Jak macie konto w #pekao to sprawdzajcie historie - mi trzeci miesiąc z rzędu pobierają bezpodstawną opłatę za kartę. Za każdym razem składam reklamację i jest rozpatrywana pozytywnie - ale ilu klientów przymyka oko, albo nie chce im się bić o 10zł?

Dla banku jest to oczywiście świetny zarobek. Załóżmy, że z miliona klientów 800k przymknie oko albo nie zauważy, bo nie każdemu chce się grzebać w historii, jak robimy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_____________________ dlaczego składasz od razu reklamację? Bierz przykład z US i ZUS. Odczekaj, uzbieraj większą kwotę i dopiero wtedy zgłoś reklamację. Po rozpatrzeniu jej pozytywnie, zgłoś kolejną by wyliczyli i zwrócili odsetki ustawowe. Oprocentowanie wyższe niż na lokacie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@_____________________: Ja kiedyś niby zgubiłem kartę kredytową w Pekao. Znalazłem ją 3 dni później. Ale w międzyczasie zastrzegłem w banku.
Jakie było moje zdziwienie jak później karta zniknęła z systemu, nowej nie zamówiłem, nowej mi nie przysłali też z automatu i mimo posiadania umowy na kartę, nie pobierali kasy raz w roku za jej posiadanie.
Takze może komuś się przyda taki "myk"
  • Odpowiedz
#reprezentacja #lewandowski #afera #pilkanozna

Bardzo ważne, przeczytajcie ten artykuł dziennikarza Przeglądu Sportowego który rzuca nowe światło na aferę Lewandowskiego. Myślę że murowany kandydat do nagrody Pulitzera. Takich dziennikarzy nam trzeba, żeby Polska w końcu wyszła na prostą. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/tak-marcin-gortat-zareagowa%C5%82-na-decyzj%C4%99-roberta-lewandowskiego/ar-AA1GlmOj
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest reakcja Gortata na decyzję Lewandowskiego

Marcin Gortat nie ukrywał zaskoczenia wpisem napastnika Barcelony. Na swoim profilu na platformie X udostępnił post "Lewego" i dodał do niego dwie zaskoczone, czy też zasmucone emotikonki.


@s0krates: Większym dnem od stanu polskiej piłki jest tylko stan polskiego dziennikarstwa
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: hmm jakby się tak zastanowić to w tym kraju wszystko jest dnem :D dziennikarstwo, polityka, sądy, prawo, górnictwo, rolnictwo, wojsko, policja, służba zdrowia no i oczywiście reprezentacja polski w piłce nożnej
  • Odpowiedz