Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robroypl

robroypl

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2649
  • Znaleziska 265
  • Mikroblog 2384
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 20
kruczek293
kruczek293
19.07.2021, 15:15:46 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 20.07.2021, 10:50:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kruczek293: już 4.60
  • Odpowiedz
resuf
resuf
20.07.2021, 10:01:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jakikolwiek bankomat w #chorwacja daje obecnie możliwość darmowej wypłaty z #revolut?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 20.07.2021, 10:14:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@resuf: i OTP
  • Odpowiedz
Dwep
Dwep
18.07.2021, 00:52:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Duże stężenie Januszu w #chorwacja ? Zastanawiam się czy jechać w ciemno, czy może lepiej rezerwować coś przez booking. Split i okolice.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 18.07.2021, 04:41:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dwep: na Istrii stężenie małe, w Dalmacji duże. Poniżej Makarskiej spada. W Dubrovniku umiarkowanie
  • Odpowiedz
husky83
husky83
13.07.2021, 17:34:42
  • 2
Ja wiem, że wszystko dzieje się mega dynamicznie i nie tylko nasi zmieniają przepisy z godziny na godzinę, ale jak obecnie (i w najbliższych dniach) wygląda tranzyt przez #czechy #austria #slowenia i wjazd do #chorwacja?

Google daje artykuły sprzed kilku, kilkunastu dni, kto to wie, czy to jest aktualne. Może ma ktoś jakąś stronkę, której można zaufać? (stronom *.gov.pl nie wierzę ( ͡
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 14.07.2021, 07:51:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@husky83: Słowenia od jutra nawet jako tranzyt wymaga (Ozdrowienca, Negata, Szczepionki)
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
13.07.2021, 08:27:02 via iOS
  • 1
#chorwacja #wakacje
Jak ceny na Chorwacji? Bo wpis dzis był, ze niby tam dużo januszy jezdzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 13.07.2021, 08:55:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cr_7:
rowery 4h 50kun
Miejsca do spania niezle 78-100zl od osoby za dobę
Paliwo ok 6.59zl litr
Jedzenie w knajpach to taka droższa warszawa
Pizza nie odpad 40cm ok
  • Odpowiedz
andromenda
andromenda
07.07.2021, 19:24:11
  • 0
Czy ten formularz enter Croatia potrzebny jak mam certyfikat europejski szczepienia?
#chorwacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 08.07.2021, 07:57:09
  • 1
@andromenda @szczurek_87: nikt tego na granicy nie sprawdza, więc nawet tej chwili szkoda IMO
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 08.07.2021, 11:46:31
  • 0
@Sliv3r: Ja byłem na takiej totalnie kameralnej (tylko dla obywateli UE), to sprawdzał wszystko aczkolwiek pobieżnie. Kolega wjeżdżał główniejszym to tylko dowód i luźne pytanie czy ma paszport covidowy (odpowiedział że tak ale uwierzyli mu na słowo)
  • Odpowiedz
e.....1
konto usunięte 02.07.2021, 12:14:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Info dla zainteresowanych wjazdem do Chorwacji i sytuacja na granicy. Tak wyglada teraz sytuacja na przejsciu Pasjek, kolejka na raptem 7 minut. W druga strone byla sporo dluzsza ale oceniam na max 30 minut stania. Certyfikatu zaszczepienia nikt nie chcial, celnim zeskanowal tylko dokumenty. Samochod przede mna mial wydrukowany certyfikat ale od niego tez nie wzieli.

Udanych wakacji i szerokosci!

#chorwacja #wakacje #koronawirus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 03.07.2021, 11:34:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enceladus71 Mejni prehod za ob. promet
https://maps.app.goo.gl/LMJSf6McaVDQHYLR6 niestety ale chciał jakieś papiery covidowe żeby mu okazać.
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
01.07.2021, 09:50:40 via iOS
  • 12
#chorwacja
Ładnie Chorwacja wydymała i turystów i swoich obywateli.
Otworzyli granice dla wszystkich, ludzie pokupowali loty i porezerwowali apartamenty i z dnia na dzień wprowadzili znowu obostrzenia. Trzeba bez kitu wszystko last minute organizować bo inaczej to nie ma sensu #podroze #wakacje
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 01.07.2021, 10:08:25
  • 0
@zapoznalem: wydymany bo nie każdy może / chce się szczepić. A jak jedzie z rodziną, to wyskakiwanie 4x test to już słaba opcja. Dodatkowo zawsze można dołożyć takie absurdy jak w czechach lub słowenii, gdzie o ile w jednym hotelu jesteś to spoko na pierwszym teście się meldujesz, ale jak zmieniasz, to co hotel to nowy test (x ilość ludzi), czujesz tu absurd i rozumiesz "dymanie" ?
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 01.07.2021, 11:53:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iAmTS : weź pod uwagę że dzieci od 12 roku też muszą mieć testy. A z tego co wiem dopiero od niedawna można je szczepić. Niech jedno z rodziców ma przypadłość. I masz min 3 dodatkowe testy do ceny urlopu.
  • Odpowiedz
MikasaTsukasa
MikasaTsukasa
30.06.2021, 19:14:24
  • 19
DUŻE ZMIANY dla jadących do Chorwacji!

Więcej na: https://crolove.pl/przydatna-informacja/jak-dojechac-do-chorwacji/

Kto jest zwolniony z kwarantanny wjeżdżając na teren Chorwacji
Zgodnie z decyzją Państwowego Sztabu Obrony Cywilnej Republiki Chorwacji z dnia 30 czerwca 2021 roku od 1 lipca 2021 roku obowiązują następujące ważne zmiany dotyczące osób przyjeżdzających do Chorwacji:
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 01.07.2021, 07:09:32
  • 0
@taki_dzik: Mnie niepokoi że na tym pdf-ie jest zaznaczona data 11.06-30.06
https://croatia.hr/sites/default/files/2021-06/Entering%20Croatia%20EU_PL_0.pdf
tak jakby od 1.07 to już nie działało. Nic trzeba obserwować gruby FB są już pierwsi docierający na granicę, taktyczne info
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 01.07.2021, 07:42:32
  • 1
@taki_dzik: to kalka 1:1 z crolove.pl więc nie, póki co ci poranni wjechali na sam dowód. (Opcje są dwie pogranicznicy o tym jeszcze nie wiedzą, co mnie po styczniowej Rumunii nie dziwi, albo jest po prostu po staremu a media kręcą pandemie strachu i kierują na paszportu covidowe)
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 01.07.2021, 08:37:48
  • 0
@Logan00: rzucisz linkiem do grupy?
  • Odpowiedz
Barstuk
Barstuk
Barstuk
29.06.2021, 18:14:02 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 29.06.2021, 18:15:02
  • 0
@Barstuk: zapewne priorytety na nadajniku się kłaniają.
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 29.06.2021, 13:13:09
  • 0
Hej, jeśli mielibyście wybierać pomiędzy wyspą Hvar a Brač to która by wygrała?
Niosę się z odwiedzeniem jednej z nich (dwa niemal pełne dni / jeden nocleg na wyspie). Interesuje mnie bardziej aktywne zwiedzanie lub zobaczenia czegoś ciekawego aniżeli plażing (choć nie unikam zupełnie). Może ktoś kojarzy również jakieś jedzeniowe przybytki Makłowicza z któryś odcinków lub sam coś ma godnego polecenia.

#chorwacja #wyspy #podrozujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorillaz
gorillaz
gorillaz
29.06.2021, 13:46:19 via Android
  • 1
@robroypl jeżeli wybór padnie na Brač to polecam tę miejscówkę - Kaštil Gospodnetić - Agroturizam
https://maps.app.goo.gl/Dy3TuXSJvMS5Ffqq6
Przesmaczna peka, do tego klimat miejsca niesamowity, trzeba wcześniej zarezerwować.
Na samej Braci jest kilka miejsc do zobaczenia, Blaca, Vidova góra, Smocza jaskinia, muzeum oliwy, da się dwa dni zapełnić.
Na Hvarze nie byłem niestety.
  • Odpowiedz
PiccoloColo
PiccoloColo
03.07.2021, 12:40:17 via Android
  • 1
@robroypl Byłem na obu, ale niestety bardzo krótko. Warto Hvar ma fajny wąski kształt i fajny komercyjny port. Posiada też winiarnie Tomica, którą można zwiedzić i nawet pogadać z jej właścicielem. Mają drogie, ale dobre winko, które można degustować. Brac na pewno wygrywa pod względem plażingu jak i widokowo. Jeśli lubisz sporty wodne, to tak jest idealnie
  • Odpowiedz
Ranger
Ranger
09.06.2021, 07:51:56
  • 0
Co trzeba zobaczyć będąc w #slowenia? Planuję objazdówkę autem. #podroze #wakacje
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 28.06.2021, 06:02:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: pamiętaj że pomimo wjazdu bez niczego z zielonych stref. Do hoteli / campingów dalej wymagają szczepionek / testów pozytywnych ze 180 dni / negatywu 3 dniowego
  • Odpowiedz
Szewczenko
Szewczenko
Szewczenko
25.06.2021, 18:11:22
  • 9
Osobną kategorią klientów, którzy zepsuli rynek pierwotny są tzw. fliperzy. Kupują mieszkania za gotówkę, zaraz po wprowadzeniu ich do sprzedaży, czasami grubo przed tym, jak na budowie zostanie wbita pierwsza łopata. Sprzedają je rok - półtora roku później, gdy dom nabiera już kształtu. Po cenach znacznie wyższych od tych, za jakie kupili. Klienci szukający w Warszawie mieszkań narzekają, że fliperzy zepsuli rynek: nie ma szans na zastanowienie się, porównanie ofert.

Coraz częściej
Szewczenko - Osobną kategorią klientów, którzy zepsuli rynek pierwotny są tzw. fliper...

źródło: comment_1624644598j6nFnOexWPehkyCA0jsKi7.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 26.06.2021, 07:37:32
  • 0
@blargotron: handlowiec ma towar który oferuje. Maksymalnie na czym może polecieć to kredyt kupiecki 90dni, flipper rezerwuje mieszkanie (za śmieszną wartość względem jego wartości) i po roku odsprzedaje "prawo do rezerwacji". Widać chyba różnice.
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 26.06.2021, 09:09:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ja za to polecam doczytać o umowach rezerwacyjnych gdzie jedynym wkładem jest zadatek. Jeszcze na długo przed uzyskaniem linii kredytowej na nieruchomość.
  • Odpowiedz
robroypl
robroypl 26.06.2021, 09:13:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szewczenko: odbij zatem konkretem a nie pisz że bzdury bo bzdury. Brakuje argumentów?
  • Odpowiedz

797

Prezes Comarchu o Nowym Ładzie, podwyżkach i Amerykanach na rynku IT

Prezes Comarchu o Nowym Ładzie, podwyżkach i Amerykanach na rynku IT

TLDR: Comarch nie może zatrudnić pracowników, bo chcą za dużo pieniędzy.

kszych
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.06.2021, 11:14:08
  • 285
  • #
    polska
  • #
    nieprogramowanie
  • #
    technologia
  • #
    nowylad
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
robroypl
robroypl 21.06.2021, 12:06:56
  • 35
@dupinka5000: budka po prawej przed matecznym w Krakowie w stronę Konopnickiej :)

767

Podatek nakładany przez nieudolną władzę na najsłabszych ekonomicznie.

Podatek nakładany przez nieudolną władzę na najsłabszych ekonomicznie.

Profesor Jerzy Hausner o inflacji.

konto usunięte
z
tvn24.pl
dodany: 20.06.2021, 19:34:18
  • 116
  • #
    inflacja
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
robroypl
robroypl 21.06.2021, 07:36:27
  • -2
@mastalegasta: kolejny minister też ma mały udział w tym spadku. Co widać na wykresie to exodus najpierw w 2004 do UK a potem po paru latach wraz z laicyzacją rynku, również do DE

712

Turyści z Polski mogą wjeżdżać do Chorwacji bez testów, świadectw szczepień

Turyści z Polski mogą wjeżdżać do Chorwacji bez testów, świadectw szczepień

Ze względu na to, że cały obszar Polski znajduje się na zielonej liście ECDC, polscy turyści mogą wjeżdżać do Chorwacji na warunkach obowiązujących przed pandemią, czyli bez testów i kwarantanny - poinformował w piątek chorwacki ośrodek informacji turystycznej.

wojna
z
forsal.pl
dodany: 18.06.2021, 19:14:28
  • 203
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    chorwacja
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
robroypl
robroypl 19.06.2021, 04:12:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • -3
@wojtura: jakby już nieaktualne
robroypl - @wojtura: jakby już nieaktualne

źródło: comment_16240759756yOoaLYgR8gVEPnKz9k4Sh.jpg

Pobierz
wypok_user
wypok_user
04.06.2021, 09:03:40
  • 0
Szukam namiotu 3 osobowego dla 2 osób.
Mam budżet do około 400 zł i zastanawiam się czy go wykorzystać czy może wziąć coś tańszego z Decathlona

Opcja droższa, np: https://8a.pl/namiot-turystyczny-coleman-darwin-3-osobowy
Opcja budżetowa: https://www.decathlon.pl/p/namiot-kempingowy-mh100-3-os/_/R-p-308317
#namiot #outdoor #camping #turystyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robroypl
robroypl 13.06.2021, 13:08:51
  • 0
@wypok_user: jaki finalnie wybrałeś?
  • Odpowiedz

823

Bydło przyjechało do Zakopanego.

Pokaż treści 18+

Bydło przyjechało do Zakopanego.

Policjanci z zakopiańskiej komendy policji interweniowali na parkingu przy Palenicy Białczańskiej w okolicach Zakopanego. Powód? W piątek doszło tu do ostrej bójki pomiędzy turystami, którzy walczyli o ostatnie wolne miejsce na parkingu, od którego rozpoczyna się szlak do Morskiego Oka.

dzieju41
z
onet.pl
dodany: 05.06.2021, 11:57:17
  • 313
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    tatry
  • #
    gory
  • #
    podroze
  • #
    bekazpodludzi
robroypl
robroypl 05.06.2021, 20:54:57
  • 6
@r__s: nie można, bo przejście jest zamknięte (betonowe bariery na moście, ponoć z racji stanu mostu a nie covida), bonusowo od czasu do czasu staje tam Straż Graniczna zapewne z przyjemnością wlepiać kwarantannę dla "przyjezdnych"
robroypl
robroypl 05.06.2021, 21:45:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinst: człowiekiem przejdziesz :) motocyklem też przejedziesz
robroypl
robroypl 19.04.2021, 12:31:50
  • 0
Ktoś z mireczków lub mirabelek może siedzi również na tej wyspie i chciałby połączyć trekkingowe siły lub pogadać trochę przy lagerze (północ wyspy). Siedzę do 2 maja

wołam @Boniasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#teneryfa #podrozujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boniasty
Boniasty
21.04.2021, 23:38:27
  • 1
@stefan-trzcina: Pilnują, sprawdzają buty i wszystko.
  • Odpowiedz
Boniasty
Boniasty
21.04.2021, 23:38:54
  • 1
@stefan-trzcina: Ogólnie częśc ludzi rezygnuje, czasami pojawiają się bilety, sprawdzaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 21
  • Strona 12 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia