Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
secs

secs

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19996
  • Znaleziska 4679
  • Mikroblog 15317
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 7
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
20.01.2026, 19:28:53
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 20.01.2026, 21:38:58 via Wykop
  • 2
Chiny prócz Tybetu i pomniejszych konfliktów granicznych nie mają na swoim koncie właściwie żadnych napaści zbrojnych


@NaczelnyWoody: a to dobra, czyli te obozy koncentracyjne dla ujgurów można już wybaczyć/zapomnieć?
  • Odpowiedz

1057

Pani Dagmara z kanału YT Bryki Dagmary niszczy zabytek

Pani Dagmara z kanału YT Bryki Dagmary niszczy zabytek

Wystarczy wjechać gruzem tam gdzie nie wolno, pozostawić około 2 tonowy pojazd na zabytku i koszty naprawy zabytku pokryję podatnik a tam jakieś pozwolenie za które trzeba płacić to dla norników jest...

Vraagno
z
wykop.pl
dodany: 19.01.2026, 23:58:03
  • 301
  • #
    brykidagmary
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    afera
secs
secs 20.01.2026, 15:50:24 via Wykop
  • -2
Powinien robić swoje i nie mówić za dużo


@Ghost7rider: kim ty jesteś xd
MarianKonopnicki
MarianKonopnicki
17.01.2026, 18:31:49
  • 10
Przed chwilą moja różowa głośno zastanawiała się, czy karły też zostają sędziami, a jeśli tak to czy mówi się do nich wysoki sądzie.

#heheszki #logikarozowychpaskow #pasjonaciubogiegozartu #czarnyhumor
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 17.01.2026, 19:26:05 via Wykop
  • 1
@MarianKonopnicki: do sędziego nie mówi się wysoki sądzie, "wysoki sąd" oznacza instytucje w której się znajdujesz
  • Odpowiedz
secs
secs 19.01.2026, 15:59:15 via Wykop
  • 0
@cebekk: Panie Sędzio
  • Odpowiedz
armiakrolewska
armiakrolewska
17.01.2026, 18:10:31
  • 0
Zauważyliście ostatnimi czasy że kobiety są arąganckie, agresywne, narcystyczne, leniwe i jedyną wartość jaką mają to filmiki czy zdjęcia swoich narządów rodnych?

Brzydsze zderzają się z rzeczywistością i zauważają że nie są wartością dodatnią dla świata i malują włosy na przeróżne kolory i wypisują/mówią swoje wysrywy dookoła? Te ładniejsze szukają bogatych, a potem zabierają im majątek wmawiając wszystkich dookoła, że to one doszły do tego majątku?

#kobiety #szmaty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 17.01.2026, 19:31:38 via Wykop
  • 0
arąganckie


@armiakrolewska:
  • Odpowiedz
ziomgaltestowy
ziomgaltestowy
16.01.2026, 13:19:59
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 16.01.2026, 14:42:12 via Wykop
  • 0
A potem patrzysz na znajomych:

- chlopy tyrają na wysokości, w brudzie, a kobiety w korpo albo sprzedajac kosmetyki

- gdy są niezadowoleni z wynagrodzenia mężczyźni zmieniaja pracę, a kobiety czekają na podwyżkę

- mężczyźni inwestują na giełdzie i w krypto, a kobiety lokaty albo obligacje (i wtedy jest wielki szok ze Pani inwestor taka zaradna :D)

- mężczyźni hobbistycznie jadą w góry, a kobiety po parku na rowerze

- mężczyźni otwierają własna działalność / wyprowadzają sie
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
16.01.2026, 09:30:08
  • 1042
Clown woorld xD

#trump #usa #polityka
josedra52 - Clown woorld xD

#trump #usa #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 16.01.2026, 11:46:39 via Wykop
  • 1
Sama Wenezuelka nie miała pewnie za dużo do gadania bo w sekundę by ją zapakowali do helikoptera xD


@Kiedys_Mialem_Fejm: debil
  • Odpowiedz
raszko754
raszko754
14.01.2026, 23:33:50
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 15.01.2026, 00:04:05 via Wykop
  • 0
@raszko754: była kiedyś na youtube taka przeróbka z dragon balla z tą piosenką, nie moge tego znalezc
  • Odpowiedz
Monsieur_V
Monsieur_V
14.01.2026, 22:40:59
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 14.01.2026, 23:20:50 via Wykop
  • 0
żeby szybciej info mieć nawet jak fake


@Monsieur_V: XD
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
14.01.2026, 13:07:17
  • 3868
Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli kontynuacja wpisu jak wystrychnąć na dudka pośrednika nieruchomości

W skrócie:
- znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie
- na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi)
- spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
cojestkurdenocjest_kurde - Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) cz...

źródło: W-czym-moz%CC%87e-pomo%CC%81c-Ci-notariusz-urban.one-min-scaled-2360x1036_c

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 14.01.2026, 16:20:53 via Wykop
  • 0
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: #thebestofmirko
  • Odpowiedz
Vaclav
Vaclav
13.01.2026, 10:41:52
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 13.01.2026, 12:21:03 via Wykop
  • 2
Mało? Witamy w SCT! Masz Skodę 1.0 z 2002 r.?

Adios, przepuść panią w Audi Q8 4.0 V8 TDI.


