#f1 McLaren widzi w Bilińskim to czego nie dał im Piastri #f2 tak jak się spodziewałem - fantastyczne tempo wyścigowe, coraz lepiej to wygląda, Beganovic zostaje w tyle i tylko jeden z nich zawita na stałe w f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 imponuje mi Biliński, na każdym etapie kwalifikacji szybszy od Beganovica, dams nie dowozi na pojedynczym okrążeniu, akademia McLarena ma powody do zadowolenia i ciekawe czy wysłannicy Ferrari zaczną węszyć, trzeba poprawić start z miejsca i dzisiaj jest szansa na punkty #f2 oby tylko dobra dyspozycja Polaka kogoś nie zabolała i nie wydarzyła się sytuacja z Miami
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 Biliński bardzo dobre tempo, Camara będący pod wirtualnym naciskiem Tsolova jechał wolniej niż Roman, który musiał się przebijać. Po softy należało zjechać 2 okrążenia wcześniej, byłoby P7 tuż za Beganovicem, gdyby nie słaby start byłby jeszcze przed Dino #f2 flirt z akademią McLarena nabiera rumieńców, czekam na potwierdzenie, optymistycznie patrzę w przyszłość
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P10 z P16. Całkiem dobry wynik. Widać że miał tempo w ten weekend, i gdyby nie RF w kwalach to można było walczyć o czołowe lokaty #f1 #f2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lemans kiedy ta p---a kończy stint na majku? Chyba sobie przełączam na #f2 bo mnie denerwuje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Narzekałem na poprzednich komentatorów, ale tej baby to po prostu nie moge słuchać xD Nie znałem jej, więc sprawdzam - Natalia Kowalska, była kierownica F2. Na stronie ma napisane

Na tak wysokim poziomie nie jeździła wcześniej ani potem żadna Polka – a nawet żaden inny polski kierowca w serii F2.

O kurka, jakaś Polka wygrała wyścig F2 i nigdy o tym nie słyszałem? No nie, zdobyła całe 3 punkty w sezonie 2010, w 2011
Drogomir - Narzekałem na poprzednich komentatorów, ale tej baby to po prostu nie moge...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majo174: tak, ale z drugiej strony Roman już wcześniej mógł wykręcić chociaż coś co załapałoby go na odwróconą stawkę. Trzeba być przygotowanym na takie wypadki. W Monako też się sprężył dopiero na ostatnim kółku, a wtedy też ktoś mógł przywalić w bandę.
  • Odpowiedz
  • 1
@MrRedz: Wiesz, był w połowie stawki jadącej, a w sumie na pierwszym kółku kwalifikacyjnym był wyżej od Dino. Wypadek się zdarzył w najgorszym momencie
  • Odpowiedz