Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vookash
vookash

vookash

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1059
  • Znaleziska 987
  • Mikroblog 72
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 21

1598

BMW zajeżdża drogę i hamuje doprowadzając do wypadku na obwodnicy Gdyni

BMW zajeżdża drogę i hamuje doprowadzając do wypadku na obwodnicy Gdyni

"...film, w którym o mało nie zginęła moja córka. W ... poniedziałek 19.02.2024 godz. ok. 17.10, obwodnica Trójmiasta kierunek Gdańsk, pomiędzy węzłem Chwarzno, a węzłem Wielki Kack... w wyniku chamskiego i nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy BMW, jadąca Toyotą Yaris wpadła w poślizg próbując un

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 21.02.2024, 13:35:51
  • 906
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    wypadek
  • #
    trojmiasto
vookash
vookash
vookash 21.02.2024, 15:04:40 via Wykop
  • 2
Trochę się pani przestraszyła ale też chyba autko nie było sprawne bo nie widać i nie słychać żeby VSC interweniował
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vookash
vookash
vookash 21.02.2024, 18:41:49 via Wykop
  • 0
@orejpolenatraktore: ABS jest obowiazkowy od 2009, ESP od 2014, Yaris jest > 2011
rosso_corsa
rosso_corsa
21.01.2024, 00:19:18
  • 5
Kur#a ale jeśli to prawda co twierdzi #newag i pociągi były faktycznie sprzedane w tym drugim tanszym modelu, to pomijając nie wiadomo czy do końca właściwe postępowanie serwisowe, to cała ta #afera to jest jedno wielkie w ch#ja cięcie sps który próbował coś drutowac w pociągach do których nie mieli nawet dokumentacji. Najpierw CELOWO ZAPLACILI MNIEJ zgadzając się na serwisowanie w newagu a później kombinują jak naprawić gdzieś
rosso_corsa - Kur#a ale jeśli to prawda co twierdzi #newag i pociągi były faktycznie ...

źródło: temp_file6142145092058405429

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vookash
vookash
vookash 23.01.2024, 16:57:01 via Wykop
  • 3
@spayker: jasne, i bez wiedzy newagu ktoś powklepywał koordynaty GPS?

A skoro newag sie tak zaslania licencja to mam pytanie czy newag nabyl licencje z mozliwoscia odspedazy czy do wlasnych zastosowan i sam nielegalnie rozpowszechnia oprogramowanie?
  • Odpowiedz

368

Rekordowe przeładunki w polskich portach

Rekordowe przeładunki w polskich portach

Wojna na Ukrainie i sankcje nałożone na Rosję całkowicie odmieniły rynek przeładunków w polskich portach i łańcuchy dostaw. Gigantyczny wzrost odnotował Gdańsk, stając się w 2023 roku piątym portem w Unii Europejskiej.

Tegucikalpa
z
gs24.pl
dodany: 10.01.2024, 05:17:07
  • 61
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
vookash
vookash
vookash 10.01.2024, 23:19:29 via Wykop
  • 0
No to może jednak potrzebny jest nam ten Elbląg i przekop?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

408

Chiny czterokrotnie zwiększają eksport aut i stają się światowym liderem

Chiny czterokrotnie zwiększają eksport aut i stają się światowym liderem

Chiny przejmują prowadzenie na arenie międzynarodowej, zostając numerem jeden w eksporcie samochodów. Czy ten dynamiczny wzrost jest przejściowy, czy może stanowi początek nowej ery w globalnym handlu samochodami?

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 31.12.2023, 09:07:37
  • 133
  • #
    chiny
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
vookash
vookash
vookash 01.01.2024, 02:27:50 via Wykop
  • -1
Byłem w tym roku pierwszy raz w Chinach. Przez miesiąc. Szczerze mówiąc to nas już nie ma. To co widziałem w mieście (90% to elektryki) i na targach w Szanghaju otwarło mi oczy. Dobrze już było... Ale elektrykiem nie będę jeździł tak długo jak mnie nie zmuszą :P
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

Finał "Jednego z dziesięciu" bez Artura Baranowskiego. Wydano oświadczenie

Finał "Jednego z dziesięciu" bez Artura Baranowskiego. Wydano oświadczenie

Jeszcze nigdy teleturniej "Jeden z dziesięciu" nie budził tylu emocji. Wszystko za sprawą Artura Baranowskiego, który w jednym z odcinków "rozbił bank", czyli zgarnął maksimum punktów. Uczestnik nie dojechał jednak na Wielki Finał. Producent programu wydał oświadczenie ws. nieobecności 28-latka.

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 24.11.2023, 19:36:00
  • 227
  • #
    telewizja
  • #
    teleturniej
  • #
    1z10
  • #
    tvp
  • #
    ciekawostki
  • #
    rekord
vookash
vookash
vookash 25.11.2023, 10:44:42 via Wykop
  • 10
Coż... zdarza się. Sam do teletrunieju spóźniłem się kilka godzin - wychodząc nad ranem okazało się że w nocy ukradli mi lusterko i zeszło 2h na ogarnięcie zamiennika i wymianę a potem stałem w korku 2h. Finalnie najpierw mi powiedziano że jestem fajtłapa a potem wzięli do nagrania :P
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

232

Bus bez kierowcy? W Katowicach trwają testy pojazdu z Gliwic

Bus bez kierowcy? W Katowicach trwają testy pojazdu z Gliwic

Twórcą autonomicznego pojazdu jest gliwicki start-up Blees. Podczas jazd testowych, które do 3 listopada potrwają w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, bus porusza się po dwukilometrowej trasie rozpoczynającej się na parkingu w Muchowcu przy rolkostradzie.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 30.10.2023, 18:37:00
  • 67
  • #
    katowice
  • #
    transport
  • #
    technologia
  • #
    autobusy
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    gliwice
vookash
vookash
vookash 31.10.2023, 13:35:55 via Wykop
  • 0
Nie ma kierowcy, jest operator :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

400

Wybory i referendum. Czy można nie pobierać wszystkich kart?

Wybory i referendum. Czy można nie pobierać wszystkich kart?

W momencie wręczania członkowi komisji wyborczej dowodu tożsamości powinniśmy wyraźnie powiedzieć, że odmawiamy wzięcia karty referendalnej – co powinno zostać odnotowane w odpowiedniej rubryce w spisie wyborców. Karty już odebranej nie można zniszczyć lub wynieść z lokalu, bo jest to przestępstwo l

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 09.10.2023, 14:14:34
  • 471
  • #
    referendum
  • #
    2023
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
vookash
vookash
vookash 10.10.2023, 07:42:47 via Wykop
  • 8
O co jest ta cała afera? Idę na wybory, biorę kartę do głosowania, głosuje i wychodzę. Wybory do sejmu są osobnym bytem niż referendum. Czy nie? Na stronie PKW jest rozpisane osobno (głosowanie do sejmu i senatu) i (referendum).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
26.09.2023, 13:13:58
  • 78
Bardzo cieszy mnie rewitalizacja Kolonii Zgorzelec w #bytom 14 pustostanów(na 34 budynki kolonii tylko 20 było zamieszkałych przed rewitalizacją) dostało drugie życie. Część z nich co prawda była w takim stanie, że zostały w praktyce wewnętrznie wypatroszone i zbudowane w środku niemal od nowa, zastąpiono stropy drewniane gęstożebrowymi itp.
Irytuje mnie, że wielu ludzi ze Śląska kojarzy familoki ze slumsami, mało wartymi budynkami, które należy wyburzyć. Tymczasem do takiego stanu
ryszard-kulesza - Bardzo cieszy mnie rewitalizacja Kolonii Zgorzelec w #bytom 14 pust...

źródło: kolonia zgorzelec

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vookash
vookash
vookash 27.09.2023, 11:03:50 via Wykop
  • 0
Te zrewitalizowane domy idą na rynek pierwotny? będą TBSy czy jak?
Te domy które stoją (nierewitalizowane) to znajomy mówił kilka lat temu za półdarmo miasto sprzedawało byle ktoś to chciał odremontować.
  • Odpowiedz

383

Orlen przygniata butem inflację przed wyborami. Otrzeźwienie przyjdzie w 2024 r.

Orlen przygniata butem inflację przed wyborami. Otrzeźwienie przyjdzie w 2024 r.

Inflacja we wrześniu wyniesie 8,8 proc. - prognozują ekonomiści mBanku. Wskazują przy tym, że gdyby sytuacja na rynku paliwowym w Polsce była taka jak historycznie (a nie jest, bo Orlen 'sztucznie' obniża ceny), to sięgnęłaby 9,4 proc. W październiku różnica może być jeszcze większa.

Oline
z
next.gazeta.pl
dodany: 19.09.2023, 12:23:20
  • 59
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    polska
  • #
    polityka
vookash
vookash
vookash 20.09.2023, 06:53:39 via Wykop
  • -6
Ceny wysokie - zły Orlen bo najwyższa marża. Ceny niskie - zły Orlen bo najniższa cena ¯\(ツ)/¯
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2778

Wpłaciłem 18 tys. zł wpłatomatem mBanku, na potwierdzeniu widniał inny nr karty

Wpłaciłem 18 tys. zł wpłatomatem mBanku, na potwierdzeniu widniał inny nr karty

Artykuł dotyczy mojej osoby, wpłatomat był z placówki mBanku, okazuje się, że przykładając dwukrotnie swoją kartę, Wasze pieniądze mogą trafić zupełnie do kogoś innego. Zaraz minie miesiąc, a pieniędzy wciąż nie odzyskałem.

Grzegorz05
z
next.gazeta.pl
dodany: 22.08.2023, 09:37:58
  • 733
  • #
    mbank
  • #
    pieniadze
  • #
    bank
  • #
    wykopefekt
  • #
    bankomat
  • #
    bankowosc
vookash
vookash
vookash 22.08.2023, 11:26:43 via Wykop
  • 26
@Grzegorz05: #mbank to najgorszy syf jaki jest. Mi wymyślili kredyt który zaciągnąłem w przyszłości i dołożyli odpowiednio negatywną historię w BIKu. Prokuratura ani nikt nie pomoże żeby kredyt którego nie było zniknął z BIKu.

3589

Wypadek na S3

Wypadek na S3

Zdarzenie na S3. Według opisu filmu, kierowcy nic się nie stało. Napisał on, że policjanci którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, za winnego uznali autora nagrania w związku z nie dostosowaniem prędkości. Kierowca auta, które stało na jezdni miał dostać 150 zł mandatu za brak świateł.

Pitu33
z
streamable.com
dodany: 07.11.2022, 12:42:04
  • 532
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
  • #
    samochody
vookash
vookash
vookash 07.11.2022, 19:56:25
  • 5
Miałem identyczną sytuację z tym, że nie stał samochód tylko nieoświetlony i przesunięty znak drogowy, pas był zwężone (2m) i wyprzedzałem ciężarówkę (była obok). Dwa koła uszkodzone ale policja nie mówiła że nie dostosowałem prędkości. Tzn. mówiła że jechałem za szybko że wjechałem specjalnie i ciężarówki nie było tylko dziwnie stracili rezon jak im pokazałem zapis z kamerki. Pozwałem zarządcę drogi do sądu i jak tylko dostali pozew to wysłali przelew.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

526

mBank wprowadził weryfikację płatności kartami opartą na biometrii

mBank wprowadził weryfikację płatności kartami opartą na biometrii

Teraz przy każdej płatności kartą trzeba przepisywać głupie teksty. Walidowany jest nie tylko sam tekst ale sposób pisania. Dziękuje mbank, zespułeś kolejną usługę. #zamykamkonto

starbo
z
pl.media.mbank.pl
dodany: 04.11.2022, 22:50:26
  • 288
  • #
    mbank
  • #
    banki
  • #
    finanse
vookash
vookash
vookash 06.11.2022, 09:39:45 via Zakop
  • -2
Najgorszy bank ever to #mbank
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

679

Skoda Superb 2021 - Travel Assist obecnie nie dostępny

Skoda Superb 2021 - Travel Assist obecnie nie dostępny

Po pół roku od kupna rozpoczął się problem, który trwa a producent jedyne co zaleca to czekać na rozwiązanie. Nawet nie próbuje..

mateusz-sych
z
wykop.pl
dodany: 26.10.2022, 14:19:44
  • 337
  • #
    skoda
  • #
    superb
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    vag
  • #
    mechanikasamochodowa
vookash
vookash
vookash 27.10.2022, 09:47:57
  • 15
ten typ tak ma, w firmie mamy Octavie firmowe i to jest norma, że travel assist dzwoni z rana. Zwłaszcza jesienią jak się szyby parują czy coś. I nie tylko w PL nic z tym nie zrobią bo niemiaszki w DE też się przyzwyczaiły i wiedzą że tak ma być, nigdzie tego nie zgłaszają bo rozwiązania nie ma.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

492

przyjazd na malowniczą farmę

przyjazd na malowniczą farmę

a krowy się tylko gapio...

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 23.08.2022, 07:29:17
  • 65
  • #
    rozrywka
  • #
    swiat
vookash
vookash
vookash 23.08.2022, 11:29:50
  • 0
@niki_niki: to już dawno było ogarnięte we fiatach. W Selespeedzie po otwarciu drzwi wylączał się bieg. Ręczny był z łapy więc więcej się nie dało. Wydaje mi się jednak, że w jakimś aucie jechałem gdzie po otwarciu drzwi kierowcy robił sie Parking + hamulec. Nie trzeba czujnika w fotelu.

5255

Dostałem paczkę z Getina z listami, danymi ludzi, numerami umów, adresami...

Dostałem paczkę z Getina z listami, danymi ludzi, numerami umów, adresami...

Poinformowałem bank, mieli oddzwonić i do tej pory nikt nie oddzwonił...

Polska5Ever
z
wykop.pl
dodany: 22.08.2022, 16:03:54
  • 269
  • #
    polska
  • #
    banki
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    afera
  • #
    security
vookash
vookash
vookash 22.08.2022, 16:50:42
  • 8
odradzam ten bank. zmienilem adres polora roku nie potrafili przyjac do wiadomosci ze wysylaja pod zly adres pomimo ze przeslalem i kopie wydruku ze adres zmienilem. Cierpliwosci mi braklo, splacilem kredyt by sie uwolnic to nie potrafili go rozliczyc po czym rzekomo winien jestem po splacie kredytu 26zl extra i rozliczyli go z dodatkowymi odsetkami. Odradzam i konto zamykam.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2924

Parkingowy absurd. Stracił samochód, bo był rzadko używany

Parkingowy absurd. Stracił samochód, bo był rzadko używany

Z osiedlowego parkingu odholowano Forda Mondeo pana Zbigniewa. Mieszkańcy zgłosili, że nie jest ono używane. Wg pana Zbigniewa sam fakt nieużywania auta nie powinien być powodem odholowania, bo pojazd był myty, miał tablice, powietrze w oponach i ubezpieczenie. Ford został zezłomowany...

Szewczenko
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 10.08.2022, 14:53:43
  • 357
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    afera
vookash
vookash
vookash 10.08.2022, 16:28:58
  • 38
Bzdura. Usuwam wraki i reklamy z ulicy żeby mieć gdzie parkować i wcale nie jest to takie proste. Straż miejska musi odnaleźć właściciela i wezwać go do usunięcia pojazdu na co jest 30 dni(?). Jeśli po tym czasie nie zostanie usunięty to dopiero straż go może zabrać. Nadmieniam, że nie da się usunąć auta oblepionego reklamami z napompowanymi kołami i z ważnym przeglądem więc słaba ta historia. Auto musiało być wrakiem a
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vookash
vookash
vookash 10.08.2022, 19:24:56
  • 1
@4crypto: chcesz być mądry i robić fikołki ale Ci nie idzie.

Jak wjadę swoim autem na Twoją działkę to jedyne co możesz zrobić to mnie po nóżkach całować żebym wyjechał. Takie jest prawo. Możesz sobie dzwonić na policję straż miejską straż pożarną i gdzie chcesz i wszyscy się na Ciebie wypną. Nic mi nie zrobisz. A jak mi auto uszkodzisz to jeszcze Ciebie będą biagiety ścigać. Przećwiczone.

Możesz sobie robić
vookash
vookash
vookash 10.08.2022, 19:58:35
  • 0
@4crypto: G---o prawda ani mnie na lawetę nie weźmiesz ani mi bramy nie zamkniesz bo nie możesz ograniczać mojego prawa do dysponowania pojazdem. W obu wypadkach to Ty jesteś winny i bagieta Ci to wytłumaczy. Nawet jak sobie postawisz znak że mnie odholujesz to mnie nie możesz odholować. No chyba że na własny koszt a jak mi się coś z autem by stało to i tak za to odpowiadasz. Jakiś
vookash
vookash
vookash 10.08.2022, 20:01:06
  • 2
@GOHAN: 1. stąd, że starałem się usuwać wraki blokujące miejsca parkingowe na osiedlu czy w centrum miasta 2. stąd że próbowałem usuwać auta które parkowały na moim prywatnym terenie oznaczonym jako prywatny. Ani policja ani straż nic nie zrobią bo się nie da i możesz tylko czekać aż auto sobie pojedzie i teren ogrodzić.

2613

Energia jądrowa jest dzisiaj w Polsce niepotrzebna [WYWIAD

Energia jądrowa jest dzisiaj w Polsce niepotrzebna [WYWIAD

Wywiad, w którym dwie Panie z Partii Zielonych przekonują, że atom jest nam niepotrzebny. Zapnijcie lepiej pasy przed czytaniem.

mariollo_cabaretti
z
euractiv.pl
dodany: 08.08.2022, 10:54:31
  • 264
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    oze
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    energia
  • #
    prad
vookash
vookash
vookash 08.08.2022, 11:32:16
  • 1
Czy są jakieś thinktanki czy inne organizacje promujące atom w PL? Czy tylko zieloni i czerwoni mają siłę przebicia?
Ta spółka co buduje elektrownie atomową to chyba z PeO nawet jakieś kampanie społeczne prowadziła (może tylko jedną) a teraz nic? Cisza?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

551

RTV EURO AGD - zwraca towar jako uszkodzony i nie widzi w tym większego problemu

RTV EURO AGD - zwraca towar jako uszkodzony i nie widzi w tym większego problemu

Problemy z RTV EURO AGD - czyli nic nowego  Witam wszystkichJest to mój pierwszy wpis, dlatego odrazu przepraszam za ewentualne wtopy. Przejdźmy do sedna. **13 maja 2020** roku w sklepie RTV EURO AGD zakupiłem Macbooka. Wszystko było by ładnie/pięknie, ale w czerwcu tego roku zauważyłem, że nie...

dariopl
z
wykop.pl
dodany: 25.07.2022, 16:14:16
  • 191
  • #
    apple
  • #
    macbook
  • #
    rtveuroagd
  • #
    zakupy
  • #
    gwarancja
  • #
    reklamacja
vookash
vookash
vookash 26.07.2022, 12:30:45
  • -2
@kyjgel: na zgłoszenie usterki z tytułu rękojmii masz 8 miesięcy czyli tak jakby trwa ona 2 lata i 8 miesięcy.
vookash
vookash
vookash 28.07.2022, 06:44:46
  • 0
@xxxman1982: Trwa 24 miesiące ale możesz zgłosić później:

Trzydziestego lipca 2015 r. Marek kupił laptop w sklepie internetowym. Wada w postaci nieprawidłowo działającej karty graficznej ujawniła się 20 czerwca 2017 r., a zatem po prawie 23 miesiącach od wydania towaru. Marek może złożyć reklamację do 20 czerwca 2018 r., czyli nawet po okresie trwania odpowiedzialności sprzedawcy.
https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/

Głąby pewnie dalej będą dawać minusy

673

Nie da się kupić domu.

Nie da się kupić domu.

Nawet jak masz kasę - nie da się i już! Czyli moje perypetie związane z zakupem nieruchomości z wydawałoby się niewygórowanymi wymaganiami...

puexam
z
wykop.pl
dodany: 23.07.2022, 13:09:15
  • 412
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    nieruchomosci
  • #
    domy
  • #
    inflacja
vookash
vookash
vookash 23.07.2022, 19:08:42
  • 1
W Chorzowie stoi do sprzedania dom. Od jakiś 8-10 lat. Jak go oglądałem 8 lat temu to stał za 480kPLN, dziś już prawie 800kPLN :) Kiedyś się chyba sprzeda... NIe wiem czy to jest stan deweloperski czy jaki. Z zewnątrz ładny do zdjęcia w środku nie ma kompletnie nic nawet wylewki :P
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

309

Turbina Nord Stream 1 zmierza do Rosji

Pokaż treści 18+

Turbina Nord Stream 1 zmierza do Rosji

Kommiersant ustalił, że sporna turbina Nord Stream 1 została wysłana z Kanady do Niemiec. Rosjanie przekonują, że bez niej mogą być problemy z dostawami gazu wbrew faktom. Gazprom nie potwierdził, że po przerwie technicznej do 21 lipca eksport wróci do normy.

Biznesalert
z
biznesalert.pl
dodany: 18.07.2022, 08:24:52
  • 48
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    gaz
  • #
    kanada
  • #
    niemcy
  • #
    energetyka
vookash
vookash
vookash 19.07.2022, 07:54:44
  • 2
Ta turbina jest raczej potrzebna gdzieś indziej w Rasiji tylko ze względu na sankcje nie mogą już ich kupić. NS1 to pretekst.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.02.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking