Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
testmail
testmail

testmail

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1771
  • Znaleziska 521
  • Mikroblog 1250
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
  • Dodane (38)
  • Komentowane (508)
  • Plusowane (704)
Cinoski
Cinoski
02.05.2026, 19:07:45
  • 784
No i mi tata umarł w wieku 79 lat
#smierc #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
02.05.2026, 19:09:09 via Wykop
  • 560
@Cinoski: Wyrazy współczucia mireczki. Jak na faceta dożył pięknego wieku.
Trzymaj sie miras.
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
Autor
02.05.2026, 19:19:01 via Wykop
  • 216
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Matias107
Matias107
25.04.2026, 06:54:04
  • 1085
Wczoraj wieczorem umarł mi ojciec. Był dla mnie najważniejszym człowiekiem. On jedyny byl dla mnie zawsze życzliwy. A ja nie czuje nic oprócz ogromnej złości
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurekDomowy
KurekDomowy
KurekDomowy
25.04.2026, 06:57:25 via Android
  • 330
@Matias107: wspolczuje
  • Odpowiedz
Victor_Manzon
Victor_Manzon
25.04.2026, 07:11:11 via Wykop
  • 279
@Matias107: wyrazy współczucia; trzymaj się
  • Odpowiedz
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus
18.04.2026, 19:12:14
  • 283
Żydzi celowo mordują kierowców zakontraktowanych przez UNICEF wiozących wodę dzieciom w Gazie, ale dużo większym problemem i przestępstwem w Polsce jest wytykać takie barbarzyństwa.

#iran #wojna
TrudnyMinus - Żydzi celowo mordują kierowców zakontraktowanych przez UNICEF wiozących...

źródło: fff

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

projekt-wswswsws
projekt-wswswsws
projekt-wswswsws
18.04.2026, 19:14:40 via Wykop
  • 109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham
18.04.2026, 21:07:37 via Wykop
  • 8
@TrudnyMinus: Spoko, dalej nie daje to racji nazistom ani nie znaczy nic innego, że rozliczeni za to powinni być Netanyahu i jego sługusy.
  • Odpowiedz
Alduviel
Alduviel
Alduviel
17.04.2026, 17:44:36
  • 1999
Proszę o modlitwę za moją Mamę, żeby wyszła ze szpitala do domu.

#modlitwa #katolicyzm
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
17.04.2026, 17:46:50 via Wykop
  • 475
@Alduviel: pomodlić to może nie, ale będę trzymał kciuki
  • Odpowiedz
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
17.04.2026, 19:01:45 via Android
  • 206
@Alduviel daj jej Bozia zdrówko
  • Odpowiedz
QQ__QQ
QQ__QQ
QQ__QQ
16.04.2026, 03:26:46
  • 87
#gif #heheszki
QQ__QQ - #gif #heheszki

źródło: 1000019606

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eternal_slavo
eternal_slavo
16.04.2026, 08:19:09 via Wykop
  • 34
@QQ__QQ: więc to tak wygląda jak komuś cały peron odjeżdża xD
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd
15.04.2026, 10:54:09
  • 19
Takie małe #chwalesie bo potrzebuję się podbudować psichicznie :/

Samo wstawienie prysznica jakieś 3 roboczodni samemu ᕙ( ͡º ͜ʖ͡º)ᕗ bo oczywiście nachlać się w weekend jest z kim, ale jak chcesz żeby ci ktoś pomógł to każdy ratuje świat. Więc musisz wołać żonę, żeby ci pomogła wtachać na pierwsze piętro i zamontować 40kg taflę szkła
(・へ・) Przy okazji pilnujesz żeby nie stało
BeginEnd - Takie małe #chwalesie bo potrzebuję się podbudować psichicznie :/

Samo ws...

źródło: prysznic_diy

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
15.04.2026, 11:18:03 via Wykop
  • 5
@BeginEnd: git robota, szacun

pamiętaj tylko że po pierwszym prysznicu będziesz podchodził do tej kabiny po raz 3 jak okaże się, że dalej po silikonowaniu gdzieś chujstwo przecieka
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
15.04.2026, 11:34:50 via Wykop
  • 5
@ValtteriBottas: papaj na drogę temu kto będzie to kiedyś musiał demontować (pewnie to będziesz ty sam xD)
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
11.04.2026, 05:49:51
  • 1302
Dzień dobry. Chciałem się tylko pochwalić, że w wieku 43 lat dorobiłem się 90m2 bez kredytu we Wrocławiu w spokojnej dzielnicy. Dziękuję
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadia_
Nadia_
11.04.2026, 06:09:56 via Wykop
  • 415
@Maly_Jasio: dobrze Jasiu
  • Odpowiedz
liz_mi_piety
liz_mi_piety
11.04.2026, 06:14:32 via Wykop
  • 596
@Maly_Jasio: i to jest dobra wiadomość. Powodzenia w dalszym budowaniu majątku!
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
07.04.2026, 19:34:25
  • 1858
Historyczna lista obecności na koniec świata

#wojna #iran
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nutrition
Nutrition
07.04.2026, 19:38:55 via Wykop
  • 170
@moj_wykopowy_login: Czas skończyć tą symulacje
  • Odpowiedz
greenlud
greenlud
07.04.2026, 20:08:33 via Android
  • 354
@moj_wykopowy_login: ile to już końców świata przeżyłem. Ten może nie okazać się ostatnim xD Jutro pomarańczowy cesarz powie, że jednak się nie zgadza na zagładę i daje im jeszcze 48 godzin. Albo i nie xD
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
03.04.2026, 17:43:27
  • 1652
wszystkich plusujących ten wpis zawołam we wrześniu jak mi się przypomni
Teuvo - wszystkich plusujących ten wpis zawołam we wrześniu jak mi się przypomni

źródło: 1000024218

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
03.04.2026, 17:56:56 via Wykop
  • 260
@Przypomnienie przypomnij 1.09.2026 o 10:00
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
03.04.2026, 17:57:24 via Wykop
  • 850
@vieniasn: Za 5 miesięcy (01/09/2026, 10:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
26.03.2026, 13:04:45
  • 365
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
26.03.2026, 13:07:53 via Wykop
  • 303
@duzy_krotki: Ale oni mają nasrane we łbach
  • Odpowiedz
KurczakiZiemniakiPorosty
KurczakiZiemniakiPorosty
KurczakiZiemniakiPorosty
26.03.2026, 13:19:38 via Wykop
  • 172
@SoluszkiPalone: Religijni i konserwatywni Żydzi, to jedna z najbardziej rasistowskich, nacjonalistycznych, fanatycznych grup w historii ludzkości. Co prawda część z nich, czyli ortodoksyjni nie uznają państwa Izrael, ale są też pozostali. Oczywiście nie wszyscy Żydzi na szczęście zaliczają się do tej grupy
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
05.03.2026, 10:35:14
  • 1286
„NIKT NIE CHCE UMRZEĆ ZA IZRAEL”

Amerykański żołnierz piechoty morskiej Brian McGinnis został wyrzucony z posiedzenia senatu za to, że wstał i powiedział to, co wszyscy myślą.

#izrael #iran #usa #wojna #geopolityka #trump #swiat #bekazprawakow
saakaszi - „NIKT NIE CHCE UMRZEĆ ZA IZRAEL”

Amerykański żołnierz piechoty morskiej B...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
05.03.2026, 10:52:21 via Wykop
  • 800
@saakaszi: złamali mu przy tym rękę.
  • Odpowiedz
alaniedajemupaly
alaniedajemupaly
05.03.2026, 11:37:46 via Android
  • 1028
@saakaszi: A potem Musk pierdzi coś o wolności słowa w UE
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
23.02.2026, 19:29:03
  • 1502
Dostałem telefon ze szpitala, że jednak mój ojciec umarł o 19:40... 20 lat temu chowałem matkę to teraz ojca. Niech mu ziemia lekką będzie (╥﹏╥)
#samotnosc #depresja #zalesie #rodzina

https://wykop.pl/wpis/85123967/ojciec-na-intensywnym-oddziale-kardiologicznym-oka
TiniMini - Dostałem telefon ze szpitala, że jednak mój ojciec umarł o 19:40... 20 lat...

źródło: tapeta-palacy-sie-znicz

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
23.02.2026, 19:37:16 via Wykop
  • 580
@_TiniMini_: wyrazy współczucia (╥﹏╥) trzymaj się tam mocno kolego
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
Autor
23.02.2026, 19:50:24 via Android
  • 256
@ziomal7264351: szkoda mi klawiatury na ciebie
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
11.02.2026, 22:00:29
  • 145
11 lutego - środa - telegraficzne podsumowanie dnia #mmmecz
◯‍◯‍◯‍◯‍◯ Igrzyska Olimpijskie 2026

Dziś bardzo blisko medalu był Damian Żurek na 1000 m w łyżwiarstwie szybkim, zabrakło 0,07 sekundy, ale wierzę, że na 500 m będzie lepiej.

❄️ Finały 🏅
mmmMMM - 11 lutego - środa - telegraficzne podsumowanie dnia #mmmecz
◯‍◯‍◯‍◯‍◯ Igrzys...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolorollo
bolorollo
11.02.2026, 22:09:48 via Android
  • 5
Mocno trzymam kciuki jutro za Niewińskiego, jest w formie. Uwielbiam oglądać short tracki i liczę na medal.
  • Odpowiedz
bolorollo
bolorollo
11.02.2026, 22:57:33 via Android
  • 2
@razdwatrzy55: tak, jutro ćwierćfinał na 1000 m w short track.

Wiesz, zawsze są jakieś czarne konie. A ja typa lubię i mu kibicuję. Tym bardziej że te krótkie tory to często loteria, kontakty i szybkie emocje.
  • Odpowiedz
Janek_dzbanek
Janek_dzbanek
09.02.2026, 19:48:28
  • 1199
#skoki #sport #mediolan2026 #polska

Historyczna lista obecności! SREBRNY MEDAL DLA KACPRA TOMASIAKA NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH MEDIOLAN 2026 NA SKOCZNI NORMALNEJ!
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
09.02.2026, 19:49:45 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KisielRock
KisielRock
09.02.2026, 19:51:14 via Wykop
  • 109
@202492: czyli co, jednak nie cieszymy się że srebra młodzika?
  • Odpowiedz
Kagernak
Kagernak
03.01.2026, 08:03:13
  • 310
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loginnawykoppl
loginnawykoppl
03.01.2026, 08:45:49 via Wykop
  • 476
@Kagernak:

zacząć Amerykanie i Wenezuelczycy


A w 1939 zaczęli Niemcy i Polacy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
03.01.2026, 08:57:07 via Wykop
  • 83
@Kagernak: Ponoć w kolejce czekają już
chiński atak na Tajwan, kacapski na Bałtów, groźna planetoida, erupcja superwulkanu, zabójczy grzyb zamieniający ludzi w zombie oraz atak kosmitów. Nie wiem natomiast w jakiej kolejności.
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
01.01.2026, 19:27:21
  • 1300
Witam wszystkich w 2026 roku.
W roku 2021 tym wpisie: https://wykop.pl/wpis/60766409/nie-spisalem-sie-zawolam-kazdego-plusujacego-jesli
obiecałem, że zawołam plusujących, jeśli dostanę karę za nie spisanie się w spisie powszechnym.

Co prawda w komentarzu obiecałem zawołać za rok, ale główny wpis mówił o wołaniu w przypadku kary a warunek nie został spełniony, więc mam czyste sumienie, a fakt, że wołam po ponad 4 latach jest w tym wypadku nawet na korzyść, bo im więcej minęło, tym większe prawdopodobieństwo, że
@krucjan +3672
Nie spisałem się, zawołam każdego plusującego, jeśli dostanę 5k kary.

#spis #spispowszechny
więcej
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
01.01.2026, 19:28:42 via Android
  • 518
@krucjan
Jestem_Tutaj - @krucjan

źródło: temp_file670837614203742716

Pobierz
  • Odpowiedz
piorun_burzowy_niskonapieciowy
piorun_burzowy_niskonapieciowy
01.01.2026, 19:31:22 via Android
  • 238
@krucjan to już 4 lata? Jak ten czas z--------a...
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
31.12.2025, 22:05:39
  • 2882
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam dokładnie o 23:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2026 był lepszy, czy gorszy od 2025. W komentarzu MOŻECIE ZOSTAWIĆ dla siebie wiadomość.

Wpis z 2024 roku: https://wykop.pl/wpis/79586977/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wołam plusujących z 2023 roku: https://wykop.pl/wpis/74393891/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wpis z 2022 roku: https://wykop.pl/wpis/69776257/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
2021: https://www.wykop.pl/wpis/62795189/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl/
@jmuhha +4930
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam dokładnie o 19:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2025 był lepszy, czy gorszy od 2024. W komentarzu MOŻECIE ZOSTAWIĆ dla siebie wiadomość.

Wołam plusujących z 2023 roku: https://wykop.pl/wpis/74393891/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
Wpis z 2022 roku: https://wykop.pl/wpis/69776257/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl
2021: https://www.wykop.pl/wpis/62795189/wszyscy-ktorzy-spedzaja-ten-sylwester-z-wykopem-pl/
Wpis z 2020 roku: https://www.wykop.pl/wpis/54580051/wszyscy-ktorzy-spedzaja-sylwestra-z-wykopem-plusuj/
więcej
jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawołam...

źródło: image

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndresIniesta
AndresIniesta
31.12.2025, 22:17:15 via Wykop
  • 104
@jmuhha:
AndresIniesta - @jmuhha:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Hawwa
Hawwa
Hawwa
31.12.2025, 22:17:56 via Wykop
  • 126
Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, bez względu na to, co to szczęście dla Was oznacza - niech każdy odnajdzie w nim dla siebie jakąś jego cząstkę. Wasze zdrówko, Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Hawwa - Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, bez względu na to, co to szczęście ...

źródło: open-a-champagne-bottle

Pobierz
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
30.12.2025, 21:46:06
  • 1242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caracas
Caracas
Autor
30.12.2025, 21:46:32 via Android
  • 223
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
Autor
30.12.2025, 22:26:07 via Android
  • 143
@deptacz_gnoju: https://en.wikipedia.org/wiki/Schering_AG
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
23.12.2025, 12:12:18
  • 6141
Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam wygląda #indekskebaba
Inflacja została opanowana, stopy procentowe spadają, nawet ceny nieruchomości spadają. A co z kebabami?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku

10.01.2022 - cena 28,30 zł
@szcz33pan +5451
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji
więcej
szcz33pan - Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam...

źródło: Indeks_Kebaba_2025_grudzien

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goronco
Goronco
23.12.2025, 12:13:22 via Android
  • 1205
@szcz33pan nareszcie koniec tego chorego rajdu. Dziękuję pan #ko
  • Odpowiedz
Fetas64
Fetas64
23.12.2025, 12:15:12 via Android
  • 1310
Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3
Fetas64 - Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3

źródło: 1000065964

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 36
  • Strona 1 z 36
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.01.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.07.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking