Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mihajuj
Profil firmowy

Mihajuj

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16801
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 16801
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 14
Mihajuj
Mihajuj 9 min temu
  • 2
They literally named it Sea of piss
#morzeszczyn #niewiemjaktootagowac #podrozujzwykopem
Mihajuj - They literally named it Sea of piss
#morzeszczyn #niewiemjaktootagowac #pod...

źródło: 20260626_194230

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 13:08:46
  • 417
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
thorgoth - Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji,...

źródło: 1000016251

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj przedwczoraj, 21:21:06 via Wykop
  • 2
@thorgoth: czego się spodziewać po kimś kto latał po warszawskich burdelach jak tylko przybyło trochę siana z kopania balona
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
22.06.2026, 12:10:33
  • 129
Umeraczyk

źródło: e8a263af8ac5fa015f2dd78fa6903eaf76938b41c5bb268a27ba0d655490e1c4

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 22.06.2026, 17:48:44 via Wykop
  • 5
@Umeraczyk: najśmieszniejsze w tym wszystkim są imiona zapewne diabłów. Nie ma nic zabawniejszego niż demon nazywający się Bartek albo Cyprian xd
  • Odpowiedz
Mihajuj
Mihajuj 18.06.2026, 17:46:00
  • 21
Cosplay orłów znad Wisły idzie na pełnej k----e
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
15.06.2026, 20:34:20
  • 21
#mecz
Mój najlepszy dziś. Proszę docenić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiktor-wkpl - #mecz 
Mój najlepszy dziś. Proszę docenić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 8195

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 15.06.2026, 20:35:25 via Wykop
  • 2
@wiktor-wkpl: takie se
  • Odpowiedz
talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
15.06.2026, 20:31:47
  • 22
Już tej zimy w ekstraklasie. Przerwa na kakao z termosa. #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 15.06.2026, 20:34:03 via Wykop
  • 0
@talmudyczny_triumfalizm: oby, piękne to będzie, a ile afer z tego wyniknie <3
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
15.06.2026, 20:30:55
  • 4
Tato akurat wpadł do pokoju jak Lukaku strzelił i mówi "przecież ten Lukaku to juz stary c--j"
Rocznik 93, taki jak ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 15.06.2026, 20:31:40 via Wykop
  • 1
@Anck-Su-Namun: smutne
  • Odpowiedz
Mihajuj
Mihajuj 15.06.2026, 20:29:25
  • 4
Ale was zgasił grubas
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 15.06.2026, 20:21:25
  • 1
W 75% sledze mundial z flashscorea niestety, ale wygląda to na słabe występy Europy póki co. I jest to logiczne z uwagi na goegraficzne uwarunkowania, pewnie się karta odwróci im dalej w turniej bo wyjdą na wierzch po prostu umiejętności
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj
Autor
15.06.2026, 20:25:28 via Wykop
  • 0
@mackbig: nie mówię tylko o tym meczu. Faza grupowa może być dziwna z wynikami, potem w ćwierćfinałach pewnie połowa to będą Europejczycy
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.06.2026, 11:02:36
  • 67
Województwo warminsko-mazurskie jako jedyne nie ma żadnej drużyny na szczeblu centralnym w Polsce (ekstraklasa, pierwsza liga, druga liga).
A Śląsk Wrocław ma dwa razy wiecej takich druzyn, niz województwo podlaskie
#mecz #ciekawostki
thorgoth - Województwo warminsko-mazurskie jako jedyne nie ma żadnej drużyny na szcze...

źródło: 1000016078

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 14.06.2026, 13:44:08 via Wykop
  • 3
@RKN_: Wigry parę lat temu bywały w czubie 1 ligi, nawet w półfinale pp byli. Nie wiem co tam się odwaliło że aż tak upadli
  • Odpowiedz
Mihajuj
Mihajuj 14.06.2026, 04:14:39
  • 0
Jakieś to wszystko takie nieskładne, pokraczne, na stojąco
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 12.06.2026, 11:16:14
  • 3
Większość tych reprezentacji mam generalnie w dupie ale baaaardzo bym chciał żeby JU ES END EJ p--------o wszystkie mecze i to najlepiej żeby był to konkretny wpierdziel, jakieś 0-4 z Turcja np. Nie znam chyba żadnego zawodnika, ani tym bardziej trenera, nie chodzi też o kwestie polityczne. Hamburgery zapomną 15 minut po meczu że jest coś takiego jak soccer. Ale bol d--y tych wszystkich kotleszków co od 40 lat p------ą ze juz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj
Autor
12.06.2026, 12:07:05 via Wykop
  • 0
@CzaryMarek: No dokładnie, od 40 lat już tak pieprzycie xd
  • Odpowiedz
Mihajuj
Mihajuj 12.06.2026, 11:35:17
  • 10
No i gdzie jest tradycyjny dla mundiali meczyk o 11/12 przypominający nam Podbeskidzie takie z Łeczna za to o randze mistrzostw świata? Super to było w katarze że się budziłeś w dzień wolny, albo z kolei wracałeś po pracy i coś leciało. A tu k---a co, ja mam 30 lat a ty mi mecze mundialu o 3 w nocy dajesz? J---ć te g---o poza meczem otwarcia pewnie obejrzę ze 2 max
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoma
Mikoma
12.06.2026, 15:52:06 via Wykop
  • 0
@Mihajuj: W Korei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirage50
mirage50
12.06.2026, 11:24:39
  • 2
co to za kurs na Bośnie 4.70? Przecież oni luźno wygrają #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 12.06.2026, 11:28:10 via Wykop
  • 0
@mirage50: aż spojrzałem z ciekawości. W obronie Kanady taki gruz, że obecny Kamil Glik byłby liderem defensywy. I to po 0.7 żubrówki w nocy
  • Odpowiedz
Mihajuj
Mihajuj 11.06.2026, 19:33:35
  • 2
O k---a nawet Michalika odmrozili xd
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelososo
pawelososo
11.06.2026, 18:44:57
  • 385
Wzruszające, Salma Hayek wyprowadza dwie piłki na otwarcie mundialu na znak już dwóch mundiali które dotychczas rozgrywały się na Estadio Azteca #mecz
pawelososo - Wzruszające, Salma Hayek wyprowadza dwie piłki na otwarcie mundialu na z...

źródło: obraz_2026-06-11_204452780

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 11.06.2026, 19:12:28 via Wykop
  • 0
@pawelososo: o k---a jakie dojce
  • Odpowiedz
Mihajuj
Mihajuj 11.06.2026, 19:11:44
  • 2
Seba Bergier by to strzelił
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 11.06.2026, 09:55:24
  • 207
1000 plusów i robię lewara na meksyk, pekao daje 150k pożyczki, po kursie 1.42 na betclicu, przy 100k daje to ponad 40k czystego zysku
#gielda #mecz #bukmacherka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj
Autor
11.06.2026, 11:59:21 via Wykop
  • 2
@romek1006: @piraniokondaa nie znam się na giełdzie. Za to na piłce też nie za bardzo, więc powinno się udać
  • Odpowiedz
Ashurbanipal
Ashurbanipal
10.06.2026, 11:36:04
  • 72
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Ashurbanipal - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ciemiezca

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihajuj
Mihajuj 10.06.2026, 18:22:55 via Wykop
  • 4
@Ashurbanipal: wutkie **
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking