Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
njay

njay

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12653
  • Znaleziska 738
  • Mikroblog 11915
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 52

1067

AMA - Jak odnaleźć przodka w Internecie? [genealogia]

AMA - Jak odnaleźć przodka w Internecie? [genealogia]

Jak odnaleźć przodka w Internecie? W nawiązaniu do tego wpisu wiele osób było zainteresowanych AMA o genealogii. Ponad 5 lat temu już podobne było, ale od tego czasu bardzo wiele się zmieniło – w szczególności jeśli chodzi o dostępność metryk w Internecie.

alan-jakman
z
wykop.pl
dodany: 15.01.2017, 09:59:44
  • 300
  • #
    zainteresowania
  • #
    genealogia
  • #
    szukamyprzodkow
  • #
    ama
  • #
    historia
  • #
    nauka
njay
njay 15.01.2017, 15:09:06
  • 0
Ja za dużo nie poodkrywałem, ślad urywa się w zapiskach dziadka na Wileńszczyźnie (dzisiejsza Białoruś) w drugiej połowie XIX wieku. Po dalsze wskazówki trzeba by było jechać tam na miejsce, choć nie sądzę, by cokolwiek się zachowało.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

njay
njay 11.01.2017, 15:11:02
  • 11
Ma ktoś może pod ręką screen wpisów tego kolesia, co przed studiami chciał walczyć o stypendium, a na pierwszej sesji zainteresował się warunkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#studbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmws
mmws
11.01.2017, 15:39:39
  • 19
@njay: @miszkens tęsknią za Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mmws - @njay: @miszkens tęsknią za Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_qd1CQ9JoAcACrhWsV32Kz5FJaJTpbS44.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
miszkens
miszkens
11.01.2017, 22:58:39
  • 2
@njay: @mmws: @Pistaczio: @kawaiimaid666: @WronaReload:
no elo wariaty gupje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
njay
njay 05.01.2017, 10:31:57
  • 2
Szczęśliwego nowego roku! #internetexplorer
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rbk17
rbk17
05.01.2017, 10:34:00
  • 0
@njay:
rbk17 - @njay:
  • Odpowiedz
njay
njay 24.12.2016, 11:46:53
  • 10
#whatever #bekazrozowychpaskow
njay - #whatever #bekazrozowychpaskow

źródło: comment_sZbJhZf94IYRRpCyCCQnEIWJwrra6UJG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

748

Udany żart z gotującą się wodą w czajniku

Udany żart z gotującą się wodą w czajniku

Bez spojlera.

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 23.12.2016, 14:58:34
  • 65
  • #
    humor
  • #
    zart
  • #
    heheszki
  • #
    smieszne
  • #
    rozrywka
  • #
    woda
njay
njay 24.12.2016, 07:56:02
  • 0
Nie ogarniam opisu tego filmiku. Tytuł jest jednym wielkim spojlerem, a opis brzmi "bez spojlera". Hmmm?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

njay
njay 22.12.2016, 17:22:06
  • 34
#whatever #blahaj #mistrzpainta
njay - #whatever #blahaj #mistrzpainta

źródło: comment_OyWKUOyo0dquimwL8NaS6XOTRhguv76y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 17.12.2016, 15:15:16
  • 4
Ciężko jest żyć w tym kraju, starając się być obiektywnym i wyłapując zarówno dobre jak i złe działania zarówno PIS jak i PO. Ci pierwsi zwyzywają od lewactwa, drudzy od pisiorów. I żadnym nie przetłumaczysz, że bezkrytyczne spojrzenie na jedną stronę i tłamszenie drugiej to właśnie definicja leminga. #oswiadczenie #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

493

Szeryf Zakopianki

Szeryf Zakopianki

Nic bardziej nie irytuje jak blokowanie lewego pasa. Robi się korek i zamiast upłynnić ruch jazdą na suwak, to pojawi się matoł, co zablokuje całą lewą ...

julian993
z
youtu.be
dodany: 13.12.2016, 16:23:05
  • 107
  • #
    polska
  • #
    szeryfdrogowy
  • #
    jazdanasuwak
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
njay
njay 14.12.2016, 07:21:37
  • 1
@Trapezoedr: W resocjalizacji skuteczniejsza od wysokości kary jest świadomość jej nieuniknięcia. Wystarczyłoby, żeby takie filmiki mogły być podstawą mandatu bez chodzenia po komisariatach.

977

Zjazd do zajezdni driftem po zakończonej zmianie

Pokaż treści 18+

Zjazd do zajezdni driftem po zakończonej zmianie

Za sliścy za wściekli... Rosja

Mesk
z
youtube.com
dodany: 13.12.2016, 13:37:20
  • 64
  • #
    rozrywka
  • #
    motoryzacja
  • #
    kamerasamochodowa
  • #
    rosja
  • #
    ciekawostki
  • #
    samochody
njay
njay 13.12.2016, 20:11:22
  • 11
Ta muzyka brzmi jak Nirvana. Ach te ruskie plagiatory
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

708

OLUNIA - MZ odmówiło refundacji leku ratującego jej życie

OLUNIA - MZ odmówiło refundacji leku ratującego jej życie

- Nie wiem, co będzie, gdy skończą się nam pieniądze na lek... Co ja powiem córce? Córeczko, czas umierać? – rozpacza tata Oli chorującej na chorobę autozapalną.

konto usunięte
z
siepomaga.pl
dodany: 11.12.2016, 18:37:56
  • 141
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    wykop
  • #
    siepomaga
  • #
    charytatywnie
  • #
    wykopefekt
njay
njay 11.12.2016, 21:31:50
  • -5
czy za pieniądze NFZtu lepiej zrobić kilkaset zabiegów ratujących życie, pozwalających pacjentom wrócić do normalnego życia czy lepiej przez rok utrzymywać dziewczynkę, która do końca życia będzie skazana na przyjmowanie tych leków...


@Pienio69: W konstytucji jest zapis, że każdy ma prawo do życia i ochrony zdrowia. A zatem nie ma żadnego albo-albo. Każdy powinien otrzymywać refundację na wszystko, co ratuje życie.
njay
njay 11.12.2016, 21:41:06
  • -4
@Pienio69: Tyle ile trzeba. Można ciąć koszty wizyt babć na pogaduszki w przychodniach.

1067

Ale urwał... Kanadyjska wersja

Ale urwał... Kanadyjska wersja

Combo stłuczek na oblodzonym wzniesieniu w Montrealu.

szklanypan
z
liveleak.com
dodany: 06.12.2016, 00:41:48
  • 165
  • #
    rozrywka
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadek
  • #
    aleurwal
  • #
    zima
njay
njay 06.12.2016, 08:40:02
  • 9
@zakopiak: Nie przesadzaj. Drogi państwowe muszą być przejezdne chyba do godziny od rozpoczęcia opadów, później powiatowe, gminne. Gminne chyba do 5 godzin.
njay
njay 05.12.2016, 14:09:03
  • 1
Mireczki, mam pytanie,
Jakiego znacie najtańszego dostawcę internetu? Wykorzystuję ok 30-50GB/miesiąc. Najlepiej, żeby internet był mobilny.
Do tej pory znalazłem najtańszy w nju 29zł za 40GB.
#pytanie #dostawcainternetu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

604

Choroby psychiczne od zbyt intensywnego myślenia?

Choroby psychiczne od zbyt intensywnego myślenia?

Kolejny odcinek z odpowiedziami na 3 pytania od widzów Lista pytań odcinka: /0:38/ Czy można czytać w myślach? /5:56/ Czy oczy mogą zmienić kolor w ciągu życia? /8:54/ Czy od intensywnego myślenia można zachorować psychicznie?

dkm17
z
youtube.com
dodany: 21.11.2016, 16:28:00
  • 143
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    ligamozgow
  • #
    liganauki
  • #
    faqnb
  • #
    medycyna
njay
njay 21.11.2016, 19:15:15
  • -2
@Generau-armii-progresywnej: 141 here. Tak duża inteligencja to dar i przekleństwo, także Cię rozumiem, choć w uzależnienie żadne nie popadłem.
njay
njay 21.11.2016, 20:10:28
  • 2
@shogu: Raczej nad brakiem sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ed. Albo nawet mocnej - brakiem istnienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
njay
njay 22.11.2016, 17:16:09
  • 0
@PSYHOOL: Na pewno nie losowe testy z internetu, które zawierają tylko kilka pytań. Wybieraj raczej testy, które mają limit czasowy, np. 60 minut. Ciężko mi coś doradzić, bo ja nie miałem rozbieżności większych niż 5 punktów.
njay
njay 21.11.2016, 18:57:41
  • 2
Miesiąc temu się obroniłem a już wkurzają mnie te studenty.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....r
S.....r
konto usunięte 21.11.2016, 18:58:21
  • 0
@njay: #tagujtogowno
  • Odpowiedz
njay
njay
Autor
21.11.2016, 19:02:32
  • 0
@Szaber: #nietagujeboniemusze
  • Odpowiedz
njay
njay 14.11.2016, 13:19:46
  • 8
To uczucie, gdy znajdziesz w końcu dziewczynę, trzymacie się za ręce i jest słodko.
#pdk #heheszki
njay - To uczucie, gdy znajdziesz w końcu dziewczynę, trzymacie się za ręce i jest sł...

źródło: comment_Rpz81SD9LyW3O85UcsR04JP1MYSGhpdn.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukaschels
lukaschels
14.11.2016, 13:20:39 via Android
  • 3
@njay zmuszasz mnie do myślenia a za 49 minut będzie pół godziny do wyjścia z pracy
  • Odpowiedz
lukaschels
lukaschels
14.11.2016, 13:23:51 via Android
  • 0
@njay wiem ale zmusiłes mnie to ruszenia zwojów
  • Odpowiedz
njay
njay 14.11.2016, 13:11:10
  • 14
#heheszki #torrent
njay - #heheszki #torrent

źródło: comment_e1wh2QBcceNyUKvVPdNeI8dBWbNnHUIb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 13.11.2016, 09:36:10
  • 1
#pytanie w sprawie #prawojazdy #jedzbezpiecznie
W załączonym obrazku skręt w lewo w stronę stacji Carrefour Czyżyny w Krakowie.
Czy dopuszczalne jest zawracanie w tym miejscu? Kłócę się o to z tatą od dawna.
Nie ma znaku zakazu zawracania.
Nie ma nakazu jazdy w lewo.
Nie ma sygnalizatorów świetlnych.
njay - #pytanie w sprawie #prawojazdy #jedzbezpiecznie
W załączonym obrazku skręt w ...

źródło: comment_niQSJqv4tM98IzaXKWlu14uKnplXpa7i.jpg

Pobierz

Czy można zawracać w miejscu z obrazka?

  • Tak 66.7% (36)
  • Nie 18.5% (10)
  • Sprawdzam 14.8% (8)

Oddanych głosów: 54

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....d
p.....d
konto usunięte 13.11.2016, 09:51:05
  • 2
@njay: oczywiście, że możesz zawracać. Nic Ci tego nie zakazuje, nawet wcześniej nie ma 'zakazu zawracania'. Co ciekawe, przed poprzednim skrzyżowaniem (tym bocznym wjazdem z prawej strony) nie ma zakazu skrętu w prawo, jest tylko zakaz wjazdu jak już skręcisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
7damian7
7damian7
13.11.2016, 10:57:38
  • 1
@njay: Strzałka oznaczająca, że jazda z pasa ruchu, na którym jest umieszczona, jest dozwolona tylko w kierunku wskazanym strzałką, ponadto strzałka kierunkowa zezwalająca na skręcanie w lewo, umieszczona na skrajnym lewym pasie oznacza także zezwolenie na zawracanie, chyba że jest to zabronione znakiem B-32 lub ruch jest kierowany sygnalizatorem świetlnym S-3.

źródło: http://www.szkolnictwo.pl/test,4,989,10,Znaki_drogowe-_znaki_poziome-Strza%C5%82ka_kierunkowa_do_skr%C4%99cania
  • Odpowiedz
njay
njay 26.10.2016, 20:22:22
  • 3
Filtr antytylkonocny. Wypala oczy.

#tylkodzienny
njay - Filtr antytylkonocny. Wypala oczy.

#tylkodzienny

źródło: comment_vBmea9bevL4ZTAvxJHBqrOid29Om8LM0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 26.10.2016, 20:23:13
  • 1
@njay: Nie jeśli masz flux (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
A.....r
konto usunięte 26.10.2016, 20:23:52
  • 1
@njay: A jak ktoś nie widzi białego?
  • Odpowiedz
njay
njay 25.10.2016, 10:42:14
  • 13
Przypomniała mi się anegdota #truestory z podstawówki. Trochę #pasta

Jak byłem w 5 klasie podstawówki, tematem nr 1 w klasie było kupno klasowego chomika. Ja i kilku innych ludzi byliśmy przeciwni, bo co kurde na lekcji będziemy mówić "psze pani, chomik zrobił kupe" albo po lekcjach będziemy zostawać żeby wyjść z chomikiem na specer? No ale większość była za kupnem to nie mieliśmy nic do gadania.Przyszedł etap wybierania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....y
m.....y
konto usunięte 25.10.2016, 10:45:13
  • 4
@njay: my do rybki klasy której nie lubiliśmy wlaliśmy kwas solny (ich wychowawcą była chemiczka, a więc i ich klasa była chemiczna, a za klasą składzik z odczynnikami ;-))

Jeden z niewielu momentów kiedy wszyscy chłopacy z klasy się zgadzali - TO NIE MY BUAHAHHAAH

Głupie gimbusy ale tak było
  • Odpowiedz
njay
njay
Autor
25.10.2016, 13:30:03
  • 3
@SlavomirBorevich: Najlepsze interesy robi się na drogich, słomianych inwestycjach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1023

AMA usmażyłem masę naleśników

AMA usmażyłem masę naleśników

Zadawajcie pytania

Felonious_Gru
z
x3.cdn03.imgwykop.pl
dodany: 24.10.2016, 22:03:50
  • 65
  • #
    ama
  • #
    feloniousgrupozakontrolo
  • #
    nalesniki
  • #
    nalesnikowyekspert
njay
njay 25.10.2016, 06:37:42
  • 0
Księżyc widzę w tym naleśniu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Strona 21 z 24
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2016

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kupujcopolskie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia