Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feksz
feksz

feksz

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1869
  • Znaleziska 134
  • Mikroblog 1735
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
kruczawieza
kruczawieza
18.06.2026, 16:49:07
  • 0
#gry #rpg #gamedev #tworczoscwlasna #chwalesie #gladiatus #gryzprzegladarki

Ave Kochani,

Zapraszamy was po resecie do naszej gry Kruczą Wieża! Dodaliśmy sporo zmian od ostatniego czasu i wciąż będą pojawiać się nowe, ale otwarcie zapraszamy was na nowy start dla wszystkich. Start 19:00

Każde
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz przedwczoraj, 16:57:21 via Wykop
  • 0
@kruczawieza: 500 Internal Server Error xd
  • Odpowiedz
KentNow
KentNow
12.06.2026, 03:33:28
  • 0
Kto ma chwilę? Zerknijcie na mój projekt (agregator cen gier), poklikajcie i powiedzcie szczerze — działa czy do kosza. Feedback bardzo potrzebny. Profil → strona. #gry #steam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 12.06.2026, 20:20:31 via Wykop
  • 0
@KentNow: Pisze gothic 1 remake od 8 zł, klikam i sie odświeża milion razy nie wiadomo o co chodzi.
feksz - @KentNow: Pisze gothic 1 remake od 8 zł, klikam i sie odświeża milion razy ni...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
12.06.2026, 15:21:05
  • 0
#gry Dobra, mam kryzys i nie wiem co z tego ograć

Co ograć z tego pierwsze

  • Metro Exodus 58.8% (30)
  • HI FI Rush 9.8% (5)
  • A plague tale innocence 31.4% (16)

Oddanych głosów: 51

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 12.06.2026, 19:53:21 via Wykop
  • 0
@Bela022: przechodziłem metro mi sie bardzo podobalo
  • Odpowiedz

2

Recenzja SPACE ROCK BREAKER = Kosmiczny grind z przyjemnym klimatem

Recenzja SPACE ROCK BREAKER = Kosmiczny grind z przyjemnym klimatem

Space Rock Breaker to inkrementalna strzelanka, w której rozbijamy asteroidy, zbieramy surowce i rozwijamy nasz statek. Gra stawia na prostą, ale wciągającą pętlę rozgrywki, która szybko potrafi pochłonąć.

LITWIN
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 18:12:03
  • 2
  • #
    hakimodo
  • #
    gry
  • #
    grypc
  • #
    steam
  • #
    polskiyoutube
  • #
    pcmasterrace
feksz
feksz
feksz 07.06.2026, 17:36:18 via Wykop
  • 1
@LITWIN jest to po polsku? na steam jest polski język pobrałem demo i nie mogę ustawić polskiego w menu
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

feksz
feksz
feksz 06.05.2026, 15:29:26
  • 0
Cześć jak się zabezpieczyć przy sprzedaży droższego przedmiotu przez internet? chyba tylko allegro wchodzi w grę lub odbóor osobisty?
Zrobić zdjęcia numerów seryjnych, nagrać filmik jak ją pakuje przed paczkomatem i wkładam ? chce uniknąć sytuacji, że ktoś mi odeśle inny model
za ile mogę realnie sprzedać MSI GeForce RTX 3090 SUPRIM X 24GB GDDR6X posiadam pudelko caly komplet
#nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne #allegro #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz
Autor
06.05.2026, 15:59:16 via Wykop
  • 0
@youmimicanski: podeślesz link gdzie dostane ją za 2k ?
  • Odpowiedz
PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
20.04.2026, 06:00:10
  • 0
Czy steamrip to dobra platforma to pobierania gier? Bo wiem i pisali, że steamunlocked to raczej wirusalnia.
#piratujo #piractwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 20.04.2026, 10:55:58 via Wykop
  • 0
@PistacjowyPonczek Nigdy nie miałem z nia problemu
  • Odpowiedz
nomysza6666
nomysza6666
18.04.2026, 19:56:11
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 19.04.2026, 07:23:50 via Wykop
  • 0
@nomysza6666: https://www.nexusmods.com/residentevilrequiem/mods/27
  • Odpowiedz
Pitzonik
Pitzonik
16.04.2026, 10:08:45
  • 3
Test powiadomień - kto czyta niech plusuje:D
#sztucznainteligencja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 16.04.2026, 18:02:26 via Wykop
  • 1
@Pitzonik: 70k obserwuje xd
  • Odpowiedz
Stachu_a_kto_przy_telefonie
Stachu_a_kto_przy_telefonie
Stachu_a_kto_przy_telefonie
13.04.2026, 17:56:28
  • 19
Jedziemy z wiedzmakiem drugi raz, a pierwszy raz na next gen.
Jaram sie jak dziecko
#wiedzmin3 #gry
Stachuaktoprzytelefonie - Jedziemy z wiedzmakiem drugi raz, a pierwszy raz na next ge...

źródło: The Witcher 3 13.04.2026 16_20_40

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 13.04.2026, 20:02:18 via Wykop
  • 0
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: ja tez wlasnie gram. Przechodze pierwszy raz
  • Odpowiedz
FrostlyMostly
FrostlyMostly
12.04.2026, 05:40:13
  • 3
We've channeled our psionic energy to change your Discord account password. Gonna go get a seltzer to calm down.
If this wasn't done by you, please immediately reset the password to your Discord account following the steps in this link:

I już wiesz że jesteś w dupie....
Zachciało się darmowych gierek.

K---a
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 12.04.2026, 09:01:18 via Wykop
  • 0
A logowania dwuetapowe nie pomagaja ?
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
11.04.2026, 11:36:07
  • 7
Jaka fajna gra z dużym otwartym światem? I pełnym światem a nie dużą pustą mapą. Coś na wzór Skyrim czy Fallout byłoby świetne #gry
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 11.04.2026, 11:37:57 via Wykop
  • 1
@bArrek: crimson desert, wiedzmin 3
  • Odpowiedz
7XEN
7XEN
05.04.2026, 17:10:08
  • 1
Macie jakieś MUST-HAVE Mody do Wiedźmina 2/3?

Osobiście do 2 instalowałem tylko moda usuwający efekt z broni poziomu Mrocznego.
Do trójki dodawałem jakiś mod na lepszy ekwipunek + automatyczne olejowanie miecza bo nie chciało mi się przed każdą potyczką szukać odpowiedniego xD

Macie coś do polecenia przed kolejnym podejściem?
#wiedzmin #gry #wiedzmin2 #wiedzmin3
7XEN - Macie jakieś MUST-HAVE Mody do Wiedźmina 2/3?

Osobiście do 2 instalowałem tyl...

źródło: witcher-3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 11.04.2026, 11:37:03 via Wykop
  • 1
@7XEN: ja mam takie i gra sie zajebiscie
feksz - @7XEN: ja mam takie i gra sie zajebiscie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ChrzanEkstra
ChrzanEkstra
ChrzanEkstra
09.04.2026, 15:38:38
  • 2
Serwus!
Złapała mnie gejmingowa samotność i upatrzyłem sobie kilka nowych tytułów do kupienia #everwind #vintagestory #valheim #slaythespire 2 jak jakiś mirek grał w jakiś konkretny wyżej wymieniony tytuł to prosiłbym o opinie eksperta czy warto( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z góry dziękuje
#gry #pcmasterrace #steam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 09.04.2026, 19:26:40 via Wykop
  • 0
@ChrzanEkstra: ja rok temu solo do konca doszedlem w enshrouded jest zajebiste
  • Odpowiedz
HxRT0301
HxRT0301
13.02.2026, 18:30:43
  • 0
Co się stało z sadistic? ani nie ma jak obejrzeć jak odcinają głowy, ani gościa co lasce odsysa powietrze z worka próżniowego? co się z tym stało

#sadistic
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 30.03.2026, 22:22:54 via Wykop
  • 1
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: tez bym prosil o link
  • Odpowiedz

297

Valve usuwa ok. 1 mln botów farmiących skrzynki w CS2

Valve usuwa ok. 1 mln botów farmiących skrzynki w CS2

Valve przeprowadziło dużą operację przeciwko farmom botów w Counter-Strike 2. Z serwerów zniknęło ok. milion kont, które tylko idlały, aby zdobywać cotygodniowe dropy skrzynek i skinów. Akcja ma oczyścić rozgrywkę, odciążyć serwery oraz ograniczyć zalew przedmiotów na rynku Steam, tzn. ceny rosną

konto usunięte
z
selekcja.org
dodany: 27.03.2026, 16:45:33
  • 125
  • #
    cs2
  • #
    csgo
  • #
    steam
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
feksz
feksz
feksz 27.03.2026, 19:46:51 via Wykop
  • 5
@Jest-nas-2-miliony: o kurde przypomniałes mi o fpsbanana
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
25.03.2026, 13:14:00
  • 0
Rzeczywiście ta gra jest taką perełką? Jest na promce teraz i kurde kusi.

#gry #ps5 #atomfall
Mega_Smieszek - Rzeczywiście ta gra jest taką perełką? Jest na promce teraz i kurde k...

źródło: 8ba5022a58dca478b5c8409f51416a5dc2f869d3afc59e21

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 25.03.2026, 18:56:47 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: lipa pograłem godzine i elo
  • Odpowiedz
feksz
feksz
feksz 22.03.2026, 20:37:45
  • 0
#crimsondesert #gry https://www.facebook.com/share/r/1CgwowPoRm/
feksz - #crimsondesert  #gry https://www.facebook.com/share/r/1CgwowPoRm/
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmugglerFan
SmugglerFan
22.03.2026, 21:51:06 via Wykop
  • 1
@feksz: duzo normikow ma wywalone na takie rzeczy, jeszcze beda sie klocic ze to jest poziom rdr2 xD
SmugglerFan - @feksz: duzo normikow ma wywalone na takie rzeczy, jeszcze beda sie klo...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
SmugglerFan
SmugglerFan
22.03.2026, 22:25:44 via Wykop
  • 1
@helghast: no dokladnie, normictwo lgnie do takich crapow a potem maja wyparcie ze to wcale nie sa crapy. ciekawe czy dalej czekaja az starfield bedzie uratowany przez bethesde albo przez moderow
  • Odpowiedz
AnonimoweLwiatko
AnonimoweLwiatko
21.03.2026, 04:59:20
  • 31
Dzień dobry. Idę na expa z rana. Wczoraj poloociłem life ringi z Ghouli i Time Ringi z Mumii, teraz czas na progres. Jakieś cyklopy albo wampiry, się zobaczy. Przydałoby się móc na luzie Hydry klepać bo dobry loot jest. Ogólne ciekawy serwer bo na początku z maną jest krucho. Są mana runy ale jedne użycie to 1k, nawet nie wiem ile to many daje, zaraz zerkne. Mam kilka SD, zobacze czy exhaust
AnonimoweLwiatko - Dzień dobry. Idę na expa z rana. Wczoraj poloociłem life ringi z G...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feksz
feksz
feksz 21.03.2026, 08:47:08 via Wykop
  • 0
@AnonimoweLwiatko: na jakim serwie pykasz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking