Wpis z mikrobloga

Mirki,

Szukam #drukarka do etykiet samoprzylepnych.
Drukarka ma być wykorzystywana do etykiet różnych produktów, szukam czegoś bluetooth z możliwością wyboru zapisanych etykiet (powtarzalne produkty) z opcją wydruku np. 30 etykiet od razu (bez konieczności zatwierdzania tej samej etykiety każdorazowo). Na pewno ważna jest możliwość łatwego projektowania, głównie chodzi o nazwę produktu, skład, datę przydatności itp. Mile widziane polskie menu.

Polecacie coś sprawdzonego?

#drukarka #etykieta #informatyka #firma #biznes #inpost #drukarki #ecommerce #allegro
  • 3
@Shav_Arth: jak sprawdzone to Zebra albo TSC.

Zebra serwisowałem 3 lata (ale tylko dwa modele, które miałem u mojego poprzedniego pracodawcy) + łącznie w branży drukarek i etykieciarek przemysłowych pracuję od 8 lat i tam gdzie drukarka tego typu jest potrzebna to wybierana jest Zebra.

Nie wiem jaki masz budżet, nie mam doświadczenia w segmencie bardzo małym/biurowym więc jedyny model jaki mogę polecić to ZT230 ale to już jest sprzęt półprzemysłowy-przemysłowy.
  • 0
@Vojak: Dzięki za odpowiedź.
Z modeli jakie wstępnie wybrałem są to znacznie tańsze egzemplarze i raczej szukałbym czegoś w przedziale 1000-1500zł. Mimo wszystko jest to drukarka na potrzeby firmy jednoosobowej więc nie coś co musi drukować cała dobę.

W Internecie wpadły mi te:

1. BPE300
2. Zebra ZD421
3. XPRINTER
4. Zebra 420D