szanse że będą wystarczająco długie i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maximus_Wykopus_Dickus: na allegro jest ponad 400 filtrów przy spodniach męskich, nie tylko typu XL, XXL ale głownie i takze wg rozmiarów W/x L/x, ktore okreslają dlugosci nogawki i od kroku jak i szerokosci spodni w roznych miejscach
  • Odpowiedz
Jeżeli nie spłacasz to tak. Jak chcesz kredyt to musisz mieć wszystko opłacone, chociaż lepiej żebyś go zamknął, ale pamiętaj że nie zamkną go od razu.
  • Odpowiedz
Pytanie o #allegro. Zamawiałem przedwczoraj przedmiot i przy wysyłce było napisane, że jak kupię do 14, to będzie na drugi dzień. Kupowałem ok. 10. Sprzedawca się chyba wywiązał, bo było, że gotowa do nadania ok 14, ale kurier odebrał dopiero następnego dnia, więc paczka nie dotarła na wczoraj. Pytanie, czy ta informacja przy dostawie jest jakoś wiążącą? Mogę się gdzieś na to poskarżyć, że miało być wczoraj, a nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach