Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PurpleHaze

PurpleHaze

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70444
  • Znaleziska 10158
  • Mikroblog 60286
  • Obserwujący 105
  • Obserwowane 397
marv0oo
marv0oo
13 godz. i 54 min temu
  • 0
Pięknie teraz ta ekspedycja sypie

#pathofexile2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze 2 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@marv0oo: @k__p panowie a gdize/jak wbijac punktyh w to nowe drzewko, ja gram raczej mocno casualowo nie mam nawet polowy mechanik ogarnietych.
  • Odpowiedz

6

Upał a kot jak chronić kota w czasie fali upałów

Jak chronić kota w upały? Poznaj objawy przegrzania, pierwszą pomoc przy udarze cieplnym i praktyczną listę kontrolną na

DonTasior
z
orczykowski.github.io
dodany: 7 godz. i 46 min temu
  • 6
  • #
    kot
  • #
    kitku
  • #
    kociara
  • #
    koty
  • #
    kociarze
PurpleHaze
PurpleHaze 6 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
ważniejsze jest jak chronić małe dziecko w czasie upału?


@vandrash: a zrobisz znalezisko?
mrkaxy
mrkaxy
mrkaxy
8 godz. i 6 min temu
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze 6 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 12
@mrkaxy: wejdz na diacorda budcare
https://budcare.pl/discord/

Strzelam ze nie jestes pierwszy w takiej sytuacji. A tam byc moze znajdzies jakies normalne info i podpowiedzi co zrobic.
  • Odpowiedz
PierwszyPuchacz
PierwszyPuchacz
8 godz. i 53 min temu
  • 435
Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k
Czyżby to był gwóźdź do politycznej trumny tuska i trzaska specjale z małej? #polityka
PierwszyPuchacz - Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k...

źródło: 2635

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze 7 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
tuska i trzaska specjale z małej?


@PierwszyPuchacz: masz na nazwisko psikuta?
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze 7 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@tadeusz-rozwadowski: Tadziu, chyba nie do konca zrozumiales (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Beeercik
Beeercik
wczoraj, 07:23:10
  • 10
Przepyszne jest to zesrańsko nerdowych freethinkerów o preorderowanie GTA XD

rzadnych preorderów nigdy przenigdy
nigdy się nie nauczycie barany
kupujecie kota w worku beka z was
nabijacie kabze korpo lool
Beeercik - Przepyszne jest to zesrańsko nerdowych freethinkerów o preorderowanie GTA ...

źródło: 1000098742

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 07:52:46 via Wykop
  • 1
grają w jakieś kasztaniaki, ale ostrzegają przed GTA XD


No ludzie kochani, to jest Rockstar, nad czym tutaj się w ogóle zastanawiać.

Nawet jeśli będą jakieś słabsze strony, to gra jako całość będzie totalnie wybitna, nie ma wątpliwości.


@Beeercik: zioomeczku ja mam w dupie jakies wojenki, ostatnie gta w ktore gralem to byla 3 i jak dla mnie to byl crap w porownaniu z 1 czy 2. Kijem na 3h dotknalem darmowa 5
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 12:28:10 via Wykop
  • 1
No to co możesz wiedzieć o jakości gier Rockstara w takim razie. O Tobie m.in. jest ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: a co ty mozesz wiedziec o jakosci gry ktora dopiero wyjdzie, mozesz co najwyzej przypuszczac, ze bedzie ok.

Czy o mnie ten wpis - nie wiem, mam wywalone na gta i nigdy tego tematu nie poruszylem poza tym wpisem.
A zrobilem to bo brzmisz jak pierwszej wody fanatyk, ktory
  • Odpowiedz
display
display
wczoraj, 00:24:02
  • 2
Siemanko!

Od jakiegoś czasu w wolnych chwilach pracuje sobie nad www.flashfeed.pl - darmową apką webową która ma za zadanie agregować newsy z całego świata per kategoria, streszczać je, odrzucać reklamy/clickbaity i serwować je w wygodnej formie swipowania.

Cały czas ją poprawiam, bo co chwile znajduję w niej jakieś babole, albo w artykułach które przepuściła. Możecie w niej reagować/komentować bez zakładania konta, feed się uczy na tym co się Wam bardziej podoba i zaczyna Wam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 06:21:45 via Wykop
  • 0
pisana bardziej pod mobilki


@display: acha... opera mobile jedna z popularniejszych przegladarek w PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PurpleHaze - >pisana bardziej pod mobilki

@display: acha... opera mobile jedna z pop...

źródło: 14492

Pobierz
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 09:25:52 via Wykop
  • 1
@display: podziekowal, potestuje sprawdze co i jak :)
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
wczoraj, 06:01:23
  • 1
Wczoraj byłem w takim saloniku prasowym, 32 stopnie na zewnątrz, w środku to chyba było z 35, mają tam klimę ale była wyłączona, pytam czy się zepsula a sprzedawczyni "ja lubię jak jest ciepło". To samo jak idziesz do fryzjera. Większość Polaków uwielbia upały, Hiszpanie albo Włosi się przed nimi chowają, warto dodać że polskie 32 to odpowiednik hiszpańskiego 38 bo tu jest duszno. #pogoda #klimat
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 07:27:15 via Wykop
  • 0
@milo1000: ale taguj #p--------o ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Koniczynka43
Koniczynka43
wczoraj, 06:08:18
  • 1
to koniec czy da sie do jeszcze jakoś naprawić? nie ma c---a we wsi skierniewice ze będe oglądał reklamy w internecie

#ublockorigin #googlechrome #wykop
Koniczynka43 - to koniec czy da sie do jeszcze jakoś naprawić? nie ma c---a we wsi sk...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 080419

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 07:22:28 via Wykop
  • 0
@Koniczynka43: adguard na androida, albo sobie dns podmien.
  • Odpowiedz
desygnat
desygnat
wczoraj, 07:09:45
  • 0
#android #motorola #samsung

serio nie ma jakiegoś sposób by łatwo i szybko przenieść listę zablokowanych numerów na nowy telefon? Wszystko się zsynchronizowało, a zablokowane numery nie. Na obydwu telefon, kontakty itp od Google.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 07:13:13 via Wykop
  • 0
@desygnat: oxile kojarze samsung ma swoj wlasny dialer, nie googlowy.
  • Odpowiedz
qeti
qeti
wczoraj, 01:00:37
  • 2
#m--f #rudeboners #kajapaschalska
qeti - #m--f #rudeboners #kajapaschalska

źródło: Screenshot 2026-06-26 at 02-41-11 Instagram

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 06:19:38 via Wykop
  • 2
@qeti: sie czikulinka o------a (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
wczoraj, 02:48:55
  • 1
Przypomnijcie mi proszę, żebym po pracy tzn. za godzinę równą podjechał do DINOzaura i kupił 4 świeże bułki, które zjem z filetem z makreli w oleju, powtarzam w oleju i 2 pączki, które zjem jako deser po czym pójdę spać.
Dziękuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze wczoraj, 06:18:40 via Wykop
  • 0
DINO


@iquiet: pa to (✌ ゚ ∀ ゚)☞
PurpleHaze - >DINO

@iquiet: pa to (✌ ゚ ∀ ゚)☞

źródło: 14491

Pobierz
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
przedwczoraj, 20:28:29
  • 1
Czy ktoś kojarzy jak w 2005 roku w Polsce przyjęty był World of Warcraft? To w sumie peak moich lat interesowania się grami, ale o WoWie to praktycznie nie słyszałem. Według GPT gra niby była bardzo popularna nawet u nas, ale ciężko jest mi uwierzyć aby w czasach powszechnego piractwa i braku jakiegokolwiek przyzwyczajenia ludzi do płacenia za cokolwiek wirtualnego znalazło się dużo osób, które najpierw zapłaciłyby pełna cenę za pudełko z
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze przedwczoraj, 21:09:57 via Wykop
  • 0
@Clefairy: 5 lat wczensiej wyszlo diablo II, 2005 rok to byl juz powszechny dostep do netu, w swiadomosci ludzi byly juz platne uslugi, placenie za gry online, za mozliwosc podpiecia sie do serverow itd.

Triumfy swiecily mmo darmowe tibie, mu online, lineage itd ale WoW wyznaczal pewnego rodzaju standardy. To byla kolejna gra onlina blizzarda, a wtedy bliz to byla cos.

No i twoj przelicznik na srednia pensje czy jak
  • Odpowiedz

4

Przeprosiny dla zespołu Modelki

Przeprosiny dla zespołu Modelki

Przepraszam zespół Modelki za użycie w stosunku do nich słów "dziewuchy" oraz "wyją". Zupełnie niepotrzebnie takowych użyłem. Pragnę oficjalnie zamienić je na "kobiety" oraz "wydają dźwięki". Pozostała treść posta aktualna.

dickkick
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 17:00:23
  • 4
  • #
    modelki
  • #
    przeprosiny
PurpleHaze
PurpleHaze przedwczoraj, 17:55:47 via Wykop
  • 4
A co jest zlego w slowie "dziewucha"?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dirk22
Dirk22
przedwczoraj, 12:21:58
  • 1
w niedziele biegne swój pierwszy w życiu #polmaraton a pogoda interii pokazuje mi, że ma być 41 stopni ( ͡º ͜ʖ͡º) macie jakieś porady jak to przeżyć? #bieganie

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze przedwczoraj, 12:40:22 via Wykop
  • 1
@Dirk22: sprawdzaj strone biegu/fb.
Bardzo wielu organizatorow zawodow w weekend przenosi godziny startu na wczesniejsze, wlasnie ze wzgledu na upaly.

Ja bym w ogole chyba olal start i zapisal sie gdzie na tydzien/2 pozniej. Forma bedzie identyczna, ale jest szansa ze jednak w normalniejszych warunkach.
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze przedwczoraj, 15:25:11 via Wykop
  • 1
@razdwatrzy55: zeby sie nie okazalo ze gopr czy inne sluzby u-------a im starty w niedziele, po armagedonie w sobote.
Te izery wygladaja na newbie friendly, a takie właśnie osoby najczesciej przeceniaja swoje mozliwosci, ewentualnie za pozno ogarniaja ze wlssnie im sie wyscig skonczyl, a teraz walcza o to zeby ich nie zwiezli ratownicy.
  • Odpowiedz
volodia
volodia
przedwczoraj, 10:16:33
  • 0
Kindle ładuje mi się tylko na oryginalnym kablu a ten gdzieś zgubiłem i nie mogę czytać. Pomocy
#kindle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze przedwczoraj, 11:59:42 via Wykop
  • 0
@volodia: igla w dlon i wyczysc [OSTROZNIE] port
  • Odpowiedz
CukryNyskie
CukryNyskie
przedwczoraj, 09:31:17
  • 341
Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
CukryNyskie - Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polski...

źródło: 38

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze przedwczoraj, 10:01:35 via Wykop
  • 0
@CukryNyskie: kokokoko kokosowe kurna (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
Ramb0o
Ramb0o
24.06.2026, 20:11:22
  • 0
Zacząłem biegać 3 miesiące temu i robię to na bierzni. Zakładam słuchawki głośna muzyka i heja. Chciałem zapytać bardziej doświadczonych. Wbiegłem sobie na tor nr1, żeby nikomu nie wadzić. Słuchawki mam z wyciszaniem otoczenia. Biegnę sobie biegnę i przez muzykę zaczyna mi się dobijać głos zejdź z toru !, zejdź z toru! Rozglądam się obok tor 2 i 3 wolne. W końcu odwracam się typ we mnie wpada. Zdejmuje słuchawki i mówię,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze 24.06.2026, 20:24:13 via Wykop
  • 0
@Ramb0o: Lewy wolny.
Ty sobie biegasz wokol komina czy wokolo biezni jak zwal tak zwal, ale jest duza szansa ze ktos tam trenuje na troche wyzszym lvlu..
Jest calkiem spora szansa, ze ten ktos przygotowywuje sie do jakiegos startu, nalezy do jakiegos klubu sportowego i nie jest zwyklym amatorem.
Wewnetrzny tor jest w domysle przeznaczony dla tych ktorzy z----------a. Podobnie jak na zawodach gdzie biegasz okrazenia, w dobrym tonie jest
  • Odpowiedz

276

Zapomniani kaci Polaków Niemieccy sąsiedzi którzy stali się oprawcami Okrutne be

Zapomniani kaci Polaków Niemieccy sąsiedzi którzy stali się oprawcami Okrutne be

Zapomniani kaci Polaków to materiał dla ludzi o mocnych nerwach. Skala zbrodni, sadyzmu i okrucieństwa, do których doszło w Łobżenicy i na Klasztornej Górce, była wręcz potworna. Wszystko rozgrywało się w pierwszych dniach, tygodniach i miesiącach II wojny światowej.

lukasz-kazek
z
youtube.com
dodany: 23.06.2026, 17:57:54
  • 29
  • #
    niemcy
  • #
    polacy
  • #
    sasiedzi
  • #
    mordercy
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    wojna
PurpleHaze
PurpleHaze 24.06.2026, 05:04:18 via Wykop
  • -1
Znowu to gowno dla grazynek z fb i @a__s
Do tego oczywista manipulacja botami wykopujacymi, ale moderacja ma w------e, bo szwfowa kopie kazde znalezisko. Nie wiem czy zglupoty czy z checi ratowania portalu i odslon.

Zaraz sie pewnie odpali jakies bot konto, ktore nic innego nie robi na wykopie, tylko kopie. aterialy od autora i broni go bez zadnego ale.

Stare nie znalem (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PurpleHaze
PurpleHaze 24.06.2026, 19:10:30 via Wykop
  • -1
@tezetzetlipoca: generuje ruch i przywlokl ze soba armie pasywnych botow z facebooka.
Kiedys gosc by polecial w 30 sekund razem ze wszystkimi kontami.
Podobnie jak ci wszyscy spammerzy fxmag francuskie android.com.pl i cala reszta.
Za starych lepszych czasow, to ktos kto pakuje 5 znalezisk w 5 minut dzien w dzien z jednej domeny, nie dosc ze bylby zakopany w dym ,to jeszcze prewencyjnie by bana wylapal. A i glos ludu

1114

Tusk: chciałbym, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów

Ale co on może? W końcu jest tylko premierem z większością w parlamencie.

Pandamix
z
300polityka.pl
dodany: 24.06.2026, 16:35:40
  • 139
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
PurpleHaze
PurpleHaze 24.06.2026, 17:49:33 via Wykop
  • 0
@Pandamix a daloby rady tak na przyszlosc #polityka jeszcze dorzucic, czy to zbyt wiele?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • .
  • ...

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.09.2025

    Komentator
  • VIP
    od 29.05.2025

    VIP
  • Rocznica
    od 22.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.07.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking