Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MacGyver007

MacGyver007

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5328
  • Znaleziska 4401
  • Mikroblog 927
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
Kernwaffe
Kernwaffe
przedwczoraj, 17:37:47
  • 13
#yanek #gejzpasji #zyjzpasji Osmarkałem się ze śmiechu. Wczoraj hulajnoga 700 wyświetleń do teraz, dziś akumulator 400 w 7 godzin. Moderowanie komentarzy to było zbyt mało, stwierdził że jeszcze dla pewności dobije swój kanał reklamami sprzętu. Zaraz poleci hulajka na oeliks i będzie na rzycie z pasji
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 wczoraj, 07:22:49 via Wykop
  • 1
@Kernwaffe: ale bieda, chłopa już nawet nie stać na dokup wyświetleń jak to wcześniej robił przy recenzji hulajnogi bo oszukać firmę od której ją dostał
  • Odpowiedz
andref7
andref7
08.06.2026, 11:38:01
  • 8
#yanek #zyjzpasji no no yanek, udane łowy - picie z plazy (NIE OTWIERANE!!oneone) wiec wzial je do pusa. A na obiadek najlepszy na swiecie kurczak z pomaranczowym kolorem ktory pieknie sie blyszczy, nigdy takiego nie jadł w zyciu, coś pieknego!
andref7 - #yanek #zyjzpasji no no yanek, udane łowy - picie z plazy (NIE OTWIERANE!!o...

źródło: kurczak

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 08.06.2026, 13:29:51 via Wykop
  • 9
@tralala101: Chłop tak kanał załatwił (bo mu się znudziło nagrywanie przez 2 miesiące) że jutub mi już jego filmów nie proponuję xD po blokadzie komentarzy pewnie będzie jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
lskx
lskx
07.06.2026, 18:04:10
  • 7
#yanek
https://yanek.billy.com.pl

Cześć, kilka dni temu wrzuciłem bota zrobionego pod Waszego (nie znam uniwersum), ale wychodzi na to, ze bohater tagu nie usuwa komentarzy, albo robi to doslownie momentalnie, bo aktualizacja jest co ok. 60 minut.
Niemniej, trafił się pierwszy odstrzelony ;).
lskx - #yanek 
https://yanek.billy.com.pl

Cześć, kilka dni temu wrzuciłem bota zrobi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 07.06.2026, 18:06:28 via Wykop
  • 11
@lskx: w skrócie dla pedała xd
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
04.06.2026, 10:06:49
  • 6
Tak żeby wyświetleń nie nabijać :)

#yanek
Kamilek2323 - Tak żeby wyświetleń nie nabijać :)

#yanek

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 04.06.2026, 14:41:07 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: 4h i dalej 0 komentarza xd czyli lipa, nie będzie usuniętych komentarzy bo nie zostaną dopuszczone xd
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221
02.06.2026, 11:02:31
  • 16
#yanek Podsumowanie fikołków w filmie poniżej. Dla kontekstu, dzisiaj jest 2 czerwca 2026 czyli wtorek
- na filmie wspomniał, że jutro jest sobota (czas w filmie- 4:12), wiec może nagrywa z przyszłosci bo piątku w czerwcu jeszcze nie było? Nie mówiąc, że mówił w filmie że jest kolejny dzień
- w sklepie zrobił zakupy gdzie na jajkach jest data ważności: 12/05/2026 - no chyba że sklep sprzedaje przeterminowane produkty o
lukies2221 - #yanek Podsumowanie fikołków w filmie poniżej. Dla kontekstu, dzisiaj je...

źródło: Screenshot_229 (2)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 02.06.2026, 14:01:19 via Wykop
  • 14
@lukies2221: fani się martwią, a ten ich w wuja robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
MacGyver007 - @lukies2221: fani się martwią, a ten ich w wuja robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: Screenshot_20260602_160008_YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
krzychuu3
krzychuu3
krzychuu3
03.05.2026, 09:26:25
  • 19
znudziło mu się xDD

#yanek
krzychuu3 - znudziło mu się  xDD

#yanek

źródło: 1000054237

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 04.05.2026, 19:58:07 via Wykop
  • 1
@JAJAnek: mało tego chłop ma już prawie 36 lat, jest wicemistrzem polski (na 2 startujących) w siłowaniu na lewą rękę, jest byłym liderem sportu w decathlonie, pewnie jest też dietetykiem i trenerem personalnym, posiada własną siłownię, a nigdy w życiu formy nie zrobił xD
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 04.05.2026, 22:50:04 via Wykop
  • 1
Jakby ktoś chciał to janek was poprowadzi by zbudować formę na lato 🤣
MacGyver007 - Jakby ktoś chciał to janek was poprowadzi by zbudować formę na lato 🤣
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 14.04.2026, 12:53:43
  • 1
#yanek janku wróć, tęsknimy
Następna jak janek trolluje swoich widzów co do minimetra
MacGyver007 - #yanek janku wróć, tęsknimy 
Następna jak janek trolluje swoich widzów ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
11.04.2026, 06:54:19
  • 7
Taka z rana filozofia jankizmu przy sobocie. On jest po prostu NIE MO ŻLI WY. Swoją drogą, ten post jest chyba dowodem, że relacja z bratem ma sie dobrze. Akcja z wielkanocy zrobiona pod ruch w komentarzach. Ach, co się nie robi dla tych 15 wyświetleń.
#yanek
Stachanowiec_yt - Taka z rana filozofia jankizmu przy sobocie. On jest po prostu NIE ...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 11.04.2026, 11:07:34 via Wykop
  • 6
@Stachanowiec_yt: janek żyje w ogromnym dostatku, rodzice nie muszą już mu nigdy więcej wysyłać pasztetów z Polski
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
07.04.2026, 22:21:17
  • 28
Kolejny brat poznał się na parszywym charakterze Janka xD. Tym razem Łukasz Skordenąs.
#yanek
bbul44 - Kolejny brat poznał się na parszywym charakterze Janka xD. Tym razem Łukasz ...

źródło: chrome_22DpYDdqwq

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 08.04.2026, 07:59:12 via Wykop
  • 6
@alex-san: nie wiesz co tam było w poście napisane? Dzięki Łukasz nie byłem samotny w wielkanoc? Xd czy może nie byłem głodny, nie wydałem nawet centa, a nażarłem się jak świnia🤣
MacGyver007 - @alex-san: nie wiesz co tam było w poście napisane? Dzięki Łukasz nie b...

źródło: Screenshot_20260408_095821_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 08.04.2026, 08:25:34 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: jest dalej ten post? Czy spadły tylko komentarze?
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 08.04.2026, 16:39:23 via Wykop
  • 4
@lukies2221: żyt wpadł na wielkanoc z pustymi rękami, pewnie nawet dzieciakom słodyczy nie przyniósł i zadowolony, on myślał, że jak dał łukaszowi darmową hulajnogę to do końca życia jest wkupiony xD znając go to dzieciakom przyniósł jakieś śmieci pozbieranie na plaży, jakieś gumki na ręce czy coś xD
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 06.04.2026, 09:31:49
  • 17
#yanek janek musisz
MacGyver007 - #yanek janek musisz

źródło: Screenshot_20260406_112850_Vinted

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007
Autor
06.04.2026, 09:35:06 via Wykop
  • 14
Do kompletu taką czapkę jeszcze i następnym razem skradniesz serce szwedce na dużym parkingu na mierzei
MacGyver007 - Do kompletu taką czapkę jeszcze i następnym razem skradniesz serce szwe...

źródło: Screenshot_20260406_113108_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
06.04.2026, 09:37:33 via Wykop
  • 0
@swinkapl: nie pomyślałem, że to aż 3 dni życia. To może zrzutka
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
06.04.2026, 09:48:59 via Wykop
  • 16
Klasa czy obciach?
MacGyver007 - Klasa czy obciach?

źródło: Screenshot_20260406_114818_Grok

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
06.04.2026, 11:11:14 via Wykop
  • 0
Jeszcze jakby taką strzałą podjechał pod szwedkę to może by co było
MacGyver007 - Jeszcze jakby taką strzałą podjechał pod szwedkę to może by co było

źródło: Screenshot_48

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
06.04.2026, 11:24:05 via Wykop
  • 4
Wsiadaj mała, drzwi na złomie bo na wachę brakło
MacGyver007 - Wsiadaj mała, drzwi na złomie bo na wachę brakło

źródło: image-2

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
06.04.2026, 12:15:42 via Wykop
  • 0
@TonyMalin: teraz będzie próbował swoich sił z vikosem xd
MacGyver007 - @TonyMalin: teraz będzie próbował swoich sił z vikosem xd

źródło: Screenshot_52

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 03.04.2026, 15:43:40
  • 10
#raportzpanstwasrodka Ktoś zwietrzył biznes na klapku xD
MacGyver007 - #raportzpanstwasrodka Ktoś zwietrzył biznes na klapku xD

źródło: Screenshot_46

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bimbas
Bimbas
Bimbas
03.04.2026, 18:20:04 via Wykop
  • 0
@MacGyver007: To koszulka firmowa Old Macdonald
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18
25.03.2026, 12:04:22
  • 16
#yanek co normalni ludzie przywożą jako upominek z grecji? Ano oliwę z oliwek, oliwki, słodycze, jakiś a-----l, być może sery mając lodówkę.
Co przywozi cyborg? Słodzony napój gazowany ze sklepu 70 eurocentów za sztukę xD Obdarowani muszą skakać ze szczęścia na widok takich podarunków
szkolna18 - #yanek co normalni ludzie przywożą jako upominek z grecji? Ano oliwę z ol...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 26.03.2026, 13:17:17 via Wykop
  • 2
@Stachanowiec_yt: pamiętasz może jak kupował te chałwy i mówił że on chałwy nie lubi, ale te są dobre? 6 lat temu jakoś lubiał, kupił sobie na "osłodzenie życia" xd
MacGyver007 - @Stachanowiec_yt: pamiętasz może jak kupował te chałwy i mówił że on ch...

źródło: Screenshot_20260326_141621_YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 20.03.2026, 20:06:06
  • 12
#yanek Nasz gagatek przestał mówić "najlepszy na świecie, najlepszy w moim życiu" teraz jest "najlepszy na wyprawie", bądz "najlepszy w 2025, 2026" xD wykopu nie czyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamilek2323
Kamilek2323
20.03.2026, 20:30:20 via Wykop
  • 14
@MacGyver007: jestem pewien, że jakby serio wykopu nie czytał to bingo byśmy r-------i w trzy odcinki xD
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
21.03.2026, 05:21:58 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: dokładnie xD
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 16.03.2026, 19:54:24
  • 2
Dowiedziałem się z lajwa, że janek nie myje busa nie dlatego, że się szczypie na każde euro tylko dlatego, że odstrasza w ten sposób potencjalnego złodzieja bo bus wygląda na dziadowego xDDD
#yanek
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007
Autor
16.03.2026, 20:00:31 via Wykop
  • 0
@rafiik: jeszcze jak, pewnie byłaby najlepsza na świecie
  • Odpowiedz
Halinek11
Halinek11
Halinek11
14.03.2026, 17:03:19
  • 18
#yanek ej ale serio janio tworząc to wielkie ogromne g---o (teledysk) na 100% musiał myśleć, że to jest zajebiste, ogarnie mnóstwo wyświetleń i ogólnie sława, on to oglądał w ogóle przed puszczeniem oglądał?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 14.03.2026, 19:43:23 via Wykop
  • 3
@Halinek11: On chyba myślał, że jak zrobi numer ai w greckim temacie to wystrzeli z wyświetleniami jak ten k---s records
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 14.03.2026, 13:43:12
  • 5
Wy też po treningu zapodajecie tosty z nutellą? xd do tego banan i napój. Cukier z cukrem popije cukrem
#yanek
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007
Autor
14.03.2026, 13:48:39 via Wykop
  • 3
@jestemasem: tego gówna 20 lat nie jadłem
MacGyver007 - @jestemasem: tego gówna 20 lat nie jadłem

źródło: 2560

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
14.03.2026, 14:06:43 via Wykop
  • 0
@jestemasem: no chyba się nie zrozumieliśmy
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
14.03.2026, 17:45:22 via Wykop
  • 0
@EjniaKK: w ostatnim odcinku powiedział, że uwielbia słodycze
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 14.03.2026, 11:58:08
  • 8
No i w pisdu i eksplodował, ale siara xD
#yanek
MacGyver007 - No i w pisdu i eksplodował, ale siara xD
#yanek
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007
Autor
14.03.2026, 12:02:52 via Wykop
  • 1
@rafiik: nawet sam skomentowałem, ale coś się chyba faktycznie popsuło
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
14.03.2026, 12:09:58 via Wykop
  • 1
@rafiik: a może tych komentarzy jest tyle, że jutuba nie wyrabia z publikowaniem
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007
Autor
14.03.2026, 13:28:41 via Wykop
  • 0
@polaczek-typowy: tak to ten film co kolega wyżej napisał, on jest chyba normalnie dostępny na jego kanale, ale nie pamiętam który to
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
12.03.2026, 23:53:33
  • 10
#yanek możliwe, że ta stylówka z ostatniego odcinka jest wstępem do tego super teledysku z piosenką AI który powinien się okazać 14 marca xd z jego umiejętnościami montażu to będzie prawdziwe cudo w tym outficie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 13.03.2026, 09:51:20 via Wykop
  • 20
@rafiik: to będzie prawdziwy █▬█ █ ▀█▀
MacGyver007 - @rafiik: to będzie prawdziwy █▬█  █  ▀█▀

źródło: 1add1d7b38eb802780914c9ff570b4ab

Pobierz
  • Odpowiedz
MacGyver007
MacGyver007 13.03.2026, 09:55:04 via Wykop
  • 2
Pamiętacie jak janek dymał pół dnia ulicą do włoskiego mechanika? XD tak mi się skojarzyło
MacGyver007 - Pamiętacie jak janek dymał pół dnia ulicą do włoskiego mechanika? XD ta...
  • Odpowiedz
Halinek11
Halinek11
Halinek11
12.03.2026, 16:42:16
  • 14
#yanek spotykasz takiego typa w koszuli, która twoja matka wyrzuciła do kontenera na ciuchy 15 lat temu, w Grecji co robisz?
Halinek11 - #yanek  spotykasz takiego typa w koszuli, która twoja matka wyrzuciła do ...

źródło: IMG_3871

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 12.03.2026, 21:21:17 via Wykop
  • 0
@Halinek11: poszedłby choć raz w życiu do fryzjera na wyprawie, co za skąpiradło
MacGyver007 - @Halinek11: poszedłby choć raz w życiu do fryzjera na wyprawie, co za s...

źródło: Screenshot_20260312_222107_YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
xaro
xaro
07.03.2026, 10:41:33
  • 2
sprawne oko śmieciarza-złomiarza

#yanek
xaro - sprawne oko śmieciarza-złomiarza 

#yanek

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacGyver007
MacGyver007 07.03.2026, 11:59:38 via Wykop
  • 13
@xaro: przypomniało mi się jak z policjantem chcieli złom jumać.. "stary ile to moze być... nagrywasz?" XD
MacGyver007 - @xaro: przypomniało mi się jak z policjantem chcieli złom jumać.. "star...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking