Wpis z mikrobloga

Czołem mirki. Chciałbym prosić was o pomoc związana ze sprzedażą i jej rozwojem na allegro. Z jakich aplikacji korzystać przy ogarnianiu ofert w początkowej fazie, kiedy ilość zamówień będzie na poziomie gdzie będzie można jeszcze wszystko ogarniać ręcznie. A jakie rozwiązania proponujecie w późniejszym etapie, Jakich aplikacji użyć do przygotowania grafik, szablonów?
#allegro #kiciochpyta
  • 7
@Jelen_Szlachetny: Z jakich rozwiązań korzystasz, jeśli mogę wiedzieć? Chcę zacząć od sprzedaży na samym allegro i przyszłościowo dołączyć jako drugą platformę ebaya. Baselinker wydaje mi się najwłaściwszy, ale może zaproponujesz alternatywę. Kilkanaście lat w sprzedaży bezpośredniej, z klientem "nos w nos" niestety uwsteczniło mnie w stosowaniu nowych rozwiązań. Testuję póki co trialową wersją baselinkera i powiem szczerze, że ogrom opcji delikatnie mnie przytłacza:)
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: używam Baselinkera. Nie mam porównania z innymi menadżerami sprzedaży, ale dla mnie jest bardzo wygodny. Pod baselinkera mam podpiętą Fakturownie, do automatycznego eksportowania paragonów i faktur. To tak w skrócie, bo szczegółową konfigurację/integrację każdy musi zrobić pod siebie.
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Ja akurat w Photoshopie, bo tak mi najwygodniej - lata przyzwyczajeń. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z obróbką grafiki to lepiej zacząć od czegoś darmowego (Gimp itp). Są też strony, gdzie można zautomatyzować wycinanie tła ( z różnym skutkiem, zależnie od jakości zdjęcia).