Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
njay

njay

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12781
  • Znaleziska 743
  • Mikroblog 12038
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 52
njay
njay 08.01.2021, 10:45:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helix
Helix
08.01.2021, 19:20:39
  • 0
@njay: zaj&bista reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miss_Injustice
Miss_Injustice
09.01.2021, 12:52:49
  • 0
@njay: szczerze, to jest genialna reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
njay
njay 04.01.2021, 14:47:45
  • 60
Na swoje potrzeby stworzyłem filtr do map google zawierający planowane trasy S7 i S52 w okolicach północy Krakowa. Udostępniam, może komuś też się przyda.
Link do mapy

#krakow #s7 #autostrady #pok
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcel_pijak
marcel_pijak
04.01.2021, 14:49:04
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Stah-Schek
Stah-Schek
Stah-Schek
04.01.2021, 15:06:07
  • 2
@njay: doskonała robota - komentarz taktyczny :P
  • Odpowiedz
njay
njay 03.01.2021, 16:55:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Gram w #dixit i trafiłem na taką kartę. Wykop skrzywia mózg, chciałbym mieć normalne skojarzenia #pdk #gryplanszowe
njay - Gram w #dixit i trafiłem na taką kartę. Wykop skrzywia mózg, chciałbym mieć no...

źródło: comment_1609692907XlUlEC8UQQCngCLZBM6e2p.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

triget
triget
03.01.2021, 16:56:11
  • 4
@njay: karta typu Erasmus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lordgrievous
lordgrievous
03.01.2021, 21:01:03 via Android
  • 1
@njay u nas to było hasło "Eminem"
  • Odpowiedz
njay
njay 18.11.2020, 18:41:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
O w mordę, żeliwna pięść! #cyberpunk2077 #walaszek
njay - O w mordę, żeliwna pięść! #cyberpunk2077 #walaszek

źródło: comment_1605724897vPKRJJI7xF8lQVSMnVJjqj.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szwelx
szwelx
18.11.2020, 19:56:22
  • 1
@njay: żeliwny dżony
  • Odpowiedz
Masterpolska94
Masterpolska94
18.11.2020, 23:00:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@njay: Mkbewe
  • Odpowiedz

441

Światowy sondaż: Polacy nie uważają zmian klimatu za problem

Światowy sondaż: Polacy nie uważają zmian klimatu za problem

Tylko 30% ankietowanych z Polski uważa zmiany klimatu za jeden z trzech największych problemów związanych ze środowiskiem naturalnym – wynika z globalnej ankiety przeprowadzonej  przez Ipsos. Ale Polacy znaleźli się w grupie narodów, które najpoważniej traktują problem zanieczyszczenia powietrza.

300GOSPODARKA
z
300gospodarka.pl
dodany: 24.04.2020, 06:56:36
  • 233
  • #
    polska
  • #
    sondaz
  • #
    ekologia
  • #
    smog
  • #
    ankieta
  • #
    klimat
njay
njay 24.04.2020, 14:01:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Trochę dziwny sondaż, bo zmiany klimatyczne, transformacja energetyczna i emisja gazów cieplarnianych to są trzy pozycje. Jakby zsumować to już się robi ponad połowa Polaków, czyli nie tak źle jak sugerują.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

njay
njay 22.04.2020, 18:43:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Hejo,
Wróciłem ze spaceru po mieście i to są moje obserwacje.
89 mijanych ludzi miało maseczki zakrywające usta i nos.
21 ludzi miało maseczki zakrywające tylko usta
48 ludzi nie miało w ogóle żadnej maseczki.

Wynika
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ayyy_lmao
ayyy_lmao
22.04.2020, 18:43:53
  • 1
@njay: Czyli ci którzy sprawiają same kłopoty i mogą zniknąć
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
23.04.2020, 08:44:55
  • 1
@njay: A skąd wiesz, że ci co nie mieli, nie mieli jakiś problemów z oddychaniem? Wtedy nie muszą nosić maseczek. Mi też ostatnio, zaczęło się duszno robić i kręcić w głowie od ciągłego oddychania przez materiał, i co, miałem zemdleć? Musiałem zdjąć na chwilę.
  • Odpowiedz
njay
njay 22.03.2020, 11:29:57
  • 2
Hej Miraski,
Szukam aktualnie dostawcy internetu i wstępnie zainteresowany ofertą #upc za 59zł (69-10zł za e-fakturę i marketing) wszedłem w regulaminy, żeby upewnić się, że nie ma tam żadnych pułapek i haczyków. I dobrze zrobiłem, bo okazuje się, że internet za rzekomo 69zł to jest część niby-promocji. Faktyczna cena wynosi aż 300zł. Co to zmienia? W przypadku, gdy chcielibyśmy wypowiedzieć umowę przed końcem okresu trwania, trzeba będzie "zwrócić" im ulgi,
njay - Hej Miraski,
Szukam aktualnie dostawcy internetu i wstępnie zainteresowany of...

źródło: comment_15848753174z2rmtGbHUR58dTM8ydrfD.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
22.03.2020, 11:34:44
  • 3
@njay: wykopek odkrywa życie xD

każdy operator tak ma
  • Odpowiedz
TheMan
TheMan
22.03.2020, 15:41:57 via iOS
  • 1
@njay: Próba zatajenia ważnych informacji, które masz wyszczególnione w umowie/regulaminie?
  • Odpowiedz
njay
njay 15.11.2019, 20:22:59
  • 3
Coś nie pykło.
#flightradar24 #lot #krakow #warszawa
njay - Coś nie pykło.
#flightradar24 #lot #krakow #warszawa

źródło: comment_EJAugiLuTZhXzCYjPkW5DJeDZPsSnr0J.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andczej
Andczej
15.11.2019, 20:39:34
  • 5
nie za bardzo widzę powód żeby z Waw do krk lecieć samolotem.


@mitatuyo:
transfery,
jeśli lecisz tylko z podręcznym to zależnie od miejsca gdzie się udajesz może być szybciej,
cześć ludzi zwyczajnie woli,
do tego biznes który musi być wcześnie rano w mieście i leci pierwszym lotem lub nie łapie się na ostatnie pendo i zostaje tylko samolot
  • Odpowiedz
njay
njay
Autor
15.11.2019, 20:39:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mattttx: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
njay - @mattttx: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_jajxUIRzhoUYmMIzW4UBdocyr37AKHBH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
njay
njay 30.09.2019, 17:07:34
  • 0
Wyśle ktoś ref linka ze zniżką?
#airbnb
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bgtd
bgtd
30.09.2019, 19:49:01
  • 0
@njay: napisałem na priv
  • Odpowiedz
JaaGud
JaaGud
30.09.2019, 20:46:20 via Android
  • 0
@njay

Zależy jaką masz wartość rezerwacji

Pełne info na priv lub autoresponder pod
Airbnb@kozacki.pl
  • Odpowiedz
njay
njay 26.06.2019, 16:59:36
  • 1
Mireczki, polecicie jakiegoś DJa na wesele w #krakow i okolice? Najlepiej para DJ+wodzirej. Może ktoś był ostatnio na weselu i DJ zapadł mu w pamięć jako mocny punkt przyjęcia.
#dj #wesele #slub
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....o
s.....o
konto usunięte 28.06.2019, 06:23:13
  • 0
@njay: DJ Jegomość http://djdowynajecia.pl/ Niestety gość jest oblegany
  • Odpowiedz
linijkana20cm
linijkana20cm
12.07.2019, 06:58:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

4435

Dzień Mężczyzn pominięte przez Google

Pokaż treści 18+

Dzień Mężczyzn pominięte przez Google

Czemu w takie fantastyczne święto jak Dzień Mężczyzn, google nawet nie chciało zrobić specjalnego Doodle. Na Dzień Kobiet i inne święta zawsze było wstawiane nowe doodle żeby przypominać o celebracji danego dnia. Myślicie że to jest dyskryminacja mężczyzn? Podzielcie się swoimi przemyśleniami

Mescuda
z
wykop.pl
dodany: 10.03.2019, 11:04:37
  • 262
  • #
    swiat
  • #
    p0lka
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    oswiadczenie
  • #
    truestory
njay
njay 10.03.2019, 14:07:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MiKeyCo: najlepszego :)
njay
njay 16.12.2018, 09:58:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Przypominam, bo spadł śnieg.
#heheszki #gif #zima #logikarozowychpaskow
njay - Przypominam, bo spadł śnieg. 
#heheszki #gif #zima #logikarozowychpaskow

źródło: comment_lf7NqKfjpAX8kSKvuxnIIysS94skcaW6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hu-nows
hu-nows
16.12.2018, 10:05:20
  • 7
@njay: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
hu-nows - @njay: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_VlzQJgNTKQHDTN0peuxRd8NEubm8KKSB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
GrindujTopy
GrindujTopy
16.12.2018, 14:11:06 via iOS
  • 0
@njay: raz poznałem fajną dziewczynę na tinderze ale właśnie w taki sposób z-----a wszystko. nie szanuje moich rzeczy to pewnie nie szanowałaby mnie po paru tygodniach.
  • Odpowiedz

1401

Krakowski kalendarz z 1880 roku

Krakowski kalendarz z 1880 roku

Przedstawiam Wam cenną pamiątkę - kalendarz wydany w 1880 roku w Krakowie, najprawdopodobniej przez UJ. Oprócz kalendarza, książeczka zawiera bogatą kolekcję tekstów historycznych, naukowych, pocztowych, komunikacyjnych i reklam. W znalezisku zamieszczam całą treść. Miłej lektury. :)

njay
z
wykop.pl
dodany: 03.12.2018, 16:41:11
  • 45
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    krakow
njay
njay
Autor
03.12.2018, 16:41:56
  • 151
Mnie osobiście najbardziej zaskoczyła część historyczna, w której prawie bez ograniczeń umieszczone zostały rocznice ważnych wydarzeń w historii Polski, m. in. uchwalenie Konstytucji 3 Maja lub koronacje królów.
Ciekawy jest też fragment dotyczący podróży, np. podróż pociągiem z Krakowa do Wieliczki trwał 40 minut.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

njay
njay
Autor
03.12.2018, 21:45:37
  • 0
@SamVimes: Pewnie, wrzucaj!
njay
njay 03.12.2018, 16:42:44
  • 314
Nawiązując do tego wpisu, zgodnie z obietnicą zamieszczam cały kalendarz jako znalezisko.

https://www.wykop.pl/link/4675951/krakowski-kalendarz-z-1880-roku/

Miłej lektury :)

#historia #ciekawostki #historia #krakow
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atexor
Atexor
03.12.2018, 16:51:24
  • 33
@njay:
Atexor - @njay:

źródło: comment_OXic6VazgtFSszhO81uO3i6fyusHzCbf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jola44
Jola44
Jola44
03.12.2018, 16:53:15
  • 3
@njay: dzieki
  • Odpowiedz
njay
njay 02.12.2018, 17:26:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 929
Dziewczyna pokazała mi pamiątkę: kalendarz wydany w Krakowie z 1880 roku. O dziwo kalendarz zajmuje tu tylko małą część. Większość to teksty historyczne, pocztowe, komunikacyjne i reklamy. Np. rozkład pociągów z Krakowa, reklamy fotografów lub aptek, spis wynalazków ostatnich stu lat. W komentarzu przykładowe strony. Jeśli będzie zainteresowanie to wkleję więcej.
#historia #kalendarz #ciekawostki #polska #krakow
njay - Dziewczyna pokazała mi pamiątkę: kalendarz wydany w Krakowie z 1880 roku. O dz...

źródło: comment_S0cCDIwrYj4IM0lzVAw9eYxfuPRPcUmS.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....z
konto usunięte 02.12.2018, 17:50:30
  • 172
@njay: Wincyj!
  • Odpowiedz
njay
njay
Autor
02.12.2018, 18:59:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 427
@Encepence2: Robię zdjęcia każdej strony. Zawołam jak zlepię z tego pdfa
  • Odpowiedz
njay
njay 01.12.2018, 15:57:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#hearthstone80gold #hearthstone wymiana zapraszam
Njay#21367
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Andrzej_szef_mafii
Pan_Andrzej_szef_mafii
01.12.2018, 16:33:24
  • 0
@njay: polecam hearthstonowicza
  • Odpowiedz
njay
njay
Autor
01.12.2018, 16:33:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@njay: Nieaktualne
  • Odpowiedz

346

Zawsze patrz w lusterka

Zawsze patrz w lusterka

Ku przestrodze

290988
z
youtube.com
dodany: 23.11.2018, 10:06:19
  • 196
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
njay
njay 24.11.2018, 08:10:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
Na początku byłem przekonany, że ewidentna wina nagrywającego. Ale właściwie przepisy nie są jednoznaczne, wszystko sprowadza się do punktu 2 i 3

Art. 24. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:

2) kierujący, jadący za nim, nie rozpoczął wyprzedzania;

3)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

njay
njay 18.11.2018, 09:25:55
  • 1
Dynia to jagoda

#ciekawostkiktoreobrocatwojezycieo360stopni #ciekawostki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....y
w.....y
konto usunięte 18.11.2018, 09:29:43
  • 1
@njay: owocami truskawki są orzeszki
  • Odpowiedz
njay
njay 18.11.2018, 09:13:20
  • 0
Walenie to parzystokopytne

#ciekawostkiktoreobrocatwojezycieo360stopni #ciekawostki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay
Autor
18.11.2018, 09:16:51
  • 0
@Slamowir: We wspomnieniach. Walenie to klad w obrębie parzystokopytnych
  • Odpowiedz
S.....r
konto usunięte 18.11.2018, 09:19:42 via Android
  • 0
@njay rzeczywiście kopytne
S.....r - @njay rzeczywiście kopytne

źródło: comment_PABk6EGBg79HENCQOEb5ktNjMqge7SlZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
njay
njay 09.11.2018, 18:59:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#hearthstone
Wymienię 5x100
NJay #21367
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay
Autor
09.11.2018, 19:34:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@njay: Nieaktualne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 25
  • Strona 18 z 25
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2016

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kupujcopolskie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking