Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
njay

njay

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12653
  • Znaleziska 738
  • Mikroblog 11915
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 52

738

Para długoPISów przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19

Pokaż treści 18+

Para długoPISów przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19

Para prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda przyjęła w piątek wieczorem trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19 - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

orzak
z
polsatnews.pl
dodany: 17.12.2021, 17:59:43
  • 271
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    bekazpisu
njay
njay 18.12.2021, 00:33:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • -8
@SpasticInk: Czajniczek Russella, mówi to panu coś panie teoria spiskowa?
njay
njay 09.12.2021, 22:24:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
09.12.2021, 22:31:41
  • 1
@njay: Dlatego tylko przez internet i odbiór gotówką bez wciskania kitów i nie potrzebnych zobowiązań
  • Odpowiedz
Solitary_Man
Solitary_Man
09.12.2021, 22:35:37 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
njay
njay 26.11.2021, 13:42:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Oho czyżby w przyszłym roku jednak czekały nas wybory? Widać że już zaczyna się kampania wyborcza, wraca temat odgrzewany przed każdymi wyborami.
#polska #polityka
njay - Oho czyżby w przyszłym roku jednak czekały nas wybory? Widać że już zaczyna si...

źródło: comment_1637934119Gh7jzak2MgKlu8GduDLO2K.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gurciak
Gurciak
Gurciak
26.11.2021, 16:52:27
  • 1
@njay: Co ciekawe Pinokio podał konkretną datę: luty 2022. To pozwala już przypuszczać, kiedy machina wyborcza ruszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

518

Baltic Pipe uwalnia Polskę od monopolu i presji politycznej

Baltic Pipe uwalnia Polskę od monopolu i presji politycznej

Gazociąg Baltic Pipe w wymiarze gospodarczym zapewnia dostawy gazu na następne 20-30 lat, a w politycznym uwalnia Polskę od monopolu i presji politycznej – powiedział pełnomocnik rząd ds. strategicznej infrastruktury energetycznej...

cogitos
z
biznesalert.pl
dodany: 19.11.2021, 18:05:46
  • 103
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    wykop
  • #
    technologia
njay
njay 20.11.2021, 10:29:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ziarnodlakur: Terminal nie pokrywa całego zapotrzebowania Polski

3669

Nie żyje Wiesław Wszywka

Nie żyje Wiesław Wszywka

"Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil."

Pan_Grzybek
z
facebook.com
dodany: 18.10.2021, 17:06:23
  • 252
  • #
    polska
  • #
    youtube
  • #
    alkoholizm
  • #
    wieslawwszywka
njay
njay 18.10.2021, 18:45:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@beconase: Niech mu będzie niebo w ziemi

1440

Portugalia zmniejszyła opodatkowanie paliw sprzedawanych na stacjach

Portugalia zmniejszyła opodatkowanie paliw sprzedawanych na stacjach

Władze Portugalii podjęły decyzję o tymczasowym ograniczeniu obciążeń podatkowych na paliwa oferowane na stacjach. Decyzja jest podyktowana rosnącymi w ostatnich dniach cenami energii w Europie.

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 16.10.2021, 21:37:19
  • 177
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    paliwa
  • #
    portugalia
  • #
    podatki
njay
njay 17.10.2021, 06:20:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@MattWR: To jest znana sztuczka erystyczna, tzw whataboutism
njay
njay 30.09.2021, 16:48:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#heheszki
njay - #heheszki

źródło: comment_1633020507mycBhxlaIbvLEbxtQxJ0XW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

899

Skąd rząd wziął dodatkowe 80 mld w budżecie? Z inflacji. Tak mówi Jarosław Gowin

Pokaż treści 18+

Skąd rząd wziął dodatkowe 80 mld w budżecie? Z inflacji. Tak mówi Jarosław Gowin

- To nie jest tak, że polska gospodarka nagle jakoś gwałtownie przyspieszyła albo że zaczęliśmy ściągać skuteczniej podatki. (...) Niestety te 80 miliardów ma rząd, dlatego że wyciągnął je poprzez inflację z portfeli ogółu Polaków.

garbal70
z
msn.com
dodany: 24.09.2021, 21:46:32
  • 106
  • #
    polska
njay
njay 25.09.2021, 12:47:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@recznik_z_ikei: Dokładnie, ma sporo za uszami, ale wypisał się z tego rządu, więc jego moralność i tak jest na wyższym poziomie niż kogokolwiek z pisu
njay
njay 10.09.2021, 07:44:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#matrix

Taka moja hipoteza, że pewnie maszyny zaczęły kopać bitcoiny i potrzebowały więcej energii, więc keanu po 20 latach chlania wódy, pazerny na szekle, zgodził się sprzedać się i innych ziomków, myśląc że działa dla wyższych idei i zresetowali mu symulacje żeby nic nie pamiętał. Ale okazało się, że kurs bitcoina spadł, więc maszyny go trzymały dłużej niż było w kontrakcie, więc dobzi ziomcy znów postanowili go wyciągnąć stamtąd. Reszta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

662

Budżet 2022. Wzrosną koszty utrzymania wszystkich instytucji państwowych

Pokaż treści 18+

Budżet 2022. Wzrosną koszty utrzymania wszystkich instytucji państwowych

Funkcjonowanie 16 najważniejszych instytucji w państwie będzie kosztować podatników ponad 14,2 mld zł. Fakt przeanalizował budżet na przyszły rok. Wynika z niego, że wszystkie urzędy zakładają wzrost wydatków, które będą w sumie o 1,5 mld zł wyższe, niż w tym roku.

Szewczenko
z
businessinsider.com.pl
dodany: 26.08.2021, 20:10:09
  • 99
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
njay
njay 27.08.2021, 09:10:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • -3
@SzitpostForReal: Nie będzie żadnej technicznej recesji, bo PKB uwzględnia inflację.

642

Alior Bank - reklama lokaty 100-dniowej 7,5% (wrzesień 2011)

Alior Bank - reklama lokaty 100-dniowej 7,5% (wrzesień 2011)

Rok 2011 inflacja 5% Rok 2021 inflacja 5% Rok 2011 stopa depozytowa 3% Rok 2021 stopa depozytowa 0%

xdrcftvgy
z
youtube.com
dodany: 22.08.2021, 08:23:34
  • 138
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    nbp
  • #
    stopyprocentowe
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
njay
njay 22.08.2021, 16:22:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pilprzem: Tylko że to wyłudzenie

1894

@Snifftheshark otrzymał około 10 000 złotych, od 3 dni nie daje znaku życia.

@Snifftheshark otrzymał około 10 000 złotych, od 3 dni nie daje znaku życia.

Ile dokładnie dostał wpłat na konto to nie wiadomo, ale czy pisząc o bezdomności zarobił na ludzkiej naiwności? Miały być wyjaśnienia a jest kolejny dzień ciszy. Nikt nie wie jak naprawdę było..

FHA96
z
wykop.pl
dodany: 20.08.2021, 17:31:00
  • 291
  • #
    bezdomnyrekin
  • #
    afera
  • #
    slupsk
  • #
    wykop
njay
njay 21.08.2021, 07:53:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • -5
Wszyscy tutaj tacy mądrzy po fakcie, a jakoś w rzekomym wpisie tacy świadomi to były pojedyncze przypadki. Sami pewnie byście tak samo łykali gdybyście byli na żywo w tamtym wpisie. Analiza wsteczna zawsze skuteczna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

njay
njay 03.08.2021, 07:10:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Z tego co widzę, tag #katowice rywalizuje prymitywizmem z takimi ikonami jak pudelek lub fakt.. najgorzej że nie można czarnolistować tych patostreamów, bo tag wróci do normalności za tydzień.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomo_BiF
Tomo_BiF
03.08.2021, 07:28:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@njay: to sobie za tydzień oczarnolistujesz w czym problem?
  • Odpowiedz
njay
njay 23.07.2021, 13:20:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinu4
cinu4
23.07.2021, 13:21:43
  • 9
@njay: kiedyś to się nazywało takich "gentlemenami"
  • Odpowiedz
njay
njay
Autor
23.07.2021, 13:23:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

408

Wirusy zombie sprzed 15 000 lat odkryte w Tybetańskiej Wyżynie

Pokaż treści 18+

Wirusy zombie sprzed 15 000 lat odkryte w Tybetańskiej Wyżynie

Eksperci już od dawna ostrzegają, że wzrost temperatur może prowadzić do topnienia syberyjskiej wiecznej zmarzliny i lodowców, które mogą skrywać tajemnice, których niekoniecznie chcielibyśmy odkryć. To bomba zegarowa, która może uwolnić na świat patogeny, z którymi człowiek nigdy nie miał kontaktu.

Dravenpl
z
chip.pl
dodany: 21.07.2021, 16:03:06
  • 90
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    liganauki
  • #
    swiatnauki
  • #
    wirus
njay
njay 21.07.2021, 20:46:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Warto zaznaczyć, że bakteriofagi to potencjalni następcy antybiotyków, bardzo pomocne i niezwykle skuteczne w zwalczaniu bakterii, również tych opierających się już antybiotykom
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

983

Uszkodzne wtryski po tankowaniu na Carrefour Czyżyny w Krakowie.

Uszkodzne wtryski po tankowaniu na Carrefour Czyżyny w Krakowie.

Szukam osób, które w ostatnim okresie doświadczyły problemów z silnikiem, związanych z awarią/zatkaniem wtrysków a tankowały w ostatnim okresie na stacji Carrefour Czyżyny w Krakowie. Dla ścisłości mówimy o okresie od 15-Lipca. Mamy grupę osób, które miały niemal identyczne symptomy związane z...

rzufsponsor
z
wykop.pl
dodany: 21.07.2021, 08:33:47
  • 319
  • #
    silnik
  • #
    awaria
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
njay
njay 21.07.2021, 14:01:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Tankuję na tej stacji regularnie od lat, rodzice również. Nigdy nie było najmniejszych problemów
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

611

Przygniatająca większość konsumentów pomija reklamy wideo

Przygniatająca większość konsumentów pomija reklamy wideo

Niemal wszyscy konsumenci pomijają w oglądanych treściach wideo reklamy - wynika z badania Kantara i Google. Aż 86 proc. nagrań wideo prezentowanych respondentom w badaniu, było przerywane, kiedy pojawiał się przekaz reklamowy.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 17.07.2021, 06:05:42
  • 245
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    nauka
njay
njay 17.07.2021, 20:26:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Fomalhaut: A na komórce YouTube vanced

1450

Szczepienia przeciwko COVID19 NIE SĄ eksperymentem medycznym

Szczepienia przeciwko COVID19 NIE SĄ eksperymentem medycznym

"Łączenie czy też utożsamianie warunkowego dopuszczenia do obrotu produktu leczniczego z eksperymentem medycznym jest całkowicie bezpodstawne. Być może wynika ono z fragmentarycznego odczytania obowiązujących przepisów prawa albo nieprawidłowego rozumienia obu terminów"

konto usunięte
z
gov.pl
dodany: 16.07.2021, 10:22:26
  • 388
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    koronawirus
  • #
    neuropa
njay
njay 16.07.2021, 10:56:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • -35
@hiperchimera: Badania pokazują, że przeciwciała z pierwotnego wariantu Covid są inne, niewystarczające. Po szczepionce masz tylko jeden typ przeciwciał, ale za to bardzo wysoki ich poziom.

@niochland: Co oznaczają te dwa kolory?
njay
njay 16.07.2021, 07:42:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mój tata przedwczoraj miał operację, po której dostał gorączki. Mimo tego dzisiaj go wypuścili do domu bez sprawdzenia czy mu zeszła, bo termometru nie mają, zepsuł się.

Ręce opadają

#polska #sluzbazdrowia #nfz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanteMorius
DanteMorius
16.07.2021, 07:44:03
  • 1
@njay: współczuję (-‸ლ) i zdrowia dla taty
  • Odpowiedz
t.....s
t.....s
konto usunięte 16.07.2021, 07:50:06
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

322

Różnica interesów rozbija Grupę Wyszehradzką / Good Times Bad Times

Różnica interesów rozbija Grupę Wyszehradzką / Good Times Bad Times

Grupa Wyszehradzka niedawno obchodziła swoje 30 urodziny. Ostatnie 3 dekady to czas dużego rozwoju dla wszystkich krajów V4. Jednak czy obecnie format ma jeszcze jakąś wartość? Raport lat dwudziestych - Good Times Bad Times.

Mr--A-Veed
z
youtube.com
dodany: 11.07.2021, 10:26:00
  • 34
  • #
    europa
  • #
    geopolityka
  • #
    historia
  • #
    zainteresowania
  • #
    goodtimesbadtimes
  • #
    gruparatowaniapoziomu
njay
njay 12.07.2021, 06:36:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@caveflacon: @wszyscy: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/cesi-maji-nejradeji-slovaky-a-polaky-nesympatie-budi-arabove-a-romove-40280191
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
  • Strona 16 z 24
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2016

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kupujcopolskie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking