@Agent_Dijkstra: To jest okej do póki wiesz co robisz i jaki ma byc tego rezultat. To nic innego jak delegowanie pracy dla maksymalizacji oszczędzonego czasu. Robione z głową tak właśnie działa.

Gorzej jak ktoś używa AI w sposób bezmyślny to wtedy się zgodzę bo oprócz ogłupiania samego siebie, naraża jeszcze projekt na efekty uboczne.
  • Odpowiedz
Tyle na temat nowej aktualizacji #gemini ( ͡° ʖ̯ ͡°) Używałem od grudnia i byłem do tej pory zachwycony. Na początku zdegradowali Nano Banana i ukryli wersję Pro, przez co trzeba było przepalać prompta dwa razy, ale generuje bardzo mało obrazów, więc nie miałem z tym problemu, no ale teraz Gemini 3.5 które na razie wydaje się zauważalnie gorsze, a do tego wprowadzili dragońskie limity....
Korzystałem
a2t1 - Tyle na temat nowej aktualizacji #gemini ( ͡° ʖ̯ ͡°) Używałem od grudnia i był...

źródło: 1000663856

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#korposwiat #ai buduje w firmie chatbita ai i automatyczne raportowanie power bi zasilane z hurtowni danych które jak zacznie hulać to w--------i mam nadzieje z tego g---o korpo 3/4 pseudo analityków i partnerow ktorzy przez 80% czasu bredzą i ustawiają gownospotkania o niczym
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten 3.5 flash nawet z opcją Extended jest znacznie głupszy od 3.1pro. Juz wczoraj wydawalo mi sie że coś pieprzy, a dzisiaj gdy w tej samej konwersacji wlaczylem wersje pro, to nawet bez konkretnego pytania o niekotre rzeczy, sam mi wyciągnąl nowe potrzebne informacje i poprawil błędy poprzednika

#sztucznainteligencja #ai #google #gemini
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m__b @a__s kiedy ogarniecie w końcu tagi? Całe anime mam na czarnej, obserwuję AI i non stop widzę takie gówniane posty do cholery. Cały tag AI jest tym zasrany, ogarnijcie to w końcu.
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: IMO:
Średnio student w USA, jak rodzice mu nie zafundują, lub niedostanie stypendium, to za odpowiednik licencjatu bierze pożyczę 30 tys. $. Zatem po studiach to chciałby znaleźć pracę, aby spłacić chociaż pożyczkę. A dla juniorów po studiach jest coraz mniej pracy, a najprawdopodobniej będzie jej coraz mniej, aż najprawdopodobniej - jej zabraknie.
W 2028-30 może powstać AGI, która nie tylko juniorom odbierze pracę.
A chwile potem AGI włożona
  • Odpowiedz
ednia krajowa w USA to 5,5k netto. Dla ludzi z licencjatem poniżej 5 lat starzu to 6,5k netto. To te 30k to se można na miękko spłacić w rok.


@saser91: super wartość ta średnia, jak to jest kraj z najwieksza liczbą miliarderów i kosmicznym rozwarstwieniem. Do tego dolicz bardzo wysokie czynsze, wynajem auta i paliwo (bez ktorego tam się nie da) i inne wydatki, to nagle się okazuje, że średnio
pastaallacarbonara - >ednia krajowa w USA to 5,5k netto. Dla ludzi z licencjatem poni...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 02.41.57

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzisiaj chinczyk mówi, że ten ai to będzie jakiś nowy bóg, i że te data centre to jakieś portale, a całe te ai to jakiś kult. Nie mam zamiaru być ofiarą dla tego ai bóstwa. #ai #s--------i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🚀 Market Mover Dnia: Navitas Semiconductor (NVTS)

Dzisiejszy ruch: +18.32%

Navitas Semiconductor (NVTS) +18.32% dzisiaj. Co się stało?
Spółka znacząco zyskała na wartości dzięki strategicznemu przestawieniu się na wysokowydajne rynki centrów danych AI oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań zasilających. Kluczowym wydarzeniem było zaprezentowanie rewolucyjnej płyty zasilającej 800 V–6 V DC-DC na NVIDIA GTC 2026, która usprawnia dostarczanie energii dla serwerów AI. Dodatkowo, firma opublikowała lepsze od oczekiwań wyniki finansowe za I kwartał 2026 roku, prognozując dalszy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie wygenerowałem sobie pierwszy płatni raport w Deep Research Max preview w Gemini, i kurde niby fajnie, ale zjadł mi $16 czyli prawie 60ziko. Boje się co będzie jak ceny podniosą.

Macie jakieś rady na to jak najwięcej wyciągnąć z tych wszystkich llm? Bo jak rozumiem gdybym w lmstudio, odpalił jakiś lokalny model z tych większych, mający na celu wyszukiwać internet i szukać i łączyć informacje (rozumiem że baza parametrów to ile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i łączyć informacje (rozumiem że baza parametrów to ile informacji ma w "sobie" czego nie potrzebuję) i zostawił na kilka dni nawet jakby wolno działał, to nie przeszukał by mi i nie zrobił lepszego raportu?


@interpenetrate: Niezbyt. Ogólnie byłoby to możliwe jakbyś miał setki GB RAMu. Natomiast możesz próbować na aktualnych, bo czemu by nie.

Jak dużo nie Deep Riserczujesz to zobacz Mistrala i Qwena. Oba mają za fri
  • Odpowiedz