Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko127
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
njay

njay

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12875
  • Znaleziska 743
  • Mikroblog 12132
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 52
  • Dodane (236)
  • Komentowane (1993)
  • Plusowane (9903)
radkoski
radkoski
10 godz. i 41 min temu
  • 753
#bekazpisu #polityka 😎
radkoski - #bekazpisu #polityka 😎

źródło: 1000167206

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
10 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 357
@radkoski: Przestańcie szkalować stano. Chlop wtedy się nie interesował polityką!
mleko3-2procent - @radkoski: Przestańcie szkalować stano. Chlop wtedy się nie interes...

źródło: 10428

Pobierz
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
9 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 86
@mleko3-2procent: Może trochę się interesował, ale tak się złożyło że akurat był na grillu i nie mial za bardzo jak się tym zająć..
  • Odpowiedz
world
world
13 godz. i 43 min temu
  • 44
Zasada 1: nie łap spadających noży.
Zasada 2: nie graj pod emocje.
Zasada 3: nie pakuj całego depo w jedną spółkę.

Tag #gielda po 3 minutach:

"Wszędzie są jakieś zasady. Mam strategię".
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietruchoowy
Pietruchoowy
13 godz. i 42 min temu via Android
  • 59
@world: trzecie brzmi trochę gejowo. Wiem że to wy, eteefiarze
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
11 godz. i 54 min temu via Android
  • 15
@world:

Przy niewielkim kapitale imo tylko pakować w jedną, dobrą i perspektywiczną spółkę.

Dyzertyfikacje to se możesz robić jak masz setki tysięcy złotych. A nie 15 czy 20 koła.
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
19 godz. i 20 min temu
  • 25
W Terytoriach Północno-Zachodnich Kanady, tablice rejestracyjne mają kształt niedźwiedzia polarnego.

Kształt ten został wprowadzony w 1970 roku, z okazji 100-lecia regionu i do dziś jest jego znakiem rozpoznawczym.

Wygląd tablic zmieniał się na przestrzeni czasu. Starsze były stalowe i słabiej widoczne w nocy. Nowe wykonuje się z aluminium, mają lepszą widoczność oraz odświeżony design.

Więcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukiss
Ukiss
Autor
19 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 11
Ukiss

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
r5678
r5678
19 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 2
@annlupin coś dla Ciebie. możesz zamówić sobie taką przez neta.
  • Odpowiedz
Damasweger
Damasweger
23 godz. i 28 min temu
  • 20
Wsiadłem do pociągu, ale on stoi przy peronie xD #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
23 godz. i 22 min temu
  • 34
Dobre wiadomości z rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na stacjach benzynowych Tatneft wcałej Rosji wprowadzono ograniczenie sprzedaży benzyny do 20 litrów na jeden samochód (głównie AI-92 i AI-95). Dotyczy to Petersburga, Ulianowska, Niżniekamska, Kazania i innych miast. Ograniczenia pojawiły się dziś


https://x.com/PawelJezowski/status/2065499322830168110

#ukraina #rosja
hansschrodinger - Dobre wiadomości z rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na stacjach benzynowych Tatnef...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
Autor
23 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 5
@acpiorundc: jeśli tempo ataków ukraińskich się utrzyma to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc
23 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 10
jeśli tempo ataków ukraińskich się utrzyma to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hansschrodinger: miejmy nadzieje, bo jak w Moskwie zacznie brakować paliwa to na pewno w całej Rosji też.
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
12 godz. i 34 min temu
  • 845
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caracas
Caracas
Autor
12 godz. i 33 min temu via Android
  • 193
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
11 godz. i 48 min temu via iOS
  • 345

Komentarz usunięty przez moderatora

vieniasn
vieniasn
22 godz. i 15 min temu
  • 71
odkąd kupiłem roweryk to zaczęto nienawidzić tu rowerzystów
może czas zacząć udawać że mam suva
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mythoMANIAC
mythoMANIAC
22 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 17
@vieniasn: a pamietasz jak z dziesięć lat nienawidziłeś rowerzystów i nagle ci się odmieniło?
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 14
@vieniasn: zawsze tu nie lubili nieprzejmowac sie pedalowac dalej
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
22 godz. i 30 min temu
  • 101
wszystko się na tym świecie z-----o dokładnie wtedy kiedy kobiety nieradzące sobie z kierowaniem pojazdami mechanicznymi a więc olbrzymia ich część nagle zamiast jak do tamtej pory wybierać auta jak najmniejsze typu toyota yaris skoda fabia nagle zaczęły wybierać auta jak największe najszersze którymi trudniej się zmieścić i trudniej manewrować

trzeba tylko wyznaczyć ten punkt na osi czasu kiedy to nastąpiło i to nam da odpowiedź kiedy dokładnie nastąpił ten punkt zwrotny
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JatuArmy
JatuArmy
22 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 89
@Teuvo:

trzeba tylko wyznaczyć ten punkt na osi czasu kiedy to nastąpiło

Podaje date: światowa premiera pierwszego Qashqaia
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
22 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 19
@Teuvo: ja znany mizogin ale tutaj nie tylko kobiety
ogólnie dziadki i miernoty bez umiejętności zaczęły kupować wielkie samochody żeby czuć się bezpieczniej więc kupują te niebezpieczne z wysokim środkiem ciężkości a na drogach mamy wyścig zbrojeń i jeszcze z dekada i strach będzie jeździć czymś lżejszym niż 3 tony
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
20 godz. i 30 min temu
  • 251
Ha tfu jej wiadomo na co.

#rosja #wojna #ukraina
Mariuszzuk - Ha tfu jej wiadomo na co.

#rosja #wojna #ukraina

źródło: 1000012731

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
20 godz. i 23 min temu via Android
  • 148
@Mariuszzuk Samuela Tworkowska.
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
20 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 378
@Mariuszzuk: wcale to nie jest obca agentura, ani trochę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19 godz. i 10 min temu
  • 857
wfyokyga

źródło: temp_file3432145863218951874

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
19 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 888
@wfyokyga:
Kakarot_Z - @wfyokyga:

źródło: 8359

Pobierz
  • Odpowiedz
HiMark
HiMark
18 godz. i 41 min temu via iOS
  • 690
@Kakarot_Z
HiMark - @Kakarot_Z

źródło: IMG_2713

Pobierz
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
wczoraj, 11:37:58
  • 44
#gielda
jeszcze przed debiutem, a jedna rakieta już ląduje
rakaniszu - #gielda 
jeszcze przed debiutem, a jedna rakieta już ląduje

źródło: 1000016780

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
wczoraj, 11:43:09 via Android
  • 5
@thepjoter: jak ktoś nie ogrania dobrze giełdy to raczej wyszukuje po nazwie w nie tickerze
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
wczoraj, 11:56:26 via Android
  • 4
@davidero69: ale nazwa jest zupełnie inna i raczej każdy kto nie pijany zauważy. Ludzie piszą o historycznej sprawie pomyłek z Zoom Communications ale tam był po pierwsze ticker ZOOM a po drugie nazwa spółki Zoom Technologies. Zupełnie inna sytuacja niż że SpaceX
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
wczoraj, 11:47:05
  • 517
Amerykanie inwestują w półprzewodniki, ale my w Polsce, dotrzymujemy kroku i też inwestujemy w innowacyjne technologie - tak zwane pólmieszkalniki

20m2
25m2
30m2

Pół
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
wczoraj, 11:48:52 via Wykop
  • 121
@Czoso: to jeszcze pół biedy, najgorsze, że rząd ( pozdro W. Buda + PIS = BK2%) zamiast inwestować w atom, technologię to też do tego próbuje dokładać
  • Odpowiedz
pmaniek
pmaniek
pmaniek
wczoraj, 12:05:05 via Wykop
  • 116
@Czoso @regularne_ekspresje: Spokojnie koledzy. Atom budują od 50 lat, to trzeba na spokojnie. Mają już prawie wyznaczoną drugą lokalizację na drugą elektrownię. Także no jeszcze z 20 lat i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
wczoraj, 06:13:55
  • 31
Śmialiście się z nas gdy kupowaliśmy dziewice na 8$
A my już tylko -20% na stracie
Głupio wam teraz?
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay wczoraj, 07:33:02 via Wypiek
  • 8
@michalcorobisz Chcieliście zarobić na głuptasach, którzy kupią SPCE, dlatego kupiliście SPCE. Wszystko zgodnie z planem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
Autor
wczoraj, 08:25:37 via iOS
  • 0
@saser91: a na koncu dokupuje na gorce i sprzedaje w dolku
  • Odpowiedz
DJ007
DJ007
wczoraj, 07:02:33
  • 365
Wyciekło zdjęcie asystenta inwestycyjnego AI z XTB
#gielda #xtb
DJ007 - Wyciekło zdjęcie asystenta inwestycyjnego AI z XTB
#gielda #xtb

źródło: 1000040914

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23
wczoraj, 07:17:31 via Wykop
  • 37
@DJ007: to jest świeże
  • Odpowiedz
riggen
riggen
riggen
wczoraj, 09:28:45 via Wykop
  • 25
@DJ007: Jakie ujeby mordo pakuj się po same j---a, mówię Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
banzi
banzi
wczoraj, 04:19:16
  • 1819
I to jest piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
banzi - I to jest piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

popeye8520
popeye8520
wczoraj, 04:27:18 via Wykop
  • 1200

Komentarz usunięty przez moderatora

jast
jast
wczoraj, 04:40:53 via Android
  • 976
@banzi: może Kuba im coś odda?
  • Odpowiedz
artrac
artrac
przedwczoraj, 15:53:46
  • 28
thank you for your attention to this matter
#usa #iran #heheszki #trump #wojna
artrac - thank you for your attention to this matter
#usa #iran #heheszki #trump #woj...

źródło: 8913

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
przedwczoraj, 19:18:14
  • 18
W tydzień z +30k pln na -15k pln na +11k pln dzisiaj (。◕‿‿◕。)

#gielda
assninja - W tydzień z +30k pln na -15k pln na +11k pln dzisiaj (。◕‿‿◕。)

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
przedwczoraj, 19:19:25 via Wykop
  • 3
@assninja: to sie skonczy takim kiblem za ja cie p------e, ale poki co jedziemy, pol roku przed koncem kadencji trumpa nalezy zachowac ostroznosc XD
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
przedwczoraj, 19:20:42 via Wykop
  • 4
@assninja: buja? ma bujac ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
przedwczoraj, 16:58:19
  • 34
#gielda 7 cudów świata
Numer 1. Microsoft
Ryzcel - #gielda 7 cudów świata 
Numer 1. Microsoft

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej
przedwczoraj, 19:49:50
  • 48
Od zera do klasy średniej i to wszystko w 6 godzin #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gensek
Gensek
przedwczoraj, 14:59:44
  • 66
Stop. Kibla czas.
#gielda
Gensek - Stop. Kibla czas.
#gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 o 16.59.02

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor77
Doktor77
przedwczoraj, 16:17:42 via Wykop
  • 0
@DEMONzSZAFY: KibelWeave
  • Odpowiedz
Voltix
Voltix
Voltix
przedwczoraj, 18:21:46 via Wykop
  • 4
@Gensek: Dalej lepiej niz w Rosji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 496
  • Strona 1 z 496
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2016

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kupujcopolskie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking