Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tylko ja czuje sie jak boomer, majac tylko 20 lat? xD Znajomi gadaja o ekipie friza, czy slyszalem to, czy ogladalem fame mma, czy to czy tamto, jakies postacie ze swiata youtube czy rapu, dla mnie to w ogole jakas abstrakcja xD przecież większość tych rzeczy jest dla mnie tak żałosna, tak samo jak nagrywanie tiktokow czy #!$%@? prankow xD albo jak jakas dziewczyna mówi, ze jej idolka jest linkimaster. Typiara która robila lache w autobusie xD w jakim kierunku ten świat idzie ja #!$%@? xD Nie mówię, ze sam czasem nie obejrze jakiejś walki czy tam czegoś jak jest ciekawe, ale życie tymi wszystkimi ludźmi, którzy w większości sa jakimis bezmózgami jest dla mnie ciężkie do zrozumienia xD Brzmie trochę jak jakis freethinker, no ale myślałem, ze z niektórych rzeczy sie wyrasta xD
#zalesie #heheszki #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b791a67d7b7b0f521fe3b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 103
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slapdash: poszerzyć umysł może niekoniecznie samo oglądanie tego typu rzeczy, ale przynajmniej obserwowanie tego, czym różni ludzie się interesują i refleksja np. na temat, czemu tak właściwie jakaś, być może nieduża, ale znacząca, grupa ludzi interesuje się walkami meneli na fame mma
@Byku-z-Plastiku: Z tego samego powodu dla którego w XIX wieku popularne były pokazy dziwadeł i cyrk, w latach 90-tych komedie w stylu "Głupi i Głupszy" w średniowieczu napuszczanie niewidomych z bronią na dzika. Absurd, abstrakcja, oderwanie od rzeczywistości, może jakaś nieświadoma chęć wywyższenia się ("przynajmniej nie jestem taki jak X") do tego satysfakcja z nieszczęścia innych.(przynajmniej jeżeli idzie o patostreamy)
@AnonimoweMirkoWyznania Ludzie szukają szybkiego dostępu do dopaminy, dlatego są te tiktoki, jutuberki, walki itd łatwiej to robić niż coś pożytecznego, a niestety ludzki mozg dąży do bycia leniwym i potem latwo się w tym zatracić. Przypomnę, że za moich czasów (95 here) idolkami byly jakieś #!$%@? z big brothers czy baru, czy innego gownianego show. Czasy się zmieniają, a ludzie nie. Czym to się niby różni od tamtych czasów? Twoi znajomi za
@Kefaveli Tak tylko dodam, że brzmicie jak stare dziady, które narzeka ehh te młodzież, niech każdy robi co chce I zamknijcie #!$%@?. Za 10 lat będziecie zgorzkniali z kijem w dupie, a tymczasem wasze zajęcie to przeglądanie Mirko i kłócenie się na tematy polityczne, w #!$%@? macie bogate zainteresowania XDDD
@AnonimoweMirkoWyznania: ja przez to potrąciłem sporo znajomych. A nawet nie jestem aż takim boomerem, bo frik fajty całkiem lubię, ale polowe uczestników poznaje dopiero jak tam występują. Za to połowa moich kumpli z czasów licbazy dalej zatrzymała się na jakichś xayach i #!$%@? disa i tak jak kiedyś mieliśmy wspólne grupki i zawsze dobry kontakt, wspólne zainteresowania tak teraz nie mam za bardzo o czym z nimi gadać xd