Jerzy Zięba w wersji elektromagnetycznej. Typ już pięć lat prowadzi swoją "działalność". Ciekawe, ile osób zdążył przez ten czas orżnąć na tej swojej "zakazanej książce"? Walka z nim to jak walka z hydrą. Jeden profil zbanują to natychmiastowo tworzy kolejne. Próbował nawet podszywać się pod instytucję rządową - jego poprzednie wcielenie nosiło wdzięczną nazwę "Urząd Ochrony Zdrowia" i wytrzymało niecały miesiąc, nim FB go skasował.

#afera #oszukujo #
PEPELeSfont - Jerzy Zięba w wersji elektromagnetycznej. Typ już pięć lat prowadzi swo...

źródło: 1000025803

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ło kurde, konto chyba już zbanowane. Tym razem szybko poszło. Jeszcze trzy godziny temu byłem w stanie normalnie go wyszukać a teraz FB wywala, że "link uszkodzony" a szukajka niczego nie pokazuje.
  • Odpowiedz
  • 26
@dzieju41: Jest teraz sraka o reklamę dżinsów, gdzie użyto hasła "Sydney Sweeney has great jeans", gdzie oczywiście wpleciono grę słowną, bo jeans i genes wymawia się tak samo, a że aktoreczka zupełnie przypadkiem jest ucieleśnieniem aryjskich ideałów, no to ruszyła maszyna.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: meh, spłycasz to bardzo. To zdecydowanie ma szerszy kontekst w USA niż w Polsce. W dupie mam to czy to jest rasistowskie czy nie ale warto dac kontekst do tego
  • Odpowiedz
  • 31
@Vinizius: Chodzi przecie o to, że w reklamie slogan " Sydney ma wspaniałe jeansy" Brzmi jak "Sydney ma wspaniałe geny". O to się zesrali przecie. A z tym nie ma co dealować, geny ma wspaniałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co za dziwny zbieg okoliczności, moja mama dostała ostatnio pieniądze z ZUS-u. Nie wchodząc w szczegóły, była to całkiem ładna sumka. Nie uwierzycie co się stało kilka dni później. Rozdzwoniły się telefony od oszustów podszywających się najpierw pod pocztę Polską, że niby jakiś list z ZUS-u nie odebrany jest mimo że że względu na chorobę mojej mamy, cały czas ktoś jest w domu. A po kilku godzinach dzwonili niby z CBŚ żeby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalej nie dowierzam, że na wykopie taki poklask ma ten szkodnik społeczny Konfitura. Wyskoczył mi na Facebook taki jego post.

Wyobraźcie sobie, że Ty czy np. twoja kobieta ma małą stłuczkę na ulicy o niedużym natężeniu ruchu, wjechała w kogoś, szkody małe, auto szybko odstawia na bok jezdni żeby odblokować ruch i spisać formalności z drugim uczestnikiem kolizji. I wtedy pojawia się ON, robi zdjęcia "źle zaparkowanego samochodu" pisze o "POGWAŁCENIU
Beszczebelny - Dalej nie dowierzam, że na wykopie taki poklask ma ten szkodnik społec...

źródło: tVXSKu41

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 698
@Beszczebelny: niech na jezdni parkuje, jako pieszy jak złamę nogę na chodniku, to nie usiądę na jezdni czekając na pomoc.

No i w tym przypadku nie zajmuje małej części tylko całą szerokość chodnika.
  • Odpowiedz