Była padnięta skrzynia.
Pani mnie uświadomiła, ze skrzynią jest chwilę po naprawie właśnie w tym serwisie, zapłacili kupę kasy, ponownie padła,
Zobaczyłem uszkodzony przewód od filtra oleju, ciekło z niego i wyciekł prawie cały olej.
Pani stanowczo.odradzala.ten serwis.











Czego nie rozumiecie?
Złodzieje w rękawiczkach.
A ja na badanie kręgosłupa mam czekać ponad rok lub muszę iść prywatnie to szybciutko za 400zl.za 15 minut.