Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jpingus
jpingus

jpingus

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4840
  • Znaleziska 868
  • Mikroblog 3972
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
jpingus
jpingus
jpingus 17.06.2026, 09:18:29
  • 37
Po zapoznaniu się z propozycją pokojową dla Iranu, Grenlandia postanowiła poprosić o to, żeby jednak USA też ją zaatakowało

#usa #iran #trump #polityka #bekaztrumpa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazprawactwa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crazy-for-fun
crazy-for-fun
crazy-for-fun
22.05.2026, 07:57:30
  • 13
#hotelparadise oglądam od 8 edycji i to byl najgorszy, najnudniejszy sezon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 22.05.2026, 11:53:22 via Wykop
  • 0
@crazy-for-fun: oglądam od pierwszego i moim zdaniem najlepszy (12), najgorszy 10
  • Odpowiedz
Fajlip1111
Fajlip1111
19.05.2026, 18:59:13
  • 30
Andrzej w końcu pokazał prawdziwą twarz.
Czy w tym odcinku nie przeklął po raz pierwszy w tej edycji?

#hotelparadise
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 20.05.2026, 06:45:36 via Wykop
  • 1
@Fajlip1111: już od jakiegoś czasu dzbani jak szalony. Chyba jedyny z obecnej ekipy, który denerwuje.
  • Odpowiedz

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
jpingus
jpingus
jpingus 18.05.2026, 07:49:46 via Wykop
  • 10
@iron_fox2: mężczyźni mają w kwestii wychowania dzieci DUŻO łatwiej, to mniej więcej jak porównywać przebiegnięcie maratonu, z kibicowaniem przebiegnięcia maratonu. Na całym świecie wraz z dobrobytem i możliwością świadomej koncepcji spada dzietność, czy to są Chiny, czy to jest USA, Australia, Hiszpania, czy Polska. To nie jest problem w przekazie medialnym, to nie jest problem social mediów to jest naturalny porządek. Ludzie, którzy mogą godnie żyć, nie chcą mieć wielu
jpingus
jpingus
jpingus 18.05.2026, 08:27:21 via Wykop
  • 2
@BenAli: Mało rzeczy tak pomaga w znalezieniu partnera/partnerki jak studia
jpingus
jpingus
jpingus 16.05.2026, 19:32:52
  • 22
1980 vs 2026
upadek USA za pomarańczowego nie do opisania

#usa #polityka
jpingus - 1980 vs 2026
upadek USA za pomarańczowego nie do opisania

#usa #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
16.05.2026, 19:42:28 via Wykop
  • 0
@jpingus: Real zdjęcie czy fejur?
  • Odpowiedz
Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
16.05.2026, 19:50:25 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

315

Jak najlepiej zredukować wojska USA w Europie, aby ukarać Niemcy?

Jak najlepiej zredukować wojska USA w Europie, aby ukarać Niemcy?

Pete Hegset zadecydował, że najlepszą opcją będzie anulowanie rozlokowania brygady pancernej w Polsce! Część z 4 tysięcy żołnierzy już dotarła na miejsce. Taki sojusznik to skarb! Czerwone czapki i krzyczymy: Donald Trump!

dict
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.05.2026, 17:12:36
  • 84
  • #
    wojsko
  • #
    nato
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    trump
  • #
    heheszki
jpingus
jpingus
jpingus 16.05.2026, 09:50:07 via Wykop
  • 6
@luke-mat: no tylko jak był kryzys z dronami to mieliśmy wsparcie szwedzkiego AWACSa, holenderskich F35 natychmiast. Amerykanie nie kiwnęli palcem, pomimo, że w Łasku są F22, F15 i F16. Po fakcie Niemcy, Francuzi, Holendrzy, cała Skandynawia dała realne wsparcie, a mango musolini nawet nie był w stanie powiedzieć (do dziś!), że to ruskie drony do nas wtargnęły.
Europejczykom nasze bezpieczeństwo się opłaca, bo to też ich bezpieczeństwo, tak jak nam
Kawka123
Kawka123
Kawka123
15.05.2026, 10:03:39
  • 6
#hotelparadise

Z ciekawości zapytam, jakich wy lubicie uczestników?
Bo widzę hejt na Roksi i Magdę, ale to w końcu reality show. Mi osobiście takie barwne osoby ogląda się najlepiej. Tu Roksana i Magda, w poprzednim Milan, Ola blondynka z 9, Grzesiula, Gjacz. No program rozrywkowy, jakby wrzucili samych ludzi typu Stypiara i Marcel czy Tobiasz i Werka, to dopiero byłaby nuda, jedyne co by robili to całowali się w basenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 15.05.2026, 12:27:44 via Wykop
  • 3
@Kawka123: jedna z fajniejszych edycji, zdecydowaną większość da się lubić, a nawet villaini tacy jak Darosław nie są źli. Na tym tagu to zawsze tylko narzekanie. Co by w edycji nie było to by ludzie narzekali. Jak są romantyczne pary, to narzekanie, że tylko pary i nudy, jak nie ma par to narzekanie, że nikt nie szuka uczucia i po co tam przyszli. Jak jest knucie to narzekanie, że knują.
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
10.05.2026, 18:56:31
  • 3
#thetraitors

Najniższe IQ

  • Wiola 11.1% (19)
  • Paweł 11.7% (20)
  • Maciek 77.2% (132)

Oddanych głosów: 171

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 10.05.2026, 18:57:33 via Wykop
  • 2
@ruskizydek: Iza
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
06.05.2026, 16:34:33
  • 20
Ogólnie to zacząłem oglądać HP dzięki Roxie. Gdzieś na wallu wyświetliły mi się złote myśli typu "podobają mi się tacy co mają firmę" itp. Myślę sobie - co za pustak, muszę to zobaczyć. No i tak #hotelparadise stał się moim guilty pleasure i co zabawne - Roxie chyba moją ulubioną postacią z tego uniwersum. Jasne, jest trochę głupiutka ale dziewczyna ma dopiero 19 lat, nie ma co nie wiadomo czego
szuwarek - Ogólnie to zacząłem oglądać HP dzięki Roxie. Gdzieś na wallu wyświetliły m...

źródło: 2026-05-06 18_25_26-Facebook — Mozilla Firefox

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 07.05.2026, 07:08:19 via Wykop
  • 0
@szuwarek: Prawdziwa królowa tej edycji, kto pluje na Roksi, nie rozumie formatu programu i powinien oglądać sanatorium miłości. Wiadomo wiedzy o świecie nie ma, wysłowić się nie do końca umie, ale pięknie manipuluje tam praktycznie każdym i daje sporo śmiesznego kontentu.
  • Odpowiedz
martin2345
martin2345
martin2345
03.05.2026, 21:10:09
  • 12
Może błędne wrażenie, ale jak dla mnie Zuzia i Andrzej po swojej randce oboje czekali na zielone światło od tej drugiej strony, jednak bali się powiedzieć to wprost, żeby nie zepsuć sobie "mocnej pary" tuż przed finałem XD

Żadne z nich nie chciało zaryzykować, więc Andrzej został z Madzią a Zuzia z Krystianem

Jak dla mnie było widać między nimi więcej chemii niż w parach, w których jednak zostaną
#hotelparadise
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 04.05.2026, 06:31:33 via Wykop
  • 23
@martin2345: Andrzej najwięcej chemii miał z Mateuszem, a na drugim miejscu z Bartkiem.

Zuzia natomiast więcej chemii z Krystianem niż z Andrzejem.
  • Odpowiedz
crazy-for-fun
crazy-for-fun
crazy-for-fun
29.04.2026, 16:01:51
  • 23
#hotelparadise brakuje wyroczni, to poddymiało
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 29.04.2026, 19:35:02 via Wykop
  • 5
@crazy-for-fun: Jakoś w ogóle tak mało konkurencji, mało rajskich, słabe przywileje
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus 29.04.2026, 10:39:18
  • 17
Chciałem tylko powiedzieć, że podczas "wielkiej kłótni" Kolejorz Andrzej od razu sześćdziesiona na Roksi i potem na Magdę.
Jedyne czym bym zainteresowany to żeby podkopać Magdę i Roksi i wybielić siebie.
Jedyny, który się jakoś normalnie zachowywał to Marcel
#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus
Autor
29.04.2026, 11:39:15 via Wykop
  • 2
@szuwarek: no nie, pierwsze co wypalił endrju to powątpiewające kilkukrotnie "czy tak było" "powiedz jak było naprawdę" do Roksi. Sześćdziesiona jak 150. Gdzie w puszczonym fragmencie, to one pierwsze przed nim mówiły. "Karma wróci" znaczy, że to jest działanie złe i się zemści prędzej czy później.Taktyka strusia Krystiana moim zdaniem słabawa, potem więcej empatii do tego co zawinił.
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus 12.04.2026, 11:46:05
  • 8
Na Węgrzech frekwencja rekordowa, co sprzyja opozycji.
Ziobro i Romanowski już chyba mogą się pakować

#wybory #wegry #bekazpisu #polityka #rosja
jpingus - Na Węgrzech frekwencja rekordowa, co sprzyja opozycji. 
Ziobro i Romanowski...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
12.04.2026, 11:47:15 via Android
  • 8
@jpingus: myślę że już spakowani i już bilet kupiony
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
12.04.2026, 11:54:22 via Wykop
  • 4
@jpingus: złodzieje czekają już na wylot do Miami, zaszyć się w jakiejś dziupli pod egidą przydupasow pomarańczowego
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus 02.04.2026, 16:58:54
  • 265
Myślicie, że jakby wyciągnąć Błaszczaka z d--y pomarańczowego to by podał wyniki gastroskopii czy tylko kolonoskopii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazpis #bekazprawakow
jpingus - Myślicie, że jakby wyciągnąć Błaszczaka z d--y pomarańczowego to by podał w...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
02.04.2026, 17:03:26 via Wykop
  • 72
to by podał wyniki gastroskopii czy tylko kolonoskopii?


@jpingus: Wątpię, to wymaga jednak jakiejś tam wiedzy specajlsitycznej, tu zaś mamy człowieka o inteligencji krzesła stojącego w poczekalni urzędu gminnego w jakiejś pipidówie na wschodnim Mazowszu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
02.04.2026, 18:16:40 via Wykop
  • 52
@niecodziennyszczon: no niby tak, ale krzesło nawet na pipidówie do czegoś się przydaje, jest społecznie użyteczne.
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus 10.03.2026, 18:00:21
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jajcek
jajcek
01.03.2026, 09:47:21
  • 248
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 01.03.2026, 16:21:43 via Wykop
  • 0
@jajcek: ten patelniopodjebkowicz to ciekawie jak on ma wchodzic w sojusz z pisem
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus 07.02.2026, 11:51:48
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
07.02.2026, 11:57:33 via Wykop
  • 35
@jpingus: PKB to bożek który już dawno powinien przestać byc czczony. To, że rośnie nie ma żadnego związku z jakością życia ludzi. Patrz na stany i jakie rekordy bije ich gospodarka. A mimo to ludzie co raz biedniejsi i zyje sie co raz trudniej.
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
07.02.2026, 12:05:21 via Wykop
  • 11
@BaviDamek: o patrz to tak jak robią Chiny które w 10 lat zwiększyły dlug z 49% (2016) do 102% (2026) :)
  • Odpowiedz
jpingus
jpingus
jpingus 02.10.2025, 11:11:04
  • 57
#hotelparadise


  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ddonewry927
ddonewry927
ddonewry927
02.10.2025, 11:14:18 via Wykop
  • 42
@jpingus: No bo powiedział to właśnie do Matki Teresy Hotelu czyli Magdy, a co kogo obchodzi jakaś Wiktoria, tym bardziej że krzyczał Milan którego ona uwielbia.
  • Odpowiedz
Sheltie01
Sheltie01
Sheltie01
02.10.2025, 13:09:53 via Wykop
  • 3
@jpingus: ej dobra, nie do końca tak, próbowali go wyjaśniać i uspokajać
  • Odpowiedz
krakus123
krakus123
krakus123
31.05.2025, 20:28:22
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpingus
jpingus
jpingus 31.05.2025, 21:48:50 via Wykop
  • 1
@UchoSorosa: nie dość że w marcu to jeszcze nieprawda zostało to potem zweryfikowane jako szczucie a nie prawdziwa historia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.12.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking