Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
phat

phat

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17159
  • Znaleziska 11661
  • Mikroblog 5498
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 16

845

500+ Tylko dla pracujących

Pokaż treści 18+

500+ Tylko dla pracujących

Swoje dwa słowa wykrzyczał dziki trener. Okazuje się, że coraz więcej ludzi dostrzega otaczającą nas patologię.

Pendunate
z
youtube.com
dodany: 23.03.2023, 22:57:27
  • 354
  • #
    polska
  • #
    500plus
  • #
    patologia
  • #
    bekazpisu
phat
phat 24.03.2023, 11:03:42 via Wykop
  • -2
@Chris_Karczynski: spoko, osobiście mógłbym gdyby w------i szurów pokroju Brauna, skrajnych kościółkowców jak Bosak, narodowców i faktycznie skupili sie na podatkach i wolności osobistej
phat
phat 24.03.2023, 20:28:07 via Wykop
  • -1
@Chris_Karczynski: 0 zl. Mi pasuje program ekonomiczny, natomiast nie jestem w stanie przełknąć szurów i narodowców, mysle ze nie tylko ja. Nic nie zrobia, ale mam dosc wielkiej bolzgi katolitzgiej. Jak nie jestes w stanie tego pojac to juz twoj problem (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
phat
phat 25.03.2023, 18:25:18 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: Postęp będzie jak kk zacznie płacić w podatki zamiast dostawać kasę od rządzącej partii. W----------e szurów, narodowców i rusofilów wtedy może poważni ludzie popatrzą na konfederację.
pekas
pekas
23.03.2023, 07:26:43
  • 60
#spacer #las #zwierzeta #smiesznypiesek

wczoraj na spacerze między kilkunastoma innymi sarnami biegały dwie sarenki albinosy. to jedno zdjęcie udało się zrobić dosyć wyraźnie. na drugim widać tylko dwa białe punkty nieprzypominające zbytnio zwierząt. podobno są częstymi gośćmi w tych okolicach :)
pekas - #spacer #las #zwierzeta #smiesznypiesek 

wczoraj na spacerze między kilkunas...

źródło: temp_file.png8479254728835069684

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 23.03.2023, 08:03:03 via Wykop
  • 2
@pekas: najpewniej to jest daniel
  • Odpowiedz
iuhiueh
iuhiueh
21.03.2023, 20:11:08
  • 696
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 21.03.2023, 21:39:41 via Wykop
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
11.03.2023, 16:36:48
  • 190
Moje centrum spamowania darmowymi grami ;)

#pokazbiurko #pcmasterrace #metodzikpoleca
Metodzik - Moje centrum spamowania darmowymi grami ;)

#pokazbiurko #pcmasterrace #me...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 12.03.2023, 11:24:00 via Wykop
  • 0
@Metodzik: Fajne smoki? Porzuciłem wow na koniec sl : )
  • Odpowiedz
phat
phat 12.03.2023, 15:08:44 via Wykop
  • 0
Też mam mieszane uczucia co do tego featura. Zapowiadali go już w sl. Z drugiej strony zmniejsza im się konsekwentnie player base więc jest to jakiś sposób na ożywienie community, szczególnie po stronie ally.

Nie będę ukrywał, trochę mi brakuje wow ale urodził mi się pierwszy dzieciak i absolutnie nie mam tyle czasu :P
Niestety nie umiem grać casual w wow, albo top 0.5% albo w ogóle =)
  • Odpowiedz
reiz
reiz
reiz
02.03.2023, 08:32:43
  • 8
Skąd brać nazwy klas i obiektów zmiennych etc. ? Jest może jakaś większa ustandaryzowana lista? Wymyślanie trudniejsze od klepania samej funkcjonalności (╯︵╰,)

#programowanie #programista30k
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 02.03.2023, 09:38:49 via Wykop
  • 0
@programista15cm: czyli istnieje ta mityczna dokumentacja o ktorej sie uczylem na studiach xd
  • Odpowiedz
Nikas
Nikas
25.02.2023, 09:40:45
  • 20
Są tu ludzie z Siedlec? :D Bo taki plakat zrobiłem na temat waszego miasta. A jak patrzę w google to za dużo takich plakatów nie ma. XD Nawet można sobie na ścianie powiesić: powieś mnie
#siedlce #grafika #plakat #krabonszcz #tworczoscwlasna #sztuka
Nikas - Są tu ludzie z Siedlec? :D Bo taki plakat zrobiłem na temat waszego miasta. A...

źródło: Siedlce plakat

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 25.02.2023, 10:35:55 via Wykop
  • 0
@Nikas: Troche brutalizm, bardzo ładne plusik
  • Odpowiedz

861

Polacy bardziej niż wojny boją się inflacji i działań rządu [SONDAŻ]

Pokaż treści 18+

Polacy bardziej niż wojny boją się inflacji i działań rządu [SONDAŻ]

„Gdyby wojna przeniosła się na nasze terytorium, 31 proc. Polaków uciekłoby na Zachód, do walki stanęłaby jedna piąta” - podaje dziś "Rzeczpospolita", cytując wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Laboratorium Badań Wojny w Ukrainie.

janusz_z_czarnolasu
z
rmf24.pl
dodany: 20.02.2023, 08:47:25
  • 150
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    inflacja
  • #
    pis
  • #
    ciekawostki
phat
phat 20.02.2023, 18:36:21 via Wykop
  • 1
@PotwornyKogut: jest to oczywiście bzdura
clubcard
clubcard
09.02.2023, 11:39:54
  • 38
Nasze posady są bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #programowanie #chatgpt
clubcard - Nasze posady są bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #programowanie #ch...

źródło: kretyn

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 09.02.2023, 14:49:07 via Wykop
  • 0
@Kamokamo: Trochę sobię generuje w pracy teraz chatgpt, głównie skrypty testowe, np load test kazałem mu wygenrować do k6 bo nie chce mi się tego pisać. Chyba ze 20 min generowałem file post i w końcu jebłem i sam napisałem x )
Ze względu na to jak to działa i jaka jest tego mechanika to może (i napotkałem to wielokrotnie) generować głupoty.
  • Odpowiedz
Karp_Molotow
Karp_Molotow
08.02.2023, 10:11:49
  • 629
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 08.02.2023, 13:20:00 via Wykop
  • 2
@Karp_Molotow: I feel you bro, ostatnio co oglądam jeśli to film to wykopuje jakieś starocia z dawnych lat i stwierdzam że kiedyś to było kino :( Przelatuje np po wszystkich tytułach z aktorami których lubię Al, a obecnie Clint
  • Odpowiedz
Kazdyziomzbierazlom
Kazdyziomzbierazlom
Kazdyziomzbierazlom
06.02.2023, 16:33:48
  • 44
#nieruchomosci Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP w latach 2009-2021 postuluje skup interwencyjny 20k mieszkań. Wołam @mickpl i @Kiedysbedeczerwonka i idę po popcorn https://www.wnp.pl/budownictwo/plan-ratowania-budowlanki-panstwo-powinno-zamowic-u-deweloperow-20-tysiecy-mieszkan,674453.html
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 06.02.2023, 18:30:58 via Wykop
  • 2
@Kazdyziomzbierazlom: postuluje o interwencyjny skup kodu
  • Odpowiedz

570

Koszt przeglądu gwarancyjnego samochodu elektrycznego po 90k km to 3 750 zł

Koszt przeglądu gwarancyjnego samochodu elektrycznego po 90k km to 3 750 zł

Elektryki miały być tanie w eksploatacji i tańsze w serwisach. Nasz Czytelnik pożalił się że przegląd przy 90 000 kilometrów wyceniono mu na około 3 750 złotych. Eko-swiry i ich zabawki na bateryjke z laptopa

d0n_chich0t
z
elektrowoz.pl
dodany: 05.02.2023, 16:23:43
  • 287
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    auto
  • #
    prad
phat
phat 05.02.2023, 23:03:11 via Wykop
  • 32
Ale 4k to jest nic za przegląd po 90k xD w nowym aucie coroczny przegląd 'gwarancyjny' to najbiedniej 1.5k
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

977

Gość przynosi serduszka WOŚP do TVPiS

Gość przynosi serduszka WOŚP do TVPiS

Cudowny trolling!

orpblyskawica
z
streamable.com
dodany: 01.02.2023, 09:38:47
  • 137
  • #
    tvpis
  • #
    afera
  • #
    wosp
  • #
    wielkaorkiestra
  • #
    wielkaorkiestraswiatecznejpomocy
  • #
    neuropa
phat
phat 02.02.2023, 10:09:44 via Wykop
  • -1
@rimyi: np praca w spoleczce z nadania pis, praca w urzedzie z nadania pis etc. Jak widzisz jest wiele powodow
s.....u
s.....u
konto usunięte 31.01.2023, 19:01:30
  • 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 01.02.2023, 09:08:14 via Wykop
  • 1
@sepuqqu: Jak ktoś używa to od razu wiem że to beton x D, ale w sumie to by się zgadzało z Twoją tezą opie
  • Odpowiedz

475

Deweloperzy protestują przeciwko opodatkowaniu zakupów więcej niż 6 mieszkań

Deweloperzy protestują przeciwko opodatkowaniu zakupów więcej niż 6 mieszkań

Polski Związek Firm Deweloperskich protestuje przeciwko podatkowi przy transakcji zakupu szóstego i kolejnego mieszkania. Zdaniem deweloperów doprowadzić to może do załamania ich sprzedaży, bo będą musieli sprzedawać w zasadzie wyłącznie osobom, które będą chciały w tych mieszkaniach zamieszkać.

mickpl
z
tvn24.pl
dodany: 23.01.2023, 12:31:22
  • 188
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    podatki
  • #
    natropachflipperow
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
phat
phat 23.01.2023, 19:28:02 via Wykop
  • 0
@ToJestNiepojete: Twój cudowny plan skończyłby się tak że fundusz by sobie pobudował i tyle.
bz333
bz333
21.01.2023, 08:50:01
  • 825
Niestety ale jako użytkownik z 9 letnim stażem po czterech dniach od wprowadzenia #wykop20 poddaje się i stwierdzam, że no tak się dłużej nie da i uciekam całkowicie na reddita. Może jeszcze wrócę jeśli się tu poprawi ale aktualnie nic na to nie wskazuje. Zresztą widać po aktywności użytkowników jak się aktualizacja przyjęła. Gorące z 6h to można w 2 minuty przeczytać i jest się już na wpisach z kilkunastoma
bz333 - Niestety ale jako użytkownik z 9 letnim stażem po czterech dniach od wprowadz...

źródło: 1

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 21.01.2023, 14:16:52 via Wykop
  • 0
@bz333: mój mózg ma dokładnie tak samo
  • Odpowiedz
N.....k
N.....k
konto usunięte 18.01.2023, 22:07:46
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 19.01.2023, 09:28:15 via Wykop
  • 0
@Nieuk15k: Nie ma bardziej pro rosyjskiej partii niż pis
  • Odpowiedz
phat
phat 19.01.2023, 00:05:57
  • 3
Czy kogoś jeszcze bolą oczy od tego ui? Dosłownie czuję dyskomfort jak chcę cokolwiek przeczytać. Nie wiem czy to font czy ui jako całość :(
#wykop #nowywykop #nowywykoptogowno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
19.01.2023, 02:38:25 via Wykop
  • 1
@phat: bez tego nie podchodź https://userstyles.world/style/8154/wykop-the-best-style
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
19.01.2023, 05:33:15 via Wykop
  • 1
@phat: ja mam to samo na trybie dziennym, mam monitory dosc przyciemnione, uzywam f.lux, a i tak po paru min przegladania w trybie dziennym zaczyna mnie bolec leb.
Byc moze jest to spowodowane kolorami, duza jaskrawoscia i mala roznica w kontrascie miedzy tresciami, wiec wpatrujesz sie "mocniej" zeby wychwycic gdzie konczy sie wpis/komentarz/inny element i zaczyna ci leb n---------c.
  • Odpowiedz
phat
phat 17.01.2023, 07:28:13
  • 0
xd
#nowywykoptogowno
phat - xd  
#nowywykoptogowno

źródło: alecotojest

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RozowaWkolorachTeczy
RozowaWkolorachTeczy
15.01.2023, 10:27:55
  • 0
Wpadło mi trochę $$. Chcę nadpłacić kredyt. #millennium pokazuje 2 opcje:
-skróć okres kredytowania
-zmniejsz miesięczna ratę

Jak policzyć, która z opcji da mi wiekszą oszczędność na odsetkach w kontekście całego kredytu?

#kredythipoteczny #finanse
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phat
phat 15.01.2023, 10:31:45
  • 1
@RozowaWkolorachTeczy: Zazwyczaj finansowo lepiej wychodzi skrócenie.
  • Odpowiedz
phat
phat 15.01.2023, 10:37:16
  • 3
@RozowaWkolorachTeczy: Straciłabyś gdybyś przeżarła nadpłatę ;). Tutaj masz całkiem rozsądny art. z symulacjami + kalkulator chyba też

https://marciniwuc.com/wakacje-kredytowe-czy-warto/
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.10.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking