Wpis z mikrobloga

ale #windows to jest gówno, jest sobie włączony coś tam w google szukam i nagle bsod z informacją "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" żadnych informacji co się wykrzaczyło żeby jakoś to naprawić tyko takie coś, po chwili się zrestartował i nie wykrywa jednego z monitorów, w diplay setting klikam detect i widzi tylko dwa, odpinam kable, podpinam i dalej nic no to ręczny restart, po restarcie już widzi normalnie 3 monitory.

Poza tym co kilka/kilkanaście dni też zdarzy mu się jakiś bsod, też z jakimś komunikatem z dupy :D

Na tym #windows10 mam tylko steam, gog, epic game store, origin, ubisoft connect, rockstar game launcher i kilka gierek pobranych z tych platform oraz chrome i firefox bo używam go tylko do grania i czasem jak po gierce nie chce mi się włączać #macbook albo przelogować na #linux to odpalę tutaj jakiegoś wykopa, netflixa czy disneya, więc nic co mogłoby wpływać na stabilność systemu, a mimo to i tak potrafi się tak z dupy wywalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@voot: IRQL NOT LESS OR EQUAL to zazwyczaj błąd z sterownikami, nic nowego, winda lubi bsod'nąć z dupy. Ogarnij świeży system, driver boosterem go przeleć i będzie git na najbliższe 2-3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NewEpisode: dzięki za info, tylko szkoda mi czasu na pobieranie gierek od nowa.

@fervi: to w sumie bym wolał aby to był sprzęt, bo to tylko kupić i podmienić, byle to tylko nie dysk bo naprawdę nie chce mi się na pobieranie tych wszystkich gierek czekać ;)