✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czesc mireczki i mirabelki
chciałbym się wygadać o mojej sytuacji rodzinnej i usłyszeć jakieś porady co mogę zrobić:
mam 24 lata i jestem z rodziny gdzie nikt z najbliższych nie mial studiów. zostałem zmuszony niemalże siła aby je zrobić i moc pomachać przed rodzina dyplomem. od 18 roku życia pracuje jako przedstawiciel handlowy. wiem ze może zabrzmieć to śmiesznie ale czuje ze mam naprawdę spoko umiejętności i trafiłem w branżę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiedziony znaleziskiem o firmie Call One trafiłem do serwisu "Gazeta Ubezpieczeniowa". Myślę sobie ale śmiesznie, ubezpieczyciele mają swoją gazetkę, poczytam o czym tam piszą. Wchodzę w artykuł i czytam o rekordowych zyskach za poprzedni rok i że nawet powódź nimi nie zachwiała.
Myślę sobie spoko, czyli pewnie składki z reszty Polski były na tyle wysokie że pozwoliły pokryć koszty nieszczęśliwej tragedii na Dolnym Śląsku - tak to powinno działać. Zrzucamy się wszyscy i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@darek-jg: no dobra ale z artykułu wynika że wypłacali ubezpieczeniaczęści powodzianom tylko zrobili szacher macher na prawie i wypłacali tyle że nie starczało nawet na zakup nowych materiałów a co dopiero jeszcze ich położenie.
  • Odpowiedz
Dodatkowo odszkodowanie kalkulowano według wartości odtworzeniowej lub rzeczywistej (pomniejszonej o wartość zużycia).


@enten: Oznacza to ni mniej ni więcej liczeni odszkodowania od wartości rzeczywistej nieruchomości - masz stary dom? Agent zaproponuje Ci składkę od wartości domu 650 tysięcy, ale jak coś się stanie i przyjdzie agent terenowy to Ci wyliczy odszkodowanie od 300 tysięcy, bo tyle warta jest faktycznie Twoja rudera.
  • Odpowiedz
Inaczej miałaby się sprawa jeśli to Kaczyński tak powiedział, wtedy to byłoby coś w stylu: "pluje jadem na całą Polskę, nikt tak nie skłócił Polaków, obrzydliwe"


@chokysrocky: xD przecież karakan pluje tak od lat.

Co gorsze, pluje tak publicznie, nie prywatnie xD
Co jeszcze gorsze, pluje tak z trybuny parlamentarnej, chłop nie ma
  • Odpowiedz
@chokysrocky: giertych zapomniał że najpierw uwierzył w teorie pijanego wykopka dotyczącej głosów, już pomijam fakt że wybory są uznawane dalej za ważne, a ponowne przeliczenie może nie wyeliminować błędów, może je też pomnożyć.
  • Odpowiedz
Zakładam wykopefekt. Miarka sie przebrała.
Zadzwonili do mnie znowu spamerzy i kto im dalej numer? Oczywiście callaone.

Inny mircy już robili dochodzenie ale ja znalazłem bezpośrednie połączenie szefowej ( Katarzyna makowska ) z jej oficjalna praca: adwokat!
https://wykop.pl/link/7729447/wykop-efekt-spamerzy-callone

513069063
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#afera #uokik #motoryzacja
Myjnie "bezdotykowe" czy inne "SAM". Do jasnej... nigdzie, prawie, nie ma cennika. Ile warta jest jedna złotówka? Znalazłem na jeden w okolicy i woda "sieciowa" 30s a demineralizowana to czas 25s za 1zł.
1/10 myjni ma cennik. UOKIK robisz coś z tym?

A teraz do dziadków: ile czasu dawali w 2019? 60-90 sekund co nie?

Za 6zł trudno umyć auto, trzeba szczotką bez
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kilku dni przed odtworzeniem filmu na yt mam komunikat "film nie odtwarza sie plynnie" i trzeba czekac z 5 sec zanim sie wlaczy. Oczywiscie od razu wiedzialem, ze problem nie jest w moim kompie tylko w tym, ze te pazerne smoluchy z yt znowu cos kombinuja i probuja utrudnic zycie za uzywanie blokerow reklam. Ja sobie poczekam az ublock i z tym sobie poradzi ale zlamanego szekla za te nazistowskie metody
reksio10 - Od kilku dni przed odtworzeniem filmu na yt mam komunikat "film nie odtwar...

źródło: comment_1628696842insO9YAJqxGGpfBR7ZrGuv

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cadore: jak ludzie będą mieli twoje podejście, to niedługo zanim odpalisz auto będziesz musiał obejrzeć kilka reklam, i jeszcze system będzie pilnował czy patrzysz na ekran (via system śledzenia przytomności kierowcy) polecam znakomitą powieść P.K. Dick'a ubik może zrozumiesz.
  • Odpowiedz
#ikea @IKEApl #afera #reklamacja

Mireczki, mam ogromny problem z Ikea. Urządzaliśmy mieszkanie i pośród wielu rzeczy z Ikei kupiliśmy te zasłony:
https://www.ikea.com/pl/pl/p/annakajsa-zaslony-zacieniajace-1-para-bezowy-na-tasmie-30462792/

Fajnie się sprawdziły w sypialni, więc wzięliśmy ten sam model w kolorze beżowym do salonu. Dwa komplety za prawie 600 zł. Niestety po kilku dniach w mieszkaniu zaczął panować niesamowity smród jakby gdzieś leżało przepocone ubranie. Smród nasilał się w słoneczne dni, ale to tak, że
WezniePrzestrzeleCiKolano - #ikea @IKEApl #afera #reklamacja

Mireczki, mam ogromny p...

źródło: ANNAKAJSA_zasłony_zacieniające,_1_para,_beżowy_na_taśmie,_145x300_cm_-_IKEA_-_2025-06-13_09.20.58

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Pan Andrzej Piaseczny, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w asyście trzech funkcjonariuszy Policji, w siedzibie banku centralnego, zażądał wydania i odebrał określone dokumenty dotyczące Rady Polityki Pieniężnej" - informuje NBP. Sprawa ma dotyczyć śledztwa w związku z podejrzeniem ujawnienia informacji niejawnej o klauzuli "tajne".
#afera
PIAN--A_A--KTYWNA - "Pan Andrzej Piaseczny, Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warsza...

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach