Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
user87

user87

Dołączył 15 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 643
  • Znaleziska 374
  • Mikroblog 269
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30

579

PILNE: Nowy podatek na paliwo - to "gwóźdź do trumny"!

PILNE: Nowy podatek na paliwo - to "gwóźdź do trumny"!

Unia Europejska planuje wprowadzenie nowego podatku paliwowego, z którego pieniądze zostaną przeznaczone na transformację ekologiczną.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wrc.net.pl
dodany: 04.01.2023, 07:40:17
  • 75
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    paliwo
  • #
    energetyka
  • #
    orlen
user87
user87 04.01.2023, 10:07:18
  • 1
@brere: Ja ich "uwielbiam", ostatnio dzięki ich poradzie zatankowałem pełen bak PB95 za 4,20 zł/litr, wystarczyło że kupiłem kolejny komplet opon zimowych na polecanym przez nich serwisie z oponami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3457

Główny ekonomista Orlenu tłumaczy brak obniżek cen paliw przed nowym rokiem

Główny ekonomista Orlenu tłumaczy brak obniżek cen paliw przed nowym rokiem

"Zarzuca się nam, że skoro obniżyliśmy cenę 30 grudnia, to mogliśmy to zrobić wcześniej. Nie mogliśmy, bo sytuacja na rynku jest taka, że doprowadzilibyśmy do kolejek na stacjach"

saragossa100
z
bankier.pl
dodany: 02.01.2023, 13:26:13
  • 113
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
user87
user87 02.01.2023, 14:23:54
  • 6
Przecież nie musieli tego robić w jeden dzień, mogli schodzić z ceny stopniowo tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu (jeśli by nie chcieli na nas zarobić), no ale przecież tak się nie dało, bo paliwo staniało nagle w zakupie dopiero 30 grudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1481

2 stycznia wchodzi w życie dyrektywa Omnibus

2 stycznia wchodzi w życie dyrektywa Omnibus

Produkty sprzedawane w Polsce (i w innych krajach europejskich) nie będą mogły różnić się składem, właściwościami i jakością. Co więcej, przedsiębiorcom, którzy nie będą stosować się do tych przepisów, grozić będą srogie kary.

Qtasus2Wielgus
z
fakt.pl
dodany: 30.12.2022, 13:09:42
  • 241
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    zakupy
user87
user87 30.12.2022, 18:56:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kraxen7312: Nazwa może być i ta sama tylko z drobnym dopiskiem Polish Special Edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)

414

iPhone 15 będzie tańszy od poprzednika, który się nie sprzedaje

iPhone 15 będzie tańszy od poprzednika, który się nie sprzedaje

Nowy iPhone 14 Plus nie sprzedaje się tak, jak powinien, a następca musi naprawić to, co popsuł poprzednik

WokolTechnologii
z
wokoltechnologii.pl
dodany: 29.12.2022, 14:49:02
  • 485
  • #
    iphone
  • #
    apple
  • #
    ios
  • #
    telefony
  • #
    smartfon
  • #
    technologia
user87
user87 30.12.2022, 09:10:41
  • 1
@marcinhakiel: dokładnie, logo zobowiązuje ( ͡° ͜ʖ ͡°), Znajomy kupił Iphone 12 (bo na taki tylko go stać), mówię kup sobie etui za 40 zł (dobre jakościowo), nie.. k... musi być oryginalne za 250-300 zł :D

611

Minister edukacji zapowiada zwolnienia nauczycieli. W 2-3 lata = 100 tys. osób

Minister edukacji zapowiada zwolnienia nauczycieli. W 2-3 lata = 100 tys. osób

"Jeszcze nie w przyszłym roku zwolnienia nauczycieli, ale w perspektywie 2-3 lat na 100 proc. tak. Zwłaszcza w szkołach średnich. Wiedzą to dyrektorzy liceów. Choćby takich, jak w Prudniku, którzy nie zatrudniają dodatkowo nauczycieli, wolą dać nadgodziny" – zapowiedział Przemysław Czarnek.

Szewczenko
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 29.12.2022, 09:13:39
  • 305
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
  • #
    nauczyciele
  • #
    wydarzenia
user87
user87 30.12.2022, 09:08:38
  • -2
Może nie jest tak głupi na jakiego wygląda i chce ich dać do przedszkoli i żłobków, bo tam brakuje kadry.
Oraz w planie wielkiego resetu jest utworzenie nowych szkół zawodowych, bo za dużo jest mądrych ludzi, którzy na nich nie chcą głosować... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

596

Uwaga! Włamania do piwnic i kradzieże! Rozpoznajesz tych mężczyzn? film

Uwaga! Włamania do piwnic i kradzieże! Rozpoznajesz tych mężczyzn? film

Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu poszukują mężczyzn podejrzewanych o kradzież z włamaniem do pomieszczeń piwnicznych. Do zdarzenia doszło w

InfoMagazyn
z
wielkopolskamagazyn.pl
dodany: 16.12.2022, 08:35:16
  • 49
  • #
    wykopefekt
  • #
    wlamanie
  • #
    kradziez
  • #
    poszukiwani
  • #
    pomoc
  • #
    policja
user87
user87 16.12.2022, 23:07:03
  • 0
Źle się zaczyna dziać przez pinokio i donalda (tego co ma zimnego lecha w lodówce), że ludzie posuwają się do takich czynów, żeby dawać później w szyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj u mnie w małym do tej pory spokojnym mieście pod Łodzią, włamali się przez balkon i tylko dlatego niczego nie zabrali bo obudzili rodzinę, która tam mieszkała...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

613

Producenci telefonów to mieli kiedyś fantazję...

Producenci telefonów to mieli kiedyś fantazję...

W dzisiejszych czasach telefony komórkowe niewiele się od siebie różnią.

kornik1982
z
joemonster.org
dodany: 11.12.2022, 14:43:53
  • 497
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komorki
  • #
    telefoniakomorkowa
user87
user87 12.12.2022, 09:01:22
  • -4
@Mar0o: sezon 8 widzę, bez Michaela to już nie to samo i pomysł Sabre nie wypalił...

297

Morawiecki: Życzyłbym każdej partii takiej zadyszki po 7 latach rządzenia

Pokaż treści 18+

Morawiecki: Życzyłbym każdej partii takiej zadyszki po 7 latach rządzenia

"Jeżeli dzisiaj jeden sondaż po drugim dają nam 35 proc. lub więcej, to choć cały czas podchodzę do wszystkiego z pokorą, bo może być różnie, to mam przekonanie, że to bardzo dobry punkt wyjścia do dalszej walki" - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" premier Mateusz Morawiecki.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 11.12.2022, 16:15:25
  • 157
  • #
    polska
  • #
    pis
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
user87
user87 12.12.2022, 08:55:42
  • 0
W sensie, że za wszelką cenę walczą aby mieć jeszcze mniej poparcia, ale coś nie wychodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

928

2 miliony kobiet w Polsce to samotne matki.

Pokaż treści 18+

2 miliony kobiet w Polsce to samotne matki.

TVP: W Polsce 2 mln kobiet samotnie wychowuje dzieci. Wiele z nich żyje na utrzymaniu państwa.

konto usunięte
z
pytanienasniadanie.tvp.pl
dodany: 08.12.2022, 21:24:23
  • 594
  • #
    polska
  • #
    stulejacontent
  • #
    badoo
  • #
    hipergamia
  • #
    p0lka
  • #
    rozowepaski
user87
user87 09.12.2022, 09:35:40
  • 0
@Wardegas: to powinno być karalne, najlepiej surowo, tak żeby wytępić darmozjadów.
Niezapowiedziana kontrola i jak potwierdzi się ten scenariusz to cyk brak zasiłków, dodatków, mieszkania socjalnego itp. na zawsze. No ale PIS nie będzie walczyć ze swoim elektrolatem...

3798

Glapiński: Chleb nie jest w Polsce tak drogi jak mówią w mediach, tak samo masło

Glapiński: Chleb nie jest w Polsce tak drogi jak mówią w mediach, tak samo masło

"Sam wziąłem notes, długopis, poszedłem do sklepu i się zdziwiłem. Wbrew mediom, których właścicielem nie jest polski kapitał chleb nie jest tak drogi, jak tam mówią, tak samo masło" - relacjonuje Adam Glapiński, Prezes NBP, a zarazem przewodniczący RPP.

Szewczenko
z
money.pl
dodany: 08.12.2022, 14:45:56
  • 308
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    nbp
user87
user87 08.12.2022, 19:02:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tylko nie pytajcie premiera o cenę chleba bo się nie dowiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

976

Pracujesz w tych zawodach? Możesz wkrótce dostać list z wezwaniem do wojska

Pokaż treści 18+

Pracujesz w tych zawodach? Możesz wkrótce dostać list z wezwaniem do wojska

Ratownicy medyczni, kucharze, spawacze, kierowcy, elektrycy, informatycy (xDDDD) - szykujcie się, Ojczyzna wzywa!

konto usunięte
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.12.2022, 16:15:16
  • 479
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    pobor
user87
user87 08.12.2022, 14:53:38
  • 12
A czy Informatyków muszą koniecznie ściągać, nie mogą Oni odbyć tego szkolenia zdalnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3511

Ceny paliw na rynkach spadają, ale na orlenach trzymają się mocno.

Ceny paliw na rynkach spadają, ale na orlenach trzymają się mocno.

Kosztem ludzi sztucznie utrzymują ceny na wysokiej marży (robiąc dobrze inflacji), żeby 1 stycznia 2023 nie doznali oni szoku, kiedy VAT wróci do 23%?

raul7788
z
twitter.com
dodany: 08.12.2022, 11:36:12
  • 198
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    pieniadze
user87
user87 08.12.2022, 13:10:31
  • 1
Zapasy, po prostu mają spore zapasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

899

Minister zdrowia niedzielski mówi co dalej ze szczepionkami.

Minister zdrowia niedzielski mówi co dalej ze szczepionkami.

Oraz ile pieniędzy zostało wyrzuconych w błoto

MacGyver007
z
streamable.com
dodany: 07.12.2022, 11:00:39
  • 205
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    pandemia
  • #
    clownworld
  • #
    koronawirus
user87
user87 07.12.2022, 19:05:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adam_Prosty: przeklei się etykiety i będą to teraz szczepionki na grypę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rodzinka ministra już się szykuje z etykieciarkami :D

1028

Do Polski nadciąga śnieżyca z opadami 15-40cm sniegu na terenie całego kraju

Do Polski nadciąga śnieżyca z opadami 15-40cm sniegu na terenie całego kraju

Najnowsze prognozy opadów śniegu szokują, bo wskazują miejscami pokrywę śnieżną sięgającą nawet 15-40 cm, a w górach znacznie więcej. Śnieżyca w kilku falach ma się pojawić między około 9-13 grudnia 2022

Kamar
z
dobrapogoda24.pl
dodany: 07.12.2022, 14:30:58
  • 280
  • #
    polska
  • #
    pogoda
  • #
    zimonapierdalaj
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    klimat
user87
user87 07.12.2022, 19:01:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatunek8472: ja już robię zapasy słonych paluszków, przyda się jak zasypie osiedle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

343

Wszyscy Polacy dostaną e-skierowania na szczepienia przeciwko grypie

Wszyscy Polacy dostaną e-skierowania na szczepienia przeciwko grypie

Wszyscy Polacy mają dostać e-skierowania na szczepienia przeciwko grypie - dowiedział się nasz dziennikarz. Ministerstwo Zdrowia w najbliższych tygodniach chce wprowadzić zmianę w ustawie, by ułatwić otrzymanie preparatu.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 05.12.2022, 12:52:22
  • 319
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    szczepienia
  • #
    szczepionki
  • #
    grypa
user87
user87 05.12.2022, 19:30:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Niby szczepionka na grypę, ale na miejscu się okaże, że brak i czy może być na Covida? I tak pozbędą sie chociaż po części tych leżaków magazynowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

330

Francuzi boją się Szczęsnego. Szykują mu niespodziankę przy karnych

Francuzi boją się Szczęsnego. Szykują mu niespodziankę przy karnych

Napastnik reprezentacji Francji Antoine Griezmann nie chciał zdradzić, kto będzie wykonawcą ew. rzutów karnych przeciwko Polsce w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. "Nie zamierzam dawać Szczęsnemu żadnych informacji na ten temat" - zakomunikował.

hahacz
z
rmf24.pl
dodany: 02.12.2022, 19:56:07
  • 156
  • #
    polska
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    mundial
user87
user87 03.12.2022, 22:37:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G433N: niekoniecznie, to tylko formacja na wyjście, będzie wysunięty lewy i wycofany zielny jak zawsze.

1837

Wraca Obowiązkowa Zasadnicza Służba Wojskowa [Po Cichutku, Tylnymi Drzwiami]

Pokaż treści 18+

Wraca Obowiązkowa Zasadnicza Służba Wojskowa [Po Cichutku, Tylnymi Drzwiami]

Porucznik Piotr Powałka o powrocie zasadniczej służby wojskowej.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 02.12.2022, 19:01:35
  • 534
  • #
    polska
  • #
    sluzba
  • #
    wojskowa
  • #
    wojsko
  • #
    wojskopolskie
user87
user87 02.12.2022, 23:25:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
@KrzysztofMickiewicz: to się załatwia szkoleniami np. weekendowi, a nie k.. miesiącem na poligonie, już widzę jak będą wypłacać rodzinie kasę za to że nie ma Cie miesiąc w pracy.
user87
user87 02.12.2022, 23:29:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@gazzel: są już takie szkolenia np. "Strzelectwo dla każdego" i też myślę że by to wystarczyło, jest tam np. obsługa Glocka czy AK-47.

2885

Fakty o Kolejnych milionach na TVPiS

Pokaż treści 18+

Fakty o Kolejnych milionach na TVPiS

Fakty o tym, dlaczego warto przeznaczyć prawie 3 miliardy złotych na TVP. I czy oby na pewno warto. Orka Faktów partyjnej szczujni TVPiS. Materiał od @SzotyTV

konto usunięte
z
fakty.tvn24.pl
dodany: 01.12.2022, 21:53:27
  • 166
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpis
  • #
    bekazpisu
  • #
    ciekawostki
  • #
    tvp
  • #
    wiadomosci
user87
user87 01.12.2022, 22:38:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Andrzej-Gdynia: spokojnie, nie po to Orlen i inne państwowe spółki nas teraz doją, żeby w roku wyborczym miała być galopującą inflacja. Kasa będzie na wszystko, ale inflacja się zatrzyma albo jakimś cudem do czasów wyborów będzie powoli spadać, oczywiście dzięki kotu.

693

Po drugim golu Messi zapytał Scaloniego o wynik Arabii Saudyjskiej i...

Po drugim golu Messi zapytał Scaloniego o wynik Arabii Saudyjskiej i...

Po drugim golu Messi zapytał Scaloniego o wynik Arabii Saudyjskiej i Meksyku. Scaloni: Każdy kolejny gol dyskwalifikuje Polskę.

raul7788
z
streamable.com
dodany: 01.12.2022, 08:30:12
  • 223
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
user87
user87 01.12.2022, 14:36:25
  • 3
Matko, wielkie mi coś, po prostu Messi chciał się spotkać z Wojtkiem w finale, żeby się odegrać za tego niestrzelonego karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4396

2 miliardy na TVP? Dajcie 3, ale tak, żeby dwójka była to się nie skapną.

Pokaż treści 18+

2 miliardy na TVP? Dajcie 3, ale tak, żeby dwójka była to się nie skapną.

Cudowna telewizja.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 30.11.2022, 13:59:46
  • 277
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    tvp
  • #
    tvpinfo
  • #
    ciekawostki
user87
user87 30.11.2022, 18:28:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Inflacja? Czy Holecka znów podwyżkę chce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 9 z 11
  • >

Rafał Bujnowicz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.09.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking