Jest jakiś problem z logowaniem się do allegro z poziomu przeglądarki? nie mogę się zalogować, wyskakuje "wymagane jest rozwiązanie captchy", ale nic nie ma, przy wybraniu telefonu jako opcji logowanie nie dochodzi SMS, w aplikacji wszystko działa. #allegro
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@Dempsey: Odezwij się na PW, to Ci pomogę.
Rzeczywiste wymiary skrytek w paczkomacie InPostu:
Paczka duża:
Dopuszczane wymiary paczki - 41 x 38 x 64 cm
Rzeczywiste wymiary skrytki - 42 x 40 cm (długości nie mierzyłem)
Czyli
Paczka duża:
Dopuszczane wymiary paczki - 41 x 38 x 64 cm
Rzeczywiste wymiary skrytki - 42 x 40 cm (długości nie mierzyłem)
Czyli
konto usunięte via Android
- 1
@Wykopaliskasz cofają w pewnych okolicznościach i robią to z poziomu sortowni na podstawie pomiaru miarka. Firmie mogą co najwyżej przegabarytowac na kuriera z uwagi na umowę więc se to dolicza do faktury ale zdarza się że cofają też.
@Wykopaliskasz:
Skrytka jest większa niż maksymalny rozmiar paczki, po to aby kurier mógł ją bez problemu wyjąć. Do tego w jednej maszynie będzie to ok 0,5 cm na każdym boku, a w innym już np. 2 cm czy nawet 3 cm. Inpost eksploatuje maszyny wyprodukowane w różnych latach i niestety mogą się one trochę różnić w rozmiarach skrytek. Podane wymiary są gwarantowane, że paczka wejdzie to każdego paczkomatu.
Skrytka jest większa niż maksymalny rozmiar paczki, po to aby kurier mógł ją bez problemu wyjąć. Do tego w jednej maszynie będzie to ok 0,5 cm na każdym boku, a w innym już np. 2 cm czy nawet 3 cm. Inpost eksploatuje maszyny wyprodukowane w różnych latach i niestety mogą się one trochę różnić w rozmiarach skrytek. Podane wymiary są gwarantowane, że paczka wejdzie to każdego paczkomatu.
- 6
#allegro #januszebiznesu #survival #bushcraft
Mateuszowi się piękny Janusz włączył, pewnie źle się czuje z swoim imieniem XD
Ociekacz za 6zl wystawiony za 40 z kawałkiem wyciętej dziury i 3 śruby chamsko włożone w oryginalne otwory ociekacza żeby stał kubek XD
Mateuszowi się piękny Janusz włączył, pewnie źle się czuje z swoim imieniem XD
Ociekacz za 6zl wystawiony za 40 z kawałkiem wyciętej dziury i 3 śruby chamsko włożone w oryginalne otwory ociekacza żeby stał kubek XD
źródło: Screenshot_20230412_033434_pl.allegro
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 5
@kikiton: tak się dochodzi do milionów ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak szczerze to śmieszny pomysł, ale i fajny. No i cena to nie 100, tylko 40. Trzymam kciuki za małą kreatywną przedsiębiorczość.
@foneswein: @chaczapuri to jest eleganckie rękodzieło. Dodał aż 6 swoich śrubek i wyciął jednak dość precyzyjnie otwór jakimś narzędziem, pewnie kątówką. Trochę roboty jednak w to włożył. Polecam tego sprzedającego :D
#allegro KIEDY PRZESTANIECIE DYMAĆ SPRZDAWCÓW?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@komciopomcio: Sprzedawca. Bo nie dość, że upominanie się o tak niską kwotę to już żenada, to nawet jeśli chciałby zwrotu towaru to niech sobie go od Ciebie zabierze (zamówi kuriera). Przecież Ty nie popełniłeś błędu, więc dlaczego miałbyś chodzić po paczkomatach czy pocztach.
konto usunięte via Wykop
- 5
@komciopomcio: Sprzedawca niech sie martwi. On jest profesjonalista i nie powinny sie zdazac takie pomylki. Jak ktos pisal, niech pokryje koszty wysylek i wtedy mozesz oddawac. W innym wypadku niech spada na drzewo...poza tym skad wie ze wyslal zle puzle?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bylo juz pare zgloszen, ale nadal sie tym nie zajmujecie @allegro_pl
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: No przecież się zajmują, za dwa dni @allegro_pl z dumą powie że usunął tą aukcję i podziękuje za zgłoszenie, pora na CSa. Zostanie tylko kilka tysięcy takich ofert w tym kilkadziesiąt od tego samego sprzedawcy a ta zostanie zastąpiona 3ma nowymi. I to twoja wina bo a mało zgłaszasz.
konto usunięte via Wykop
- 60
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: w opcjach powinna byc możliwość wyłączenia aukcji spoza Polski i tyle. Jak będe chciał sobie coś kupić u chińczyka to zrobie to na Ali.
- 0
Jeśli kończy mi się roczny allegro smart to teraz będę mieć dostawy od 45zl lub 65zl kurier, czy przy przedłużeniu zostawią stare wartości do momentu rezygnacji?
#allegro
#allegro
co jest, zmienili listing wyswietlanych produktów? co za gnoje.. tam sie nudzi komus? byla mozliwosc wyboru to zmienili na "kafelki"? bez listy. tez tak macie?
#allegro
#allegro
@presburger: upewnij się, czy posiadasz aktualną wersję aplikacji Allegro. Możliwość wyboru sposobu wyświetlania listy wyszukiwania znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
Wytłumaczy mi ktoś jak wydrukować na allegro lokalnie etykietę? Pierwszy raz to robię. Coś pozmieniali że nie ma tych opcji "przygotuj paczkę do nadania", czy pojawią się dopiero kiedy kupujący opłaci zamówienie?
#allegro #allegrolokalnie
#allegro #allegrolokalnie
źródło: allegro
Pobierz@siewcanieczstychzamiarow: dokładnie tak, zamówienie musi być opłacone.
#sprzedam #olx #elektronika #allegro
Hej, zachorowałem i niestety zbieram pieniądze przez co muszę pozbyć się sprzętu.
Mam na sprzedaz Lampe pierscieniową Razer. Stan idealny w ogole nie uzywana. Oryginalne opakowanie i gwarancja 1rok 8miesiecy.
Cena 290zł już z wysyłką. Wysyłka tego samego dnia.
Hej, zachorowałem i niestety zbieram pieniądze przez co muszę pozbyć się sprzętu.
Mam na sprzedaz Lampe pierscieniową Razer. Stan idealny w ogole nie uzywana. Oryginalne opakowanie i gwarancja 1rok 8miesiecy.
Cena 290zł już z wysyłką. Wysyłka tego samego dnia.
źródło: 1680902857388
Pobierz- 1
@elektryczny_mariusz Nie chce sie nikogo prosić o pomoc. Wole wysprzedać coś co mi nie potrzebne.
- 1
@Geno: sprzedaje po korzystnej cenie. Nie oczekuje nic za darmo. Mam nadzieje ze wystarczająco doprecyzowalem poprzednia odpowiedz
633
[Szambo technologiczne] Powerbank o pojemności 50000mAh z allegro xD
![[Szambo technologiczne] Powerbank o pojemności 50000mAh z allegro xD](https://wykop.pl/cdn/c3397993/5c13c18a1c35a76e748c242cea656e7abc2cfff97a8dfac18299a9dfe552da7b,w220h142.jpg)
Janusz biznesu z allegro próbuje wcisnąć kit, że sprzedaje powerbank 50,000 mAh ale przez błąd w fabryce ma pojemność tylko 20,000 mAh. W rzeczywistości powerbank ma około 2,000 mAh i połowa ogniw jest wypełniona piachem xD
z- 115
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Chciałem sprawdzić auta z 2018 na Allegro. Wybieram filtry, silnik, widełki cenowe, USZKODZONY - NIE, a tam 80 procent ogłoszeń zawalone uszkodzonymi złomami od ubezpieczalni. Macie może jakiś pomysł jak używać tego portalu z pominięciem ofert tych złomów? Zgłaszam błędne opisy ale to raczej walka z wiatrakami.
#allegro #motoryzacja #samochody
#allegro #motoryzacja #samochody
Nie działa mi BLIK na telefonie w bardzo specyficzny sposób. Jeśli rozpoczynam płatność na komputerze np. na pyszne.pl czy allegro, wybieram blika i podaje kod wygenerowany w apce banku na telefonie to jest git. Jeśli jednak chcę zrobić wszystko na telefonie, też coś kupić na pyszne czy allegro (nie ma znaczenia czy przeglądarka czy apka) to w momencie wpisania kodu do płatności nie dzieje się nic. Apka banku nie pyta czy potwierdzam
Jeśli wystąpią utrudnienia w potwierdzaniu płatności przy użyciu BLIK, proszę w ustawieniach telefonu przejść do zainstalowanych aplikacji i wybrać IKO. W sekcji Inne uprawnienia proszę włączyć ustawienia, które pozwolą aplikacji na pracę w tle.
@Stulejman_Beznadziejny: Kwestia uprawnień. Wyświetlanie nad innymi, praca w tle i powiadomienia. Albo przeglądarka ma zbyt wysokie i ogranicza apke banku trybem koncentracji, albo apka banku ma za niskie. Przeinstaluj obie, a gdyby nie pomogło to faktycznie wyłącz bankowi optymalizacje w ust. baterii.
- 0
#allegro mam od kilku dni drukarkę laserową phaser3020 i dziś drukowałem pierwszy raz etykietę wysyłkową z allegro i bardzo wolno drukowało , i e dokumenty, obrazy drukuje bardzo szybko. Czy to normalne że te etykiety tak wolno drukuje ?
#drukarki
#drukarka
#drukarkalaserowa
#elektronika
#komputery
#drukarki
#drukarka
#drukarkalaserowa
#elektronika
#komputery
konto usunięte via Android
- 0
@matkuma papier jest grubszy, dlatego aby fuser (piec) dobrze zgrzal naniesiony proszek, to kartka musi się wolniej poruszać. Ogólnie naturalne zjawisko i zasada jest prosta - czym grubszy papier, tym wolniej się drukuje. Nie próbuj zmieniać na "papier zwykły 80g" podczas gdy drukujesz etykietę, tylko możesz sobie wałek obkleić. Dobrze jest jak jest i proszę się uzbroić w cierpliwość.
#allegro Kupiłem ostatnio tarcze 250 z 100 zębami. Po ucięciu 15m2 paneli. Tarcza już nie nadawala się cięcia. Paliła panele. Wystawiłem ocenę produktu na 1 gwiazdkę. I do tej pory nie mojej oceny. Ktoś wie dlaczego?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Papier_Toaletowy: @Jelen_Szlachetny mnie bardziej w-----a, że co kliknięcie potrafi przychodzić email z allegro pay z proponowaną spłatą - ale nie zawsze i czasami wygląda to tak - klikam dalej(przychodzi mail), przestawiam formę dostawy(znów przychodzi mail), przestawiam adresata(kolejny już mail)
Dziękujemy za Wasze opinie. Nie mieliśmy zamiaru być nachalni z nową usługą, którą owszem - promujemy.























źródło: IMG_20230412_163627
Pobierz„
KSIĘGARNIA INTERNETOWA
# Potwierdzenie wysłania zamówienia numer XXX
## INFORMACJE
źródło: xxx
Pobierz