Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
runnerrunner

runnerrunner

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16944
  • Znaleziska 6492
  • Mikroblog 10452
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 46
  • Dodane (1561)
  • Komentowane (5445)
  • Plusowane (3446)
Warcomx
Warcomx
Warcomx
08.04.2026, 05:31:09
  • 974
Obecnie głupsi na świecie od Pomarańczowej małpy są już tylko pisowcy.

Żenujące upodlenie.

To coś jest posłem na sejm przypominam.

#usa #iran #wojna #polityka
Warcomx - Obecnie głupsi na świecie od Pomarańczowej małpy są już tylko pisowcy.

Żen...

źródło: image_picker_C3883C74-41DE-4808-9834-174B8130D414-31749-000003BF3C2C62AA

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
08.04.2026, 05:35:44 via Wykop
  • 607
@Warcomx: Lichocka wie, że jest za stara rurą dla Trumpa, żeby mu ciągnąć pento?
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
08.04.2026, 05:38:14 via Wykop
  • 546
@Warcomx:
Jak jest wojna to cena ropy rośnie
Jak wojna się kończy to cena ropy spada

Jaki geniusz z tej Lichockiej! Tak odważne tezy kwalifikują się na ekonomiczna nagrodę Nobla!
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
08.04.2026, 03:11:33
  • 1268
Ja prdl, cały garniak wygnieciony, bo spałem ubrany na galowo do trumny, różowa mnie cały wieczór wyzywała od debili, a tu jakieś zawieszenie broni. Tak się nie robi, panie Trump.

#iran #usa #wojna
smutny_kojot - Ja prdl, cały garniak wygnieciony, bo spałem ubrany na galowo do trumn...

źródło: 26451

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
08.04.2026, 04:11:32 via Wykop
  • 279
@smutny_kojot: Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, Trump doszedł do fundamentalnej konkluzji. Atak bronią nuklearną na Iran - to by nic nie dało, to by nie dało nic.
Lolenson1888 - @smutny_kojot: Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, Trump...

źródło: comment_p0k6PMNotgYOisnmcFVhZJWZkoaygupG

Pobierz
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
08.04.2026, 05:39:05 via Wykop
  • 141
@smutny_kojot: Spokojnie, zaraz Żydzi coś o--------ą i będzie zawieszenie zerwane. Oczywiście "z winy" Iranu.
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
08.04.2026, 03:05:53
  • 2143
Czyli cieśnina zostanie otwarta, ta która już była otwarta przed wojną. Ale za to zostają przy władzy ci, którzy byli przy władzy przed wojną.
God bless america ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zmij30
zmij30
zmij30
08.04.2026, 03:11:08 via Wykop
  • 376
@rastafari85: Syjoniści chcieli wykluczyć z handlu ropę, gaz, nawozy z krajów Zatoki Perskiej - podpalając Iran, który w odwecie zniszczy infrastrukturę przemysłową Arabów z Zatoki - wywołując tym kryzys energetyczny, żywnościowy głównie Azji/Globalnego Południa. Już miało się ziścić, ale Chińczycy przez Pakistan przekazali, że w odwecie zniszczą Izrael, więc zawrócono bombowce i teraz będą Syjoniści z Chińczykami negocjować.
  • Odpowiedz
rojek
rojek
08.04.2026, 04:35:15 via Android
  • 274
@rastafari85: ttzw. wyjątkowa prawicowa sytuacja
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 06.04.2026, 13:37:29
  • 149
#przegryw

Święta, święta, i po świętach
r.....r - #przegryw 

Święta, święta, i po świętach

źródło: 1000193037

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szandor-Lavay
Szandor-Lavay
06.04.2026, 13:38:05 via Wykop
  • 37
@remlezar: widac ze rosja
  • Odpowiedz
13sierpnia
13sierpnia
06.04.2026, 13:59:43 via Wykop
  • 118
@remlezar: smutne bardzo :(
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus
02.04.2026, 16:58:54
  • 265
Myślicie, że jakby wyciągnąć Błaszczaka z d--y pomarańczowego to by podał wyniki gastroskopii czy tylko kolonoskopii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazpis #bekazprawakow
jpingus - Myślicie, że jakby wyciągnąć Błaszczaka z d--y pomarańczowego to by podał w...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
02.04.2026, 17:03:26 via Wykop
  • 72
to by podał wyniki gastroskopii czy tylko kolonoskopii?


@jpingus: Wątpię, to wymaga jednak jakiejś tam wiedzy specajlsitycznej, tu zaś mamy człowieka o inteligencji krzesła stojącego w poczekalni urzędu gminnego w jakiejś pipidówie na wschodnim Mazowszu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
02.04.2026, 18:16:40 via Wykop
  • 52
@niecodziennyszczon: no niby tak, ale krzesło nawet na pipidówie do czegoś się przydaje, jest społecznie użyteczne.
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
02.04.2026, 13:44:25
  • 1764
#iran #woja #usa
essos - #iran #woja #usa

źródło: temp_file4192416677262761439

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
02.04.2026, 13:45:27 via Wykop
  • 309
@essos: no przecież on uwielbia migrantów więc dlaczego jęczy
  • Odpowiedz
Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
02.04.2026, 13:45:54 via Wykop
  • 386
@essos: Amerykanie postawili na nogi tylko jeden kraj:

  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
02.04.2026, 12:27:17
  • 363
pis odpina wrotki
dzięki szeregowemu posłowi mamy niższe paliwo a batyr przywraca porządek konstytucyjny łamiąc konstytucję
to już jest alternatywna rzeczywistość w której pewnie za chwilę się dowiemy że najlepszym przyjacielem Trumpa jest Tusk i sam namawiał go do gwałcenia dzieci na pewnej wyspie
czy tępotę ich elektoratu da się już jakkolwiek mierzyć?
NIGDY WIĘCEJ PIS
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #polska
szuwarek - pis odpina wrotki
dzięki szeregowemu posłowi mamy niższe paliwo a batyr pr...

źródło: 2026-04-02 14_23_17-prawo i sprawiedliwość - wyniki wyszukiwania _ Facebook — Mozilla Firefox

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
02.04.2026, 12:52:16 via Wypiek
  • 147
@Boleslawealesa projekt czarnka nie nakładał obowiązku regulacji cen paliw przez rząd , to kopia złego rozwiązania PiS z 2022 roku gdy VAT został zamieniony na marże podmiotów handlujących paliwami. Ustawa czarnka to chciejstwo które bez konkretnych rozwiązań nie doprowadziłoby do obniżek.
  • Odpowiedz
Twiix
Twiix
02.04.2026, 13:19:30 via Wykop
  • 32
@Boleslawealesa: Dodatkowo projekt czarnka za pewne nie przewidywał tego, że jeśli vat pójdzie w dół i nie będzie to dobrze skonstruowane. T prezydent powie ze nie podpisze przywrócenia podatku. Przecież obiecał żadnych nowych podatków.
  • Odpowiedz
rybazryzem85
rybazryzem85
31.03.2026, 20:47:55
  • 873
Gdy dotarło do Ciebie, że wakacje spędzisz razem z mężem i dzieciakami.
#mecz #reprezentacja
rybazryzem85 - Gdy dotarło do Ciebie, że wakacje spędzisz razem z mężem i dzieciakami...

źródło: 1000020430

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
31.03.2026, 20:51:40 via Wykop
  • 180
@rybazryzem85: Śmieszne, ale dziś nie zostawię tu plusa. Z szacunku do Roberta.
  • Odpowiedz
PiesPat
PiesPat
31.03.2026, 20:58:46 via Android
  • 24
* ze mąż nie jedzie w delegacje
  • Odpowiedz
CerealExperiment
CerealExperiment
31.03.2026, 02:46:11
  • 260
Chciałbym się tu znaleść
CerealExperiment - Chciałbym się tu znaleść

źródło: 1000009036

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Almagest
Almagest
31.03.2026, 03:01:03 via Wykop
  • 923
@CerealExperiment: wygląda zimno
  • Odpowiedz
nalot_1
nalot_1
31.03.2026, 03:08:10 via Android
  • 1362
@CerealExperiment: muchosrańsk u ruskich XD
  • Odpowiedz
text
text
31.03.2026, 07:40:07
  • 1394
Minął miesiąc od ataku na Iran, podsumujmy osiągnięcia USA:
1) Trump zaprzepaścił praktycznie jedyny plus wizerunkowy swojej prezydentury, czyli efekt sprawnego gracza po akcji w Wenezueli;
2) Pokazał, że USA jest niezdolne do dużej wojny samemu,
3) stracił wszystkie sojusze,
4) pokazał nieudolnośc USA w nowoczesnej wojnie, ośmieszył się przed Chinami,
5) zgromadził grupkę państw, które miały robić mu laskę, ale teraz nawet one przejrzały na oczy,
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonySiara
DzonySiara
31.03.2026, 07:41:06 via Android
  • 659
@text: Podsumowanie jest jedno, c---a osiągnięto prócz załamania gospodarki całego świata i wysokich cen.
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
31.03.2026, 07:50:43 via Android
  • 921
@text: zapomniałeś o najważniejszym
Zjadacz_Mysli - @text: zapomniałeś o najważniejszym

źródło: 1000005540

Pobierz
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
30.03.2026, 05:48:40
  • 1500
#polityka #bekazpisu
emerald-city - #polityka #bekazpisu

źródło: 1000012250

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane
30.03.2026, 06:12:53 via Android
  • 802
@emerald-city: W sumie to trzeba sie cieszyc, ze nie kupili sprzetu od jankesow, bez offsetu, transferu technologi, serwisu, za polskie zloto z NBP jak chcial Batyr z Glapinskim(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
  • Odpowiedz
Ogau
Ogau
Ogau
30.03.2026, 06:32:08 via Wykop
  • 690
Tusk coś sprzedał jak był w Indiach rok temu?


@fan_poteznego_dunczyka: wizyta Tuska w Indiach to była pierwsza wizyta premiera Polski od 45 lat w tym kraju. Mimo tego coś tam "załatwił", bo Indie trafiły na listę partnerów strategicznych. Na ten moment niewiele to znaczy, ale np. jest to dobry start do rozszerzania umowy bilateralnej dotyczącej liczby lotów. Może niewiele, ale wciąż więcej, niż złodziej mieszkań w USA, które podobno jest
  • Odpowiedz
mackbig
mackbig
28.03.2026, 20:02:32
  • 415
Pierwsza nocna zmiana w nowym kołchozie. Życzcie powodzenia

#pracbaza #praca #kolchoz #januszex
mackbig - Pierwsza nocna zmiana w nowym kołchozie. Życzcie powodzenia

#pracbaza #pra...

źródło: 1774727949934~2

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
28.03.2026, 20:03:05 via Wykop
  • 727
@mackbig: wygląda jakby cię do jakieś mapy z FPSa teleportowało xD
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
28.03.2026, 20:07:44 via Wykop
  • 380
@mackbig: Chłop co w elektrowni Cedar Creek pracuje.
  • Odpowiedz
Gomorakazowa
Gomorakazowa
01.01.2026, 10:39:41
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
02.01.2026, 09:53:49 via Android
  • 0
@Gomorakazowa: Ten Tadeusz Krupa nie jest katolikiem więc spokojnie
  • Odpowiedz
mcr90
mcr90
26.03.2026, 20:41:12
  • 5
#mecz
Niezmienna beka z jeleni, którzy wydali kupę siana, żeby to oglądać na żywo a potem wyjeżdżać ze stadionu godzinę xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem
26.03.2026, 20:44:54 via Wykop
  • 1
@mcr90: jeszcze se kupią nową koszulkę reprezentacyjną 470zł, czy meczówkę za jedyne 690pln które są standardowym guanem z katalogu nike dla plebsu XD
  • Odpowiedz
rumcais
rumcais
26.03.2026, 20:10:00
  • 15
#mecz
rumcais - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asddes
Asddes
Asddes
26.03.2026, 20:11:33 via Wykop
  • 2
@rumcais: od tego zdjęcia tak paruje wódą że aż się n-------m od samego patrzenia
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
23.03.2026, 09:11:14
  • 963
#wojna #bliskiwschod #ukraina #rosja #izrael
Putin - 72 lata
Trump - 79 lat
Netanyahu - 76 lat

W ciągu następnych 10 lat ci ludzie będą juz leżeć w piachu albo dogorywać na szpitalnym łóżku w prywatnej klinice z galaretką zamiast mózgu. Ale skutki ich idiotycznych decyzji będziemy ponosić my - młodzi ludzie. Będziemy odrabiać to przez następne dekady, bo jakieś odklejony syn
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scout-scout
scout-scout
23.03.2026, 09:17:41 via Wykop
  • 423
@Nusantara: Problem nie leży wyłącznie w tych ludziach (rządzących) tylko w mentalności tych którzy pomogli im osiągnąć władzę i popierają (popierali) to jak funkcjonuje system pod ich władzą. Ergo, to w człowieku tkwi sedno problemu którego skutkiem są nieodpowiednie osoby sprawujące władzę. Jeśli nie zmieni się mentalność to nie będzie ich (obecnie sprawujących władzę), a na ich miejsce przyjdą inni o podobnym lub jeszcze gorszym usposobieniu.
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
23.03.2026, 09:23:10 via Wykop
  • 170
@Nusantara: teraz to człowiek żyje przynajmniej nadzieją, że usłyszy te wieści o Jarku, Donaldzie, czy innym Vladimirze. Pomyśl sobie, jak zmienią ich jacyś p----------i czterdziestolatkowie i trzeba będzie żyć ze świadomością, że nie wyginą za naszego życia :)
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
21.03.2026, 07:16:31
  • 1196
Tusk buduje w UE koalicje ws reformy ETS
Kaczyński przez 8 lat na wszystkie normy klimatyczne się godził

zgadnijcie kogo będą winić Polacy za negatywne skutki tego systemu?

#polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

synBogarta
synBogarta
synBogarta
21.03.2026, 07:34:14 via Wykop
  • 393
@EnderWiggin: piecze dupka Wania? Dobrze. Ma piec...
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
Autor
21.03.2026, 08:00:17 via Wykop
  • 441
@EnderWiggin: no szkoda, że polskiej prawicy tak nie zależy... nie zmarnowalibyśmy ostatniej dekady na obrażaniu się na wszystkich w UE
  • Odpowiedz
cheture
cheture
21.03.2026, 12:44:52
  • 1405
mam takiego chłopa w klatce co myślałam że nigdy nikomu dzień dobry nie mówi ani nie odpowiada więc ja też już czasem mówiłam czasem nie różnie to bywało a ostatnio się przyjrzałam i on mówi bo wargi mu się machają tylko że bardzo cicho i ogółem on smutny zawsze taki jakiś chodzi i od momentu tego odkrycia mówię zawsze mu pierwsza i się uśmiecham no i widzowie dzisiaj stał się sukces otóż
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HeIlNah
HeIlNah
21.03.2026, 12:46:14 via Wykop
  • 2322
@cheture: on juz pewnie myśli o ślubie
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
21.03.2026, 12:58:52 via Wykop
  • 804
@cheture: może to ja byłem
  • Odpowiedz
Fiszermen
Fiszermen
16.03.2026, 11:11:15
  • 1
Ma tutaj ktoś #mazda cx60? I mógłby coś o niej opowiedzieć bo opinie różne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 173
  • Strona 2 z 173
  • >
  • Biegacz-amator

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.03.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 14.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking