Wpis z mikrobloga

W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wyjaśniło się czemu. Po prostu podświadomie wyczuwałam że mąż mnie zdradza. Prawie 17 lat związku poszło w piach. Samoocena i samopoczucie lvl -1000. Widziałam po jego zachowaniu, że coś jest na rzeczy. Drażyłam i w końcu się przyznał. Miał wszystko. Skakałam wokół niego jak na szpilkach. A teraz czuję się jak zero, wybrakowana.

#zwiazki #depresja #zalesie
cebulkadeals - W wieku 32 lat #!$%@?ło mi się życie. Ostatnio doła złapałam, teraz wy...

źródło: comment_1650095993ePIoxckFUBegaq8kFDqzdU.jpg

Pobierz
  • 406
@cebulkadeals: Już sobie odpowiedziałaś na pytanie co zrobiłaś źle - za bardzo się o niego troszczyłaś, on obrósł w piórka znudził się i Cie zdradził, choć to i tak go nie tlumaczy, bo gdyby miał jaja to by z Tobą już dawno zerwał zeby Cie nie ranić, albo starał się porozmawiać z Tobą o problemie i naprawić wasz zwiazek, a tak zachowal się jak zwykły szczur niegodny uwagi. Olej tego mirasa
@cebulkadeals nie odnosiłem się personalnie do Ciebie, odpowiadałem @Lardor. Z doświadczenia wiem, że potrzebujesz teraz towarzystwa znajomych i pozytywnego myślenia. Nie załamuj się. Spotkasz kogoś kto Cię doceni taką jaka jesteś. Nie duś w sobie żalu, znajdź zajęcie pozwalające nie myśleć o tym wszystkim. Za jakiś czas nie będzie to już tak bolesne. Najgorsze co możesz zrobić to rozpamiętywanie. Brzmi banalnie, ale przekonasz się za jakiś czas.