Wpis z mikrobloga

@Jasak: nope
Jeśli sprzątaniem można nazwać zabraniem jednego kubla to tak sprzątałem. Mam tak, że nie usiądę do kompa, jak nie jest posprzątane dookoła mnie. Takie zboczenie mam.
@Cechini_Mistrz: gram od vanilli z małymi przerwami ale od trzech lat mam nowe konto bo poprzedniego BNa sprzedałem za dobre cebuliony. Udało mi się dogadać z gośćmi abym przeniósł jedną postać i trochę achi itd wróciło na nowe konto. Np achi za kolekcjonerki ale mounty i pety już nie :(
Miałem przestać grać w wowa. Sprzedałem wszystkie książki, konto i po prawie dwóch latach przerwy znowu jestem
@Metodzik Wygodne takie biurko?
W tym roku praweopobnie znowu kupie sobie biurko i zacząłem powoli przeglądać. Żadne nie ma tej deski na klawiaturę i teraz pytanie czy to daje jakąś wygodę?
Ostatni raz biurko kupowałem koło 2001 roku xD
@Cechini_Mistrz: sprzedałem całe konto BN. Po powrocie do wowa dogadałem się z tamtą firmą (umowa pisemna) tak, że mogę przenieść jedną postać na nowe konto (na moje nazwisko były oba konta). Po tym, jak na nowym koncie dostałem starą postać to dostałem też sporą część poprzednich achivów które były przypisane do konta i postaci, którą przeniosłem. Achivy wróciły, ale wszelkie nagrody z nich już nie :), czyli np. mam achiva za