Wpis z mikrobloga

Niestety ale jako użytkownik z 9 letnim stażem po czterech dniach od wprowadzenia #wykop20 poddaje się i stwierdzam, że no tak się dłużej nie da i uciekam całkowicie na reddita. Może jeszcze wrócę jeśli się tu poprawi ale aktualnie nic na to nie wskazuje. Zresztą widać po aktywności użytkowników jak się aktualizacja przyjęła. Gorące z 6h to można w 2 minuty przeczytać i jest się już na wpisach z kilkunastoma plusami XD. Na głównej znaleziska po max 300 wykopów.

Powiedzcie mi tylko czy ktoś w ogóle to testował przed wrzuceniem? Przez układ kolorystyczny który sprawia że nie da się rozróżnić wpisu od komentarza przeglądanie wykopu stało się tak męczące że dosłownie po kliku minutach od wejścia na apkę wykopu chce ją jak najszybciej wyłączyć. Czytelność obniża jeszcze bardziej to że jakiś debil wpadł na pomysł żeby na liście wpisów wyświetlać od razu komentarze pod nimi.
Zabraliście jedną z najważniejszych funkcjonalności wykopu jaką były powiadomienia z tagów. Skąd mam wiedzieć czy pojawiło się coś co mnie interesuje gdy nic mnie o tym nie informuje?

Przecież tu jest tak mnóstwo błędów że głowa mała:
- odpalam gifa w aplikacji i co? i mnie z niej wyrzuca.
- codziennie loguje się z 3 razy na apkę, bo za każdym razem jak wchodzę to jestem wylogowany
- wpisów na mirko nie da się czytać bo co chwilę któryś składa się w połowie ze spoilerów które się automatycznie dodają po wstawieniu wykrzyknika.
- obrazki to moge sobie najwyżej na maila udostępnić a nie pobrać bo tej funkcji też nie ma.
- w aplikacji nie działają powiadomienia.
- na apce nie ma hiperłączy jeśli ktoś wrzuci we wpisie adres jakiejś strony. Jest tylko suchy adres którego nawet nie mogę skopiować bo takiej funkcji też nie przewidzieliście.

Ze strony @wykop też brak jakiejkolwiek sensownej komunikacji z użytkownikami. Co z tego że wrzucają jakieś changelogi jak nawet nie komunikują co planują zmienić i w jakim kierunku to wszystko będzie szło. Powinien powstać wpis w którym zbiorczo przedstawiają co będzie zmienione i co ma jaki priorytet zmian. W obecnej sytuacji wiemy tylko tyle że coś tam może będzie zmienione XD

Tak więc ja na razie spadam, i może do zobaczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop #nowywykop #gorzkiezale
Pobierz bz333 - Niestety ale jako użytkownik z 9 letnim stażem po czterech dniach od wprowadz...
źródło: 1
  • 35
Niestety ale jako użytkownik z 9 letnim stażem po czterech dniach od wprowadzenia #wykop20 poddaje się i stwierdzam, że no tak się dłużej nie da i uciekam całkowicie na reddita. Może jeszcze wrócę jeśli się tu poprawi ale aktualnie nic na to nie wskazuje.


@bz333: no Reddit super miejsce, wczoraj tworzyłem post z zapytaniem na r/askeconomics i #!$%@? post automatycznie usunięty (°°
@bz333
Ilość klików potrzebnych do wykonania jakiejkolwiek akcji, do znalezienia czegos to jest absurd. #!$%@? wyszukiwarka pokazuje wyniki od najstarszych rekordów, jak chcesz otworzyć wpis to musisz idealnie klikać, potem jeszcze te #!$%@? strony, które trzeba zmieniać. A potem powrót w to samo miejsce XD xD, a swoich wpisow to już nawet nie szukam bo i tak nie da się ich znaleźć z poziomu profilu.

Jeszcze ta #!$%@? czcionka, nie widziałem tak
@bz333
Wrzuciłbyś jakiś poradnik redditowy dla noobów? Główna nawet spoko, ale nie ogarniam jak tam ustawić swoje prefencje tematyki, itp.
Boże. Ile jeszcze takich wpisów? "Hurr durr tu nic nie działa. Chlip chlip żegnajcie, odchodzę, ale ja tego nie chcę przecież".


@czemu_dlaczego: daj na czarnolisto, o ile działa ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

No bo co nam zostało hejto?


@bz333 trochę osób tam przeszło. Ogólnie jest milusia atmosfera. Nie wiem czy to moderacja tam działa czy po prostu ludzie inaczej się