Instytut IDEAS, który ma rozwijać AI w Polsce, dostanie na pierwszy rok działania 20 mln zł 🤡

5 mln $…

No za taką kasę to my będziemy markować rozwój AI. 5 mln $ to jest nic.

Tymczasem na TVP idzie rocznie 3,6 miliarda zł‼️

Weźmy z tego miliard, dajmy na rozwój AI. Polska zyska na tym w KAŻDYM WYMIARZE.

Czemu znowu musimy wszystko robić na pół gwizdka, na odpierdziel, bylejak,
t.....o - > Instytut IDEAS, który ma rozwijać AI w Polsce, dostanie na pierwszy rok d...

źródło: temp_file6528648691112740612

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Humbaq: @Adams_GA Wzywałem, kontaktowałem się z nim niejednokrotnie, kulturalnie poprosiłem go o usunięcie materiałów i niewstawianie ich więcej. Odnoszę wrażenie, że jak to przeczytał to specjalnie na złość kontynuował czynienie tego.
  • Odpowiedz
@Xianist: nikt nie zwrócił uwagi, że ten sondaż daje bezcenną informację o naszej opłakanej demografii - skoro 30% Polaków to już większość, znaczy, że jest nas już niecałe 60% :(
  • Odpowiedz
Stare, znałem. Gdy paszyk mówi coś o rodzinach z dziećmi to pewnie ma na myśli bogatych deweloperów opychających apartamenty 25 metrów i rentierów płących 12,5% podatku

Xianist - Stare, znałem. Gdy paszyk mówi coś o rodzinach z dziećmi to pewnie ma na my...

źródło: paszyk

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na głównej, dla osób niezalogowanych, również nie widać znalezisk o barbarze nowackiej w temacie wczorajszego wydarzenia, zapewne ze względu na: ,,Nie widzisz nawet do 30% treści dostępnych w serwisie, ponieważ korzystasz z Wykop.pl jako użytkownik niezalogowany. Załóż konto, by dotrzeć do wszystkich treści. " Moderacja ukrywają sobie to, co dla nich wygodne/to, co do czego mają przykaz z góry.
#afera #cenzura #historia #iiwojnaswiatowa #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę poradźcie mi moi drodzy. Czy mam jeszcze jakąś inna możliwość reklamacji, wymiany itp. Kompletnie się na tym nie znam.


@AtomowyZiemniak: rękojmia do sklepu, potem ewentualnie rzeczoznawca, a potem sąd. Generalnie perspektywy masz średnie, bo takie uszkodzenie jest ciężkie do jednoznacznego stwierdzenia gdzie i kiedy się stało, ale próbuj. Zgłoszenie nic nie kosztuje
  • Odpowiedz
@ad1s: Dlatego nie interesuje mnie czy był chory psychicznie czy nie, natomiast sądy dla takich "chorych psychicznie" mają absurdalnie niskie wyroki. Biegałeś z nożem po galerii, dźgałeś i mordowałeś niewinnych ludzi, to czapa i papa jak w Japonii
  • Odpowiedz
@kkecaj: z absurdalnie niskimi wyrokami się zgadzam, tyczy się to zarówno tych "chorych psychicznie", jak i zwykłych bandziorów którzy ze sprzętem lub bez katują innych.
  • Odpowiedz