Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Na jakim profilu w liceum byłeś?
- Mat-fiz 62.5% (10)
- Mat-geo 6.3% (1)
- Biol-chem 12.5% (2)
- Biol-chem-mat 0% (0)
- Językowy 6.3% (1)
- Humanistyczny 6.3% (1)
- Mundurowy 6.3% (1)
Chciałbym Wam opowiedzieć o zakończeniu szkoły u mojej córki. W klasie miała bliźniaki -chłopak i dziewczyna, od początku było wiadomo, że to bardzo skromnie żyjąca rodzina, albo nazwijmy to po imieniu biedna. W ostatnim tygodniu szkoły na grupie poszła informacja, że w szkole będą robione zdjęcia do tablo i, że należy przyjść w stroju galowym - minimum koszula. Odpowiedź matki bliźniaków, że dziewczynka będzie
Mam wrażenie, że w wielu przypadkach to już nie jest duma z dziecka, tylko zwykłe łowienie atencji. "Patrzcie, jakie moje dziecko
2
4,9 mln uczniów odbierze świadectwa. Dziś kończy się ostatni taki rok szkolny

W piątek zakończy się rok szkolny 2025/2026 dla 4,9 mln uczniów. Tego dnia 396 tys. pierwszoklasistów w szkołach podstaw
z- 1
- #
- 5
dwumiesięczne wakacje pełne beztroski i zabawy
a nam co zostało , ekscytowanie się że janusz z łaską da nam dwa pełne 2 tygodnie płatnego urlopu i musisz z wyprzedzeniem zaplanować by inni tez mogli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: Bez tytułu
PobierzWolisz miec 2 miesiące wakacje (mała kasa i niezależność) czy 2 tyg urlopu (większa kasa i ....)
- zdecydowanie wakacje 38.0% (30)
- no raczej wakacje 16.5% (13)
- ani wakacje ani urlop 2.5% (2)
- ja będe pracował w wakacje 6.3% (5)
- raczej urlop 6.3% (5)
- zdecydowanie urlop 15.2% (12)
- ee tam, bezrobocie wybieram 7.6% (6)
- jestem na zasiłku, wali mnie to 2.5% (2)
- nie wiem / nie mam zdania 5.1% (4)
Syn poszedł do szkoły z licznymi problemami o ktorych nie mielismy pojecia (przedszkole olało temat) i dzięki szybkiej reakcji, indywidualizmu od niej i pomocy w diagnozie i wyjściu na prostą (mimo że kosztowało nas to dużo pieniędzy) chcemy się odwdzięczyć bo poczuliśmy się jakby była 3 rodzicem.
Dziecko miało indywidualizm prawie caly rok szkolny na
- 0
Najlepsze jest to, że nie jesteśmy w ogóle nawet na początku tego co się będzie działo w następnych latach.
Taka rada do wszystkich co chodzą do szkoły jeszcze, liceum czy technikum.
Że
że nie jesteśmy w ogóle nawet na początku tego co się będzie działo w następnych latach.
@robert1252464: Najlepsze to jest to, że nikt niewie jak będzie, ale wielu totalnie z d zakłada, ze będzie się działo wuj wie co, choć to już 3 rok jak AI miało zastąpić 90% programistów, tylko ze świecą trzeba szukać tego naprawdę zastąpionego i coraz więcej wskazuje na to, że LLM-y osiągają limity swojej skalowalności
3
Darmowe lody za świadectwo z paskiem już jutro

Darmowe lody za świadectwo z paskiem od Stanowskiego z kanału ZERO
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
Dyrekcja ogłasza
Od dziś szkoły nie dostają budżetu. Dostają pieniądze za wykonane procedury edukacyjne. Nauczyciel jest kluczowym generatorem przychodu.
Od teraz każda lekcja to procedura, a każda procedura ma wycenę. Im więcej procedur wykonacie, tym więcej zarobi szkoła. Potem szkoła wystawia fakturę Ministerstwu Edukacji i MEN opłaca faktury z pieniędzy
#szkola #zakonczenieroku
#szkola #zakonczenieroku
źródło: IMG_1036
Pobierz#trojkaklasowa #szkola
19
W tych zawodach zarabia się najwięcej. Już nie liczą się studia

Nie wyższe wykształcenie, a fach to zdaniem specjalistów liczy się dziś na rynku pracy. Z analiz biura pośrednictwa pracy Personnel Service wynika, że rozwój sztucznej inteligencji i automatyzacji wzmocnił pozycję wykwalifikowanych specjalistów. Dobry elektryk może teraz zarobić nawet 26 tys. zł
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
#pilkanozna
źródło: 1000033174
Pobierz- 4
źródło: 1000033176
Pobierz
źródło: 1000018923
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: images
Pobierz- 3
54
Lody za świadectwo z paskiem w szkole w Tarnobrzegu. Nie boją się RPD

Każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu, który otrzyma świadectwo z czerwonym paskiem, dostanie w nagrodę lod
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #


















A tak w smumie. Dlaczego Polskie szkoły nie ucza o banderyzmie i polskim bohaterze Pileckim?