Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yorimo

yorimo

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14233
  • Znaleziska 9612
  • Mikroblog 4621
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 3
spiritualChad
spiritualChad
24.03.2026, 17:27:04
  • 87
It's over.

#blackpill #redpill #tinder #zwiazki #praca #pracbaza #heheszki #humorobrazkowy #przegryw #nauka #influencerki #randkujzwykopem #ekonomia
spiritualChad - It's over.

#blackpill #redpill #tinder #zwiazki #praca #pracbaza #he...

źródło: fagata vs dragan

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 24.03.2026, 18:35:39 via Wykop
  • 7
Tyś tyś,
.
.
.
tyś, tyś....
  • Odpowiedz

1387

Sondaż: według większości Polaków system kaucyjny działa źle.

Sondaż: według większości Polaków system kaucyjny działa źle.

A czasem tak źle, że wcale... Polacy narzekają na awaryjne butelkomaty oraz małą ilość urządzeń.

buasinski
z
donald.pl
dodany: 15.03.2026, 09:25:04
  • 288
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
yorimo
yorimo 16.03.2026, 14:44:34 via Wykop
  • 2
@digital-underground: Jprd... człowieku, tego właśnie chcieli i robisz to co założyli i chwalisz się tym publicznie. Płacisz 50gr więcej za 1 butelke xDDDDDD
Polecam kupować wodę w 5litrówkach, tam nie ma złodziejstwa jeszcze :)
KiroNiro
KiroNiro
04.03.2026, 08:44:18
  • 992
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 04.03.2026, 12:41:16 via Wykop
  • 1
@KiroNiro: no i co, że nie ma. Typ, typiara co sobie lata i cieszy się z życia ma w dupie morały o poduszce finansowej. Zwiedził, ma co opowiadać...ma przygodę.
Ten kwik jest taki polski.
  • Odpowiedz

2727

Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!

Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!

Po kilku miesiącach funkcjonowania systemu niezadowolenie z rządowej decyzji wydaje się jeszcze większe, niż w momencie planów zastosowania nowego rozwiązania dotyczącego segregacji części odpadów. Rząd zrobił z nas śmieciarzy - słychać od oburzonych obywateli.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.03.2026, 10:55:57
  • 590
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    polskiepato
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    kaucja
yorimo
yorimo 03.03.2026, 15:24:27 via Wykop
  • 4
Kupuje wodę w 5litrowkach... Te butle nie są kaucja a kosztuje 2 złote
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yorimo
yorimo 03.03.2026, 20:05:43 via Wykop
  • 1
@paliwoda: Jeśli chodzi o picie wody, to lepsza jest źródlana dla naszego organizmu. Nie warto pić przez cały czas tylko wody mineralnej. Woda z kranu ma dużo minerałów i to jest fakt, ale możesz w niej spotkać mikroplastik.
Dwa złote za pięć litrów pitnej wody źródlanej to chyba jednak się opłaca.

1167

Popularne wafelki "schudły" 5 gramów. Smak bez zmian, cena... też

Popularne wafelki "schudły" 5 gramów. Smak bez zmian, cena... też

Wafelki Prince Polo XXL zostały pomniejszone z 50 do 45 gramów. Jako producent żywności odczuwamy znacznie wyższe koszty w całym naszym łańcuchu dostaw. Dotyczy to m.in. niektórych surowców takich jak kakao, którego ceny nadal są bardzo wysokie. Dodatkowo koszty energii, opakowań, transportu i pracy

Thorus88
z
rmf24.pl
dodany: 28.02.2026, 23:06:56
  • 283
  • #
    inflacja
  • #
    princepolo
  • #
    downsizing
  • #
    zakupy
  • #
    jedzenie
  • #
    czekolada
yorimo
yorimo 01.03.2026, 16:58:42 via Wykop
  • 3
Ceny są p------e. Ciekawe, że ceny żarcia w sklepach typy biedronka opłaca się jak ludzie wezmą 5plus5 gratis...ale normalnie pojedynczo już miliony monet.
Dalej zarabiają na tym. Więc kupujecie hurtowo i koszyki wypełniacie i płacicie jak przedsiębiorca na jdg kiedyś w hurtowni xD
Paragony po 5 stów.... Ładnie wszystkich zmanipulowali. Polaków tak łatwo przestawić...nawet nie drgną.
Ceny żarcia nie są normalne i są mocno zawyżone, na zachodzie ceny są niższe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

326

Po 20 latach z Polski znika operator Heyah.

Po 20 latach z Polski znika operator Heyah.

Od poniedziałku z polskiego rynku wycofana zostaje subskrypcyjna oferta Heyah 01. Wiemy, co się stanie z numerami tej marki, która wciąż przez wielu klientów uznawana jest za kultową. Numery wszystkich użytkowników tej usługi zostaną automatycznie przeniesione do Red Bull Mobile.

gerwazy-oko
z
businessinsider.com.pl
dodany: 23.02.2026, 09:37:07
  • 139
  • #
    heyah
  • #
    operatorzykomorkowi
  • #
    telefoniakomorkowa
  • #
    polska
  • #
    informacje
yorimo
yorimo 24.02.2026, 11:47:36 via Wykop
  • 1
Zrobili fajny eksperyment z bilbordami. Najpierw, dali tylko łapę bez żadnych napisów i każdy plotkował co to za ręka... Spirala sama się nakręcała.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1073

Jak z klienta zrobić kloszarda.

Jak z klienta zrobić kloszarda.

W teorii miał być prosty, wygodny i proekologiczny. W praktyce wymaga cierpliwości, czasu i szczęścia.

Tetsuya
z
tuwroclaw.com
dodany: 22.02.2026, 02:23:06
  • 358
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    biedronka
  • #
    lidl
  • #
    zabka
yorimo
yorimo 23.02.2026, 00:52:53 via Wykop
  • 3
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość mówi...
- Ja nie wyrzucam, mnie to nie dotyczy...kloszardy.
Tymczasem płaci 50gr więcej za wodę.
Ja kupuję i szukam tylko bezkaucyjnych.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4559

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat

Zrobiliśmy z Polaków 38 mln śmieciarzy. Ten system kaucyjny miał sens 20-30 lat

ale nie teraz, bo sortownie same wyłapują to co trzeba - branża komunalna podsumowuje system kaucyjny.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 09.02.2026, 11:27:26
  • 600
  • #
    ekologia
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    polska
yorimo
yorimo 10.02.2026, 10:21:09 via Wykop
  • 15
@1tn00pr: teraz płącą 50gr drożej od butelki i wyrzucają je do śmieci, bo nie chce im się stać w kolejce z innymi śmieciarzami.
MarekKucharz
MarekKucharz
MarekKucharz
02.02.2026, 20:02:49
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 03.02.2026, 03:09:18 via Wykop
  • 0
@Rheinmetall: czytając tag #blackpill tutaj tak właśnie się usprawiedliwiacie. Nie wiem po co się uburzasz, jak chłop dobrze was wyjaśnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mitur
Mitur
Mitur
20.01.2026, 23:15:30
  • 2
Ta szyna wygląda dość dziwnie...

#polska #kolej #pociagi #wydarzenia
Mitur - Ta szyna wygląda dość dziwnie...

#polska #kolej #pociagi #wydarzenia

źródło: G_I-uSjWMAAy19w

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 20.01.2026, 23:21:13 via Wykop
  • 0
@Mitur: o kwa, chłopie gdzie... To trzeba zgłosić
  • Odpowiedz
galek
galek
16.01.2026, 20:38:45
  • 13
#tinder #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #zwiazki

Piszę to z perspektywy ok faceta lvl 40

Rzeczywiście porównując sytuację matrymonialną obecną z tą która było 20 lat temu da się zauważyć że oczekiwania kobiet są dużo wyższe.

Jednak
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 16.01.2026, 20:49:40 via Wykop
  • 2
@galek: To prawda, dlatego warto uczyć facetów jakie są zasady gry.
Współczuję dzisiejszym 20 latkom w związkach... To jest totolotek. Jak jeszcze nie spełniasz wymagań czyli morda, wzrost... To tacy chłopcy są kołem ratunkowym.
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo 16.01.2026, 21:00:09 via Wykop
  • 2
@SonidoStark: nie, to są płytkie blackpillowe p--------y. Jak poznasz zasady gry, to jesteś w stanie stosować i zrozumieć logikę kobiet. Samą morda i wzrostem dużo nie ugrasz na dłuższą metę jak jesteś zwykłym debilem. Baba rzuci cie po 30 i zabierze połowę co miałeś, bo wziales ślub i jeszcze uslugiwales królewnie. One umieją manipulować, mają to w genach. Chłop z dobra mordą, który został kopnięty po 10latach jest grubym łysiejącym
  • Odpowiedz

1225

Lexus bez ciepła zimą - niemiecki rząd wyłączył zdalne ogrzewanie samochodów

Lexus bez ciepła zimą - niemiecki rząd wyłączył zdalne ogrzewanie samochodów

Niemieckie władze zmusiły Lexusa do wyłączenia funkcji zdalnego ogrzewania postojowego w samochodach marki Lexus. Ze względów ekologicznych niemieckie przepisy zakazują pracy silnika spalinowego na biegu jałowym. Producent nie oferuje kierowcom żadnego odszkodowania.

lb_9
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 15.01.2026, 18:36:38
  • 470
  • #
    ekologia
  • #
    niemcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    sct
  • #
    strefaczystegotransportu
yorimo
yorimo 16.01.2026, 20:52:25 via Wykop
  • 0
Ten kraj jest tak odklejony, że to musi p--------ć
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

crazy88
crazy88
11.01.2026, 11:22:57
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 11.01.2026, 11:28:21 via Wykop
  • 2
@crazy88: malym ludziom łatwiej zrobić fajne mięśnie, bo mają węższe i mniejsze wszystko. Ciężej jest zrobić jak mieliby 190 cm wzrostu.
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo 15.01.2026, 08:07:21 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: Bo duzi chłopcy mogą zrobić sobie mięśnie, a manlet...musi.
  • Odpowiedz
SmutnyZabownik
SmutnyZabownik
14.01.2026, 21:54:08
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 14.01.2026, 23:25:45 via Wykop
  • 0
@SmutnyZabownik: aż sobie z ciekawości chatagpt włączyłem jaki smv mam...
yorimo - @SmutnyZabownik: aż sobie z ciekawości chatagpt włączyłem jaki smv mam...

źródło: 1000057016

Pobierz
  • Odpowiedz

625

Nowogard: Wszyscy policjanci wezwani na testy narkotykowe.

Pokaż treści 18+

Nowogard: Wszyscy policjanci wezwani na testy narkotykowe.

Nowogard: Obowiązkowe testy na narkotyki po tym, jak w jednym z radiowozów znaleziono młynek do marihuany.

Teone420
z
weednews.pl
dodany: 08.01.2026, 12:54:09
  • 118
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wykopjointclub
yorimo
yorimo 08.01.2026, 21:53:11 via Wykop
  • -3
Oni siebie kryją jak mogą, nawet jak się nie lubią....to dobra legalna mafia jest
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

latajacy_napletek
latajacy_napletek
07.01.2026, 19:13:28
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 07.01.2026, 22:15:22 via Wykop
  • 1
@latajacy_napletek: blackpill stworzony został tutaj z tagu przegryw. Zawsze był. Przegrywy ujrzały blackpill i oddali rękawice bez walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo 08.01.2026, 21:18:47 via Wykop
  • 2
@kaminarii: latanie za babą i robienie z siebie błazna to typowe beciaki... Bluepill w czystej postaci.
Właśnie w tym wasz problem, że wy kompletnie nie wiecie czym jest redpill i jakie są zasady gry xD
  • Odpowiedz
DrFaithless
DrFaithless
08.01.2026, 08:59:35
  • 0
#nintendoswitch #gry

Siemka byczki, kupiłem switcha w Media Markt przez internet, ale z odbiorem w sklepie, przegrałem jakieś 3h i uznałem, że to kompletnie nie dla mnie, myślicie, że bez problemu przyjmą zwrot?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 08.01.2026, 09:01:39 via Wykop
  • 4
@DrFaithless: Kupiłeś przez internet, więc masz 14 dni.
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo 06.01.2026, 01:04:52
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo
Autor
06.01.2026, 02:02:15 via Wykop
  • 0
Tldr odnośnie komentarzy "oski":
yorimo - Tldr odnośnie komentarzy "oski":

źródło: 1000056560

Pobierz
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo
Autor
06.01.2026, 15:37:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
06.01.2026, 02:13:02
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 06.01.2026, 02:15:53 via Wykop
  • 10
@remlezar: amerykański lepszy moim zdaniem
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
30.12.2025, 19:23:24
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 30.12.2025, 19:32:43 via Wykop
  • 1
@Isouwa: najlepsze lata i atrakcyjność chłopa połączona z doświadczeniem... Jest po 30. Pozyjecie, zobaczycie
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo 31.12.2025, 02:24:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo 31.12.2025, 02:29:27 via Wykop
  • 3
@Rajbond: Bo po 30 normalne chłopy nie chodzą do klubów tańczyć i podrywać...wiedzą że tam jest wylęgarnia k---w i nikt tego nie tyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29
  • Strona 2 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.04.2020

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking