Wpis z mikrobloga

@saakaszi: 77% głosujących a nie społeczeństwa manipulatorku. Czy to nie wy mieliście w okolicach 2016 spin że PiS nie ma mandatu bo głosowało na nich tylko 7 mln obywateli?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 662
@saakaszi: pamiętam ten czas, jakie emocje były. Bylem w szkole średniej i nienawidziłem tego ze są ludzie stare dziady które były przeciwne temu. Zamiast dać nam przyszłość, chcieli nas kisić w bigosie postkomuny.
  • Odpowiedz
@saakaszi: pamiętam jak z dziadkiem i babcią za dzieciaka poszedłem na głosowanie i dziadek taki dumny że zagłosował "za" powiedział do mnie "żebyś miał lepszą przyszłość" ()
  • Odpowiedz
@DunningKruger: @saakaszi: Ja pamiętam, że byłem w podstawówce i sądziłem, że skoro wejdziemy do Unii to będziemy zarabiać dużo pieniędzy, wszyscy będą bogaci i mama wreszcie kupić mi wymarzoną piłkę Adidas Roteiro albo chociaż Fevernova XD
  • Odpowiedz
@saakaszi: Krok milowy dla Polski, jedna z najlepszych i najważniejszych decyzji w historii naszego kraju. Ciężko znaleźć jakiś inny kraj z naszego regionu, okolicy, co wyszedł lepiej na niedołączeniu do UE. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@saakaszi: Pamiętam jak moja wychowawczyni w podstawówce była mocno na nie do przystąpienia do Unii i mnie zjechała za to, że nie wiem co mówię i żeby nie słuchać wszystkiego co mówią rodzice jak powtarzałem słowa rodziców zasłyszane z rozmów w domu o przystąpieniu do Unii. Widocznie dyskusja na poważne tematy z 8 latkiem to była jej jedyna możliwość na wygranie i poczucie się lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz