Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
voot

voot

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12539
  • Znaleziska 9556
  • Mikroblog 2983
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 26
voot
voot 10.08.2022, 16:10:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
10.08.2022, 16:12:23
  • 4
@voot: Wygląda, że może ci się sypać sprzęt jeśli nagle to się zaczęło robić
  • Odpowiedz
voot
voot
Autor
10.08.2022, 16:13:50
  • 0
@NewEpisode: dzięki za info, tylko szkoda mi czasu na pobieranie gierek od nowa.

@fervi: to w sumie bym wolał aby to był sprzęt, bo to tylko kupić i podmienić, byle to tylko nie dysk bo naprawdę nie chce mi się na pobieranie tych wszystkich gierek czekać ;)
  • Odpowiedz
voot
voot 10.08.2022, 13:40:24
  • 0
Mam pytanie o #filmy z serii #marvel w życiu oglądałem tylko x-men kilka części, nie wiem czy wszystkie i deadpoola, a w sumie obejrzałbym sobie coś z tego universum, jednak jak wbiłem na #disneyplus to jest tam tego od zaje*ania, nie mam pojęcia czy to jest wszystko jakoś powiązane? Jest tam jakaś chronologia? Bo nie wiem czy odpalić sobie pierwszy lepszy #film który mi
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....r
c.....r
konto usunięte 10.08.2022, 14:52:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@voot: ale po co oglądać chronologicznie? Oglądaj tak jak wychodziło.
  • Odpowiedz
john1738
john1738
11.08.2022, 20:55:10
  • 1
@voot: na Disney+ masz tez playliste marvel chronologicznie, jak wejdziesz w zakładkę marvela
  • Odpowiedz
voot
voot 08.06.2022, 12:54:34
  • 1
Nigdy nie bawiłem się jakoś specjalnie we frontendzie, zawodowo 100% backend, jedynie na studiach robiłem kiedyś na zaliczenie coś w #vuejs, ale to tak po omacku, nie uczyłem się go jakoś specjalnie, kiedyś też bawiłem się w #react, ale też już nawet nie pamiętam co tam robiłem, #angular tylko odpalałem żeby sobie przeklikać coś lokalnie, a teraz chciałbym zrobić sobie jakąś apkę, bardziej dla
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E.....r
konto usunięte 08.06.2022, 12:59:00
  • 5
@voot: angulara nikt się nie uczy obecnie. Większość rynku to korpo seniorzy i dalej dziura.
React i vue to kwestia gustu. Jak nie znasz się na fe to klep w vue. W react łatwo napisać gówniany kod a vue cię praktycznie prowadzi za rękę
  • Odpowiedz
c.....y
c.....y
konto usunięte 08.06.2022, 13:06:22
  • 2
@voot:

react+ts, zaufaj mi bro</blockquote>
c.....y - @voot: 

 ``react+ts, zaufaj mi bro``

źródło: comment_165469369682STYCFHmKnnyf98JRvqM0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
voot
voot 29.05.2022, 13:37:11
  • 1
Chcę odświeżyć laminowane meble kuchenne, są one ogólnie w dobrym stanie i nie chcę ich wyrzucać, ale chciałbym zrobić je np. na biało albo jakiś popiel. Czytałem, że można takie meble przemalować albo zerwać starą okleinę i okleić ponownie. Odnawiał ktoś z Was tak meble? Chciałbym je całe przemalować z koloru calvados na jakiś jasny szary, czy takie farby do mebli się sprawdzą w kuchni? Nie będzie się to zmywać czy odchodzić?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jony-terrt
jony-terrt
29.05.2022, 13:40:42
  • 2
@voot: jest ok. ja bym nawet nie szlifował, odtluscic i pomalowac.
oczywiście jak chcesz to fachowo jest zmatowic powierzchnię przed, ja bym robil to papierem 120, najlepiej oscylacyjna szlifierką.
  • Odpowiedz
kolotego
kolotego
kolotego
29.05.2022, 17:28:49
  • 0
@voot: może się opłącać kupić nowe fronty wycinanie na wymiar wiec sie zastanow
  • Odpowiedz
voot
voot 18.05.2022, 07:30:02
  • 0
Znacie aplikację Orlen Pay? Można tym płacić przy dystrybutorze na stacjach #orlen bez podchodzenia do kasy.
Dzisiaj tak właśnie zapłaciłem, a pani stojąca za mną w kolejce do dystrybutora chyba pomyślała, że odjechałem bez płacenia, bo gdy ruszyłem spod dystrybutora, ona wysiadła, popatrzyła chwilę, później wsiadła, wycofała i pojechała do innej kolejki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cozzie
Cozzie
18.05.2022, 07:50:20
  • 2
@cybulion: @voot: W skrócie - sprawdzili przez dobę jak działa aplikacja startupu, z którym nawiązali współpracę; aplikację wyłączyli, umowę wypowiedzieli, rok później uruchomili swoją własną aplikację działającą tak samo jak produkt
  • Odpowiedz
voot
voot
Autor
18.05.2022, 08:21:39
  • 0
W skrócie - sprawdzili przez dobę jak działa aplikacja startupu, z którym nawiązali współpracę; aplikację wyłączyli, umowę wypowiedzieli, rok później uruchomili swoją własną aplikację działającą tak samo jak produkt startupu


@cybulion: @Cozzie: ale przecież ten produkt startupu z kolei działał tak samo jak mFlota Orlena :D Więc tak z tego co czytam o tej apce, to JustDrive skopiowało po prostu mFlotę ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
voot
voot 17.05.2022, 21:57:25
  • 10
hej ludziska z tagu #gry subskrybujecie jeszcze #tvgry? Widzieliście ich ostatnie filmiki, Jezu jaka żenada, tego się oglądać nie da.
Arasz robi z siebie głupka, te jego żarty są takie na siłę wrzucone, on nie nadaje się do śmieszków. Mańka tak samo, też na siłę próbuje być śmieszny i też to żałośnie wychodzi.

Z tych co tam zostali to chyba tylko Kacper Lipski robi materiały, które da
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz
17.05.2022, 22:09:44
  • 5
@voot: w tym roku już nie oglądam a oglądałem z 4 lata
  • Odpowiedz
Lookazz
Lookazz
17.05.2022, 22:13:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@voot: jak dzisiaj manka zaczął śpiewać w materiale Arasza, to cringe totalny.
  • Odpowiedz
voot
voot 03.05.2022, 08:17:45
  • 3
Dzisiaj dzień wolny, słoneczny, więc wyszedłem rano na spacer i od razu trafiłem na mistrzów parkowania. Niestety mieszkam blisko kościoła, a katolicy gdy mają msze, uważają, że żadne przepisy ich nie dotyczą i gdyby mogli, to kościoła wjechaliby samochodem, żeby tylko sąsiad widział, że mają umyte auto :D i tak cały chodnik zawalony samochodami, jeden pas jezdni również i aby przejść, trzeba iść środkiem jezdni, przeciskać się pomiędzy zaparkowanymi i przejeżdżającymi samochodami.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....n
konto usunięte 03.05.2022, 08:22:15
  • 0
200 metrów od kościoła jest wielki parking, akurat jest naprzeciwko mojego wjazdu


@voot: o tej porze to się jeszcze śpi, nie chcieli ci przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
voot
voot 15.04.2022, 17:25:15
  • 0
Jak to jest, że najczęściej najwięksi piraci drogowi siedzą w starych rozlatujących się gratach, które nie wiadomo czy są w stanie w ogóle sprawnie zahamować i czy nie rozpadną się na pierwszej lepszej dziurze w jezdni.

Jedziesz sobie ekpresówką, jadą różne zadbane samochody, starsze i nowsze, nawet nowe bmki w miarę normalną prędkością, aż nagle pojawia się wariat w jakimś dwudziestoletnim zardzewiałym gruzie, kopcący przy przyspieszaniu jak lokomotywa na węgiel i mruga
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szamotowy_Marian
Szamotowy_Marian
15.04.2022, 17:35:42 via Android
  • 8
@voot nie zauważyłem. Za to zawsze widziałem piratujących dwudziestoletnich bananów w sportowych furach na kredyt.
  • Odpowiedz
a.....n
konto usunięte 16.04.2022, 08:04:09
  • 0
@voot: Nie widziałem żeby stare, zardzewiałe auta tak pędziły, zwykle jestem jedyny który pędzi w takim aucie i poganiają mnie nowe bmki, fordy i skody ale nikomu nie zajeżdżam drogi a moje auta nie dymią i są pewne bo serwisuje je i doglądam. Największy kłopot jest z audicami i skodami sprzed około 10 lat, jadą 120 i pakują się przed maskę bo muszą tira wyprzedzić...
  • Odpowiedz
voot
voot 07.04.2022, 20:12:35
  • 1
Potrzebuję małego wprowadzenia w kwestii kryptowalut, pomyślałem żeby co miesiąc wrzucić trochę w BTC i ewentualnie inne krypto, póki nie ogarniam tematu, myślę o małych kwotach tak od 500 do 2000 zł miesięcznie, ale jestem w temacie totalnie zielony, więc może ktoś mógłby odpowiedzieć na kilka pytań? :)

Gdzie kupujecie krypto? Czytałem o Binance, czytałem pozytywne opinie, że to największa giełda na świecie, ale skoro największa, to stać ich też na to, żeby
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plaisant
plaisant
07.04.2022, 20:30:13
  • 2
@voot: potrzebujesz konto walutowe w swoim banku. Złotówki wymieniaj na cinkciarz.pl lub walutomat i wracaj z €/$ na swoje konto walutowe.
Polecam ftx.com wypłaty btc raz na 24h mają za darmo. Kup sobie trezora i najlepiej blachę z numeratorami "cryptosteel" z allegro za 100 zł do zapisania seeda.

Jak chcesz szybko kupować to ładuj te złotówki na rewoluta kartą, zamieniaj na € i przelewem sepa instant na coinbase pro i
  • Odpowiedz
plaisant
plaisant
07.04.2022, 20:46:36
  • 2
@voot: z revoluta nie da się wypłacić btc to tak jak byś trzymał swoje oszczędności u kogoś. Mówi się że nie twoje klucze to nie twoje krypto. Jeśli wygenerujesz sobie seed jakimś dobrym portfelem to masz pewność że tylko ty masz klucze. Seed to pień drzewa. Adresy i klucze do nich to gałęzie. Wszystkie twoje bitcoiny trzymasz na seed. Naprawdę trzeba zadbać o seed żeby spać spokojnie. To tak jak
  • Odpowiedz
voot
voot 20.03.2022, 21:16:29
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kroomka
Kroomka
20.03.2022, 21:34:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wbielak
wbielak
wbielak
20.03.2022, 21:36:37
  • 1
@voot: Krym tak. Do pewnego stopnia. Tzn myślę ze to referentum ruscy by wygrali ale z mniej spektakularnym wynikiem.
Krym miał bardzo szeroką autonomię i myślę że teraz Krymczanie tęsknią za Ukrainą.
Donieck i wschód... nie wiem. Jednostkowe i prywatne obserwacje ale ludize stamtąd których znałem nie specjalnie byli pro jacyś tam. Zyli na Ukrainie, w sumie w rosji też by mogli byle robota była i kasa się zgadzała.
Za
  • Odpowiedz
voot
voot 11.03.2022, 14:24:28
  • 0
Macie jakiś email do #dhl gdzie można zgłosić skargę na kuriera? Na stronie mają tylko formularze, ale wszystkie dotyczące przesyłek i trzeba podać numer przesyłki.

Właśnie przed chwilą #kurier wjechał mi na trawnik, bo zawracał wyjeżdżając od sąsiada, a że jest mokro po zimie to się zakopał i cały trawnik mi przeorał, a gdy szedłem do niego to zaczął uciekać, że jeszcze w blaszak uderzył, zdążyłem tylko zdjęcie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....y
b.....y
konto usunięte 11.03.2022, 14:30:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@voot: zgłoś na policje zniszczenie mienia
  • Odpowiedz
b.....y
b.....y
konto usunięte 11.03.2022, 14:53:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thewickerman88: od tego ds ubezpieczenia. Trzeba działać..
  • Odpowiedz
voot
voot 07.03.2022, 17:59:24
  • 1
Takie pytanie pytanie od osoby początkującej w oszczędzaniu i finansach :)
gdzie trzymacie pieniądze? Polskie banki w PLNach, polskie banki w różnych walutach? Zagraniczne banki?

Początkowo założyłem sobie, że tak do 50k będę zbierał w PLNach, a powyżej tego zacznę się orientować w oszczędzaniu i podzielę na różne waluty i inne instrumenty. Tylko tak się zastanawiam czy może nie lepiej na w plnach trzymać tylko minimum, które planuję wydać przez najbliższe 3 miesiące,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asceus
Asceus
Asceus
07.03.2022, 18:19:08
  • 0
Takie pytanie pytanie od osoby początkującej w oszczędzaniu i finansach :)

gdzie trzymacie pieniądze? Polskie banki w PLNach, polskie banki w różnych walutach? Zagraniczne banki?


@voot: Takie oszczędzanie polega na tym, że inflacja Ci pożera oszczędności. Pieniędzy się nie trzyma (poza jakaś awaryjną kwotą, lub poza oczekiwaniem na odpowiedni moment, gdy ktoś stosuje timing) tylko inwestuje.

Dla początkujących to możesz zacząć od
Asceus - > Takie pytanie pytanie od osoby początkującej w oszczędzaniu i finansach :)...

źródło: comment_16466770085Tj00BHCkkMPYWMzWxkjOs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
radekr
radekr
08.03.2022, 23:56:02
  • 0
@voot: A jak nie chcesz wydawać hajsu na książki to marciniwuc.com to są właśnie wspomniane Finanse Bardzo Osobiste i autor powyżej wspomnianej książki "Finansowa Forteca". Również polecam.
Ja od siebie jeszcze dorzucę chyba obecnie mój ulubiony - inwestomat.eu. Oba blogi mają sekcję "zacznij tutaj" na górnej belce. Klikasz i lecisz po kolei. Ja myślałem, ze to będą nudy, a się wciągnałem w czytanie :)
  • Odpowiedz
voot
voot 06.03.2022, 23:30:06
  • 4
Od 3 miesięcy używam klawiatury Logi K860 ergo (układ ansi) i myszy Logi mx master 3 i obiecałem, że opiszę swoje wrażenia po dłuższym użytkowaniu.

Klawiatura jak pisałem już zaraz po zakupie (https://www.wykop.pl/wpis/62338219/wlasnie-dzisiaj-pierwszy-dzien-testuje-zestaw-logi/ ), od razu przypadła mi do gustu, pisze mi się na niej bardzo szybko i sprawnie, nie mylę klawiszy, czego przed zakupem się obawiałem. Nadgarstki faktycznie mniej się męczą poza samym odczuciem mniejszego zmęczenia nadgarstków, przed zakupem Logi ergo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wesolek1996
wesolek1996
21.05.2022, 15:57:48
  • 0
@voot: nie denerwuje cie zajęte miejsce przez numpad, przez co masz dalej do myszki? Stoję przed decyzją zakupu tej klawiatury, ale obawiam się ze przez to używanie myszki będzie mało wygodne :/
  • Odpowiedz
voot
voot
Autor
21.05.2022, 19:31:55
  • 1
@wesolek1996: A to dlatego kupuje się klawy bez numerycznej? Zawsze mnie to zastanawiało po co ktoś uwalił numeryczną z klawiatury :D

Nie odczuwam dyskomfortu, ale mam dość szerokie biurko i tak gdy teraz siedzę i trzymam lewą dłoń na wasd, a prawą na myszy, to dla mnie jest idealna szerokość, akurat tak mniej/więcej na szerokość ramion, więc wygodnie.
  • Odpowiedz
voot
voot 01.03.2022, 21:58:43
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruphert
ruphert
ruphert
01.03.2022, 22:02:04
  • 9
@voot: muszą, bo połowa z nich to debile
  • Odpowiedz
Singularity00
Singularity00
02.03.2022, 13:49:16
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
voot
voot 26.02.2022, 15:19:35
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

William_Wallace
William_Wallace
26.02.2022, 16:33:05
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

voot
voot
Autor
26.02.2022, 16:44:16
  • 0
Każde puszczenie syreny alarmowej bez związku z zagrożeniem jest testem. Nie każdy test jest zaplanowany. Takie są fakty. Cel wciśnięcia przycisku alarmowego może być właśnie ślub ale sam dźwięk syreny jest testem przy okazji


@William_Wallace: nie masz racji, masz ogromne braki wiedzy w temacie prawa, a wypowiadasz się. Zapoznaj się z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz
  • Odpowiedz
voot
voot 25.02.2022, 08:07:19
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O.....k
O.....k
konto usunięte 25.02.2022, 08:35:44
  • 2
@voot: Trzeba zapisywać zanim usuną.
O.....k - @voot: Trzeba zapisywać zanim usuną.

źródło: comment_1645778143cO3ILEIqBOAOxKmbmfcRxU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
voot
voot 20.02.2022, 18:57:43
  • 0
Ogląda ktoś z Was #the100 ? O co tam chodzi w 4 sezonie bo zrobiłem sobie przerwę po trzecim i już nie pamiętam, a nie chce mi się do niego wracać.
Boją się deszczu radioaktywnego bo na ziemi zostały elektrownie jądrowe, ale co jest z tymi elektrowniami?
Zakładam, że pewnie w jakiejś elektrowni zawaliły systemy bezpieczeństwa i nie wsunęło prętów kontrolnych do reaktora, więc stopiły się rdzenie, lawa jądrowa zaczęła
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guest
guest
20.02.2022, 19:14:00
  • 2
@voot: nie szukaj logiki w tym serialu.
po prostu nadciąga kolejna rozpierducha i trzeba zdobyć ostatni skrawek ziemi, czy coś tam
  • Odpowiedz
OstatniZnak
OstatniZnak
06.06.2022, 09:53:10 via Android
  • 0
@voot 7 sezon jest okropny. Ale to dlatego że miało być 8 lub więcej. Ale po 6 stwierdzili że zamkną na 7 i wyszło co wyszło.
  • Odpowiedz
voot
voot 18.02.2022, 11:05:33
  • 2
@kazik-: Takie pytanie z ciekawości, Wy płacicie wykopowi za reklamowanie się tutaj na tagach #programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #informatyka #it #szkolenia #kursy #aspnet ? Bo normalnie jest to zabronione i widziałem, że nieraz usuwali takie reklamowe wpisy, ale gdy kiedyś zgłosiłem jedną Waszą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oo-oO
Oo-oO
18.02.2022, 11:30:39
  • 1
@voot: przecież to by się wykopowi nie opłacało byś jako użyszkodnik wiedział który wpis jest opłacaną reklamą a który nie jest ;)
  • Odpowiedz
a5f5c1
a5f5c1
a5f5c1
18.02.2022, 12:06:02
  • 0
@voot: może @Moderacja byłaby w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
voot
voot 16.02.2022, 21:28:25
  • 7
Co jest z #tvgry ? Kiedyś prawie każdy ich filmik albo był ciekawy albo chociaż przyjemnie zrealizowany, tak że chciało się je oglądać, teraz ostatnio wszystkie wyłączam w połowie bo mnie zwyczajnie nudzą.

Teraz z takich głupszych filmików weszło o postaciach, które walczą instrumentami, no co za temat na film? Wcześniej grają sobie w gierkę, ale takimi sucharami jadą, że ciężko tego słuchać, wcześniej Arasz na siłę przeciąga filmik o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cenwargh
Cenwargh
16.02.2022, 22:17:11
  • 5
@voot: W tym filmiku o postaciach co walczą instrumentami to ta julka strasznie monotonnie gadała. Zero emocji w głosie, tak jakby była znudzona...
Nie dało się tego oglądać
  • Odpowiedz
SiDi
SiDi
17.02.2022, 07:01:41 via Android
  • 2
@voot hed to niestety bezbek, co dokładnie widać na jego kanale. Materiał o grze, gdzie przez pół odcinka walił sucharami. Gdy było ich jeszcze mało, to świetnie się oglądało, ale wyświetlenia się same nie nabija, a durne żarty przyciągają dzieciaki. To samo szef... jakiś czas przed odejściem zaczal rzucać tak dretwymi żartami, że ciężko się to oglądało (╯︵╰,) kanał już od dłuższego czasu podupadał tak naprawdę, a
  • Odpowiedz
voot
voot 13.02.2022, 16:23:15
  • 0
Chcę sobie coś kupić, co podniesie mi komfort pracy, ostatnio widzę, że popularne są biurka z regulacją wysokości, jak się Wam to sprawdza? Korzystacie z tej regulacji systematycznie czy tylko przez pierwsze kilka dni po zakupie? :)

Jeśli warto to możecie coś polecić? Znalazłem taki https://allegro.pl/oferta/stelaz-biurka-z-elektryczna-regulacja-wysokosci-8896646986

opinie ma dobre, maksymalne obciążenie 125 kg, myślicie że to będzie realne czy przesadzone?
Jak z nierównomiernym obciążeniem blatu, będzie to stabilne gdy mam 3 monitory i jeden
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobrys13
kobrys13
kobrys13
13.02.2022, 17:15:43
  • 1
jak się Wam to sprawdza?


@voot: Po 4 latach nie wyobrażam sobie już nie mieć takiego :-)
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
13.02.2022, 17:44:55
  • 1
a nie gdzie tam, tak z ciekawości tylko pytałem czy faktycznie tyle podniesie :)


@voot: dopuszczalne obciążenia są zawsze zaniżone, a nie zawyżone
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22
  • Strona 17 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking