Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#f1 imponuje mi Biliński, na każdym etapie kwalifikacji szybszy od Beganovica, dams nie dowozi na pojedynczym okrążeniu, akademia McLarena ma powody do zadowolenia i ciekawe czy wysłannicy Ferrari zaczną węszyć, trzeba poprawić start z miejsca i dzisiaj jest szansa na punkty #f2 oby tylko dobra dyspozycja Polaka kogoś nie zabolała i nie wydarzyła się sytuacja z Miami
@showmeyourpotatoes: A niech odmieni być po polsku
@showmeyourpotatoes: Byleby licencji nie zmienił na brytyjską jak będzie miał wchodzić do F1
źródło: 1000005796
Pobierz@ArmandoDiAlonso: chłop przebrał się za polaka i myśli że będzie drugim Robertem, śmiechu warte
#f1 Biliński bardzo dobre tempo, Camara będący pod wirtualnym naciskiem Tsolova jechał wolniej niż Roman, który musiał się przebijać. Po softy należało zjechać 2 okrążenia wcześniej, byłoby P7 tuż za Beganovicem, gdyby nie słaby start byłby jeszcze przed Dino #f2 flirt z akademią McLarena nabiera rumieńców, czekam na potwierdzenie, optymistycznie patrzę w przyszłość
@showmeyourpotatoes: Camara miał Hardy a Biliński Softy więc porównanie z d.... niemniej jednak bardzo dobre tempo Romana w wyścigu.
- 0
@Ekwilibrystyczny_Mirabel: chyba lepiej wiem kto jakie miał tempo
- 3
- 1
- 22
Narzekałem na poprzednich komentatorów, ale tej baby to po prostu nie moge słuchać xD Nie znałem jej, więc sprawdzam - Natalia Kowalska, była kierownica F2. Na stronie ma napisane
O kurka, jakaś Polka wygrała wyścig F2 i nigdy o tym nie słyszałem? No nie, zdobyła całe 3 punkty w sezonie 2010, w 2011
Na tak wysokim poziomie nie jeździła wcześniej ani potem żadna Polka – a nawet żaden inny polski kierowca w serii F2.
O kurka, jakaś Polka wygrała wyścig F2 i nigdy o tym nie słyszałem? No nie, zdobyła całe 3 punkty w sezonie 2010, w 2011
źródło: obraz
Pobierz#f1 #lemans #lemans24 #lemans2026 #kubica #kubicawf1 #f2 #f3 #qrq #wec
Na czas Le Mans przypominam o nie używaniu słowa "BOLID" w kontekście samochodów startujących w 24h Le Mans
"Bolid" to jest ciało niebieskie
ponadto
nieopodal toru można spożyć jedne z najlepszych Churrosów
jest zakomarzenie i zamuszenie
Na czas Le Mans przypominam o nie używaniu słowa "BOLID" w kontekście samochodów startujących w 24h Le Mans
"Bolid" to jest ciało niebieskie
ponadto
nieopodal toru można spożyć jedne z najlepszych Churrosów
jest zakomarzenie i zamuszenie
@SpongeBobertKanciastoRenki: a to nie
źródło: obraz
Pobierz- 8
- 4
@majo174: tak, ale z drugiej strony Roman już wcześniej mógł wykręcić chociaż coś co załapałoby go na odwróconą stawkę. Trzeba być przygotowanym na takie wypadki. W Monako też się sprężył dopiero na ostatnim kółku, a wtedy też ktoś mógł przywalić w bandę.
- 1
@MrRedz: Wiesz, był w połowie stawki jadącej, a w sumie na pierwszym kółku kwalifikacyjnym był wyżej od Dino. Wypadek się zdarzył w najgorszym momencie
źródło: 1000005534
Pobierz- 4
@majo174: oby kwale mu poszly i jakies podoum wpadlo
- 9
Rozkład jazdy na GP Barcelony-Katalonii 2026
12 czerwca (piątek)
F3 trening - 9:55
F2 trening - 11:05
12 czerwca (piątek)
F3 trening - 9:55
F2 trening - 11:05
źródło: 1781173171289408952039204269862
Pobierz- 0
źródło: jadeciwpier
Pobierz- 4
Kurde jakby Robert nie pojechał w ronde di Andorra
@tumialemdaclogin: kurde gdyby ona jednak nie miała siurka





















źródło: 1000041264
Pobierz