Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
coturobie
coturobie

coturobie

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6190
  • Znaleziska 55
  • Mikroblog 6135
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 45
coturobie
coturobie
coturobie przedwczoraj, 16:17:23
  • 0
Leci kolejny CFD na #micron ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie
Autor
przedwczoraj, 16:57:35 via Android
  • 0
@UsmiechnietyAnon Ajak
  • Odpowiedz
Malyburtownik
Malyburtownik
04.06.2026, 11:04:04
  • 3
#gielda Ale fart ze micron sprzedany z zyskiem.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 04.06.2026, 11:21:01 via Android
  • 0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
coturobie - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: temp_file5272354417317492426

Pobierz
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
03.06.2026, 12:36:37
  • 0
#komputery #laptopy #gry

Laptopowe świry - nie zasypcie mnie proszę tylko do samej ziemi linkami i informacjami.

Potrzebuje krótkiej piłki bo nie ma czasu :D

Laptop
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 03.06.2026, 12:42:39 via Android
  • 1
Byle złom ci to odpali
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie 02.06.2026, 13:16:09
  • 0
Śmieciuch znów nurkuje

#microsoft #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Menel-san
Menel-san
01.06.2026, 20:10:56
  • 2
frytkownica beztłuszczowa a nie ma programu do frytek no ludzie kochani
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 01.06.2026, 20:13:44 via Android
  • 0
@Menel-san: A ma program do tłuszczu?
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie 01.06.2026, 20:05:48
  • 0
Jest jeszcze jakiś ratunek dla mnie jak kiedyś kupiłem ETF'a śledzącego SPX500? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
01.06.2026, 20:12:09 via Wykop
  • 0
@coturobie: ratunek od stabilnych zysków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
01.06.2026, 20:15:58 via iOS
  • 5
@coturobie:
vladi_putin - @coturobie:

źródło: 28b4ec51359231ed14b238b9a3d39f5400a58e17d6ee7df1e30628c057559271

Pobierz
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie 01.06.2026, 19:30:33
  • 6
Wbiłem na CFD #micron ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przygotujcie się na spadki
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie
Autor
01.06.2026, 19:41:14 via Android
  • 3
@IlikeTrains Jakbym zashortował to stalibyście się milionerami. Muszę być odpowiedzialny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

coturobie
coturobie
coturobie 01.06.2026, 19:20:26
  • 0
Blze się pompuje (⌒(oo)⌒)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

438

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Skończyli licencję Office 2019 która miała być nielimitowana czasowo. Będzie was Microslop ruchał w dupę jak żadne inne korpo was nie wyruchało.

UczesanyPedryl
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 10:52:34
  • 74
  • #
    miroslop
  • #
    komputery
  • #
    microsoft
  • #
    office
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
coturobie
coturobie
coturobie 01.06.2026, 19:18:28 via Android
  • 1
Jako alternatywę polecam OnlyOffice jeżeli ktoś nie przepada za interfejsem LibreOffice. Również otwartoźródłowy i darmowy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2131

Skandal w krakowskim liceum

Pokaż treści 18+

Skandal w krakowskim liceum

17-letnia uczennica przy użyciu sztucznej inteligencji miała stworzyć materiały pornograficzne z udziałem młodszej koleżanki ze szkoły. Sprawa jest poważna. Jednak to właśnie 17-latka i jej mama czują się poszkodowane. Zarzucają policji, że podczas interwencji ich prawa zostały złamane.

duperele
z
krakow.tvp.pl
dodany: 31.05.2026, 17:15:41
  • 307
  • #
    krakow
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    afera
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
coturobie
coturobie
coturobie 01.06.2026, 09:34:27 via Wykop
  • 2
Ale patola
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

overtake
overtake
overtake
31.05.2026, 18:23:57
  • 0
czy jest jakas aplikacja dzialajaca do drugiego numeru do rejestrowania kont na roznych stronach? kiedys byla aplikacja 2nr ale nwm czy to jeszcze dziala
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 31.05.2026, 18:29:29 via Android
  • 0
c​o
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7
31.05.2026, 17:44:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 31.05.2026, 17:47:07 via Android
  • 0
@Dupxo7 W podstawowej tak, najgorszy okres mojego życia (╥﹏╥). Ale w liceum to już była pełna kulturka (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie 31.05.2026, 17:42:33
  • 0
Jutro przychodzi upgrade do kompa (。◕‿‿◕。)

#chwalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 28.05.2026, 18:34:49
  • 1
Mam $2000 na zakupy. W co się ładować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie
Autor
29.05.2026, 19:26:07 via Android
  • 0
@Bambus_pyerdolony odpaliłem lewarę ( ͡º ͜ʖ͡º)
w najgorszym wypadku odstąpię w ciągu 14 dni od umowy
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie 28.05.2026, 17:03:40
  • 2
Bo mi kebaba dali złego i przynieśli nowego a nie wiem co zrobic z tym c------m
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie
Autor
28.05.2026, 17:14:54 via Android
  • 1
@notakjakbytotalnie_ Nie bo jest c-----y, nie zjem go, obrzydza mnie
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie
Autor
28.05.2026, 17:16:31 via Android
  • 1
@notakjakbytotalnie_ Jak przyszedł typ z nowym kebsem to chciałem mu oddać tego złego to nie chciał go
  • Odpowiedz
doomer_polonez
doomer_polonez
27.05.2026, 22:26:12
  • 1
#dekompozytor
Co się dzieje? Wszystkie filmy znikają z kanału De-Kompozytora. Wczoraj było ich tylko 30, dziś jest tylko 6, nawet legendarny o chińskich konsolach zniknął. Ma ktoś jakieś reuploady?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 27.05.2026, 22:48:20 via Android
  • 2
"W internecie nic nie ginie"
Internet:
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie 27.05.2026, 19:58:46
  • 0
No kurde polak to jednak nie potrafi, sms'y nie przychodzą, karty się nie dodają i formularze się nie wysyłają.

#xtb
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie
Autor
27.05.2026, 20:04:16 via Android
  • 0
Wracam do eToro, a PIT'a to mi AI będzie rozliczało. Nie mam siły do tej ich głupiej apki i niedziałającymi interfejsami
  • Odpowiedz

583

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Google zbanowało popularnego twórcę mangi. Stracił Gmaila i całe archiwum prac

Jeden komunikat wystarczył, by popularny japoński rysownik mangi stracił dostęp do całego cyfrowego życia. Masahiro Itosugi poinformował, że jego konto Google zostało automatycznie zawieszone po tym, jak system moderacji AI oznaczył stare szkice i prywatne pliki. Odwołanie nie działa.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 18:42:27
  • 242
  • #
    ciekawostki
  • #
    manga
  • #
    japonia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
coturobie
coturobie
coturobie 27.05.2026, 18:29:04 via Android
  • 0
Jak chmura to tylko te byznesowe (S3, B2) bez AI co łazi ci po plikach. Ale wciąż jednak rozważyłbym lokalną kopię do tego rozwiązania.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

coturobie
coturobie
coturobie 27.05.2026, 17:58:48
  • 14
Dobra no, założę te konto u szczura

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie 27.05.2026, 16:00:31
  • 1
Czy zamieniać RX 6600 XT na RX 9070 nie-XT?

#pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coturobie
coturobie
coturobie
Autor
27.05.2026, 16:24:29 via Android
  • 1
@Ademu Nie widzi mi się GPU z 304W TDP. 5700X i 1080p. Zasilacz mam 650W powinien wystarczyć do zwykłej 9070
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie
Autor
27.05.2026, 16:55:37 via Android
  • 1
@Ademu Ja też AI chcę trochę, a 9070 to niedrogi upgrade względem 9060 xt
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.12.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 20.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking