
Dlaczego ludzie, którzy się nie znają, hejtują Kubicę?

Nagłówki w mediach krzyczą: „Kubica ostatni w I wyścigu sezonu F1!”, „Kubica najgorszym kierowcą GP!”. Sezonowi znawcy F1 i kariery Roberta w komentarzach się przekrzykują: „Śmiechu warte ten wasz Kubica, sam bym lepiej pojechał”, „Brawo Kubica, tylko przez niego paliwo zdrożeje na Orlenie”
z- 60
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