@Vaclav: Nie rozumiem tego argumentu?
  • Odpowiedz
Romek_trybik_ewolucji
Romek_trybik_ewolucji
12.01.2026, 21:18:13
  • 199
Czy myślisz że w końcu ludzie zauważa że to wszystko wałek @Lardor
Romektrybikewolucji - Czy myślisz że w końcu ludzie zauważa że to wszystko wałek @Lar...

źródło: SmartSelect_20260112_221731_Free Adblocker Browser

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 12.01.2026, 22:41:53 via Wykop
  • 110
@Romek_trybik_ewolucji: Co mają lasy amazońskie do tego że nie chce wdychać spalin twojego 20 letniego opla corsy?
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
12.01.2026, 21:03:50
  • 282
żaden nie chciał odpuścić xD #polskiedrogi
nieocenzurowany88 - żaden nie chciał odpuścić xD #polskiedrogi
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 12.01.2026, 22:41:05 via Wykop
  • 3
Podziękujcie pisiorom za wprowadzenie kretyńskich przepisów których nikt nie chciał


@Tomek3322: Iksde, chłopak sobie napewno powtarzał w głowie "mam pierwszeństwo mam pierwszeństwo mam pierwszeństwo" XD
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
12.01.2026, 15:05:08
  • 8
#heheszki #wykop
Afrobiker - #heheszki #wykop

źródło: 1000003463

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 12.01.2026, 15:35:19 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: było i nadal jest, po prostu teraz masz w równej ilości informacje i dezinformacje
  • Odpowiedz
Vanderwill
Vanderwill
09.01.2026, 14:10:28
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 09.01.2026, 16:10:43 via Wykop
  • 7
Pieszy ma zachować szczególną ostrożność, a pierwszeństwo nabywa w momencie wchodzenia na przejście


@cebekk: Na filmie laska jest już pod koniec przejścia kiedy zostaje potrącona xD Miała pierwszeństwo od samego początku
  • Odpowiedz
secs
secs 09.01.2026, 16:47:20 via Wykop
  • 5
Jak jesteś na tyle świadomy, żeby poruszać się samemu, to nie wchodzisz na jezdnię bez upewnienia się, że za chwilę nie wpieprzy się w Ciebie tona żelaza.


@cebekk: Nie zmienia faktu że miała pierwszeństwo i 100% winy leży po stronie kierowcy. Jakbyś przejeżdżał przez skrzyżowanie samochodem, i na czerwonym świetle w----ł się w ciebie TIR 40ton, to też byś mówił "kurde moja wina, powinienem bardziej uważać nawet jak mam pierwszeństwo"
  • Odpowiedz
secs
secs 09.01.2026, 21:34:25 via Wykop
  • 0
Może to ja jestem debilem


@cebekk: w punkt
  • Odpowiedz
vorky
vorky
08.01.2026, 17:01:18
  • 3
Polska dla Polaków Ziemia dla ziemniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #heheszki #weszlo #podolinski
vorky - Polska dla Polaków Ziemia dla ziemniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #heheszki #weszlo...

źródło: 1000028189

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 08.01.2026, 19:41:30 via Wykop
  • 1
Ale wiadomo, Polak jako członek koloni, musi być globalistą, albo jest nieukiem i wieśniakiemm


@Hambercios: Co? XD
  • Odpowiedz
secs
secs 08.01.2026, 17:08:39
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrwawyBot
KrwawyBot
08.01.2026, 17:10:12 via Wykop
  • 0
Rewelka @secs! Gratulujemy donacji i sporego zastrzyku dla baryłki.

Skrypt do dodawania wpisów | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
07.01.2026, 22:07:40
  • 2
Wgl Wawel od zawsze był tak słabo podświetlony w nocy? Przejeżdżając tramwajem z rodzicami to musiałem im wskazać palcem, bo kompletnie się nie wyróżnia. Słabo jak na największą atrakcję historyczną miasta, parę halogenów puszczone, bez ładu i składu, gdzie widać że są punkty jaśniejsze i są punkty ciemniejsze. Jak rachunki są problemem, to nie widzę problemu by tak jak parlament w Budapeszcie takie światła wyłaczać po 23, ale kurczę, chociaż niech wcześniej
michalxd21 - Wgl Wawel od zawsze był tak słabo podświetlony w nocy? Przejeżdżając tra...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 07.01.2026, 22:08:55 via Wykop
  • 8
@michalxd21: a po co ma sie swiecic
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
07.01.2026, 21:14:09
  • 15
#heheszki #humorobrazkowy
splinter96 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000017860

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 07.01.2026, 22:01:28 via Wykop
  • 10
@splinter96: 720p xd
  • Odpowiedz
MetalowyBieg
MetalowyBieg
07.01.2026, 21:00:12
  • 89
Kupuje nowe auto żeby jeździć po sct w krakowie, jak myślicie, wystarczająco ekologiczny silnik? 6,2l v8 prawie 700KM
po bułki do lidla akurat żeby podjechać czy paczke z paczkomatu wyjąć, przynajmniej nie będą mi dziadki w puntach czy innych fiacikach smrodzić i może będzie sie lepiej żyło #sct #krakow
MetalowyBieg - Kupuje nowe auto żeby jeździć po sct w krakowie, jak myślicie, wystarc...

źródło: image

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 07.01.2026, 21:55:13 via Wykop
  • 6
wystarczająco ekologiczny silnik? 6,2l v8 prawie 700KM


@MetalowyBieg:
Cadillac Escalade 2025 Emisja pyłów <0,005 g/km
Opel Corsa 2002 Emisja pyłów 0,05 g/km

???
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 25
  • Strona 9 z 25
  • >

jaro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking