W----------m 4 surowe makówki
Mak wyglądał na morfinowy gole liście bez włosków, oplatające się u nasady łodygi. Większy pokrój niż zwykły polny maczek. Kwiatki były już przekwitnięte, zostały same makowy, które zerwałem, zjadłem i zapiłem browarem
#medycyna
#narkotykizawszespoko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyliście zmniejszoną aktywność naczelnych konowalow wypoku którzy zawsze zajadle bronili swoich kumpli po fachu?

Pewnie im zwyczajnie głupio bo zawzięcie sprzedawali bujdy takie jak te o średnich zarobkach na poziomie 24k, a teraz wychodzą takie wspaniałe kwiatki xD

#konowalposting #lekarz #lekarz100k #medycyna #afera
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Nemayu tak, bo praca to odsetek całej pracy lekarza ułomku. Napisałem ci to wyżej. Bardzo niewielu lekarzy pracuje na sor.

Pomysł z przymusem pracy naprawde stawia cie na czołowym miejscu wykopowych imbecyli, może po prostu od razu wprowadźmy stanowisko nadzorcy które obejmiesz ty pilnując z gładkolufową bronią w ręku czy żaden lekarz nie zdejmuje kajdanów.

Masz od c---a Wolnych stanowisk na 5000 da dzień których nikt nie chce na Skra
  • Odpowiedz
Byłem w przychodni, ciekawie tam. Jeden facet robi zdjęcie tabliczki z godzinami pracy lekarza, a potem wchodzi do zupełnie innego gabinetu bez kolejki, wygląda jak handlowiec - siedzi z tabletem i notesem. Przede mną ubrana w zwiewną sukienkę Pani z dużą białą torbą która wygląda jak korporacyjny prezent prosi o to aby wejść poza kolejką bo "musi dać coś lekarzowi". Mówię jej aby zostawiła na recepcji, pielęgniarki z pewnością przekażą lekarzowi jej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@byaQya: spokojnie, ta pani tylko wręczała bon na wczasy lekarzowi za to ze wciskał gównodający suplement na receptę. Biedaczysko przemęczone ,za marny grosz pracuje ,a ty takie osądy...
  • Odpowiedz
@fizzly: suplementy sa bez recepty
targetem farmy nie sa od dawna szeregowi lekarze (dostajacy dlugiopis z Temu czy Aliexpress) czy kubek z porcelitu.

Targetem farmy sa profesorowie szefowie europejskich towarzystw typu kardiologia endokrynologia etc. To oni maja decyzje i tam jest korupcja
  • Odpowiedz
#kawatime

#apple podnosi ceny a lenovo robi promke i obniza ceny ¯\(ツ)/¯ acer nawet na rogalowym portalu sie reklamuje zebys no kupil wkoncu
#medycyna afera przycicha a lekarze i rzad juz tak pluja w twarz polakom ze na bezczelne sa newsy o braku podnoszeniu limitow na studia, ograniczaniu zawodow pokrewnych ... w sumie jak mlody lekarz mogl kierowac sorem to jaki oni maja argument ze wieksza przyjecia na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Spioszeq: dokladnie, najlepsze jest to ze wszystko co mamy jest dzieki naukowcom i ciezkiej pracy ludzi na minimalnej i to ci ludzie sa oblewani pomyjami przez wladze i nigdy nie moga doprosic sie godnej placy i pracy
  • Odpowiedz
Pamiętajcie jutro do pracy na 8h i najlepiej przyjść z 10min przed i zostać 15min - oczywiście bezpłatnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PakaBaka - Pamiętajcie jutro do pracy na 8h i najlepiej przyjść z 10min przed i zosta...

źródło: Lekarzeee

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PakaBaka: moim zdaniem do podatku PIT (32%, bierzemy tę liczbę, bo jesteśmy idiotami) doliczamy składkę zdrowotną (9%), 14% na ZUS (w zaokrągleniu), 23% VAT (jak wspomniałem - jesteśmy idiotami), 2% na PPK (a co!), a akcyzę jako procent bierzemy na 20%, bo autor obrazka ewidentnie sporo pije, a jego mama paliła w ciąży.

Razem: 32 + 9 + 14 + 23 + 2 + 20 = 100%
Polak płaci 100%
  • Odpowiedz