Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 miesiące temu urodziło mi się pierwsze dziecko. Wszystko było by fajnie gdyby nie to, że kobicie się odkleiło. Wszystko jej przeszkadza
- pogoda, gdy jest ciepło to #!$%@? na temperaturę, gdy nie ma słońca to też jej przeszkadza, gdy pada jeszcze gorzej
- mieszkanie, bo za małe
- zakupy robione przeze mnie, bo np. kupię zbyt zielonego banana albo zbyt dojrzałego albo mało słodkiego arbuza.
- łóżko, bo wg niej zaczęło skrzypieć i nie da się spać, choć ja żadnego skrzypienia nie słyszę
- zachowanie córki gdy np. ona woli iść do mnie, a nie do niej. Nic dziwnego skoro czasem krzyczy na nią.
- mój gramofon, który kupiłem żeby móc sobie na spokojnie odejść od tych wyimaginowanych problemów mojej dziewczyny. Kupiłem sobie niedawno, często słucham albo sam albo z córką. Córka lubi patrzeć jak się płyta winylowa kręci.

Nie dość, że nic nie robi, nie sprząta, nie gotuje, nie chodzi na zakupy, nawet czasem nie chce jej się wstać do dziecka w nocy, wszystko robię ja to jeszcze problemy wymyśla z dupy. Nie wiem jak to jest, że jedna kobita po porodzie będzie aniołem, a drugiej coś odwala i ciągle niezadowolona.
Gdy córka zaczyna płakać to ona od razu mi ją daje do wyciszenia jej, gdy córka zaczyna się cieszyć to dziewczyna jest na mnie wkurzona, bo dziecko mnie bardziej lubi niż ją. Jak ma mnie bardziej nie lubić jak matka drze mordę na swoją malutką córeczkę. Dziewczyna myśli chyba, że dziecko nie ma pamięci i jak 15 minut temu podniosła głos na córkę to teraz już nie będzie o tym pamiętać.

#dzieci #zwiazki #gorzkiezale

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dbd7d4f242eefd0a1cae61
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 103
@AnonimoweMirkoWyznania: U kobiety czasem po porodzie pojawia się kryzys, bo nagle całe jej życie kręci się tylko wokół dziecka. Nie ma czasu dla siebie, nie może nigdzie wyjść, zabawić się, rozerwać, nawet wyspać. Do tego ma wrażenie, że wszyscy interesują się tylko dzieckiem a nie nią. Moja też miała taki etap jakiś czas po porodzie. Miała wszystkiego dosyć, oddawała mi dziecko kiedy tylko mogła, momentami po prostu nie chciała go widzieć.
@AnonimoweMirkoWyznania zalatuje baitem po opisie zachowania 2 miesięcznego dziecka, takie dziecko to jest w większości czasu nieaktywne.
Ale odpiszę, skoro dziecko ma 2 miesiące to kobiecie niedawno skończył się połóg, wyruchaleś ją już?
Zerżnij ją porządnie, z 2-3 razy dziennie przez tydzień, a potem jej dozuj ruchanie jak będzie dalej taka.
Jak nie pomoże to #!$%@?ęta i tylko ewakuacja.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyślij ją jak najszybciej do lekarza, bo to najprawdopodobniej depresja poporodowa albo jakieś zaburzenia hormonalne. Ty musisz zareagować jak najszybciej, bo jeśli ona faktycznie ma problemy psychiczne to nie będzie umiała sobie sama pomóc. Też mam córkę od niedawna i żona ofc siedzi w domu i widzę, że jej ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strasznie się nudzi, mówi, że mi zazdrości, że chodzę do pracy, wypytuje
@apo: @nikolson: @Ziomal4321: @SofiaCoppola: @adam-photolive: @kinesin1000: @szuineg: jak was czytam to utwierdzam się w przekonaniu że społeczność męska tego portalu zamienia się w totalne dno. Idźcie płakać na #przegryw że żadna baba was nie chce. P. S. Często kobiety mają depresję poporodowa i ww sytuację są jej objawami. Moja bratowa miała tak samo ale minęło jej po kilku tygodniach.