Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
saint

saint

Dołączył 19 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34547
  • Znaleziska 28926
  • Mikroblog 5621
  • Obserwujący 96
  • Obserwowane 103

432

Von der Leyen wspomniała o Konfederacji. "Chcą zniszczyć naszą Europę"

Pokaż treści 18+

Von der Leyen wspomniała o Konfederacji. "Chcą zniszczyć naszą Europę"

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen stwierdziła, że zagrożeniem dla Europy są polska partia Konfederacja, Alternatywa dla Niemiec i francuskie Zjednoczenie Narodowe.

radzioso532
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.05.2025, 21:45:28
  • 187
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ue
  • #
    polityka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    wybory
saint
saint 04.05.2025, 16:36:23 via Android
  • 5
Naszą Europę


A może eurorzeszę?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

225

Wybory w cieniu afery. Rumunia ponownie wybiera prezydenta

Pokaż treści 18+

Wybory w cieniu afery. Rumunia ponownie wybiera prezydenta

W Rumunii trwa głosowanie w powtórzonych wyborach prezydenckich. Na listach znalazły się nazwiska 11 kandydatów. W grudniu Sąd Konstytucyjny unieważnił listopadową pierwszą turę wyborów z powodu nadużyć w kampanii Calina Georgescu. Wywołało to jednak szerokie kontrowersje w Rumunii.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 04.05.2025, 05:57:51
  • 105
  • #
    rumunia
  • #
    wybory
  • #
    polityka
saint
saint 04.05.2025, 16:34:49 via Android
  • 18
U nas może być tak samo ... będziemy głosowali tak długo, aż Rafał nie zostanie wybrany? ¯_(ツ)_/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

897

DHL nie dostarcza paczki do odbiorcy, tylko do DHL box - to dla Twojej wygody.

Pokaż treści 18+

DHL nie dostarcza paczki do odbiorcy, tylko do DHL box - to dla Twojej wygody.

Myślałem, że kuriera Poczty Polskiej nikt nie przebije, DHL - potrzymaj mi piwo. Zamiast do odbiorcy, paczka trafiła do ichniego paczkomatu, musiałem po nią dymać 6 kilometrów, jak tłumaczą, abyś ją szybciej odebrał.

findi
z
wykop.pl
dodany: 24.04.2025, 07:15:57
  • 212
  • #
    kurier
  • #
    dhl
  • #
    patologia
  • #
    patologiazmiasta
saint
saint 24.04.2025, 17:17:12 via Android
  • -1
To jeszcze nic. U mnie wyrzucają przez płot albo zostawiają przed bramą na ulicy zaznaczając jako dręczona. Małe paczki na siłę są ładowane do skrzynki nawet gdy się nie mieszczą i połowa wystaje i każdy może sobie ją wyjąć. Paczka mi raz szła z Niemiec miesiąc czasu bo podobno były problemy logistyczne, gdyż samolot się zepsuł, a kij, że miała być w ciągu 2 dni bo było zapłaciłem ponad 100 ojro cebulionów
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1163

16-letni Ukrainiec nożownik to wg sądu dziecko

Pokaż treści 18+

16-letni Ukrainiec nożownik to wg sądu dziecko

Paweł Stępień, ochroniarz ze Szczecina, omal nie stracił życia po tym, jak został zaatakowany nożem na imprezie, na któr

old_s
z
fakt.pl
dodany: 23.04.2025, 16:35:35
  • 54
  • #
    ukrainiec
  • #
    sadowehistorie
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
saint
saint 23.04.2025, 22:18:44 via Android
  • 0
Zwierzęta traktować jak zwierzęta


@lolek-lolkowsky-3 ale że sterylizować profilaktycznie zanim zniosą jaja? ¯_(ツ)_/¯

585

Awantura. Mieszkańcy przeciwko budowie Centrum Integracji Cudzoziemców.

Pokaż treści 18+

Awantura. Mieszkańcy przeciwko budowie Centrum Integracji Cudzoziemców.

Awantura w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie mieszkańcy sprzeciwiali się budowie Centrum Integracji Cudzoziemców. Władze wezwały do protestujących policję. Prezydent miasta J. Wiernicki z PO przekonywał, że miasto straci około 148 mln zł, jeśli nie zbuduje ośrodka dla migrantów.

pasza03
z
x.com
dodany: 23.04.2025, 18:24:42
  • 179
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    polska
saint
saint 23.04.2025, 22:00:14 via Android
  • 5
Straci, nie straci, ale jak będzie Piotrków ubogacony kulturowo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2872

Niemieckie media nazwały protestujących w Zgorzelcu Polaków - "neonazistami".

Pokaż treści 18+

Niemieckie media nazwały protestujących w Zgorzelcu Polaków - "neonazistami".

22 marca w Zgorzelcu odbył się protest przeciwko nielegalnej imigracji, paktowi migracyjnemu i podrzucaniu do Polski imigrantów z Niemiec. Niemieckie media już prowadzą ostrzał propagandowy nazywając protestujących Polaków "neonazistami".

Sekumbomoboko
z
bild.de
dodany: 23.03.2025, 08:13:06
  • 308
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    imigranci
  • #
    protest
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
saint
saint 24.03.2025, 01:08:47 via Wypiek
  • 1
O to fikołek klasy master fantastisch ...
saint - O to fikołek klasy master fantastisch ...

źródło: 9e237a1eadcc43ebb0fe2817bc0a5e9c

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

376

UE wykluczy USA, UK i Turcję z funduszu zbrojeniowego wartego 150 mld

Pokaż treści 18+

UE wykluczy USA, UK i Turcję z funduszu zbrojeniowego wartego 150 mld

Jak poinformowali w środę urzędnicy, planowany fundusz na zakup broni będzie dostępny wyłącznie dla firm zbrojeniowych z UE i z państw trzecich, które podpisały z UE umowy obronne. Propozycja musi zostać jeszcze zatwierdzona przez większość państw UE.

ZionOfel
z
ft.com
dodany: 19.03.2025, 12:32:04
  • 196
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
saint
saint 19.03.2025, 21:12:49 via Wypiek
  • -3
Nareszcie brak konkurencji i wszystko wezmą Niemcy ¯\(ツ)/¯
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

saint
saint 20.03.2025, 12:52:51 via Wypiek
  • -2
@Voltix szkoda, że te dane są z 2021 ¯\(ツ)/¯

57

JAK ZAROBIĆ NA POWODZI, EMERYTURY DLA TANCERZY

JAK ZAROBIĆ NA POWODZI, EMERYTURY DLA TANCERZY

Krzysztof Jakub Stanowski zaprasza w kolejną podróż do krainy absurdu. 40 000 zł tyle kosztowało szkolenie 13 dyrektorów szkół, którzy podczas licznych przerw kawowych i zbaw w gorące krzesła mieli wspierać się w traumie doświadczenia powodzi.

Yakotak
z
youtube.com
dodany: 19.03.2025, 13:38:59
  • 8
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    powodz
  • #
    polityka
  • #
    kultura
saint
saint 20.03.2025, 12:47:31 via Wypiek
  • -1
@Mariaci w końcu tańcza jak im Tusk zagra ¯\(ツ)/¯

594

Zachwycanie się "sztuką" współczesną takie właśnie jest.

Pokaż treści 18+

Zachwycanie się "sztuką" współczesną takie właśnie jest.

Czy wy też nie rozumiecie tego fenomenu? Były przypadki gdzie ktoś postawił jakiś losowy przedmiot w galerii a potężni pasjonaci sztuki się tym zachwycały XD

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 20.03.2025, 02:43:45
  • 109
  • #
    sztuka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    rozkminy
saint
saint 20.03.2025, 07:30:52 via Wypiek
  • 71
@Zenzowaty Treblinki? Kurka wodna ¯\(ツ)/¯

11

Sąd uchyla ważną decyzję Donalda Trumpa. Chodzi o służbę wojskową

Sąd uchyla ważną decyzję Donalda Trumpa. Chodzi o służbę wojskową

Sędzia federalna zablokowała we wtorek tymczasowo egzekwowanie przez siły zbrojne USA dekretu wykonawczego prezydenta Donalda Trumpa, zakazującego osobom transpłciowym służby wojskowej.

kocha_to_poczeka
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.03.2025, 07:59:53
  • 5
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
saint
saint 20.03.2025, 07:27:22 via Wypiek
  • 0
@Worm91 transdemokracja polega na tym, że mniejszość siła uzurpuje sobie prawo do tego czego znakomita większość nie powinna dawać dostępu tej mniejszości bo wszystko p--------e o czym zdążyliśmy się przekonać np. Kalifornii w związku pożarami.

4

W Warszawie powstanie jeden z najwęższych wieżowców w Europie

W Warszawie powstanie jeden z najwęższych wieżowców w Europie

W Warszawie planowana jest realizacja nowego wieżowca. Będzie to bardzo oryginalny budynek - jeden z najwęższych wieżowców w Europie. Więcej informacji + wizualizacje:

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 19.03.2025, 11:56:47
  • 3
  • #
    ciekawostki
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    architektura
  • #
    inwestycje
saint
saint 20.03.2025, 07:19:52 via Wypiek
  • 0
To jest w sumie śmieszne - szur dur na Srebrnej miały stanąć dwie wierzę, ale w uj bo do pisowskiej budynki miały być, ale jak ma stanąć kolejny zasłaniacz pałacu Stalina to żaden problem i w ogóle i w szczególe można pompować byle pasował do tego hangaru sztuki nowoczesnej rzekomo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Cięta riposta marszałka Hołowni w Zielonej Górze

Pokaż treści 18+

Cięta riposta marszałka Hołowni w Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło w środę, 19 marca, podczas konferencji prasowej marszałka Sejmu Szymona Hołowni w Zielone Górze

MistrzZG
z
poscigi.pl
dodany: 19.03.2025, 15:46:54
  • 3
  • #
    holownia
  • #
    trzeciadroga
  • #
    polska
  • #
    wybory
saint
saint 20.03.2025, 07:14:02 via Wypiek
  • 0
@Ilahinefes @dex-dexter może ćpali razem? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

536

Kibic z Ukrainy brutalnie pobity podczas meczu przez pseudokibica Legii

Pokaż treści 18+

Kibic z Ukrainy brutalnie pobity podczas meczu przez pseudokibica Legii

"Jak ustaliliśmy, 34-latek żądał, aby Ukrainiec opuścił stadion, zabronił mu również robić zdjęcia. Następnie bił go pięścią i kopał po całym ciele. Złamał mu szczękę. Mężczyzna ma również popękaną czaszkę. Był hospitalizowany"

Kagernak
z
tvn24.pl
dodany: 17.03.2025, 17:34:54
  • 187
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
saint
saint 18.03.2025, 00:30:29 via Wypiek
  • -1
@chris_travels ja to tu tylko zostawię ...
saint - @chris_travels ja to tu tylko zostawię ...

źródło: 1000153680

Pobierz

571

Domański z PO kłamie ws. liczby Polaków posiadających drugie mieszkanie

Domański z PO kłamie ws. liczby Polaków posiadających drugie mieszkanie

W wywiadzie przy temacie antyspekulacyjnego podatku katastralnego mówi on, że nie ma danych na temat tego, ilu Polaków ma drugie mieszkanie. W tym samym wywiadzie mówi później, że dużo Polaków ma drugie mieszkanie, a często są to osoby niezamożne. Wszystko by chronić Panów betonowych rentierów.

Jankowalski715
z
x.com
dodany: 17.03.2025, 13:30:50
  • 71
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    budownictwo
  • #
    finanse
saint
saint 18.03.2025, 00:27:56 via Wypiek
  • 0
On nie tylko na ten temat kłamie ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

367

Reakcja tłumacza języka migowego na wypowiedź Szymona Hołowni

Pokaż treści 18+

Reakcja tłumacza języka migowego na wypowiedź Szymona Hołowni

Do przezabawnej sytuacji doszło podczas sesji pytań od dziennikarzy do Szymona Hołowni.

L3stko
z
youtube.com
dodany: 16.03.2025, 14:02:05
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    heheszki
saint
saint 17.03.2025, 10:53:34 via Wypiek
  • -1
@macvir on powinien dostawać szkodliwe i deputaty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

5

Poczta Polska wypłaci premie dla pracowników

Poczta Polska wypłaci premie dla pracowników

Poczta Polska planuje wypłacić ponad 200 mln zł premii dla swoich pracowników w 2025 roku. Prezes Sebastian Mikosz ujawnił szczegóły dotyczące wysokości i warunków przyznawania premii.

konto usunięte
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14.03.2025, 07:57:41
  • 5
  • #
    polska
  • #
    pocztapolska
  • #
    poczta
saint
saint 14.03.2025, 21:35:32 via Wypiek
  • 0
Jakie k---a premie? Ostatnio list z miasta powiatowego oddalonego o 50 km od mojego miasta powiatowego w tym samym województwie został mi doręczony po upływie 1 miesiąca i 2 dni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

209

Warszawa nadal nie kupiła syren ostrzegawczych

Pokaż treści 18+

Warszawa nadal nie kupiła syren ostrzegawczych

Po kilku miesiącach od testu systemu alarmowego w Warszawie, w stolicy nadal nie zakupiono nowych syren ostrzegawczych - dowiedział się reporter RMF FM Kacper Wróblewski.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 13.03.2025, 07:10:11
  • 58
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
saint
saint 14.03.2025, 07:42:43 via Wypiek
  • -1
Nie robią tęczowych? ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

568

Skandal korupcyjny w Parlamencie Europejskim. Policja prowadzi naloty

Skandal korupcyjny w Parlamencie Europejskim. Policja prowadzi naloty

Belgijska policja federalna przeprowadziła naloty na 21 adresów w Brukseli, Flandrii, Walonii oraz w Portugalii w ramach śledztwa dotyczącego korupcji w Parlamencie Europejskim. W śledztwie podejrzanych jest około 15 byłych i obecnych europosłów.

federiczii
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 13.03.2025, 13:07:21
  • 62
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    he
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
saint
saint 14.03.2025, 07:36:06 via Wypiek
  • -1
Spoko, spoko rozejdzie się po kościach, a za miesiąc i tak wszyscy zapomną ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Niezadowolenie z Trumpa rośnie. Ekspert przewiduje "prawdziwe tąpnięcie"

Niezadowolenie z Trumpa rośnie. Ekspert przewiduje "prawdziwe tąpnięcie"

Coraz więcej Amerykanów, również republikanów, wyraża swoje niezadowolenie z działań Donalda Trumpa - widać to m.in. po ostatnich sondażach. Amerykanista dr Karol Szulc wskazuje, że republikanie są świadomi problemów, jednak mimo to "będą szli z prądem"

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.03.2025, 10:52:40
  • 7
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    sondaze
  • #
    polityka
saint
saint 09.03.2025, 03:56:24 via Wypiek
  • 0
@vvic86 @JacobFugger tak właśnie wygląda propaganda ¯\(ツ)/¯

18

Kuriozalna decyzja Muska. Na służbowej karcie zostawił im dolara

Kuriozalna decyzja Muska. Na służbowej karcie zostawił im dolara

Elon Musk, kierujący Departamentem Efektywności Rządu USA, zablokował służbowe karty płatnicze pracowników baz NATO we Włoszech

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.03.2025, 07:33:46
  • 8
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • #
    nato
  • #
    heheszki
saint
saint 09.03.2025, 03:53:53 via Wypiek
  • 0
Pytanie po co te karty w ogóle tam były? Takie bazy jak we Włoszech czy w Belgii są de facto samowystarczalne. Chyba, że płacili kartami za panienki jak w "Wilku z Wallstreet" ¯\(ツ)/¯.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 34
  • Strona 7 z 34
  • >

Saint

  • ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Polska

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 10.12.2015

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 05.03.2022

    Komentator
  • VIP
    od 05.06.2015

    VIP
  • Złotousty
    od 31.05.2015

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 31.08.2014

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 11.05.2015

    Kałasznikow
  • Farciarz
    od 16.04.2016

    Farciarz
  • Ekshibicjonista
    od 17.08.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 09.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.02.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking