Wpis z mikrobloga

Wyprzedzanie na kilkaset metrów przed skrzyżowaniem, żeby potem stać z wyprzedzonym autem na światłach


@LubieGroszek: jechałem wczoraj trasę 50 km do wjazdu na autostradę, przede mną był długi sznur samochodów, to zostawiłem sobie trochę miejsca przed samochodem przede mną co by nie jechać mu na zderzaku. To ynteligent jadący za mną jak tylko to zauważył, od razu mnie wyprzedził. I tak sobie dalej jechaliśmy, bo ten sznur samochodów cały czas był
@LubieGroszek: ciagle przyspieszanie i hamowanie, #!$%@? mnie strzela, jedziesz sobie i albo musisz trzymać giga dystans w który zaraz ci się #!$%@? jakiś debil, albo hamujesz co chwile jak debile przed tobą. Hamowanie bo z górki, hamowanie bo łagodny zakręt, #!$%@? ludzie wyhamujcie sobie silnikiem a nie ciagle gaz i hamulec
Sytuacja z wczoraj wiec #!$%@? się ponownie xD
ahahahaha. Śmieszne.


@Przypadkowy: no wiem, jak twoje podejście do stosowania się do zasad ruchu drogowego.

Na szczęście to nie ja chwalę się publicznie byciem kretynem który rości sobie prawo do ignorowania przepisów które mu utrudniają życie xD
@malinq: nie, nie, daleko mi do twojego poczucia humoru, królu śmieszków i ikonek iksde.

Takimi kretynami jest duża część kierowców, o ile nie większość, jeżdżących po autostradach. Morze kretynów cię otacza.
@papaj42: Inny problem z autostradami mającymi 3 pasy jest taki, że ten skrajny prawy lubi się nagle zmienić w pas do zjazdu w prawo. Najczęściej można to spotkać na obwodnicach dużych miast, gdzie ludzie jeżdżą agresywnie i są sfrustrowani, więc zjazd z tego pasa często jest upierdliwy.
@malinq: Nie bawię się telefonem. Miałam taką sytuacje ze jechałam pierwszy raz sama po zdaniu prawka i jakiś #!$%@? mi tak zatrąbił. Była górka, więc miałam problem ruszyć bo bałam się ze zjadę i walne w niego. Po trabnieciu tak się zestresowałam, że mi w nerwach gasł i ledwo na koniec zielonego udało mi się ruszyć.
Morze kretynów cię otacza.


@Przypadkowy: tak, widzę po twoich odpowiedziach.

nie, nie daleko mi do twojego poczucia humoru, królu śmieszków i ikonek iksde.


@Przypadkowy: no czego się można spodziewać oprócz pozamerytorycznych odniesień xD
Poszukaj sobie jeszcze czegoś w moim profilu to wyjdziesz na jeszcze większego gamonia xD

Takimi kretynami jest duża część kierowców, o ile nie większość, jeżdżących po autostradach.


@Przypadkowy: https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_populum

PiS wygrał wybory drugi raz z rzędu
@LubieGroszek: Jeszcze ostatnio mi się kilka razy zdarzyło, ze ktoś przy włączaniu się do ruchu stanie już maska na pasie, że jadąc droga z pierwszeństwem muszę wymijać takiego delikwenta