Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qba2004
qba2004

qba2004

Dołączył 1 rok i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4435
  • Znaleziska 928
  • Mikroblog 3507
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 58
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
09.06.2026, 10:18:52
  • 480
Jako, że nie mam pracy od 3 msc, wysyłam CV już wszędzie

Byłem dziś w kołchozie na produkcji. S----------m po 2h

Wolę k---a w śmieciach grzebać, przecież to co tam sie dzieje to inny świat. Upał, duszno, smród plastiku, hałas i wszystko robisz na akord jak najszybciej. Chcesz do toalety iść, to musisz zasygnalizować i ktoś za ciebie na linie musi wskoczyć. Najczęściej to brygadzista, który miał być na sali żeby zobaczyć jak ktoś
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 10:46:57 via Wykop
  • 40
znajdzie sie cos wariacie lepszego


@skeeto666: To już zależy od tego, gdzie mieszka. Bo jak w zapyziałej Polsce powiatowej, to ciężko o lepszą pracę. W mojej prowincjonalnej okolicy jest Mahle, które też jest podłym kołchozem, a mimo to zdesperowani ludzie dojeżdżają tam nawet 30-50 km, czyli 30-60 minut autem, a autobusem pracowniczym jeszcze dłużej.
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 14:40:44 via Wykop
  • 7
Brzmi prawie jak moja pierwsza robota tylko brakuje jeszcze szkodliwych oparów kleju.


@cabis: U mnie w Mahle są z kolei szkodliwe opary niklu, przez co dostałem silnej reakcji alergicznej w postaci opuchlizny m. in. na twarzy - miałem tak zapadnięte powieki, że ledwo widziałem. Nawet lekarka rodzinna powiedziała, że powinienem zmienić pracę. Na szczęście to i tak były ostatnie 2-3 dni przed wygaśnięciem miesięcznej umowy. Niewiele brakowało a musiałbym jechać
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 10.06.2026, 12:00:34 via Wykop
  • 1
@Nadia_: Identycznie jest z moim kuzynem, który pracuje zdalnie w IT i kupił mieszkanie w bloku w swoim rodzinnym powiatowym, gdzie mieszka ze swoją narzeczoną. Na razie ta narzeczona pracuje zdalnie w call center, ale ciekaw jestem co będzie jak skończy psychologię - wtedy albo praca zdalna (nie wiem jak wygląda rynek pracy zdalnej w przypadku psychologów), albo konieczność dojeżdżania 70 km do wojewódzkiego, co jednak wydaje mi się bardziej
  • Odpowiedz
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
09.06.2026, 21:40:39
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 21:46:02 via Wykop
  • 5
@santa-maria-de-la-rosa: fotka.pl - jedno z największych skupisk ułomnych spermiarzy w Polsce
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
09.06.2026, 14:59:00
  • 5
https://wykop.pl/wpis/86417705/jako-ze-nie-mam-pracy-od-3-msc-wysylam-cv-juz-wsze

Przestroga dla tych którzy myślą, że fajnie by było pracować.

#przegryw #neet #renta
@Schwarzfahrer +480
Jako, że nie mam pracy od 3 msc, wysyłam CV już wszędzie

Byłem dziś w kołchozie na produkcji. S----------m po 2h

Wolę k---a w śmieciach grzebać, przecież to co tam sie dzieje to inny świat. Upał, duszno, smród plastiku, hałas i wszystko robisz na akord jak najszybciej. Chcesz do toalety
więcej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 21:42:00 via Wykop
  • 0
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Nie rozumiem jaki ma sens to łażenie i pytanie się po firmach. Ja tak robiłem wiele razy i nic to nie dawało. Może sprawdzi się to w jakichś srogich januszeksach, gdzie są wieczne braki kadrowe.
  • Odpowiedz

399

Seryjny zboczeniec napadał w Poznaniu i Szczecinie. Ofiarą też dziecko

Pokaż treści 18+

Seryjny zboczeniec napadał w Poznaniu i Szczecinie. Ofiarą też dziecko

Pięć ofiar w dwóch miastach seksualny przestępca z Berlina podczas pobytów w Polsce dokonywał napaści seksualnych. Rob

Krymal94
z
fakt.pl
dodany: 09.06.2026, 07:23:28
  • 42
  • #
    imigracja
  • #
    fajnopolactwo
qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 14:55:52 via Wykop
  • 25
To właśnie on rok temu zgwałcił dziewczynę w Poznaniu. Tu macie artykuł z jego niewyraźnymi zdjęciami:

https://poznan.tvp.pl/86978464/poznan-gwalt-na-cytadeli-park-cytadela-poszukiwany-mezczyzna

A jakby ktoś nie wierzył, to tutaj link do nowego artykułu, ale już z zablurowanym ryjem:

https://epoznan.pl/news-news-176603-gwalt_na_poznanskiej_cytadeli_molestowania_w_poznaniu_i_szczecinie_zatrzymano_turka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 14:56:55 via Wykop
  • 1
@DziendobryMireczku: oby
qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 15:04:35 via Wykop
  • 23
@niebotyk99: No właśnie że ciapaty, a konkretnie Turek. Trzeba przeczytać cały artykuł, a nie poprzestawać na opisie na wykopie czy początku artykułu, w którym napisali że pochodzi z Berlina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 15:11:31 via Wykop
  • 4
@MagicznyMariusz: Moderator chyba mógł sam oznaczyć znalezisko jako treść 18+, a nie usuwać. Mi jakoś moderator nie usunął znaleziska o Ziobrze, tylko dodał brakujące tagi.
qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 16:34:55 via Wykop
  • 9
@AmolProtos: ehh, kolejny któremu nie chce się przeczytać artykułu

1923

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Bezprecedensowa akcja UOKiK i policji. Giganci tacy jak Toyota czy Bader mieli zawrzeć tajny pakt o nieagresji: zakaz podkradania pracowników i sztuczne mrożenie płac na lokalnym rynku. Urzędnicy zrobili szybkie naloty na biura i zabezpieczyli dyski. Firmom grożą gigantyczne kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 09:47:15
  • 354
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 11:26:16 via Wykop
  • 15
@tellet: Ja wyszedłem z tego samego założenia co ty, więc zrobiłem c+e żeby jeździć zawodowo tirem, a mimo to i tak zostałem popychadłem januszy, tylko że wykwalifikowanym - tak wygląda większość branży transportowej w Polsce. Ba, nawet ludzie po studiach m. in. przez to, że jest więcej absolwentów niż miejsc pracy, nie mogą znaleźć pracy w zawodzie, a jak znajdą to za kiepskie pieniądze i/lub w januszeksie. I nie mówię
Geralt678
Geralt678
09.06.2026, 07:10:01
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 09.06.2026, 09:46:21 via Wykop
  • 2
@Geralt678: Czyżby rodowity Brytyjczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 08.06.2026, 08:29:35
  • 4
dziady transportowe znowu skomlą w mediach XD

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-fala-upadlosci-przewoznicy-alarmuja-przedsiebiorstwa-umieraj,nId,8089598

#zycietruckera #bekaztransa #transport #ciezarowki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004
Autor
08.06.2026, 08:40:40 via Wykop
  • 7
@Karl_Cotlet: Mam dokładnie tak samo jak Ty. Takie newsy tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie mam po co wracać do tej branży. Nie dosyć że te dziady nieustannie się kompromitują, to jeszcze się ośmieszają tymi próbami wzbudzenia litości i przepchnięcia jakichś korzyści - w tym przypadku chcą przepchnąć szybszą procedurę zatrudniania cudzoziemców, których ilość i tak maleje w polskim transporcie XD

Z danych Związku Transport i Logistyka Polska wynika,
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004
Autor
08.06.2026, 10:21:37 via Wykop
  • 1
janusze z Polski odlecieli z cenami ale zapomnieli pensji podnieść.


@PfefferWerfer: Pierwsze słyszę, żeby janusze z Polski odeszli od niskich marż będących na granicy opłacalności.

Zachodnie firmy [...] zaczynają robić robotę na wschód


O tym też pierwsze słyszę.
  • Odpowiedz

16

Polak i Afgańczyk przecięli rurę gazową, powodując śmiertelną katastrofę

Polak i Afgańczyk przecięli rurę gazową, powodując śmiertelną katastrofę
qba2004
z
rmf24.pl
dodany: 08.06.2026, 08:26:13
  • 4
  • #
    niemcy
  • #
    emigracja
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
nocticadius
nocticadius
08.06.2026, 06:42:44
  • 1
#przegryw #tinder Co się stanie jak gothke wezmę w prawo, a ona mnie przypadkowo też da w prawo? Zmatchujemy się i będzie ze mną pisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nocticadius - #przegryw #tinder Co się stanie jak gothke wezmę w prawo, a ona mnie pr...

źródło: 1000073257

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 08.06.2026, 07:49:46 via Wykop
  • 1
@nocticadius: nie mów hop póki nie przeskoczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xorm199
xorm199
xorm199
07.06.2026, 20:56:55
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 08.06.2026, 00:03:48 via Wykop
  • 15
@NarodowyTroglodyta: przynajmniej możemy się pocieszyć, że nie tylko wśród facetów są spermiarze, ale również wśród kobiet są śluzary xd
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
06.06.2026, 13:11:26
  • 2
milenialsi 21 37
gen z 6 7
#polska #wykopobrazapapieza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 07.06.2026, 21:58:37 via Wykop
  • 0
@Wielka-Polska-Betonowa: To jest kolejny przykład na to, że ten podział na pokolenia z 15-letnim zakresem wiekowym jest bez sensu.
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
03.06.2026, 22:06:06
  • 7
Złożyłem cv do pracy jako kierowca śmieciarki xD

#zycietruckera
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 03.06.2026, 22:34:41 via Wykop
  • 0
@sikpi: a Ty nie miałeś wrócić do wojska?
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 14:03:03 via Wykop
  • 0
nie wiedziałem, że do takiej pracy trzeba składać CV


@Przypadkowy: do takiej czyli jakiej?
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 18:20:48 via Wykop
  • 1
@erni13: jak ja oglądam oferty pracy w swojej okolicy to większość transów albo pisze że chce wyłącznie kontaktu telefonicznego, albo nie podają żadnej formy rekrutacji
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 05.06.2026, 10:02:56 via Wykop
  • 0
@Przypadkowy: Ale pajacujesz niepotrzebnie. Miałem na myśli to, czemu dla ciebie konieczność składania cv na kierowcę śmieciarki jest czymś dziwnym.
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 05.06.2026, 17:29:56 via Wykop
  • 0
@Przypadkowy: Tak, trudno się domyśleć. I nie, kierowanie ciężarówką nie jest prostą robotą fizyczną. Coś jeszcze masz mi do powiedzenia, frustracie?
  • Odpowiedz

40

Egzekucja niewolników we Włoszech, rok 2026 koloryzowane

Egzekucja niewolników we Włoszech, rok 2026 koloryzowane

Czterej imigranci z Afganistanu pracujący przy zbiorze truskawek zostali zamknięci w samochodzie i podpaleni ponieważ upominali się o zaległe wypłaty. Włoska policja informuje o 14 podobnych zdarzeniach w ostatnich miesiącach.

Manah
z
bbc.com
dodany: 05.06.2026, 05:28:31
  • 11
  • #
    4konserwy
  • #
    wlochy
  • #
    imigranci
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
qba2004
qba2004
qba2004 05.06.2026, 11:00:33 via Wykop
  • 14
Police in Italy have arrested two Pakistani nationals for the alleged murder of four migrant workers found dead in a burnt-out minivan, according to Italian media reports.


Czyli wychodzi na to, że to ciapaci ciemiężą swoich pobratymców na emigracji.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
04.06.2026, 21:23:17
  • 8
#polityka #konserwatyzm #uposledzenieumyslowe #bekazprawakow

Konserwatyzm to upośledzenie umysłowe, który uszkadza mózg i pozbawia prawaka podstawowej zdolności istoty rozumnej, czyli słuchania ze zrozumieniem.
Aldona_Lipska - #polityka #konserwatyzm #uposledzenieumyslowe #bekazprawakow

Konserw...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 05.06.2026, 06:51:58 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Przecież ten facet przy mikrofonie ma rację, ale tępy prawak zamiast zrozumieć o czym on mówi, to kłamliwie twierdzi że dla niego historia nie jest ważna. Do tego inne prawaki łykają takie kłamstwa, bo dotyczą kogoś kogo nie lubią. Ale jak ktoś wrzuci kompromitującą wypowiedź ich idola, np. Korwina, to wtedy dla nich jest to wycięte z kontekstu.
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
04.06.2026, 16:34:50
  • 1820
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis
kwas_dezoksyrybonukleinowy - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tenis

źródło: WEAAqnL3

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 05.06.2026, 06:19:49 via Wykop
  • 7
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: W końcu mamy ładną tenisistkę, a nie kolejnego babochłopa.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
04.06.2026, 06:35:28
  • 551
Pamiętam jak raz jechałem samochodem dłuższą trasę w Polsce i przejeżdżałem przez te wszystkie wsie dosyć wcześnie rano w Listopadzie i widziałem już o jakiś chorych godzinach typu 3-4 rano jak ludzie stali i czekali na autobusy do swoich januszeksów. Straszny to był klimat, lekka mgła, oczywiście ciemno, na przystankach jedyne co widać to cień człowieka i tlący się papieros wypalany zaraz przed wyjazdem do kołchozu. Nie muszę chyba dodawać, że polska
troglodyta_erudyta - Pamiętam jak raz jechałem samochodem dłuższą trasę w Polsce i pr...

źródło: 8891

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 12:13:14 via Wykop
  • 10
Chlop sie urodzil w 19% najlepszych miejsc na swiecie. Do tego bialy. I narzeka ze komunikacja miejska z przegladem technicznym i kierowca z uprawnieniami zawozi ludzi do pracy... (ʘ‿ʘ)

Uciemiężon.


@Niedobry: Czyli co, już nie 1% ani 10% najlepszych miejsc na świecie? Wy nawet wspólnej wersji nie potraficie ustalić, megalomani narodowi.
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 22:12:29 via Wykop
  • 1
@Niedobry: twoje zachowanie można porównać do sytuacji, gdzie otyła osoba szczyci się tym, że wyprzedziła ludzi chodzących o kulach
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 23:05:32 via Wykop
  • 1
@Niedobry: No i do czego dążysz k----u? Że Polska to fajny kraj, bo w Indiach, Bangladeszu i Pakistanie jest gorzej, a ty masz niskie wymagania życiowe? Czy może jesteś bananowcem, który nie zaznał problemów z jakimi mierzy się większość Polaków?
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
04.06.2026, 19:04:36
  • 36
Beciaki mają jakieś granice?
#p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder #logikaniebieskichpaskow
krystian-stepaniak - Beciaki mają jakieś granice? 
#p0lka #blackpill #logikarozowychp...

źródło: DE792CE0-59B4-4431-AFF7-A82D00A63400

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 22:20:35 via Wykop
  • 0
@Syn_dekarza: to pytanie gdzie w takim razie szukać laski, bo te apki to faktycznie tragedia przy tak ogromnej dysproporcji płci
  • Odpowiedz
LebronAntetokounmpo
LebronAntetokounmpo
04.06.2026, 15:00:53
  • 707
Nikt nie pytał, nie prosił, nie chciał. Jednak się pojawił. Wątek z despotami pluskającymi się w wodzie.

Mussolini

#plywanie #fotohistoria #historia #ciekawostki
LebronAntetokounmpo - Nikt nie pytał, nie prosił, nie chciał. Jednak się pojawił. Wąt...

źródło: 715254497_1030279396233070_6710600164240834143_n

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 18:56:52 via Wykop
  • 0
@LebronAntetokounmpo: 6. zdjęcie na pierwszym planie Maduro, a 7. zdjęcie to Siara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 18:58:03 via Wykop
  • 0
@LebronAntetokounmpo: ciekawe po co Amin wchodził do wody w koszuli XD
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
04.06.2026, 11:29:51
  • 236
#przegryw #samotnosc #rozwojosobistyznormikami #blackpill #redpill #wojak #chudjak
tomwick55 - #przegryw #samotnosc #rozwojosobistyznormikami #blackpill #redpill #wojak...

źródło: 1000032132

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 18:13:09 via Wykop
  • 4
@tomwick55: W maku w moim powiatowym jest dokładnie tak jak na obrazku xd. Mianowicie młode i ładne laski, które są małoletnie (bo młodych pełnoletnich lasek za bardzo nie ma w moim powiatowym), przychodzą głównie w towarzystwie kolegów i koleżanek, rzadziej z samymi koleżankami, a same to nigdy nie przychodzą.
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004 04.06.2026, 18:14:07 via Wykop
  • 0
@elofrytki: z takim ryjem to over w dzisiejszych czasach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking