Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robroypl

robroypl

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2649
  • Znaleziska 265
  • Mikroblog 2384
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 20

11

Szczeciński skok na kasę...

Szczeciński skok na kasę...

Pokazane od kuchni ceny (w Szczecinie mocno przesadzone) i procedury odlotu z lotniska gdy posiada się prywatny samolot. A pomyśleć że dziwiłem się gdy do prostej drogi kołowania Ryanair miał narzucony samochód follow me co wyglądało komicznie.

robroypl
z
youtube.com
dodany: 28.11.2019, 06:48:24
  • 1
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    lotnisko
  • #
    szczecin
  • #
    samoloty

340

Wielka Fatra - najbardziej dziewicze góry na Słowacji

Wielka Fatra - najbardziej dziewicze góry na Słowacji

Wielka Fatra to idealny kierunek na weekendowy wypad w góry. Łatwo, przyjemnie i bardzo widokowo. Słowacja znowu robi robotę :)

czarek69
z
kolemsietoczy.pl
dodany: 20.10.2019, 11:40:43
  • 70
  • #
    europa
  • #
    gory
  • #
    slowacja
  • #
    podroz
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    turystyka
robroypl
robroypl 21.10.2019, 08:29:33
  • 7
@bedelatac: właśnie co ci przeszkadza euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

113

Moja Serbia (feat. Vlog Casha) - [BezPlanu]

Moja Serbia (feat. Vlog Casha) - [BezPlanu]

Pierwsza z dwóch relacji BezPlanu z Serbii. Podróż odbyliśmy razem z Cashem z Vlogu Casha

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 05.10.2019, 17:30:49
  • 68
  • #
    polska
  • #
    bezplanu
  • #
    ciekawostki
  • #
    serbia
  • #
    podroze
robroypl
robroypl 05.10.2019, 19:39:01
  • 1
@d0k0p: skrada nasz czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

395

Znikające Morze Martwe

Znikające Morze Martwe

Niby morze, a jednak jezioro. I to takie bez ryb i glonów. Wykopek wprost znad brzegu Morza Martwego o tym dlaczego jesteśmy u kresu jego istnienia i co w nim takiego interesującego.

sakhraan
z
youtube.com
dodany: 25.09.2019, 14:06:08
  • 57
  • #
    swiat
  • #
    ekologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    przyroda
  • #
    nauka
  • #
    podrozujzwykopem
robroypl
robroypl 25.09.2019, 21:41:04
  • 4
@owocliczi: po paru ujęciach na 90% był po stronie Jordańskiej i patrzył na Palestynę czy jak tam icki chcą Izrael ( ͡° ͜ʖ ͡°)

636

Niemal pół Krakowa w strefie płatnego parkowania

Niemal pół Krakowa w strefie płatnego parkowania

Strefa Płatnego Parkowania zostanie poszerzona o rejon Zabłocia i os. Podwawelskiego.Opłaty obowiązują również w soboty. U was w miastach też tak jest?

RKN_
z
krakow.pl
dodany: 23.09.2019, 12:59:16
  • 417
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    podatki
robroypl
robroypl 23.09.2019, 15:04:45
  • 309
@ixem: znasz idee zrównoważonego transportu? Zalicza się do niego zbiorkom, prywatne samochody i małe pojazdy np rower, hulajnoga. Nawet w takich miastach jak Zurych nie ma takiej walki z prywatnym transportem pomimo ze zbiorkom stoi na wysokim poziomie (użycie choćby kolei w obrębach miasta). W takim np Monachium (najdroższe miasto Niemiec), nie jest niczym nadzwyczajnym zaparkować samochodem ok 2km od centrum za 3 euro na cały dzień. U nas jak
robroypl
robroypl 24.09.2019, 05:16:41
  • 30
@wolodia: Sam podałeś rozwiązanie a nie utrudnienie. Na Słowacji, w Czechach czy wspomnianej Szwajcarii, czymś normalnym jest że na jednej ulicy w strefie, jedna ze stron jest dla mieszkańców druga jest dla ludzi z zewnątrz. To pokazuje że system nie jest nakierowany tylko na kasę jak u nas (przy braku inwestycji) ale służy człowiekowi (mieszkańcom miasta). Szkoda że równie nie odniosłeś się do parkingów podziemnych i wielopoziomowych których cena nie
robroypl
robroypl 24.09.2019, 17:17:10
  • 0
@staszaiwa: rozumiem że sytuacja na ATW w kontekście rowerów uznajesz za wystarczającą?

488

Co z pieniędzmi zebranymi dla dzieci z Petare? - [BezPlanu]

Co z pieniędzmi zebranymi dla dzieci z Petare? - [BezPlanu]

Dziękuję Mauricio za zarejestrowanie materiału w Petare, tu możecie śledzić jego instagram ze zdjęciami z Wenezueli: https://www.instagram.com/maovilla_/

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 22.09.2019, 08:23:16
  • 38
  • #
    polska
  • #
    bezplanu
  • #
    podroze
  • #
    wenezuela
robroypl
robroypl 23.09.2019, 14:58:50
  • 2
@evilbadday: opowiadasz bzdury, poza schengen wyjechał tylko i wyłącznie z powodu Wenezuelki. Można się tego było domyśleć a dla mało domyślnych było wytłumaczenie od niego samego na insta stories.

2698

Nieudany zjazd z obwodnicy Krakowa na Zakopiankę.

Nieudany zjazd z obwodnicy Krakowa na Zakopiankę.

Klasyczna sytuacja z tego miejsca.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 20.09.2019, 18:02:37
  • 654
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    krakow
robroypl
robroypl 20.09.2019, 19:44:44
  • 7
@marek-wozniak-750: dostajesz minusy a to najprawdziwszy głos rozsądku. Nie zawsze przepisy powinny przesłaniać zdrowy rozsądek. Czasami trzeba myśleć za innych aby samemu jak autor nie ucierpieć wjazdem w tył
robroypl
robroypl 24.08.2019, 12:59:31
  • 0
Czy ktoś też ostatnio widział taki status dla swojej nagrody -100zł z zakładek papierowych?
Zauważyłem też ze z menu u góry po prawej znikł bezpośredni link do twoich nagród [moje konto miało tą zakładkę aktywną i sam korzystałem jeszcze miesiąc temu], teraz da się wejść do panelu nagród tylko jak się zna bezpośredni link
#booking
robroypl - Czy ktoś też ostatnio widział taki status dla swojej nagrody -100zł z zakł...

źródło: comment_3r908gHg5bCj5K3upc9JA2Avyllq53Ng.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaaGud
JaaGud
27.08.2019, 13:07:51 via Android
  • 0
@Lapidarny

Na szczęście, że powoli ;)
  • Odpowiedz
Lapidarny
Lapidarny
27.08.2019, 13:11:05
  • 0
@JaaGud: odczytałem to z wydźwiękiem że na szczęscie ten program wygaszają xD
  • Odpowiedz

538

To już przesądzone. Koniec wiz dla Polaków do USA

To już przesądzone. Koniec wiz dla Polaków do USA

"Do końca roku fiskalnego, tj. do września 2019 r., wymagania dotyczące zniesienia wiz będą spełnione i będziemy w stanie nominować Polskę do programu Visa Waiver" - oświadczyła ambasador USA w Polsce.

Tomek3322
z
fakty.interia.pl
dodany: 29.07.2019, 08:17:15
  • 253
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wizydousa
  • #
    trump
  • #
    ameryka
  • #
    polityka
robroypl
robroypl 29.07.2019, 12:29:04
  • 2
@CKNorek: sam fakt płacenia za wstęp do kraju to słaba opcja. Pal licho jak jeszcze jest to proste w stylu Jordanii [choć nie tanie] po wylądowaniu dostaje każdy. Lub kupujesz przez neta jak towar na allegro Jordan Pass czyli wize + taki bilet na atrakcję. Tu jednak mamy do czynienia z wnioskiem na wzór Republiki Chińskiej, jest trochę wypełniania, spotkanie, możliwość odmowy. A sama wiza jedna z droższych chyba nie

24

Jak jest na WYSPACH OWCZYCH? GDZIE BĄDŹ na końcu świata: Faroje 1/2...

Jak jest na WYSPACH OWCZYCH? GDZIE BĄDŹ na końcu świata: Faroje 1/2...

Dziś pytanie, dziś odpowiedź! Jest wietrznie, śmiesznie i pięknie. I strasznie. Strasznie pięknie.

MArcinnn96
z
youtube.com
dodany: 21.07.2019, 10:09:26
  • 2
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    podroze
robroypl
robroypl 24.07.2019, 11:43:52
  • 0
Tekst o wielorybach wyważony aż się zdziwiłem, niestety fragment o krówkach czy ogólnie "wszystkich" zwierzętach taki trochę naciągany, pro tip: nie tylko ludzie jedzą zwierzęta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odcinek niezły choć do syberii brakuje jednak zauważalnie. Szkoda że na drugiej wyspie nie dopisała pogoda, quality contentu było by zapewne więcej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

356

Rzucił się na mnie pies a potem miałem wypadek... Wietnam :)

Rzucił się na mnie pies a potem miałem wypadek... Wietnam :)

Ale przynajmniej mogłem przetestować wietnamską służbę zdrowia xD

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 20.07.2019, 08:37:18
  • 81
  • #
    wietnam
  • #
    podroze
  • #
    podrozecasha
  • #
    azja
  • #
    motocykle
  • #
    skutery
robroypl
robroypl 20.07.2019, 16:20:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

493

Pod prąd korytarzem ratunkowym na S7

Pod prąd korytarzem ratunkowym na S7

Filmy zostały nagrane w środę 17 lipca na drodze S7 na wysokości Nowego Dworu Gdańskiego.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 18.07.2019, 16:26:27
  • 119
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    korytarzzycia
robroypl
robroypl 19.07.2019, 15:05:06
  • 1
@mat_91: mało po tych drogach Niemieckich chyba jeździłeś. Przy sytuacjach patowych, długie trudne sprzątanie następstw wypadku. Policja kieruje autami aby opuszczały autostradę bocznymi zjazdami, na których nigdy nie ma żadnych bramek, kłódek, zasieków. A jest tylko znak zakazu ruchu i w takich sytuacjach jak ta na S7 po prostu puścili by (bez ciężarówek) osobówki właśnie aby uciekły z autostrady i wjechały węzeł dalej.

1121

Jak wygląda dzisiejszy rynek pracownika

Jak wygląda dzisiejszy rynek pracownika

na przykładzie IT oczywiście

gumis112211
z
youtube.com
dodany: 18.07.2019, 11:34:30
  • 210
  • #
    praca
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    programowanie
robroypl
robroypl 19.07.2019, 10:34:39
  • 5
@Pawel993: mówimy o tym sławetnym ogłoszeniu z FB pod którym rozgorzała dyskusją o legalności rozliczeń B2B cross UE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Chiang Mai - Przestroga...

Chiang Mai - Przestroga...

Sanktuarium Słoni? Fabryka papieru produkowanego ze słoniowej kupy? Doi Suthep, Night Market.

Adamowski77
z
youtube.com
dodany: 14.07.2019, 13:01:33
  • 12
  • #
    swiat
  • #
    podroze
  • #
    tajlandia
  • #
    ciekawostki
  • #
    azja
  • #
    turystyka
robroypl
robroypl 16.07.2019, 19:08:33
  • 0
@Adamowski77 z którego dnia dokładnie to nagranie?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robroypl
robroypl 17.07.2019, 19:18:29
  • 0
@Adamowski77: 12-16 marca też tam byłem właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem ciekaw czy wcześniej / później smog był większy niż podczas naszego pobytu
robroypl
robroypl 24.06.2019, 15:51:45
  • 3
@GBDZ: Wlepiać bany na instagramie, za wklejenie w prywatnej wiadomości prawdziwego zaplecza zdjęcia, wrzuconego przez ciebie na tle skarbca z góry (tego, jak to naprawdę wygląda z toną śmieci obok). To chyba przejaw jakiegoś początkowego stadium choroby. To już globstory, choć bardzo nieśmiało przynajmniej z widzami była szczera co do much i śmieci.
Zdjęcie moje +/- z tego samego miejsca co wrzucona na instastory przez @GBDZ, w komentarzu
robroypl - @GBDZ: Wlepiać bany na instagramie, za wklejenie w prywatnej wiadomości pr...

źródło: comment_J3cezPjPnr6qyH2A9hPdOjdA4oChQWLm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GBDZ
GBDZ
24.06.2019, 18:13:01 via iOS
  • 2
Hej! Tu chodzi o kulturę wypowiedzi i energię, jaką rozdajesz. Syf jest wszędzie. I moim zdaniem nie chodzi o to, żeby na syfie się skupiać. Dlatego w swojej działaności staram się pokazywać inne wartości. Jesteś moim pierwszym banem na insta. Nie chciałeś wejść w dyskusję, tylko wysłałeś mi zdjęcie bałaganu. Ja go widziałem, ja pokażę go x30 nad dzikim brzegiem morza martwego. Ale dam do tego kontekst, którego w Twojej wiadomości zabrakło.
  • Odpowiedz
GBDZ
GBDZ
24.06.2019, 18:38:51 via iOS
  • 3
@robroypl: ja to widzę, ale nie chcę się na tym skupiać, bo można jak człowiek przedawkuje syf, może skończyć jako nieszczęśliwy malkontent. Cieszę się, że tutaj odbywamy tę rozmowę, bo widzę, że ban pochopny (chociaż dzięki Tobie nauczyłem się to robić, więc drugi pozytyw). Odwieszam i pozdrawiam
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 28.05.2019, 06:20:44
  • 0
Orientuje się ktoś czy citybank pobiera prowizję za czysty zakup curvem w sklepie? Mam do zapłaty za rzeczy w zagranicznym sklepie i zastanawiam się czy mogę bezstresu robić zakupy z pominięciem dodatkowego kosztu. @motaboy
#curve
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motaboy
motaboy
28.05.2019, 06:24:35
  • 0
@robroypl: Nie pobiera. Pobierają tylko za Revolut i np. za Cinkciarza. Oni mają jakąś listę podmiotów od których biorą prowizję.
Płacę tak na Allegro, AppStore i w innych miejsach też. Tyle, że mówiąc szczerze miewałem z tą kartą problemy przy zakupach standardowych - yły odrzucane bez powodu. Aczkolwiek to było w USA. Od jakiegoś pół roku mi się to nie zdarzyło.
  • Odpowiedz

563

Chińczycy zaprezentowali prototyp superszybkiego pociągu maglev 600km/h

Chińczycy zaprezentowali prototyp superszybkiego pociągu maglev 600km/h

Pociąg z założenia ma konkurować z samolotami, której do tej pory miały przewagę na trasach powyżej 1500km. Pełnoskalowe testy zapowiedziane są na rok 2020, natomiast produkcja ma ruszyć w 2021.

Neto
z
scmp.com
dodany: 24.05.2019, 12:34:20
  • 135
  • #
    technologia
  • #
    chiny
  • #
    pociagi
  • #
    kolej
  • #
    nauka
robroypl
robroypl 24.05.2019, 19:26:34
  • 1
@ukradlem_ksiezyc: ciut w tyle jesteś z newsami Comac C919
robroypl
robroypl 24.05.2019, 19:47:18
  • -3
@ukradlem_ksiezyc: osobiście kibicuje im jak i Rosyjskiemu, Boeing to tak naprawdę odgrzewany kotlet konstrukcji lat 70. Ciut lepiej wypada Airbus z serią A320, co zresztą pewnie osób które latały WizzAir i Ryanairem potwierdzą, w Wizzie jest ciszej. Grunt to robić właśnie taką światową masówkę, a wąsko kadłuby na zasięg 5k km to taki wół roboczy.
robroypl
robroypl 22.05.2019, 09:31:57
  • 1
Chętnie wymienię się kuponem -240zł zniżki przy rezerwacji za min 1000zł do wykorzystania do 10 czerwca, za jakiś na mniejszą kwotę, wiem że są -200zł przy rezerwacji min 900zł, albo standardowym -100zł przy 350zł rezerwacji też nie pogardzę. O ile wymiana będzie przed wygaśnięciem jego ważności
#booking #kupony #kodyrabatowe #podrozujzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

150

Tak traktowane są zwierzęta na wietnamskiej wsi

Tak traktowane są zwierzęta na wietnamskiej wsi

Podróżując przez Wietnam niechcący natknąłem się na coś, na co byłem kompletnie nieprzygotowany. Akcja od 6:40 - wcześniej tłumaczę dlaczego postanowiłem kończyć wcześniej swoją podróż i wrócić do Polski.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 08.05.2019, 16:16:37
  • 97
  • #
    podrozecasha
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    koty
  • #
    wietnam
  • #
    azja
robroypl
robroypl 09.05.2019, 09:36:42
  • 7
@Cash1337 kibicuje ale prawa rynku są nieubłagane. Po jednej stronie płotu masz yt gdziebadz | wedrownemotyle gdzie znaczącym % ich działalności jest promocja rejonów (np Szwajcaria), czy hoteli. Przy jednoczesnym rozwijaniu kanału i swojej narracji. Samo w sobie takie podejście nie jest złe jeżeli nie wypełnia 80% contentu. Nawet postacie pokroju lostleblanc zdarza się to robić i to nawet w Polsce, pozdrawiam Tykocin :) Po drugiej stronie masz bezplanu | fifty
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robroypl
robroypl 07.05.2019, 12:49:16
  • 1
Ktoś się orientuje te kupony z gazet (tzw pocztówki), są tylko dla nowych kont czy również dla starych (które nie korzystały z tego zwrotu) ?
#booking
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniorx
maniorx
maniorx
07.05.2019, 20:05:18 via Android
  • 0
Women health są pocztówki ważne do 27 maja
  • Odpowiedz
JaaGud
JaaGud
08.05.2019, 09:09:08
  • 0
@robroypl:

Także dla starych kont, ale zazwyczaj jeden zwrot danego typu na dane konto booking.

.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 21
  • Strona 15 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking